• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Pavczo, zatváří se vyděšeně a to je všechno? Nehne prstem navíc? :unamused: :angry:
8. led 2010 v 09:37  • Odpověz
pavczo tak uvidis jaka bude hodnota dneska jestli jsi v 6tt tak uz by mela byt docela vysoka, tak snad budes mit v jednu dobre zpravy .-)
teda a ta tvoje kolegyne je docela drsonka :confounded:
8. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky! jak se tu vede?! Kolik ste toho nakecaly, mám šanci dočíst anebo nmi někdo v kostce poví, co je nového?! Těhulka nějaká?! :slight_smile:
8. led 2010 v 09:41  • Odpověz
pavcza: tak to jsem z toho jelen že dr. nic víc neudělala
8. led 2010 v 09:44  • Odpověz
pavli já nevím, ale asi bych šla někam jinam, třeba do nemocnice, ale prostě bych chtěla něco vědět!!!! a ne, že se jen zatváří vyděšeně :confounded:
a ta tvá kolegyně to je teda fakt případ! :rolling_eyes:
8. led 2010 v 09:45  • Odpověz
souhlasím s popelkou...já tenkrát doktorovi taky věřila a pořád vyčkávala bo jsem si říkala že ví co dělá a nakonec jsem dopadla tak jak jsem dopadla :frowning2: ....dneska bych se už nenechala jen tak odbít
8. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Aha, tak uz sem se jakz takz procetla..
Pavczo, je mi to moc líto!! Ale ještě to nevzdávej a bojuj!!!! Ať bojuje i fazolka!!
drž se!!!
8. led 2010 v 09:54  • Odpověz
:frowning2: ach joooo, Pavczinko, co to čtu? :frowning2: chci ti jen napsat, jak moc mě to mrzí. Také jsem si tím prošla, takže přesně vím, jak se teď cítíš. Souhlasím s holkama, ještě není nic definiotivního, ale já bych asi ještě zašla k jinému dr, klidně i na pohotovost do nemocnice, ať víš co nejdrřív, na čem jsi. Ten víkend v nejistitě nebude pro tebe ani pro miminko nejlepší. Myslím na tebe a věřím, že to zvládneš!!!

Jinak chicol, prosím do tabulky 1 DC...
8. led 2010 v 10:06  • Odpověz
žlabi, ahoj, takže když 1DC, půjdeš na tu hysterku?! .... jak ses rozhodla?!
každopádně držím palce!!!!:slight_smile: ať ses rozhodla jakkoliv...
8. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Kolegyně říká (jiná než tamta), že když mě viděla včera, je zbytečné, aby do mě šťourala dnes a počká se do pondělka. Moc se mi na pohotovost nechce, sice jsem snad nikdy nebyla, ale dokážu si představit ten přístup, že je večer otravuju apod.
8. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Handm, no asi mě to nemine :confounded: ale netěšíííím se ani trochu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Pavczo, je to samo jen a jen na tobě, já to beru podle sebe a vím, že v nemocnici mívají lepší přístroje. mě se to posledně stalo taky před víkendem (to špinění a tak), tak jsem šla radši hned...
8. led 2010 v 10:12  • Odpověz
žlabi, to chápu.. ale zas by to třeba všechno vysvětlilo!! Držím palce!!!

Pavczo, já šla o víkendu na pohotovost... a příštup mi přišel normální docela. Jako v nemocnici, no...
8. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Pavczi-já bych možná taky někam zašla hned a když jim řekneš,že jsi krvácela a přidáš si k tomu třeba ještě křeče v břiše,nikde tě neodbudou a ani nebudou považovat za hysterku.
8. led 2010 v 10:23  •  snaží se  • Odpověz
handm-koukala jsem teď na ty tvoje testíky a jsou fakt kráááásný! :wink: Kdy půjdeš k dr?

zlabi-asi tě nečeká nic moc příjemnýho,ale zase pak budeš o něco klidnější,ne?kdy na to máš jít?
8. led 2010 v 10:24  •  snaží se  • Odpověz
Katy, teď ve čtrvtek. Tak pevně doufám, že je to to poslední, co nám stzojí v cestě za zdravým miminkem :sweat_smile:
8. led 2010 v 10:27  • Odpověz
nebo mi řeknou rovnou to samý a o to víc budu na tom hůř. A zase říkat horší věci než jsou se mi nechce a hlavně nic nového se u mě neděje, max. kdybych začala hodně krvácet, ale to už by byl konec. Já vyčkám pondělka, budu se snažit být v klidu.
8. led 2010 v 10:30  • Odpověz
zlabi-tak to ti budu moc držet,aby to bylo všechno v pořádku a do třetice....víš jak :wink: :wink: :wink: Jinak všechny odběry byly dobrý,nikde nic?Nebo co ti doktoři řekli,proč se to opakovalo?
8. led 2010 v 10:31  •  snaží se  • Odpověz
Katy, všechny testy zatím vyšly ok, takže nikde nic podezřelého. Tož buď bude něco skutečně v té děloze a nebo si s námi jen takhle "krutě" zahrává osud :zipper_mouth:
8. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Holky, ja zatim jeste porad cekam, zda prijede ms nebo // nebo budu na ms zas cekat nekolik mesicu. Co bych dala za kratsi cykly... tak dlouho me ani nebavi merit BT... vetsinou s tim po dvou tydnech prastim, a pak ani nevim, zda mivam ovulku.

Pavci, je mi lito, co musis prozivat. Ja vzdycky verila, ze kdyz najdu //, tak uz muzu byt stastna. A clovek se pak stejne boji a stresuje jako pred tim...a tech obav se uz nikdy nezbavime... proste strach o deti v jakemkoli veku patri k materstvi...
8. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Pavczo, moc mě mrzí, jaké máš teď trápení, ale ještě všem dnům není konec, uvidíš jak se budou věci mít v pondělí. Držím palce...
8. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Katy, děkuju moc!!! K dr jdu ve čtvrtek, 14/1, jsem zvědavá, trochu jak na trní.. klaasika,, no
8. led 2010 v 11:05  • Odpověz
zebrafko co segra? neco noveho? moc na ni a na andilka myslim ...
8. led 2010 v 11:07  • Odpověz
zlabi,handm-tak to budu ve čtvrtek držel palečky oběma! :wink: :slight_smile: :slight_smile:

zlabi to jsem opravdu zvědavá,jestli něco zjistí,nebo jestli to byla tak blbá!náhoda.A snažíte se už,nebo čekáte ještě na tohle vyš.?
8. led 2010 v 11:07  •  snaží se  • Odpověz
Ještě jsme to neodstartovali. tak trochu doufám, že začnem už v lednu, po té hysterce, ale tak na 99% prošvihnem ovulku, takže regulerně to odstarujem až od února. Bude to 4 měsíce od revize, tak snad UŽ to vyjde :dizzy_face:
8. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Zebraf co ségra s malým jak je na tom?
8. led 2010 v 11:11  • Odpověz
zlabi: opravím...a to "nyní nesnažilka" mám tedy ještě nechat???
8. led 2010 v 11:11  • Odpověz
zlabi-no to by sis už opravdu zasloužila!!! :slight_smile: Snad pro nás bude tenhle rok ve všem lepší,než minulý :wink: :wink:
8. led 2010 v 11:12  •  snaží se  • Odpověz
No holky, to je něco, padáte mi dolů jako hrušky, teď píše i katynka do IP, že je 2 DC...
8. led 2010 v 11:13  • Odpověz
chicol, zatím mi tam nech nesnažilku, ještě počkáme, co nám poví po té hysterce, ok?
8. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.