• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Chicool :grinning: :grinning: :grinning: Jen kdyby mi bylo těch 26 už navždycky :dizzy_face: To né, ale přijde mi, že ten život fakt strašně utíká a ještě víc to budeme vidět na dětech, to teprve uvidíme, jak nám život utíká pod rukama :slight_smile:

Jak jste se tu bavily o těch zkouškách, teda to mám taky ještě v živý paměti. V prváku, když jsem neudělala zkoušku, strašně jsem to řešila, ze začátku jsem to i obrečela, pak jsem to úplně přestala řešit a vůbec nic si z toho nedělala, jak psala Chicoolka, tak se ze mě stal flegmouš, a kolikrát se mi stalo (většinou :grinning: ), že jsem šla na zkoušku dokonale nepřipravená a vyšlo mi to. Ještě jsem si dělala srandu, že ostatní ztrácí čas s učením a já se jen tak válela doma a mám to. A státnice? To už jsem brala jako nutný zlo a bylo to v pohodě. Ale teda, za dobu školy mám tolik šedivých vlasů a těch nervů, co mě škola stála. Ale byly to hezký léta :wink: Takže holky, moc dobře vím, jak se cítíte a jaká je to paráda, když jdete domů s hotovou zkouškou. Takže jen tak dál a budu na vás myslet, ať to zmáknete "levou zadní" :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Pavczo, s tímhle ti taky neporadím, nemám s tím vůbec žádné zkušenosti a ani v mojí blízkosti není nikdo takový, kdo by to měl. Ale každopádně ti mocinky moc přeju, ať jsi v pořádku a do budoucna aby to nemělo žádný vliv. Oni už si tě pohlídají, když zjistí, kde je jaký problém a tak. Hlavní je vědět, že jste v pořádku, otěhotnět můžeš a o zbytek se už postarají doktoři :wink:

Holky jdu na oběd, pak se tu ještě ukážu, když tu některá budete.
9. led 2010 v 11:57  • Odpověz
Ahojky, Pavli, nevím, jestli myom může být příčinou toho, co se děje, každopádně já mám asi něco podobného, na poslední kontrole mi v děloze dr našel něco cca 1,3 cm velkého, prý nejspíš myom, ale podle něj to vadit nemusí. Víc se asi dozvím při té hysterce příští týden, ale podle mých informací má myomy až 90% žen, aniž by o nich věděly a způsobovaly jim nějaké problém. také se prý malé myomy nijak neřeší ani neodstraňují, pokud nezpůsobují nějaký závažný problém... Moc na tebe myslím, ať to dobře dopadne, ale lhát ti nechci, takže radši žádné plané naděje a pokud se ti to zhorší, mazej k doktorovi!
9. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Tak uvidíme, nebudu to řešit, to už bych se mohla psychicky tuplem zbláznit. Dneska mám takový nejklidnější den. Jinak, kdyby začaly bolesti a silné krvácení, tak bychom jeli.
9. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj holky...tak něco nového???
Pavczo??? Dobrý???
10. led 2010 v 09:52  • Odpověz
ahojky, zatím se držim furt stejně. Včera jsem měla trochu tmavé krve až večer, předtím mě pobolíval podbřišek. Do rána jako vždy dobrý, bez krve, vždy čekám, kdy mě to v noci chytne a noci jsou pohodové. Jen už začínám pociťovat nervy ze zítřejšího dne, bude nejhorší v životě. Už jsem si přichystala župánek, novou košili, kdybych musela v nemocnici zůstat déle. Zkrátka budu připravená.
10. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky, pavci, držím zítra pěsti, ať už to dopadne jakkoliv, hlavně, ať to nějak dobře zmákneš, ale ty jsi holka šikovná, určitě to bude zase brzo všechno dobrý, a pak najdeš hodně sil a budete se s miláčkem snažit o další miminečko. Moc moc na tebe budu myslet, a pošlu ti energii.
10. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahoj, pavczo moc na tebe myslim. V kolik tam zítra jdeš? Bude líp (v rámci možností).
Nevíte co aja? Jestli přišla MS nebo zkusila test?
10. led 2010 v 10:45  • Odpověz
mám přijít před 9. nevíte náhodou jestli dávaj po revizi neschopenku?
10. led 2010 v 10:53  • Odpověz
To netuším, ale myslím, že je to na domluvě, že by ti jí měli dát. Třeba na tu revizi ani nepůjdeš, zkus nad tím tolik nepřemýšlet, třeba si tě tam vůbec nenechají. Buď se mimi udobřilo a srdíčko tam bude, nebo ještě může přijít MS a žádná revize se konat nebude. Uvidíš, vše se dozvíš zítra.
10. led 2010 v 11:03  • Odpověz
No, kvůli psychice bych ji chtěla a spíš hlavně, abych ten další týden nemusela do Prahy na školení, protože bych to nezvládla. A přirozená ms by byla tak silná a bolestivá, že bych asi taky nebyla schopná jít do práce. Mamka říkala, že ona bolestí myslela, že nevydrží a že vypadávaly kusy čehosi a ještě jí stejně dočisťovali. Ale bylo to před víc jak 30 lety. A vlastně říkala, že kdyby se to tenkrát nestalo, nebyla bych tu já.
10. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Pavli, neboj se ničeho. Kdyby došlo na nejhorší, tak ten zíkrok se provádí v narkóze, takže o ničem nebudeš vědět. Neschopenku ti myslím klidně dají, ale radši si o ni kdyžtak řekni. z nemocnice mě pustili pokaždé ještě ten den odpoledne a doma jsem v obou případech byla vždycky asi 3 dny (nějak to pokaždé vyšlo přes víkend), ale jinak fyzicky to na nějaké velké marodění není, spíš ta dušička potřebuje chvilku čas :frowning2: Myslím, že v nemocnici ti dají neschopenku na ty první tři dny a pak na kontrole u tvého gyndr si jí můžeš prodlouži, když budeš cítit, že to ještě bude potřeba... Mě bolelo bříško asi jen ten den a den potom, ale brufík to spravil. Pak se taky ještě pár dnů tělo čistí (týden až 10 dnů je obvyklé), ale může to trvat i dýl. Rozhodně se toho neboj, čím dřív to budeš mít za sebou, tím dřív můžete začít nanovo.
10. led 2010 v 11:12  • Odpověz
pavczo: budu na tebe zítra moc myslet. Kéž by to všechno dopadlo bušením srdíčka. Ale nějak to dopadne, musí. A konečně aspoň budeš vědět, na čem jsi. To večné jo nebo ne. Věřím, že se to v tobě mlátí, chvíli naděje, chvíli beznaděj. Buď silná. Budeme tady na tebe myslet všechny!!!!
10. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Ahojky holky zdravím :slight_smile:
Pavczo zítra budu moc držet palečky ať je vše v pořádku. Buď silná. jak říká zlababa marození fyzicky o dlouho není, ale dušička bude potřebovat trochu víc času :frowning2:

A co aja nějak se nám neozývá jak to dopadlo.

A nevíte jak to vypadá se ségrou zebrafky
10. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Na bušení srdíčka už nevěřim, po té, jak mi v pátek psala drndinka, že měla stejné příznaky jako já. I když v skrytu duše tam nějaká malinká naděje je, ale snažim se na ní spíše nemyslet. Manžel sice říká, že každá žena je jiná a má jiné příznaky a že to nemusí být to nejhorší. Je mi jasný, že na velký marodění to neni, to čištění je nepříjemné, už teď, že furt ta krev odchází, jak já nesnášim ty vložky, byla jsem zvyklá jen na tampony při ms. Když mám obavy i z té narkózy, v životě jsem ji neměla a taky ta představa mě děsí. Se totiž bojim všeho, jsem tím známá, to jako mamka mi říká, že až zažiju jeden porod, nikdy další dítě nebudu chtít.
10. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Pavczo, narkózy se bát nemusíš, dokonce bych řekla, že je to celkem prima pocit, když tě uspávají :grinning: Nic to není, jen tě ďobnou do ruky a pak už o ničem nebudeš vědět :wink:
10. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Když já mám představy, že se neprobudim nebo naopak dřív
10. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Pavcza ale tohle teď neřeš :wink: Vůbec neřeš narkózu přikláním se ke zlabab že je to celkem prima pocit
každá žena je individuální. já jsem třeba vůbec nevěděla že u nás jde o zamlklý potrat protože jsem to měla úplně bez příznaků až mi to dr řekla dle uz
10. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ajo, ty nás napínáš :angry: :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
ahojte holky, lulii, koukala jsem o pár stránek zpět na tvůj grafík a vypadá moc hezky :wink:
10. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj kebulko, dneska mi teplota vyšvihla zase nahoru. Mrkni na dnešní grafík. Kdyby to chtěl být implantační pokles :grinning: Kdy už to budeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!??????????????? :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/2b754b
10. led 2010 v 15:00  • Odpověz
právě jsem jej viděla, ono se to aktualizuje samo... a vypadá fakt krásně :wink:
10. led 2010 v 15:04  • Odpověz
kdy plánuješ testovat? někdy koncem příštího týdne?
10. led 2010 v 15:05  • Odpověz
Aha, tak to jsem nevěděla, že se to samo zaktualizuje. Vidíš, zase jsem o něco chytřejší :grinning: Myslíš, že mám zkusit zítra nebo pozítří test, nebo to mám vydržet do MS? A jak jsi na tom ty? Jsi říkala, že jsi měla pozdějc ovulaci, viď?
10. led 2010 v 15:06  • Odpověz
vydrž aspoň do termínu MS... takhle bys mohla být zklamaná, i kdyby tam prcek byl :wink:

no já jsem zatím takto, ale u mě je ještě hoooodně brzo:

http://www.fertilityfriend.com/home/239462
10. led 2010 v 15:08  • Odpověz
luli a cítíš na sobě nějaké příznaky?
10. led 2010 v 15:10  • Odpověz
No ale mohla by ta teplota vydržet takhle nahoře, co? Ale i ten tvůj předešlý graf vypadal dooost nadějně. Ono to asi nejde poznat jak to dopadne :unamused: Nejlepší by bylo, dozvědět se hned po tulení, jestli to vyšlo nebo ne. Ale tohle je teda adrenalin :grinning: Mám to dostat 15., tak snad s testem vydržim. Ještě uvidim podle teplot, protože kdyby nějak rapidně stouply, tak by ho zkusila, ale jestli budou tak nějak v normálu, tak to vydržim. A uvidim, co se toho 15. stane :wink:
10. led 2010 v 15:13  • Odpověz
jo, taky jsem si říkala, že by bylo super vědět třeba druhý den, jestli aspoň došlo k oplodnění vajíčka... a pak by se jen čekalo, jestli se ujme :grinning: no je to sranda s náma, ale musíme vydržet :slight_smile:
10. led 2010 v 15:14  • Odpověz
To je právě to. Pořád si ošahávám prsa jak nějaká maniačka, ale zatím mi nepřijde, že by byly citlivý. Ale zrovna včera, když mi klesla ta teplota, tak mě v noci vzbudilo pálení žáhy a už jsem nějak nemohla zabrat. A to jsem den před nejedla nic, co mi pálení žáhy způsobuje. A hlavně strašně dlouho mě nepálila. Tak nevim no. Jinak nic necítim.
10. led 2010 v 15:16  • Odpověz
jj, prsa si taky pořád ošahávám :grinning: jsem zvědavá, jak to dopadne :slight_smile:

no nic, jdu žehlit, tak zatím pa... a vydrž!!!! :wink:
10. led 2010 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.