• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
nojo, jenže já si musím co hodinu měnit vložku, neb je totálně nadranc :confounded: Je to normální? Myslíte, že s tím může souviste wobenzym? Začala jsem ho brát předevčírem...
10. led 2010 v 18:29  • Odpověz
Zlabi, tak niagára, to já zas nic, jen špinění. Divné, podivné. Ale třeba zas budeš mít brzo pokoj. :wink:
Jo jo, zatím :grinning: Uvidíme v pátek, jestli hezkým zůstane :grinning:
Hmmm, Ajo, tak to je vážně podivné... co test, nezkusíš? :slight_smile:
Jejda, co hodinu 1 vložka, to musí být sakra průtrž! Na co je wobenzym?
10. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Aji, možná bys měla počítat 1DC až od zítra, pokud jsi začla špinit až večer.

Zlabi, třeba bude mrcha o to kratší :wink:
10. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Wobenzym je dobrý na všecko :slight_smile: Jsou to přírodní enzymy, takový katalozátory veškerého hojení zánětů, otoků, posílení imunity, odbourávání škodlivin a tak a je dobrý prý i proti potratům způsobeným imunitou. Neuškodí, ale pomoct může, tak ho zkouším.
10. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Chutná jako lentilky :slight_smile:
10. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Zlabi, řekla bych, že by to byla škoda testu. Ale uvidím, když se ms nerozjede a zítra by třeba už zas nic nebylo, asi testnu. A ještě zkusím změřit teplotu, jak radila Lulii.
10. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Hlavně že dobře chutná :grinning: Ale myslíš, že by působil tak rapidně, že bys vykrvácela? :dizzy_face: :dizzy_face:
10. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Lulli, já právě začla špinit už včera, jen trošičku a dnes ráno už to bylo víc, tak počítám dnešek. I když je to divný, většinou se mi to hned rozjede!
10. led 2010 v 18:35  • Odpověz
Noo, škoda, jak se to vezme :sunglasses: Zas tak moc nestojí a kdyby měl ukázat //, škoda by to určitě nebyla. A pokud neukáže, tak to žádný velký zklamání nebude, protože už počítáš s mrchou :wink:
10. led 2010 v 18:35  • Odpověz
Zlabi, taky bych řekla, že by to ten wobenzym snad neměl způsobit. A jak dlouho máš ms? Pokud by to trvalo dlouho, radši bych si někam zašla...
10. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Hele, fakt nevím, ale píšou tam, že ho nemají brát lidi s problémy srážlivosti krve :unamused: což já normálně teda nemám, ale dneska fakt jen čumim... :confounded:
10. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Aji, určitě změř, jestli je to uhnizďování, tak by na testu ještě nebylo nic vidět, takže jedině podle teplot. Uvidíš hele, třeba se fakt rozjede a bude po, ale jsi s tím smířená, tak co, ne? Měřením teploty nic nezkazíš.
10. led 2010 v 18:37  • Odpověz
Jsem 3 DC
10. led 2010 v 18:37  • Odpověz
Aha, tak to je ajo s tou tvojí mrchou fakt zvláštní, jestli na tom fakt něco nebude :wink: Jestli špiníš od včerejška......a mrcha pořád nikde, tak to je jiná :grinning: Takže zítra 100% změř tu teplotu. Já když špinim, tak pár hodin, no a pak to začne být mazec :slight_smile:
10. led 2010 v 18:40  • Odpověz
Zlabi, tak počkej do zítra a uvidíš. Možná bych ten wobenzym teď přestala brát, aspoň než ti skončí MS. Čert ví, na co všechno to může mít účinek!
10. led 2010 v 18:40  • Odpověz
Zlabi a to jí máš takhle silnou i třetí den? Koukej se hlídat.
10. led 2010 v 18:41  • Odpověz
Holky zítra změřím a pokud bude vysoká teplota a ms se nerozjede, možná i testu! Ráno až přijdu do práce vám přijdu hned nahlásit!
10. led 2010 v 18:42  • Odpověz
No to je právě to, co mě překvapuje. Ale odpo jsme byli na běžkách, tak třeba se to rozjelo tím pohybem, ne?
10. led 2010 v 18:42  • Odpověz
Ajo, tak prima. To je nejlepší nápad. Už se těším na ranní report :dizzy_face: ... a drřím palce, páč naděje umírá vždycky poslední, že?
10. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Ají, tak to na tebe budu moooooc myslet. Jestli bude teplota nahoře, tak je to jasný :grinning:
Jo, to je pravda, ty běžky by ti to taky mohly víc rozjet! Já když jsem sportovala, hrála jsem závodně basket, tak jsem vždycky tekla jak niagára!
Zlabi, to já jí mívám taky dost silnou, ale rozhodně nechodim co hodinu měnit vložku, to mám tak první den, ale pak to polevuje, tak se právě divim. Nemyslim si, že by ti běžky takhle uvolnily MS. A jak dlouho jí míváš?
10. led 2010 v 18:45  • Odpověz
Ají i třetí den MS?
10. led 2010 v 18:46  • Odpověz
Lulli, normálně tak 6 dnů, první tři silnou a pak to slábne, tak uvidím, co zítra. tenhle cyklus jsem měla taky dost podivnej, v půlce asi 5 dnů špinění, které přestalo v den ovulace a ted toto :confused:
10. led 2010 v 18:46  • Odpověz
No, zlabi, tělo si s tebou nějak zahrává! tak uvidíš zítra! Držím pěsti, aby to bylo v pořádku, snad to nic neznamená!
10. led 2010 v 18:47  • Odpověz
Ajíííí: já tě zatím dolů házet nebudu, to je fakt divný...hlavně špinění se prý za ms nepovažuje, takže počkáme, buď jestli se rozjede nebo na //. To mě teda zaskočilo, protože jsem si tebou bylo fakt téměř jistá a navíc i tauri. No nevím. Ještě počkáme. Nebudu tě cpát ani nahoru ani dolu, ju?

zlabi: to je síla, že to máš takhle silný. Já mám taky většinou první dva dny silnou...a většinou si to teda libuju, protože úplně cítím, jak mi splaskává břicho, ale to, co popisuješ teda neznám.
10. led 2010 v 18:48  • Odpověz
Aha, tak to fakt uvidíš zítra. Taky zvláštní cyklus s tím špiněním. No holky, kéž by to byl poslední cyklus, co? Moc bych nám to všem přála :wink:
10. led 2010 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.