• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
tauru - tak s tím porodem tě naprosto chápu, taky si myslím, že to snad nemůžu ani přežít, já se toho tak strašně moc bojím, ale už bych to tak strašně moc chtěla :dizzy_face: :wink: :grinning: :grinning: docela paradox, že :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
hedik tak to ti zavidim, ja bych taky koukala kdybych nemusela byt v praci :angry:
8. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
Taur nekoukej na videa o porodu a tady to vůbec neřeš. Hale kdyby ten porod byl tak strašnej tak za
1. já co jsem byla na sále na praxi bych do toho nešla a vem si že jsem viděla tak 100 porodů.
2. každá ženská by měla jen jedno dítě a tím by to skončilo.
3. až budeš držet v ruce miminko tak tak strašně rychle zapomeneš na to co bylo :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
maxička když já místo koukání na tv bych se měla učit češtinu protože jdu příští týden na zkoušku :unamused:
8. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
tak tyden je jeste realitivne dlouha doba .-) pokud teda na tv nekoukas od rana do vecera tak je casu dost:grinning:
8. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
ani ne na telku jako na diskuzi a na facebook to je nemoc holky :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
Tak Hedi, kromě sladké nevědomosti si právě napsala důvody, proč ještě strachy nedrkotám zubama :grinning: . Mimochodem nevím, jestli jsem to tu už nepsala, ale na TV Spektrum jsem viděla dokument, kde těhotenskou demenci vysvětlili tím, že kdyby nebyla a žena tolik nezapomínala, tak by opravdu u většiny skončilo pouze u jednoho dítěte :grinning: . Takže ještě spoléhám na demenci a na hormony. A Popellko, holt budeme razit heslo: dovnitř může ven musí !!!!! :grinning: Moc se mi v tomto směru líbil přístup Jarmulky, která si prý s každou kontrakcí říkala zase o jednu méně k miminku :dizzy_face: .
8. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
jj zavislosti na netu to je neco :grinning: :grinning: :grinning: ja to mela pred svatbou s beremese az uz "skoromanzel" zacinal brsnit :sweat_smile:
8. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
holky fakt se nebojte uvidíte že to bude v pohodě :slight_smile:
jednou jsem viděla mamču která od začátku tvrdila že to nepřežije a když už bylo o po porodu tak se ještě na porodním křesle ptá doktora a říká kdy můžu rodit znovu :slight_smile: a to i doktorovi spadla čelist a řekl dodržte šestinedělí pak k dr na kontrolu a pak klidně můžete znovu otěhotnět :grinning:
8. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
tak manža dneska přijede asi hodně pozdě protože teď je v práci a hned jak přijede tak pojede prohrnovat a sypat tak ani nevím kdy přijede :unamused: ještě že mám svoje čivavky :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
tauru: no to si teda jednou budu říkat taky, já se bojím aji všeho kolem - pro mě je strašný aji jít na krev, to tam sebou asi seknu hnedle, ale co bych pro miminko neudělala :grinning: a jelikož bych chtěla děti nejmíň!!!! dvě, tak to budu muset vytrpět dvakrát - nebo aspoň ráda bych. Ale vážně se hrozně bojím, taky záleží na tom, na jakou kápneme PA a doktora atd. to je prostě souhra náhod. Ale když si tady čtu někdy téma - Jaký byl můj porod, tak mně z toho jíma ještě větší hrůza, ale asi se tím čtením jenom zbytečně víc stresuju.
Hedik: tééda tys viděla tolik porodů jako praktikant?? já bych se na to šla nejradši taky podívat naživo :wink: :grinning:
8. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
Holky, tak jsem se divala na tabulku... uz jsem dnes 31 DC a zatim nic. Jo, a taky jsem koukla na tabulku s tehulkama a zjistila jsem, ze vetsina je z Cech. Teda, ne ze bych mela neco proti... ale ted by zas mohly otehulkovat Moravacky, ze jo :wink:
8. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
popel já jsem musela 40porodů odasistovat a 40porodů sama odrodit :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
popel já jak jsem teď těhotná tak mi stačí abych se kousla a je mi na omdlení a včera jsem byla na krvi a měla jsem hlavu na druhou stranu protože jsem to vůbec nemohla vidět
8. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
je ahoj hedi ted jsem te tu videla a koukam, ze si tehu, gratuluju a drzim pesti at jde vsechno dobre a mas hodne a zdrave miminko :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
tauri: tak to je dobře, že kromě té žáhy, jde všechno jako po drátku. Na porod nemysli a už vůbec se na to nekoukej!!! Prostě ho přežiješ, to se ví. Nemysli na to, až ta chvíle přijde, tak zase odejde a zůstane ti úžasné krásné miminko. Takhle dopředu o tom přemýšlet prostě nesmíš!!! Jinak ta příhoda s "účetní" je dobrá!!! :grinning: No budou tam mít ještě švandu. :grinning:
8. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
Tedy holky, tak to já jsem asi masochista :sweat_smile: . Protože mi nejsou vidět žíly, je to pro sestřičku téměř bobřík odvahy, když mi bere krev. Občas jde i naslepo. A minule mi napíchla v jiném místě než mi obvykle berou, mačkala mi ruku, aby alespoň něco vycucla, vrtala tam tou jehlou nahoru, dolů, doprava doleva, ale žíla nic nepustila. A normálně jsem na to koukala a nic to se mnou nedělalo. Sestřička z toho byla celá pryč, tak jsem jí ještě uklidňovala, že mi to nevadí. Pak už píchla do místa, kde není žíla lakomá a taky musela trošku zarubat, aby se krev rozjela a zase to se mnou nic neudělalo. Ale já se prý odmalička nebojím inejkcí. Máma mi vyprávěla, že když mi byly asi čtyři roky, tak mi sestřička napíchávala každou ruku 4x, než se jí podařil odběr a když mi řekla, že musí po páté, tak jsem prý jen pokrčila rameny a řekla hm.
Popellko, máš pravdu, že krevních odběrů si v těhotenství užiješ.
Hedi, vím jak si to myslela s těma porodama, ale přesto to je úsměvné, když píšeš, že 40 porodů musíš odrodit sama :grinning: :grinning: :grinning: .
Verusko, a kdy chceš testíkovat ??
8. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
tauri: no taková statečná, co se týče injekcí a bojí se porodu...nenene, nevěřím. :wink: Já injekce nesnáším, ale ne tak, že bych omdlévala, ale prostě se na to nekoukám, naštěstí mám žíly pěkné, že se nejedna sestřička už zaradovala, když mi měla brát krev. :slight_smile:
8. led 2010 v 15:00  • Odpověz
Chicoolí, taky jsem za to neskutečně ráda, že je miminko v pořádku. To, že moje tělo reaguje na těhotenství nevolnostma a pálením žáhy, jde prostě přežít. Manžel mi taky zakázala koukat se na porody, tak už to raději nechám koníkovi :grinning: .
S tou "účetní" to nebyla jediná příhoda, ale byla nejkratší na popis :grinning: . Snad bude mít šéf příště šťastnější ruku.

Holčinky, už se s vámi pro dnešek loučím. Končím a jedu domů za svým broučkem :slight_smile: . Přeju všem nádherný víkend, hlavně Pavcze, protože to moc potřebuje a v pondělí se těším jen na samé dobré zprávičky. Mějte se moc hezky.
8. led 2010 v 15:04  • Odpověz
tauri: krásný víkend i tobě!!!
8. led 2010 v 15:05  • Odpověz
Chicoolí, ovšem injekce do pusy nesnáším. To je móóóóc auvajs auvajs :sweat_smile: .
8. led 2010 v 15:06  • Odpověz
KRásný víkend!
8. led 2010 v 15:11  • Odpověz
hedik: no to je drsný, já vždycky když jdu kolem porodnice, tak se dívám, jestli se svítí na sále nebo na hekárně, jestli nějaká chuděrka maminka tam trpí a tlačí atd. a když jdu k MUDr. tak bych nejradši zaskočila k němu na sál (když je u porodu) a prostě bych se na to jenom dívala, klidně i za sklem, ale musí to být mazec.....
No jinak mně bolí aji blbá tříska, natož repjání jehlou v žíle, to si nedokážu ani představit a mám stejný problém jako taurusenka - já ty žíly snad ani nemám a prý když nejsou vidět tam kde se bere krev normálně tak to berou z ruky vepředu a to prej strašně bolí - no já umřu :sweat_smile: :zipper_mouth:
8. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Jste se rozpovídaly :slight_smile: holky, vidim to, že asi večer sfouknem na tu pohotovost, už to více krvácí, před chvílí to sice byla hodně tmavá krev, ale taková divná a dost velkej silnej flek. I tchýně říkala, ať radši jedem, ať tam neni žádná komplikace, horší je, že kdyby si mě tam třeba chtěli nechat, nemám ani žádné pyžamo či župan (tedy, abych nedělala ostudu). Už jsem si koupila i silné vložky na případný velký krvácení a odchod plodu :unamused: Po jedný jak jsem měla volat, jak vysoké je hcg, tak mi řekli, že výsledky nejsou, ať vydržim do toho pondělí. Mám takový tušení, jako by byly a tak nízké a že mi to po telefonu říkat nechtěla. Cítím takové bolední nebo píchání ve spodku a kolem zad, ne silné bolavé, ale cítím to.
8. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Ahoj holčinky moje! Teda vy jste sudičky!!! :grinning: Kéž byste měli pravdu. I když se nechci zatím radovat, musím přiznat, že jste mě navnadily! :wink: Uvidíme v neděli. Jinak koukněte na můj graf, to se pobavíte, já z toho teda vůbec nejsem moudrá, ani pořádně nevím, kdy byla ovule. Je to nějaký splašený! :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/2af8fb
Moc vám děkuju za podporu a že mi to tolik přejete! Já vám to všem z celého srdce přeju taky. :wink:
8. led 2010 v 16:20  • Odpověz
pavczo: na tu pohotovost určitě běž. Vše jim tam řekni a nenech se odbýt. Ať dopadne v rámci možností co nejlépe. Drž se, holka.
8. led 2010 v 16:23  • Odpověz
Ají, taky bych ti to moc přála, tak dlouhý cyklus, to už by mělo být úspěšný.
8. led 2010 v 16:25  • Odpověz
pavczo, ať už to dopadne, jak má, tak ti přeju ať to dopadne co nejlépe... držím palečky

aji - ten grafík vypadá nadějně, řekla bych...

a u nás, ségra ještě neporodila, je to běh na dlouhou trať, nicméně staále věřím a říkám si, že dneska jim sněží štěstí, tak doufejme...
8. led 2010 v 16:26  • Odpověz
ají: hihi, ten tvůj graf je srandovní. Já tomu moc nerozumím, ale jak už jsem nějaký viděla, tak tenhle mi přijde hodne nestandardní. Ale drží se ta teplota nahoře, ne? :slight_smile:
8. led 2010 v 16:26  • Odpověz
chico - přesně tak, aje se teplota drží nahoře, dle toho soudím, že to vypadá nadějně...
8. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.