• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Holky. Já tedy střevní potíže neměla, jsem celkem flegmatik a ráno v 9.00 !!! před státnicema jsem si dávala svíčkovou s knedlíkem. :grinning: Ale tu úlevu, když jsem zkoušku udělala, tu si tedy ještě pamatuji také.
8. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Zlab, tak hlavně dojeď domů v pořádku, venku je fakt masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: A užij si víkend :dizzy_face:
8. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Chicol, tak to jsi šťastná žena. Mě se to vrací, kdykoliv mám nerva - například celkem pravidleně v čekárně u zubaře a podobně :sweat_smile:
8. led 2010 v 18:23  • Odpověz
zlabi: nezlob, hlavně si to nevztahuj na sebe, že se ti to stane potřetí!!!! NESTANE!!!! Věř mi! :wink:
zlab: Nene, myslím, že podruhý.....je to hrozný, fakt.....lidi mají víc smůly než štěstí :frowning2:
8. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Já jedu trambajkou, tak snad se mnou nevykolejí, ale mám to kousek, za 20 minut bych měla být v domečku
8. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Hele, holky, nemalujte čerta na zeď....musíme být pozitivně naladěný budoucí maminky :grinning:

Teď jsem si vzpoměla na tu Pavzcu, doufám, že do té nemocnice jela.....
8. led 2010 v 18:25  • Odpověz
zlabi: já se taky umím nervovat, ale ta škola mě naučila flegmatikem být. Poslední státnice s tou svíčkovou si pamatuju a pamatuju si, jak jsem přišla do školy vysmátá a na nic jsem si nehrála a pak mi takovej můj dost pěknej spolužák říkal, jak jsem to tam rozsvítila, že se tam všichni klepou a já přijdu s úsměvem. No byl to nádherný kompliment. :dizzy_face:
8. led 2010 v 18:26  • Odpověz
No holky, nechci nic zakřiknout, ale myslím, že smůlu už mám snad fakt vybranou do konce života :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do vánoc nám bude konečně doma něco křičet :dizzy_face:
Peti,
poprvé šla jen na revizi prý měla asi chřipku a mičo to nepřežilo... po druhé už to vypadalo slibně, ale pořád špinila, ale nechtěla jít k dr. protože se měla stěhovat a na netu se dočetla že je to v celku normální... pak jsem jí tam musela dokopat a pak už to šlo, krev, pak za dva dny a pak do nemocnice... tam pořád nemohli vylouči mimoděložní, tak šla na laparku, tamzjistli, že prodělala chlamydiovou infekci a vznikly jí tam srůsty, ty jí odstranily, a toť vše... mimčo tam prý ani nebylo, byl tam jen jakýsi obal... :pensive: nbo prostě pro ni vánoce byly takový naprd... teď jí vašíček bral krav na toxoplazmózu a cjhlamydie a toť vše, v nemocnici jí řekly, že se to prostě stává... no měla depky a já taky... ale šípková jí řekla ž otěhotní na jaře a nebude vědět ani jak... :wink: kdy jsi tam byla naposled, já objednávala kolegyně a až na konec dubna... kdybybs měla v úmylsu jít, tak abys neotálela s objednáním a už není doma, ale jak je hannach... :wink: ani nevíš jak bych ti to mičo přála... :dizzy_face: ale ono přijde.... k ségře se prý ty duše hádají, která k ní půjde a proto to tak trvá... :grinning: tak ségra naznala, že už by se fakt mohly dohodnout... :angry: :grinning:
zlab, tak to jo... jen aby ta tramvajka jela :grinning: U nás tady teda jezdí "šaliny" místo tramvajek :grinning: , ale dneska po Brně nejezdily kvůli té kalamitě - do kopců se bohužel nedostaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 18:27  • Odpověz
ježíši zlabi, to jsem nechtěla... :pensive: :angry: ale myslím, že vy s petkou víte o čem mluvím... :pensive: jsme se ségrou jedna duše a tak jsem to prožívala celý s ní...
8. led 2010 v 18:29  • Odpověz
nojo, evezn, je to děs, někteří si t prostě vyžerou až do dna... ale musíme myslte pozitivně, jinak to nende, že?
8. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Holky, tak vzhůru za dobrodružstvím, jdu se proházet ven a pokusím se dochumelit domů, mějte se hezky papa
8. led 2010 v 18:32  • Odpověz
zlabi: papa.
8. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Zuzi, jj, s tou laparkou a strašením , že mám chlamidie jsem taky zažila....Vašíček to vyloučil...ale srůsty se mi dělají teď furt - je to bohužel po těch laparkách - jakmile se Ti jednou začnou hrabat do břicha, tak se srůstů nezbavíš :angry: :frowning2: Mě to vlastně začalo ještě na VOŠce, když jsem byla na tom slepáku ( to si určo pamatuješ i Ty ). Tak snad si najde jednou minís místečko i přes Ty srůsty a usídlí se tam, kde má. I když je taky pravda, že poslední 3 roky jsem byla na 4 laparkách, což taky není moc povzbuzující :unamused: Tvoje ségra, ať se teďka soustředí hlavně na malou Ladušku - má krásnou holčičku ( kterou bych s ní klidně měnila :grinning: ) a uvidíš, že když donosila už jedno zdravé miminko, tak se musí podařit i druhé.......Já už ke kartářkám nechodím, nechci moc pokoušet osud, i když Šípkové jsem věřila ařekla mi toho na 5 let dopředu tolik, že mi to stačí :wink: Koupila jsem si teď domů vykládací karty, jen tak pro radost...neříkám, že jsem nějaká vědma, ale něco to má do sebe....pokud nějací andělé jsou a karty mi chodí správně, tak mi to ukazuje, že bych měla v nejbližších měsících být těhu, ale pak mě tam taky dost padá karta, že bych se měla očistit od jedů a škodlivin ( asi kvůli mimísovi ), tak jsem započala před týdnem zdravou stravu, nekouřím, nepiju, cvičím, tak uvidím, co s toho vzejde...každopádně ty karty beru s nadhledem, ale kdyby to tak opravdu vyšlo, tak bych sevůbec nezlobila :grinning: No a co Ty? Jak se cítíš? A co mimís, nezlobí?
8. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Máš recht, vyprdni se na vše, zaplaťe si dovošku, hubni, nekuř a dělej se krásnou a manža ať tě opečovává... :dizzy_face:
Já se mám dobře, v práci už to sice moc nedávám, protože sedět 8 hodin enně je fakt mazec, ale už jen měsíc, to přežiju... jinak Venda je zatím hodný miminko, teda kromě toho, že se zásadně vrtí v noci a kope mě do močáku... :grinning: ale to určitě poznáš taky.. no nechci abys ze mě měla depky, jak ostatně všechny holky kolem mě co se snaží, tak toho radši nechám, já to plně chápu a respektuju... :wink:

no nic, pan manžel konečně douklízel sníh tak se mu jdu věnovat, za tři měsíce ten poklid skončí a tobě třeba ten miminkovský kolooč začně.... když bys jela kolem tak klidně písni... :wink:

tak pááá a měj se krásně, já třeba zase někdy nakouknu... :wink: a už budeš těhu... vlastně vy všechny... :dizzy_face:
8. led 2010 v 18:53  • Odpověz
Jj, tak papa, épozdravuj pana manžela, a písni mi prosím do IP Tvé tel. číslo - pravděpodobně ho nemám - mám od Vánoc nový mobil :unamused: Opatruj se, papa
8. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Drndi gratuluji :slight_smile:
8. led 2010 v 19:49  • Odpověz
Dobré ráno holky! Teda taky je u vás tolik sněhu? Oni jim ty předpovědi vážně vyšly! I u nás v takové rovince je dobrých 30cm sněhu, někde i víc, jak je to nafoukaný. Šla jsem ven s pejsanem a nikde to nebylo vyhrnutý, připadala jsem si jak někde na severním pólu! Pejsan v tom sněhu skoro nebyl vidět! Ale lítal jak pominutej, sníh se mu líbí!
9. led 2010 v 07:30  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj a dobré ránko všem ..

Dlouho jsem tu zas nebyla - co nového?

U nás je vše o.k., výsledky z Tripllů jsou naprosto v pořádku, ještě bude zásadní teď velký UTZ a snad bude vše vpoho.

Jinak to je fakt nadílka, úplně jsem se bála, abych se dostala do práce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Chicco - máme asi definitivní změnu jmen, a to: Davídek / Sofinka :grinning: Nějak jsme se nemohli rozhodnout, ale nakonec tyto a v pondělí se snad dozvíme víc ..
9. led 2010 v 07:34  • Odpověz
Ahoj flos, gratuluju k výborným výsledkům a držím pěsti na velký UTZ! Jména jsou krásná...Doufám, že nám pak taky prozradíš pohlaví! :wink:
9. led 2010 v 07:36  • Odpověz
Dobré ráno holky.

ají: ms pořád nikde??? :dizzy_face:

flosmanko: super, že tripply jsou v pořádku, jména opravím a těším se, jestli už bude v pondělí znát pindík nebo kávový zrno :grinning:

Holky, ozvala se mi baji...jistě si jí pamatujete, hodně s námi na začátku povídala a mám jí taky v tabulce, tak u ní všechno doplním. Napsala jsem jí, ať se taky ozve sem, prý nestíhá, ale těhotenství jde dobře, ani o něm neví, jen je hodně unavená a nic nestíhá. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahojky holky přeji hezký den :slight_smile:
9. led 2010 v 10:38  • Odpověz
ahoj holky,
asi se budete na mne zlobit, jak si zahrávám, ale nikam jsme nejeli. Jen jsem prořvala celej večer. Dneska zatím mi nic neni, žádné krvácení ani špinění ani bolení.
Jen mi napadlo, jestli případný potrat nemůže mít taky na vině myom, který mám. Vůbec nevim kde, jen, že má asi 1,3 cm. Věděla jsem o něm předem, dr. řekla, že je malý, nezvětšuje se a vůbec nijak neni na závadu. Teď jsem si vyjela pár článků na téma myom a těhotenství a zase mi to tak bezproblémové nepřišlo. Píšou, že právě může mít vliv na potrat, předčasný porod, porod císařem, vznik vývojové vady apod. Tak to mě zase moc nepotěšilo, co když se to tedy bude opakovat? Na odstranění je asi příliš malý, ale zase když jsou taková rizika moc se mi nelíbí.
9. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Chicoolko, musím tě tu přede všemi móóóóóc pochválit. Včera měl můj 30. narozky a dělala jsem mu ten nepečený dort od tebe. Téda, to byla taková ňamka, no sežrali jsme ho všichni hned na začátku oslavy :grinning: Nejdřív mi nechtěl moc ztuhnout, dala jsem tam asi moc tý zakysaný smetany, ale nakonec docela ztuhnul a byl výýýýýborný :wink: Jedinej budoucí tchán ho nechal ležet na stole asi dvě hodiny, ale to je normální, on si ode mě nikdy nic nevezme, tak ať se pos.re. Neví o co přišel :grinning: :grinning:

Jo a prosímtě, omlaď mě o jeden rok :dizzy_face:, tak stará ještě nejsem. Když jsi dělala v listopadu tu tabulku, tak už jsem ti rovnou psala nový věk. :grinning:
9. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Jo a samozřejmě moc myslim na Pavczu a zebrafky sestru, holky, držte se :pensive:
9. led 2010 v 11:10  • Odpověz
pavczo: o myomu já nic nevím, to se musíš vyptat svojí gyndr, zda to nebylo příčinou nebo co to může mít za následky. Já ti jenom poradím jednu věc, čím víc si toho na netu začneš vyhledávat, tím začneš zjišťovat různy katastrofální informace. Viz já při těch stěrech. Doktorka mi napsala do papírů - na děložním čípku živá červená eroze, já to smaozřejmě dala do vyhledávače a všude s tím byla spojena rakovina. Jsem se hned pěkně vyděsila, holky jsem tady málem zbláznila a nakonec zavolala ty doktorce a byl to jen popis toho, co vidí, vůbec ne rakovina, jen to prostě takhle popsala. Takže já už nepátrám a nic nehledám, i když to svádí.

luliii: tak to mám radost, že měl dort úspěch. Je to opravdu ňamina a moc jednoduchý. A hlavně bych řekla, že i zdravý. Tak mám radost, že uspěl i u vás. Myslím, že už ho tady dělala i zebrafka (?) a taky si ho chválila.
Tak jsem tě omládla :grinning: to jsem netušila, že sis takhle dopředu přidala roček navíc. Tož to jsi pěkná mlaďoška, ti povím!!!
9. led 2010 v 11:28  • Odpověz
chic, já vim, to je pravda, taky mi manžel i tchýně nadávaj, ať nic na netu nehledám, že pak z toho vyjde úplně něco jiného. Když dr. mi řekla jen, že to neni na závadu, že se můžem v poho snažit otěhotnět. Ale tím, jak mi od začátku upozorňovala na ten potrat, tak si zase říkám, jestli něco netušila nebo to říká tak důrazně všem?
9. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.