• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Lulii, to ani ne, je pravda, že po hodině jsem snad nikdy vložku neměnila. Tak uvidíme co zlabinka, snad to bude dobrý!
10. led 2010 v 18:48  • Odpověz
Holky, jdu dělat něco k večeři, můj zachvíli přijde z práce, tak aby měl co polknout :grinning:
10. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Holky, snad to bude ok. Zas je pravda, že tentokrát byla ta mrcha první den taková dost rozpačitá, navíc jsem ještě den předtím slabě špinila a pořádně se rozjela vlastně až včera a dneska fest po těch běžkách. Tak já myslím, že to bude ok.
10. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Ahojky holky
Aja to je škoda ale uvidíš jak píšou holky :wink:
10. led 2010 v 19:08  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tetaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mám neteřinku, strašně malinkou, 870 gramů, porod proběhl bez komplikací, tak snad bude kočinka bojovat dál jako lev... celý odpoledne bulím štěstím, doufám a modlím se v další dny.
10. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
Zebrafko, tak to je krásný :dizzy_face: Moc ti gratuluju a posílám malé moc a moc síly a energie. Tak snad bude všechno v pořádku, když byl porod bez komplikací, tak má síly dostatek :wink: :grinning: A váží docela dost na to, kdy se narodila. Skoro kilo, tak to je pořádný kus ženský :grinning: :grinning: A jak se jmenuje neteřinka?
10. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
Zebraf gratuluju a miminečku přeji strašně moc zdravíčka, síly, lásky a věřím, že vyroste do krásné porodní váhy.

Jinak holky, u mě definitivní konec potvrzen. Už jsme jeli na pohotovost, začlo silné krvácení. Byl tam milý pan doktor, vše mi vysvětlil (narozdíl od té mé). prvně mě vyšetřoval chlap, ke všemu mi bylo trapně se vystavovat, když krvácim. Miminko to asi vzdalo hned ten první svátek vánoční, kdy se prvně objevila ta malá krev. Podle toho jak zůstal veliký, od toho, co mi dala dr. se to moc nelišilo. Taky mi štve, že to ta má dr. už musela ve čtvrtek vědět, protože ho měřila a neřekla mi kolik, ale i já bych poznala, že by měl mít něco přes 1 cm a že 1,4 mm má do toho daleko, nevim, proč mi ještě nechávala naděje do pondělí. Prý i to hcg by ještě rostlo, že by to nic neznamenalo. Tak zítra v 8 ráno už jdu na revizi, prý si mě nechají do úterka, mám z toho hrůzu, už teď jsem tam byla jak ťulpas, nevěděla jsem co a jak. Jo a i ta fotka z ultrazvuku byla jiné kvality, než má má dr. a i on rovnou řekl, že tam je vidět, že tam neni živé embryo.
Chic asi mě hoď mimo tabulku, do těhu nepatřim a do snažilek taky ne, ani nemám žádný zatím den cyklu a taky říkal, že ten půl rok by se mělo počkat, aby prošlo několik ms, ale že ten 4. -5. měsíc bychom mohli začít. Je to hrozný, tak dlouho. Tak zase s vámi budu prožívat vzestup na vrchol tabulky a pád dolu, doufám, že příště už to dopadne líp.
Ozvu se v úterý, prý tam asi jednu noc zůstanu, už si mě chtěl nechat teď, ale já nechtěla, poslední noc doma.
10. led 2010 ve 22:46  • Odpověz
pavczo: je mi to moc líto! Prožila sem to samé a nakonec mám moji úžasnou Amelinku. I ty se dočkáš beruško a už brzo!! Hodně sil..teď to bude bolet..
10. led 2010 ve 22:54  •  2 děti  • Odpověz
Pavczo, je mi to strašně líto! Drž se, posílám ti hodně síly! Držím pěsti, aby revize proběhla dobře a ať si co nejdřví zase v pořádku a můžeš znovu snažílkovat!
11. led 2010 v 06:46  • Odpověz
Zabrafko, gratuluju k neteřince a moc ji držím pěstičky!Určitě to holčička zvládne! :wink:
11. led 2010 v 06:48  • Odpověz
Holky, jen v rychlosti hlásím a musím jít pracovat - ráno teplota o 3 stupínky nižší, takže ms se asi brzy rozjede. Zatím je ale pořád jen slaboulinká, spíš takové hnědé špinění. Uvidím zítra.
11. led 2010 v 06:49  • Odpověz
Ahoj holky,

téééda v ten pátek se dostat domů z práce, to byla docela šílenost.
Jen tak v rychlosti jsem přelítla co jste asi napsaly, zebi : gratuluju k tetě, uvidíš, že malá za chvilku vyroste a bude z ní krásná princezna, hlavně, že porod byl OK :wink:
Pavli: to je strašný, taky je mně to líto a budu na tebe myslet, drž se...... :pensive:
Aji: co to čtu?????????? no to snad není možný, že by byly naše 6.tý smysly v ...... však víš kde :grinning: jestli se mrcha rozjede, tak pak už nevím, každopádně vím, jak je to hrozný, když už máš naději (jako každej měsíc) a pak naráz jdeš na záchod a bum.......je to tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. led 2010 v 06:59  • Odpověz
Ahojky holky
Zebraf gratuluju a držím moc moc palečky ať je vše Ok.
Pavczo je mi to líto kočko. Drž se moc na tebe myslím a držím moc moc palečky.

Holky dnes tady asi moc nebudu protože ve čtvrtek jdu na zkoušku a ještě jsem to vůbec neviděla tak se musím jít pěkně šrotit abych byla chytrá :slight_smile:
11. led 2010 v 07:10  • Odpověz
Pavci, držím pěsti, ať to máš co nejrychleji za sebou :pensive:

Zebraf, gratuluji tetičkooo, je to super, ale takové mini miminečko..určitě bude hezky přibírat. Ségra to pěkně zvládla, teď je to na maličké, musí bojovat. :wink:
11. led 2010 v 07:20  • Odpověz
holky, jen nakukuju, než vyrazím do práce, takže krátce:

zebrafko, moc gratuluji a přeji maličké hodně síly a tvojí sestřičce taky!

pavli, to mě moc mrzí, že to takhle dopadlo, ale přístup tvojí dr mě teda docela zaráží :frowning2: nechat ti v těle 3 týdny mrtvý plod, to je teda něco. Drž se, snad to brzo přebolí a budeš tu zase s námi!
11. led 2010 v 07:30  • Odpověz
Pavczi, ach jo, jdou mi slzy do očí... Je mi to líto kočičko, a fakt si změň doktora!!!!
11. led 2010 v 07:30  • Odpověz
Dobré ránko holky

Pavczo: je mi to líto, myslíme na tebe ať je to co nejdřív za tebou...
11. led 2010 v 07:54  • Odpověz
Zebrafa: gratuluju k neteřince a přeji jí moc štěstí, zdraví a lásky
11. led 2010 v 07:55  • Odpověz
Aji dívala jsem se na tvůj graf a podle toho kde máš vyznačenou ovulaci máš příliš krátkou luteální fázi což znamená že i když se vajíčko oplodní tak nemá čas se zahnízdit a odplaví ho menstruace :frowning2: ...já po laparce mám stejný problém takže 20. jdu kvůli tomu k doktorce
11. led 2010 v 07:58  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: .

Pavczo, je mi to opravdu moc líto :pensive: . O víkendu jsem na tebe moc myslela a dnes se dočítám tak smutnou zprávu. Přeju ti, abys´to v té nemocnici co nejlépe zvládla a posílám spoustu sil a energie do dalších dní.

Zebrafko, gratuluju, tak už jsi tedy teta. To je super :dizzy_face: :slight_smile: . Sama jsem pětinásobná teta a je to skvělý s těma špuntíkama. Taky malé moc přeju, aby si to své místečko mezi námi vybojovala a vyrostla z ní krásná a především zdravá holka jako lusk :slight_smile: .

Ajinko, tak to je tedy divný. Vážně jsem myslela, že to tentokrát vyšlo :frowning2: . Ale je dobře, že už jste objednaní do toho CARu. Tam vám určitě pomůžou a na vánoce už budete určitě tři (nebo čtyři ??? :grinning: :grinning: ).
11. led 2010 v 08:13  • Odpověz
pavczo: moc mě to mrzí. I když už jsem tomu moc nevěřila, stejně jsem doufala. Doktorku bys tedy změnit měla, když už to bylo takhle evidentní. A neboj se, 4 měsíce utečou jako voda a pak už bude jenom dobře. Máš skvělého manžela, nějak to spolu zvládnete. Nejsi na to sama a my tě v tom taky nenecháme. Hodně síly, beruško.
11. led 2010 v 08:21  • Odpověz
zebrafkoooo: takže už jsi tetička, přeju tvé malé neteřince moc síly, ať pěkně přibývá a roste a všechno rychle dožene, určitě je to bojovnice a bude všechno v pořádku, moc se těším na další zprávy. :dizzy_face:
11. led 2010 v 08:22  • Odpověz
pavczo, moc mě to mrzí že se nejhorší obavy potvrdili. tak přeju hodně síly at to máš rychle zas sebou, a určitě doporučuju změnu doktora......................

jo chicco, prosímtě dneska 1DC, asi to vypadá že mám taky hrozně krástkou tu luteální fázi, měla jsem ovu kolem 14DC......
11. led 2010 v 08:25  • Odpověz
Chico, prosím hoď mi do tabulky 2DC, vypadá to, že ms to je, ale slabá. Jen ať tam nahoře nestraším :sweat_smile:
11. led 2010 v 08:55  • Odpověz
ají: OK, škodaaaaa

majinko: taky opravím!
11. led 2010 v 09:11  • Odpověz
majinko: to jo, ty jsi byla 23 DC a padáš dolů, to máš opravdu nějak krátkou luteální fázi...to tak máš vždycky nebo jen tenhle měsíc?
11. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Dobré ranko holky, tak já už jsem v práci - vůbec niiiic se mi nechce, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pavczo: Moc moc se drž, uvidíš, že zákrok nic není, hned budeš fit, jen ta dušička chvilku bude pobolívat, ale čas to zahojí....neboj :wink: Já jsem byla za měsíc po revizi úplně o.k. - jak psychicky, tak duševně.....a Ty jsi určitě silnější než já, bereš to moc statečně - úplně Tě obdivuju! Budu na Tebe myslet.....

Hedi, taky nemáš chudáku ještě všechny zkoušky? :rolling_eyes: No já taky ne. Čekají mě ještě dvě a už se mi vůbec do toho učení nechce. Vymýšlím si všechny možné práce, jen abych nemusela koukat do skript :sweat_smile: Takže se mi včera stalo, že jsem raději místo učení vařila avařila , nevycházela jsem skoro půl dne z kuchyně, i když tohle úplně k smrti nesnááááším, když ženská stvrdne u plotny tak dlouho :grinning: :grinning:

Zebraf: Gratuluju k neteřince a přeji hodně štěstíčka a ať pěkně rostete :slight_smile:

Jinak si myslím, že se mnou se něco děje. Včera večer a dneska ráno v buse děsná křeč do podbříšku...tak nevím zda konečně MS - vůbec by se nezlobila, kdybych měla 34denní cyklus :grinning:
11. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Dobré ranko, holky!!
TAk počasí je opravdu DĚS!!!! :frowning2: :frowning2:

Aji, moc mě to mrzí, jestli je to opravdu MS!! Ale Alespoň, že jste objednaní do toho Sanusu a uvidíte, co dál...

Pavzco, u tebe je mi to taky moc líto!! I když to nechceš slyšet, nebo máš pocit, že ti to nepomůže, nejsi v tom sama, revize je ošklivá, ale brzy se dáš dohromady a zase už budeš těhulka. Na začínání snažení o mimiska - to je vlastně na tobě! Hodně o tom holky přemýšlí, někdo to zkouší hned, stejně si tělo řekne, kdy je připravené!! Tak neboj, třeba to nebudou těch 6 měsíců atd...!! Drž se!!! A brzy se tu na tebe těšíme!!!

Zebrafko!! Moc gratuluju k tetkovství, je to báječný, vím!! A hlavně posílám moc síly a naděje, ať je malá princezna bojovnice a drží se života zuby nehty!!! A vy taky!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. led 2010 v 09:35  • Odpověz
No kde jste všechny? Nedělejte, že pracujete :grinning:
11. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Drndi a co studuješ? mně taky chybí ještě dvě zkoušky a budu mít za sebou 1.semestr kéž by to dopadlo dobře. teď ve čtvrtek jdu na češtinu tak uvidíme.
11. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.