• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Papa kebulko :slight_smile:
10. led 2010 v 15:18  • Odpověz
teeeeda luliii, ty vypadáš nadějně. To by bylo super. Ale ještě s testováním vydrž!!! Jééé, to je fakt něco, viď?
10. led 2010 v 15:49  • Odpověz
No chicoolko, kéž by to už bylo ono :wink: 15. má dostat tu mrchu jednu červenou, tak uvidim. Snad to vydržim, překonám se a test nechám zavřenej ve skříňce. Ale bojim se, že mi to nedá :grinning:
10. led 2010 v 15:58  • Odpověz
lulii: vydrž to, už jenom proto, ať je třeba čárka silnější :wink:
10. led 2010 v 16:04  • Odpověz
Ahoj holky, moc se omlouvám, že jdu až teď, ale pořádali jsme s manžílkem turnaj ve fotbale pro žáčky. Až teď jsem přišla domů....No nebudu vás napínat, nepotěším vás...
Chicoolko - prosím do tabulky dnes 1DC :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ale všem vám děkuju, že jste mi držely palce! Jsem strašně smutná, už jsem i brečela. Nějak to nedávám....Upínám se k tomu Sanusu ve čtvrtek, snad nám trošku pomůžou ke štěstí! :pensive:
10. led 2010 v 17:29  • Odpověz
Lulii, moc ti držím pěstičky! S testíkem ještě chvíli vydrž! A přeju ti, ať tam pak jsou krásný //!
10. led 2010 v 17:30  • Odpověz
Pavczi, moc na tebe budu zítra myslet, držím pěsti!
10. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Jé ajo, to mě mrzí, fakt jsi vypadala, že by se konečně na tebe mohlo usmát štěstí :unamused: Já si taky myslim, že to v pátek obrečim, až přijde ta hnusná mrcha. No nechám se překvapit. Ale kéž by to dopadlo jinak :slight_smile:
10. led 2010 v 17:34  • Odpověz
Lulii, moc ti přeju, aby mrcha nedorazila. Ten pocit, když dorazí mrcha, je fakt šílenej! Už to nechci pořád dokola prožívat. Ale co se dá dělat!
10. led 2010 v 17:42  • Odpověz
Aji já vím, proto se toho pátku fakt docela bojim, protože ten graf vypadá nadějně, takže podvědomě se furt přesvědčuju, že to vyšlo. No a v pátek: buch na prdel a budu békat jak blázen, to je mi úplně jasný :frowning2: . Já už jí nechci, posledně jsem bolestí nemohla ani chodit a vůbec,........prostě chci mimi :grinning: Kdy se nám to podaří????
10. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Myslim nám všem tady na koníkovi :grinning:
10. led 2010 v 17:47  • Odpověz
Jo, já už byla taky tak navnaděná, kór když jste na mě tady tak moc myslely a předpovídaly mi těhu. No jo....Nevím, kdy se nám to podaří, ale pevně věřím, že v tomto roce! Desítka musí být pro nás pro všechny šťastné číslo!!! :wink:
10. led 2010 v 17:49  • Odpověz
Aji, já spoléhám na to, že ta desítka bude ten zlomovej rok, ale teď asi budu nepokorná, ale nechtěla bych přijít do jinýho stavu třeba až v říjnu, nedejbože v prosinci 2010. To mi přijde jako šílená doba. Samozřejmě kdyby to nijak jinak nešlo, zaplaťpánbůh za to :slight_smile: Ale pořád nějak doufám, že do jara to zvládneme :wink:
10. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Holky, ještě jsem vám chtěla říct jeden poznatek - asi na mě nefunguje měření BT - viděly jste už tak můj splašenej graf a ještě k tomu toto - teď jsem měla skoro 4 dny teplotu 37 a dnes ráno 37,2...A dorazila mrcha! Chápete to? Já ne. Když dorazí ms, teplota má spadnout dolů. No asi už nebudu měřit....
10. led 2010 v 17:59  • Odpověz
A nejsi trošku nachlazená? Nebo neměla jsi včera alkohol nebo tak něco? Hoď sem tvůj grafík.
10. led 2010 v 18:01  • Odpověz
Lulii, jsem nachlazená už celý týden. Tak nevím, možná to bylo tím. A alkohol, no včera jsem měla 1 pivo.
Tady je grafík, je hrozně divnej, splašenej celou dobu:
http://www.fertilityfriend.com/home/2af8fb
10. led 2010 v 18:08  • Odpověz
Tak ten je fakt zvláštní. Pochybuju, že by si měla luteální fázi jen pět dní, spíš bych to tipla na anovulační cyklus. Ty teploty ti pěkně skáčou :unamused: A nemyslim si, že by jedno pivo ovlivnilo takhle tu teplotu. A ta poslední teplota je fakt divná :grinning: Místo toho, aby klesla, tak ti stoupla. A máš klasickou MS nebo jen špiníš?
10. led 2010 v 18:13  • Odpověz
Zatím jen špiním...To je taky naprd, než se to rozjede, to zas bude dlouhá ms.
10. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Mě totiž napadlo, že ještě nemusí být konec, protože ty teploty jsou opravdu hodně vysoko, jestli to nemůže být třeba špinění z uhnizďování. Taky by to odpovídalo podle tý ovulace. Ale fakt nevim, nechci ti dávat nějaké zbytečné naděje, ale tahle možnost tu ještě je :wink: No uvidíš podle toho, jestli se ti MS pořádně rozjede nebo ne. A taky zkus měřit teplotu i zítra.
10. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Tak jo lulii, ještě uvidím. Ale spíš si už nedělám naděje. Ale tobě posílám hodně štěstíčka!!!
10. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Ahoj holky, jste tu? :confused:
10. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Ahoj zlabinko, já tu jsem! :wink:
10. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Každopádně jsi smířená s MS, takže kdyby to dopadlo jinak, tak bys byla mega mega mega překvapená. Takže žádný naděje, MS jakoby máš a uvidíš, co se bude dít :grinning: :grinning:

A děkuju, snad mi to tvoje štěstíčko přinese nějaký překvapení do bříška :wink:
10. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Koukám, ž mrcha mrchatá se hlásí :angry: Ty tpeloty jsou fakt ale záhada, tak třeba to nebude mrcha :wink:
10. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Ahoj zlabi :slight_smile:
10. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Ahoj holky.

Aji, sakreš, to ta mrcha jako musela dojít??? :angry: Je to fakt mrcha. Nebuď smutná beruško, v sanusu vám snad řeknou víc, a i kdybys měla jít na IUI nebo IVF, miminečka se dočkááááš :wink: Já tomu věřím, že to bude brzo.
Holky, já zas teču jak niagára, až mám z toho starch, takhle silný jsme nikdy neměla :zipper_mouth:
Zlabi, tak to jsem měla minule a taky šííílený bolesti, moc ti přeju, abys to měla za sebou. Je to hrozný ta mrcha mrchovatá, zlá :grinning:
10. led 2010 v 18:28  • Odpověz
ahojky Luli, ten tvůj grafík je moc hezký :dizzy_face:
Syll ahoj :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.