• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
zlabi: ok, zatím to tam nechám...teď koukám, žes to nahoře psala...já koníka dneska moc nesleduju, mám dost práce- :unamused:
8. led 2010 v 11:16  • Odpověz
chicoo-no já tě už včera varovala,že asi šupem pofrčím dolů a měla jsem pravdu :angry: :grinning:
8. led 2010 v 11:17  •  snaží se  • Odpověz
Katy, díky!!!
8. led 2010 v 11:18  • Odpověz
chcicoo-ale teď jsem koukala,pár adeptek nás ještrě může zachránit.Co aja,kdy bude testit,nevíš?
8. led 2010 v 11:19  •  snaží se  • Odpověz
katy, já vím, já vím...škoda

ale ájinka vypadá nadějně..33 DC...i když psala, že mívá cyklus až 35 dní, tak snad ms nedorazí!!!
8. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Katy, aja říkala, že až příští týden bude.. jestli nedorazí ta proradná červená... :slight_smile: tak snad....
8. led 2010 v 11:27  • Odpověz
handm- :wink: :wink: :wink: jen tak dál,a ty dvojčátka by taky nebyly špatný :wink: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 11:28  •  snaží se  • Odpověz
he, katy, to ne :slight_smile: sice, ale uvidime ve ctvrtek, co uvidime na UTZ, abychom tam vubec neco videli :slight_smile:
8. led 2010 v 11:33  • Odpověz
holky prosim potrebuji poradit... bezne mam cyklus 27-28dni, ted jsem mozna i kvuli duphastonu mela jen 24 :angry: tak ted nevim kdy mam zacit testovat na ovu... myslite ze ovu bude standartne po 10dne cyklu (jako minuly mesic kdy jsem mela MS po 27dnech) nebo mam zacit testovat driv kvuli kratsimu cyklu?
8. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Čau holky, tak jsem zase tu!
Zlabinko, držím pěsti na hysterku a přeji ti, aby to byl jediný problém, který vám stojí v cestě za štěstím!
No holky, já že bych vypadala nadějně? Počítám, že se o víkendu prolétím tabulkou dolů...Buch!!!To zase bude depka!Já myslela, že když piju na začátku cyklu ten drmek, že mi to zkrátí cykly a pořád nic. Uvidíme, delší jak 35dní jsem cyklus zatím neměla, takže do neděle bude rozhodnuto!Možná :sweat_smile:
8. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
aji nevím proč, ale u tebe mám pocit, že to zrovna o těch Vánocích vyšlo, tak se necháme překvapit :wink: :grinning:
mně už ty delší cykly taky nebaví, nikdy nevím, kdy to zrovna dostanu, protože u toho nemívám ani nijak velký bolení bříška nebo nic co by naznačovalo příchod mrchy - tak,.....fakt paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Zlabab držím palečky na hysterku :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Žlababinko, taky ti moc držím všechny pěstičky, aby ta hystereskopie dopadla dobře :slight_smile: .

Popellko, tak to je zvláštní, že máme stejný pocit. Jak Ájinka psala, že nemá žádné těhupříznaky a očekává mrchu, tak mám taky vnitřní tušení, že MS nedorazí. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :slight_smile: Tak jsem moc zvědavá na pondělí, jestli bude Ája testit :slight_smile:, jestli nás vnitřní pocit nezklamal :slight_smile: .
8. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Tak holky já sie nemám vnitřní pocit ale držím moc moc palečky áje aby ms nedorazila a vaše vnitřní tušení se vyplnilo :grinning:
8. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
Hedi, ale vůbec netuším, proč ho mám. Prostě jsem četla zprávičku od Áji a najednou mi hlavou projelo, že prostě ta MS nedorazí. Nevím proč. A rozhodně tu nechci Ájinku nijak stresovat a možná i bohužel falešně navnadit, ale jen jsem to prostě chtěla sem napsat a Popellka byla první :dizzy_face: :slight_smile: a jsem ráda, že nejsem sama, kdo si to myslí :slight_smile: .
8. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
tauru: tak to je fakt mazec! normálně se mně to tak nějak na aju hodí, že prostě zrovna jim se to o v prosinci povedlo, nemůžu si pomoct, je to něco jakoby tušení nebo tak. Ale asi bysme ji neměli vážně možná zbytečně navnadit, protože pak kdyby přišla mrcha by to bylo ještě depresivnější, ale holt já si nemůžu pomoct, musela jsem to sem napsat. no a jelikož se nedostanu přes víkend na net, abych sledovala situaci,tak budu do pondělí napnutá jak struna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A jinak teda když sleduju tu tabulku holky dole se to nějak zaplnilo, to teda není vůbec hezký :angry: :frowning2: :confounded:
8. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Holky, já na áju koukám v tabulce už od 29 DC a mam pocit, že je těhu. Ježíííš, snad to bude pravda, abychom jí tu berušku naší nenavnadily našimi šestými smysly a ono nic. To by bylo nemilé, na druhou stranu, kdyby to byla pravda, byly bychom borkyně. :grinning:
8. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
Jůůůůůůůů, holky tak to je teda vážně mazec. To už jsme tři "sudičky" ? :slight_smile: Nepamatuju si, že by tu byly tři holky tak moc přesvědčené, že je nějaká snažilka těhotná. A hlavně nezapomínejme na to, že Ajinka má jít s manželem (normálně teď jsem původně napsala měla jít s manželem :grinning: ) do toho CARu. A psaly jsme tu z legrace, že by už to třeba nebylo potřeba :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: . Jééééjda, já se snad pondělka nedočkám :grinning: .
8. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Holky, díky, že na mě myslíte, pak dám určitě vědět. A na Áju taky moc myslím, kočko, nemáš někde aktuální grafík? Že bychom se mrkly :sweat_smile: :dizzy_face:
8. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
tauri: jojo, na to jsem taky koukala, že má jít 14.1. do toho Sanusu, kéž by už nemusela, přála bych jí to z celého srdce, aby tam zdravé miminko bylo. Navíc sice píše, že nejdelší cyklus měla 35 dní, ale přijde mi (tím si však nejsem jistá), že jsem jí dolů dávala vždy 29. nebo 30. DC...takže snad, snad, snaaaaad. :dizzy_face:
8. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Chicoolí, taky mám pocit, že dřív měla kratší cyklus a pak se jí najednou začal prodlužovat. Když to vezmu podle sebe, tak nejdelší cyklus jsem měla 34 dní (v rámci braní léků) a krásně pozitivní test jsem měla 33. DC, protože jinak byla normální délka 28-31 dnů. Nepila Ája nějaké čaje, které by mohly cyklus prodloužit? Je nás už tady tolik, že v tom mám zmatek.
Taky bych jí a nejen jí přála zdravého mimíska v břišku. :slight_smile: Koukala jsem do tabulky a ty jsi vstoupila do Nového roku s MS, viď ? :sweat_smile: Tak ti moc přeju, aby to nebylo po celý rok !!!!!!!!!! Ale ono nebude. Jak už jsem tu jednou psala, jste s přítelem tak zdraví a v pohodě, že se miminka budou předbíhat :grinning: .
8. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
jojo taky se mně zdá, že v tabulce spadla dolů vždycky kolem 30.ky a víc ne :grinning: podle mě pije čas na zkrácení (upravení) cyklu, hej tak jestli tohle nevyjde, tak už nevím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aspoň uvidíme, jestli náš 6.smysl funguje :grinning:
8. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
tauri: ája pila ten drmek, co jí poradila drndička, že by jí měl naopak cyklus zkrátit. Tak snad jí ho neprodloužil. Uvidíme za pár dní.
Jojo, já jsem s prvním dnem v novém roce obdržela ms. Má to jednu výhodu, vím přesně kolik DC jsem...dnes je 8.1. a já jsem 8.DC...ani nemusím koukat do tabulky :grinning: :grinning: :grinning: A taky doufám, že to nebude jak na nový, tak po celý. Ale na to rčení já stejně moc nevěřím. :grinning:
8. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
tauri: a co vůbec ty? Jak se máte, jak se nástavající tatínek těší? Co v práci? Už za tebe hledají náhradu? Za takovou chytrou holku už by měli začít, aby našli někoho, kdo ti bude aspoň po kotníky šahat. :wink:
8. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
No tak jestli pila čaj na zkrácení cyklu, tak to už vážně vypadá nadějně i bez našich 6. smyslů :dizzy_face: :dizzy_face: .

Chicoolí, taky mi to rčení nepřijde moc pravdivé, protože to by se po celý rok potácelo po světě opilých a přepapaných lidiček, že by jsme skončili v době kamenné :grinning: .
8. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
Ale abych pravdu řekla tak jsem měla ten ocit chvíli taky :grinning:
8. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Holky, vy nejste sudičky, vy jste čarodějky!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale moc bych to Aje přála!!!
A bylo by i logické, kdyby to teď jí vyšlo, protože jsme furt říkaly, že budem těhulet spolu!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
Chicoolí, až na to nepříjemné pálení žáhy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mě opravdu nic jiného není :dizzy_face: . Naštěstí :dizzy_face: . Tatínek se moc těší a maminka by se taky moc těšila, kdyby mezi těhotenstvím a miminkem nebyl porod. Včera jsem zase koukala na internetu na porod a opět jsem nabyla přesvědčení, že tohle nejde přežít :grinning: :slight_smile: . Ale těhotenství si užívám. Už začínám vnímat i bříško. Vzhledem k mojí postavě to ještě není vidět, ale když si lehnu na záda, tak už tu vypouklinku cítím :dizzy_face: . Jo a taky jí cítím při zavazování bot. Slovy Vladimíra Menšíka si připadám jako ten havajec co loví perlorodky. Nadechne se a pod hladinu :grinning: .
Zástup za mne hledá šéf a jestli bude hledat takovou "účetní", jakou nám představil loni v prosinci, tak moji klienti odejdou. Příklad pro tebe jako účetní. U jednoho klienta byly dlouho neuhrazené faktury, buď je vážně nezaplatil, nebo nedoložil doklad a ona navrhla, že na to vystaví sama výdajový pokladní doklad :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :angry: . Upozorňuji na to, že se jednalo o daňovou evidenci, kdy se daňový základ snižuje výdajema nikoliv nákladama. Myslela jsem, že mě raní mrtvice. No uvidíme, kdo to jednou za mne převezme. Naštěstí hodně firem si vezmou moje kolegyňky, tak snad to bude v pohodě. :fearful:
8. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Téda holky, teď už Ája musí být těhotná i kdyby nechtěla :grinning: .
8. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
Taur :grinning:
Holky tak jsem teď koukala na McLeodovy dcery a brečela jsem jak želva bylo to dnes pěkně smutný :frowning2:
8. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.