• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
zebrafko: zatím neporodila? To víš...to je jasný, ono tohle asi nejde hned...vím, to jenom se ségrou, co ležela v nemocnici s mimoděložním, chvíli, že se operovat bude, pak ne...když už ležela zafáčovaná, tak přišel doktor, že se operovat nebude, že to odešlo samo. Aby tak ještě nakonec tvojí ségře neřekli, že to vypadá dobře a že tam miminko nechají ještě nějaký ten týden dopéct. Ale ať tak či tak, myslím, že každý den je k dobru!!! Když jich bude 7, bude mít miminko zase aspoň +1 tt.
8. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Ajo, to je teda něco :slight_smile: ale taky bych to viděla dobře, ta teplota je už 3 dny dost vysoko a po mrše ani vidu :dizzy_face:
8. led 2010 v 16:30  • Odpověz
Zebrraf, to je dobře, že se zatím sestra drží, čím dýl v bříšku, tím lépe.
Jen manželovi se moc jet nechce, chumelí tam a silnice u nás nic moc, ke všemu na té trase do Varů do nemocnice se ráno zabila ženská.
8. led 2010 v 16:31  • Odpověz
pavczo: no na těch silnicích to vypadá šíleně, ale abys nazačla třeba v noci krvácet hodně a stejně byste vyráželi, raději bych vyjela ještě teď...pěkně pomalinku.
8. led 2010 v 16:33  • Odpověz
Pavczo, tobě posílám moc moc sil, myslím, že bude dobře, když pojedete hned a to pyžámko bych si radši vzala, mohli by si tě tam nechat třeba na pozorování... ale ať to dopadne jak chce, jsme s tebou!

zebrafko, sestřičce držím palečky, ať to prcek zvládne a ještě v bříšku chvíli pobude!
8. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Prej jsou tam až od šesti a my musíme v šest ještě bejt doma kvůli odečtům vodoměru. Já už jsem holky smířená, že je konec. Protože falešně se přesvědčovat nemá cenu, byla bych pak o to víc zklamaná.
8. led 2010 v 16:36  • Odpověz
Pavli tys měla jet do tý nemocnice už ráno, měla bys klid, jenže to nemohl nikdo vědět. Jo počasí stojí za prdlačku, by mě zajímalo, jestli se dneska dostanu z práce :confounded: :rolling_eyes:
zebi: přesně jak píše Pavča čím dýl je mimísek v bříšku tím líp - je vidět, že bojuje :wink:
8. led 2010 v 16:42  • Odpověz
pavczo: no to máš pravdu, asi je lepší být smířená s tím, že je konec. Opak může pak být úžasným překvapením. Ale upřímně, já už z toho také nemám dobrý pocit. Spíš si pro tebe teď přeju, ať to dopadne dobře, ať nemusíš na revizi, ať se to odplaví samo. Ale samozřejmě bych si přála, aby se stal zázrak a i přes to všechno, jak to vypadá, to dopadlo dobře a miminko se udrželo.
8. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Pavčí, je mi strašně moc líto, že tohle musíš prožívat, ale ber to tak, že vždycky, když něco končí, tak se otevírají nové cesty a všechno, co se přihodí, má nějaký smysl, i když to tak nemusí vypadat... Miminka se dočkáš, když ne teď, ak za pár měsíců určitě.... Jo a jak to máte do té nemocnice daleko?
8. led 2010 v 16:45  • Odpověz
Holky já už valím, tak pěknej víkend a Pavli drž se :pensive:
Ajo a ne aby dorazila mrcha :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
papa
8. led 2010 v 17:05  • Odpověz
Pavci, ja Ti taky radim, abys jela do nemocnice. Takhle to mela kamaradka - taky najednou zacala v 7.tt. krvacet, sice mene jak pri potratu, ale prece. Jeste v noci jela do nemocnice. Prijali ji sice s podezrenim na potrat, ale zaroven dostavala 2 tydny infuse. Cele tehotenstvi se pak musela setrit (coz teda moc nedelala, ma petileteho klucika), ale narodilo se ji v terminu krasne a zdrave miminko.
8. led 2010 v 17:11  • Odpověz
manžel se mi zase snažil říct, že když nekrvácim hodně, že nemáme jezdit, že když si mě tam nechaj, o víkendu by se mnou nic nedělali, a představa, že jsem v nemocnici mě děsí (byla jsem naposled v 1. třídě a dodnes z toho mám trauma), že bych tam nebyla s manželem a s pejskem. Už jsem to zase obrečela a nevim.
8. led 2010 v 17:22  • Odpověz
Pavli, je asi pravda, že pokud je to konec, tak dneska už s tebou nejspíš nic dělat nebudou, ale zítra ráno si myslím, že jo, protože by mohl hrozit zánět nebo jiné komplikace. No a pokud to ještě půjde zachránit, tak si myslím, že každá minuta je dobrá. Ale je dost možné, že ti třeba navrhnou, že to odejde samo, což jsem už taky slyšela, a pak by tě poslali asi domů rovnou.
8. led 2010 v 17:29  • Odpověz
Holky tak dnes mazec, ty silnice úžasné, manžel jede z Brna domů 2 hodiny a ujel teprv pár km. Takže jsem zvědavá kdy přijede a mám o něj strach.
JInak i nám nejely busy, jela jsem pak pozdíš, naštěstí něco dojelo. :slight_smile:
8. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak tu zkoušku máááám :grinning:

Pavzco: Nebudu Ti lhát, ale přesně jak popisuješ - píchání v podbříšku a bolesti v bederní části zad, občas flek na vložce , taková hnědo červená krev ( né špinění, ale krev )- to jsem si zažila a diagnostikovali mi zamlklý potrat....pak jsem zas na chvilku přestala krvácet, pak zas trochu jo, ale nerozjelo se to v úplnou MS, tak mě museli vzít na sál. Být Tebou - chumelenice, nechumelenice, ať okamžitě s Tebou sedne manžel do auta, nebo se taly může stát, že se v noci rozkrvácíš a bude zle !! Tohle není sranda, fakt! Když Tě vyčistí hned, tak máš se můžete začít snažit po měsíci hend o další mimi, takhle když to budete prodlužovat, tak se také může stát, že nastanou komplikace. Okamžitě upaluj a na nějakej ručník a pyžamo se vykašli, zítra Tě ho můžou dovíst. Myslím to s Tebou dobře, mám o Tebe strach ( i když se neznáme osobně, tak to moc prožívám s Tebou - vím jak bylo mě , taky jsem do nemocnice nechtěla, ale věděla jsem , že musím, že mi tam pomůžou).
8. led 2010 v 17:41  • Odpověz
Je asice pravda, že dneska večer by s Tebou už nic nedělali, ale byla by jsi aspoň pod dohledem, což doma pod odborným dohledem nejsi !
8. led 2010 v 17:42  • Odpověz
Čauky Peti, gratulace ke zkoušce... jen tak dál... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Děkujiii Zuzi, ještě dvě a mám první semestr za sebou, uff :wink:
8. led 2010 v 17:55  • Odpověz
Peti taky gratuluji ke zkoušce, to chce oslavit :slight_smile:
8. led 2010 v 17:57  • Odpověz
a co jinak, jak se máš??? zkoušk zvláneš, já si naně vzpomenu a zvracím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já si na tebe vzpomněla zhruba před měsícem, kdy ségra opět prožívala, to co v červenci a ty o moc dobře znaš... :pensive: teď už je to celkem v pohodě, i když ta její dušička má rány... ale včera byla u šípkové, tak jí vlila krev do žil... a hlavně naději...
8. led 2010 v 18:00  • Odpověz
Drndi, gratuluju ke zkoušce! :wink:
8. led 2010 v 18:08  • Odpověz
drndi: gratulce je zkoušce!!! Jsi šikulka!
8. led 2010 v 18:12  • Odpověz
Zuzi, no mám se pracovně a studijně, ale jsem ráda, že toho mám moc, aspoň nemám čas myslet na to mimino, že se nám nedaří - nějak jsem se už smířila s tím, že třeba bude až za rok nebo dva.... Máme teď s manželem spoustu plánů, navíc se budeme v červnu stěhovat a budeme konečně sami , tak se moc těším ..... :slight_smile:

S tou sestrou to mi je moc líto, nechtěla bych to zažít po třetí, je to hroznej pocit :pensive: A jak je možné, že se to u ní opakovalo? :frowning2: Jinak Šípková je moc fajn kartířka, vždycky jsem od ní odcházela vysmátá a plná optimismu :dizzy_face: Vše, co mi řekla,tak vyšlo - že si vezmu chlapa v uniformě, budu ještě dál studovat ( i když jsem ještě minulej rok o studiu už nechtěla slyšet ), pak povídala, že ať jsem na sebe hrozně opatrná v těhotenství, že budu mít komplikace ( myslela tím asi ten potrat a to mimoděložní ), ale budu mít prý kluka , strašnýho rošťáka, tak v to věřím a doufám, že to jednou vyjde :grinning:
8. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Holky, děkujuuuu za gratulace, jste moc hodný :grinning: Ani nevíte, jak se mi ulevilo, jsou to hrozný stresy...a nejhorší je, že zbytečný, protože to vždycky dobře dopadne :wink: Ráno jako vždycky před každou zkouškou v mým životě jsem dostala střevní potíže, tak jsem teď o dvě kila lehčí - alespoň v něčem mají ty zkoušky výhodu :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 18:16  • Odpověz
drničko, ahoj, taky posílám gratulku ke zkoušce. Už jsem úplně zapomněla, jakou jsem měla pokaždé radost :slight_smile:
8. led 2010 v 18:17  • Odpověz
... i na yt střevní potíže jsme pozapomněla :sweat_smile: Ale vím, o čm mluvíš, při státnici jsem měla normálně strach, že kvůli tomu lítání na záchod snad prošvihnu, až mě budou volat dovnitř :grinning:
8. led 2010 v 18:18  • Odpověz
zlab: Děkuju, ty ještě asi strašíš v práci, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 18:19  • Odpověz
nojo, ještě 12 minut :grinning:
8. led 2010 v 18:20  • Odpověz
zlab: Jj, přesně jak povídáš...já jsem strašněj nervák - nevím po kom to mám :astonished: Manžel mi vždycky dává instrukce, jak mám být v pohodě, ale sám by to asi taky nervově nedal, jak ho tak znám :grinning:
8. led 2010 v 18:21  • Odpověz
To, co čtu o sestřičce dlouhovlasý evzenie, mi taky nahání hrůzu, jaktože se jí to opakovalo po třetí? :frowning2:
8. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.