• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
labell: a manža by si to měl někde nechat zjistit sám, nebo když budu těhu tak mu to můžou zjistit u mýho gyn dr?
27. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
Taurus neboj, ty skupiny se nabírají automaticky někdy kolem 10 - 12.tt tuším, takže si tě ohlídají :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
Uff, tak to se mi trochu ulevilo žlab. Hlavně, abych nevytvářela další protilátky proti mimískovi, když už je s největší pravděpodobností vytvářím proti spermijkám.
27. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Holky musím teď na letiště, odpo zas nakouknu, papa
27. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
zlababa: né v poho...myslím že to tím nebude! A hlavně u se to nikdy opakovat nebude!!!!! :wink:

A jak píše zlababa a psala sem to před chvilkou i já..hned na začátku těhu se bere krev a pak už je to na mudrovi co si z toho vezme. :wink:
27. srp 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
holky odkud jste? Je tu někdo z jižních Čech?
27. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Jsem ze severozápadních Čech. V jižních Čechách jsme byli na svatební cestě a bylo to tam naprosto úžasný :slight_smile: .
27. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
taurussenka - jj taky to tady mám ráda........ :wink:
27. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Labell, koukala jsem na nové fotky ve tvém albíčku. Amel to tam móóóóóóc sluší. Je to opravdu hezká holčička. Hlavně ty její úžasně čokoládové oči :slight_smile: .
27. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
:grinning: mám 2 dobrý vtipy:
1.) víte co najdete u chlapa po padesátce ve slipech? .. jednoho nezaměstnanýho a pytel vzpomínek :grinning:
2.) víte že chlapy měli od jakživa 3 vejce? .. ale z toho věčnýho nicnedělání si vyseděli ptáka :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: dobrý
27. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Flosmanko, ty jsou dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
27. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
everhr: jezdíme k vám k tětě do Větřní..máte tam fakt nááádherně!!
flosmanka :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
taurusenka: děkuju!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ona je úplně boží...teď jsme byly na procházce..máme dva jorkšíry..ona vede toho menšího..to je aspoň pohled :dizzy_face:
27. srp 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
Pohled pro bohy, viď? Na jedné fotce je s jorkšírem :slight_smile: a sluší jí to tam.
27. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Chtěla jsem se zeptat jak je to se štítnou žlázou v těhotenství.Mamce něco našli ale teď nevím co a léčí se na to ale nic závažnýho to není a prý je možné že se to dědí a tak jsem se objednávala ale mají plno a protože jsem tenkrát řekla že to není akutní tak mám termín až v listpadu. Nemohlo by to mít vliv na těhu? Teď jsem na jedné diskuzi četla že slešna/paní kvůli tomu potratila.
27. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
labell- jé ve Větřní mám kamaráda
27. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Janulko, problémy se štítnou žlázou mohou způsobit potíže při těhotnění ale nemusí. Kámošce zjistili sníženou funkci až v těhotenství. Původně měla brát léky až po porodu, ale protože tělo si neumí vytvořit ty hormony samo a miminko to už vůbec neumí, proto je čerpá od maminky, tak jí je předepsali když byla těhu.
Každopádně když mi teď brali tu krev, tak mi doktorka v žádance zaškrtla i štítnou žlázu. Přestože jsem jí měla loni v prosinci dobrou, chce to ještě pro jistotu jednou ověřit.
27. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
jééééééééé holky to vyšetření nás ještě čeká počkejte

nj Am je rozkošná holčička :slight_smile:
27. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
.. pomalu se s vámi loučím a všem přeju fajnovej víkendík .. Asi se sem moc nedostanu, vracíme se až v sobotu a v neděli bude relax, nic nedělám.. Kdyžtak v pondělí ahojky :grinning: :wink: Hlavně než vás určo dočtu, bude pondělí večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
flosmanka: asi si to psala, ale kam razíš??
Měj se každopádně krásně!! :wink:
27. srp 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
Taky ti přeju hezký víkend a neboj, tolik toho tady snad nebude, abys´dočítala tak dlouho :grinning: . Ten relax ti závidím. I když v neděli si ho možná taky naordinuju a uklízet budu v sobotu. Ovšem tento víkend by se to u nás mohlo taky točit kolem snažilkování :wink: .
27. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
taky se pomalu loučím....a zas až v neděli večer...mějte sea tulte se
27. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
flosmanka, hezký víkend
jo relax u nás tento víkend opravdu bohužel nebude.. čeká nás stěhování, připravuju se na to už teď :confounded:
27. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Holkly všem krásný víkend :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
everhr, tobě taky fajn víkend
27. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Holky, vy se tady budete přát tak dlouho hezký víkend, že z toho zítra zapomenu jít do práce :wink: . Za chvilku budu mít dneska pátek :grinning: .
27. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
ahoj holky, zdravím vás, včera jsem sem jen jukla a teď nějak nestíhám, jak jsem v práci :slight_smile: jak se máte? parádně, zítra pátek a víkend před námi, ne? :wink: evehr, já jsem přímo z ČB... a odkud jsi ty? do Artu chodíme taky, už druhý měsíc, zatím jsem teda dostala jen Duphaston na úpravu cyklu a uvidíme, jak budem reagovat.
27. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
I když bych ho tedy zrovna dneska brala. Jsem nějaká utahaná a sotva udržím otevřené oči a tužku v ruce :pensive: .
27. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj kebule :slight_smile: .
27. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
tauru, no už aby ten pátek byl :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.