• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Pavczo, posílám ti moc síly, ať tě to dlouho netrápí, ať jsi po psychický stránce brzo fit. Drž se.
11. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Pavli, moc mě to mrzí a posílám hodně sil, teď to bude těžké, ale čas všechno zahojí. A uteče to, vím, o čem mluvím... Půl roku je podle mého hodně dlouhá doba, většina mudrů se přiklání spíše k těm 3 cyklům (což dá dohromady cca 4 měsíce), ale jak píše drndička, sama nejlíp poznáš, kdy jsi připravená. Jsou tu holky, co otěhotněly po revizi, aniž by vůbec proběhla první ms a už mají zdravá mimča nebo jejich těhulení probíhá zatím dobře, taky tu jsou ale bohužel ty, u kterých to takhle dobře nedopadlo.

zebrafko, tobě moc moc gratuluju k neteřince a přeju hladký průběh, ať jsou obě v pořádku!

Ají, mrcha mrchatá :angry: Ale je moc dobře, že jdete do toho sanusu, aspoň se něco začne dít.

Jinak moje vodopády už se naštěstí zastavily, večer už to bylo celkem normoš a teď už je to klasický 4. den :wink:
11. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Hedi, studuju sociální pedagogiku, taky teprve 1.semestr :grinning: Ze zkoušek mi chybí ještě sociologie, na tu jdu v pátek a pak za 14dní psychologie - na tu se strašně netěším, je fakt hnusná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 10:52  • Odpověz
ahoj holky, moc vám děkuju za podporu v posledních dnech. Bylo to náročný na psychiku, dneska cítím strašnou úlevu a únavu... Chodila jsem vás číst, ale nebyla schopná něco napsat, chyběla energie na cokoliv. Mamča na tom byla psychicky dost špatně, tak jsem se snažila podpořit i ji. Není dobojováno, malá princezna teď musí bojovat jako velkej statečnej lev. Ale věřím, že to dobře dopadne. Prostě musí...

pavczo - je mi to moc líto, že to nakonec nedopadlo dobře. Vím, že to teď moc a moc bolí a jen čas je nejlepší lék. Jedinou rozumnou útěchou může být, že se to stalo teď než třeba za měsíc, dva. Tak se holka drž, naplánujte si nějakou dovolenou, víkend, cokoliv, na co se budeš moct těšit a pomůže to trochu od bolesti na srdíčku.

aji - ta mrcha je teda vlezlá, že pořád chodí a nedá pokoj. ale dobře, že se blíží termín kontroly v Sanusu, jsou tam odborníci a pomůžou trochu věci rozhejbat... Kamarádka tam začla chodit vloni na podzim a po Vánocích nám oznamovala radostnou zprávu, tak se máš na co těšit :slight_smile:

holky studentky - vám přeju ať jdou zkoušky levou zadní, ať učení do hlavy leze samo. chci si teď udělat jednu zkoušku taky, tak se budu muset učit, už si to nedovedu představit, jsem ze školy neuvěřitelných deset let :slight_smile: ale je to jenom jedna zkouška, snad to zmáknu, když vy jich máte na semestr několik.
11. led 2010 v 10:53  • Odpověz
chico - nechala jsem se tebou inspirovat a trochu si hrála s html a upravila si album - abych zabila nějak to čekání a trochu se srovnala s tím, že jsem momentálně nesnažilka :slight_smile: bylo to prima a moc mě to bavilo, kdysi jsem s html dělala, ale už jsem to dost pozapomněla...
11. led 2010 v 10:57  • Odpověz
drndi já studuju speciální pedagogiku - obor učitelství :slight_smile: mně chybí čeština na tu jdu ve čtvrtek a příští týden ve čtvrtek jdu na speciálně pedagogickou diagnostiku a jelikož už zbytek mám z předtermínu tak snad to teď dobře dopadne a já nebudu mrňouska dál ničiti nerva a budeme mít klídek :slight_smile:
Tak to budu moc držet palečky ať ty zkoušky vyjdou. oni jsou psychologie a sociologie dost takový náročný ale záleží hodně i na tom dotyčném co to přednáší já vím že mě psychologie na střední strašně nebavila a na vejšce jsem z ní byla úplně posedlá jak strašně mě bavila protože jsme měli hrozně fajn ženskou na to která to hezky vyprávěla.
A z čeho přesně jdeš z psychologie?
11. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Hedi, jdu na psychologii všeobecnou - tedy hlavně samý termíny, pojmy, klasifikace atd. Takový to nudný, co musí člověk vědět, aby dál mohl studovat např. psychologii vývojovou atd. V dalších semestrech mě čeká už jen to lepší :slight_smile: Ty základy jsou fakt otřesný, ale musí se tím člověk asi prohrabat, aby pak věděl o co vůbec jde :wink:

Zebraf: Albíčko je krásný, taky bych ráda něco takového, ale vůbec nevím jak na to a není na to čásek :unamused:

Teď se v práci chystám na povánoční vratku, vůbec se mi nechce, už ať je to za mnou :rolling_eyes:
11. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Holky já se picnu fakt, že budou snižovat mateřskou o tom jsem věděla, ale že snížili prej aji porodný, tak to už je fakt moc!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
11. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Zebraf stránka je úžasná m oc se mi líbí. taky bych ráda něco takového ale bohužel taky nevím jak na to :unamused:
11. led 2010 v 11:40  • Odpověz
ahojky holky tak jsem zase docetla co vsechno se udalo..

tak zerafko moooooc gratuluji k neterince :slight_smile: budu drzet palecky at statecne bojuje :wink:

pavczo: moc me mrzi jak to dopadlo :frowning2: alespon ze jsi na te pohotovosti narazila na prijemneho pana doktrora a opravdu bych zvazila jestli zustat u tve doktorky (ja jsem byla u jedne priserne v podstate od puberty a 2roky jsem si stezovala na problemy ktere jsem mela a neresila je - tak jsem se odhodlala a sla k jine .-)

jdu k ni prave dneska odpol. na kontrolu tak jsem zvedava co se mnou udela , kdyz me ten duphaston nezabira :fearful:
11. led 2010 v 11:41  • Odpověz
mmaxicko a k jake doktorce jsi predtim chodila? a snad ti dr. poradi a vymysli neco ucinejsiho...
11. led 2010 v 11:45  • Odpověz
predtim jsem byla u dr.Boudyšové
11. led 2010 v 11:46  • Odpověz
myslim, že od této dr. už nějaká kamarádka taky utekla...
11. led 2010 v 11:47  • Odpověz
chico, právě že ted už s takhle krátkým cyklem bojuju už asi 4 měsíce, ted jsem začala brát gynex tak doufám že se to srovná....

drndi, hediku, vy studujete dálkově????
11. led 2010 v 11:51  • Odpověz
zebrafko no to bych se nedivila ona pani doktorka ma dost spatnou povest... :angry:
mam opravdu velkou radost z tvoji male neterinky, snad bude vse ok .-) jak se jmenuje?
11. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
zebrafko: pěkný sis to udělala a hezky jsem si početla :wink:

majinko: gynex je dobrej, a když nic jinýho, tak je to aspoň přírodní preparát, takže určitě neublíží.
11. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
majinka já studuji na denním studiu :slight_smile:
11. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
hedik :slight_smile:)) já to nějak nezaznamenala tak se radějc ptám, jak vás tak čtu , že povídáte o zkouškách a tak .......

chico, právě si říkám že když by to nezabralo tak určitě neublíží...........
11. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
hedik, takže ty přerušíš studium, nebo je to poslední rok? Jak to uděláš s miminkem? Já jsem moooc ráda, že už mám školu za sebou :grinning: Ale přeju vám moc úspěchů ve škole a hlavně při zkouškách :wink:
11. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Holky, mě koník absolutně stávkuje :angry: . To je šílená doba než se něco načte. Nemám na to nervy :grinning: Tak až se umoudří, tak zase nakouknu :wink:
11. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
majinka: Studuji dálkově při práci - je to celkem zabíračka, ale už si pomalu zvykám :wink: Přednášky mám jednou za 14 dní ( vyjma teda zkouškového období ) v pátek od 14:30 do 19:00 a v sobotu od 8:00 do 14:30, takže to není taková hrůza. Já mám navíc dobré, že si v práci můžu udělat směny jak se mi zachce, takže vím, že když mám školu, tak si to rozplánuju jinak. Je tedy ale pravda, že o víkendu mi pak moc volného času nezbývá, protože musíme mít oddělaný min.2dny o víkendu, takže je to takový naprd :unamused:
11. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
ahoj holky. nějak v posledních dnech nestíhám v práci tak moc nestíhám dočítat koníka.. :angry: zběžně občas nakouknu a zběžně přečtu co se děje, ale většinou ani nestíhám reagovat...

pavca, to je mi strašně mooooc líto... :frowning2: :frowning2: :frowning2: psaly to tu vlastně už vpodstatě všechny holky tak se nechci moc opakovat, ale každopádně posílám moc sil, ať to brzy přebolí a až budeš na to připravená, tak zase přijď mezi nás :wink:

zebraf, tak ty už jsi tetička? :slight_smile: posílám sílu té malé ať to zvládne, určitě jí teď bude hodně potřebovat ...
11. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
nějak mě koník zlobil, tak jsem ho na chvíli nechala a šla udělat něco pro zaměstnavatele :grinning:
teď už jsme zpět a tady nikdo... :astonished: holky kde jste? nebo jste všechny zapadly v té záplavě toho sněhu?? :grinning:
11. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
majinka já jsem to tady snad ani nepsala že jsem na denním studiu
taky mi stávkoval koník a le teď už to vypadá že se kluk chytil :grinning:
lulii já jsem nastoupila do 1.ročníku na mgr a teď budu mít zasebou první semestr a když to vyjde tak s mimnkem bych měla nastoupit do 2.ročníku ale přerušovat nebudu protože co takhle vím tak spoustu holek to tak zvládá při denním studiu a pak to bude asi nejspíš záležet na domluvě s učitelama jak to budu dělat. třeba něco půjde individuálně a na nějaké přednášky budu chodit uvidíme zatím se tím nezatěžuji uvidíme jak bude probíhat těhotenství atd.... pak to budeme řešit
11. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
blizenko on koník zlobí asi všechny teď :unamused:
11. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
hedik, už to tak vypadá, ale mě už to normálně frčí... :grinning: tak snad za chvíli naskočí i další :wink:
každopádně uvidíš, jak studium s mimčem budeš zvládat, určitě ho teď nepřerušuj.. na další semestr třeba požádáš o individuální plán a pokud prostě nebudeš stíhat, tak přerušit můžeš vždycky. kamarádka teďka taky nastoupila do školy (dálkově), v říjnu porodila a teď jí čekají nějaké zkoušky. říkala že občas je to záhul, ale pokud nebude zvládat, tak přerušit to může vždycky, záleží prostě asi jak klidné budete mít mimčo :wink:
11. led 2010 v 15:00  • Odpověz
Ahoj holky :unamused: ,
tak tu jsem zpět. Měla jsem tam zůstat do zítra, ale pak mi řekli, že půjdu domů, protože maj plno. Já jsem tedy radši a doufám, že nebudou žádné komplikace.
Jestli se vám zdálo, že to ustávám v pohodě, tak tedy vůbec, přes víkend, když jsem psala, sice jsem furt se už na nemocnici připravovala, ale furt malej plamínek naděje byl, ale taky jsem propadala do těžkýho pláče, obviňování sebe, a vše to ošklivé, co mě napadalo. Včetně toho, že letos mimi ještě mít nebudem, to mě úplně strašně bolelo i štvalo. A dnes už na to sílu nemám. Přijde mi, že se mi trochu ulevilo, aspoň vim, na čem jsem a co dál plánovat. Rozhodně chci začít hubnout a taky naplánovat nějakou pěknou dovču, k moři asi nebude, chceme jet s pejskem a ten náš se šíleně bojí vody. Uvidíme, jak mi naskočí ms a asi začneme dřív než po půl roce.
Jinak zákrok byl dobrý, překonala jsem stud z těch chlapů kol, ani nevim, kdy jsem se vzbudila, měli mě budit už a sále, ale procitla jsem až když jsem ležela na posteli v takové místnosti sama. Ze začátku to strašně bolelo a byla mi zima, ale ustoupilo to. Pustili mě, i když jsem měla 37,5, myslela jsem, že mě budou chtít nechat, ale prý, když to nebolí, můžu jít domů. Taky jsem ještě krvácela, ale prý by to už mělo přejít ve špinění. Teď cítím takové tlačení a bolení jako při ms.
Jinak svou dr. určitě vyměnim. Jen nevim za koho, když jsem k ní šla, tak jsem se ptala a doporučovali mi ji. Ke všemu mi přijde, že má i špatnej ultrazvuk a přišlo mi, že i ten včerejší pan doktor se musel podivit, když jsem mu řekla, že mi ještě dávala naděje do pondělí a že měřila to hcg, protože říkal, že toho je tam ještě dost a určitě ještě by stoupalo, ale naprosto poznal, že plod umřel asi starý max. 6 týdnů. Zajímavý je, že dnes je to přesně měsíc, co jsem našla první pozitivní test. Jinak půjdu do postele, mám ještě 37,2
11. led 2010 v 15:06  • Odpověz
Pavczo, je dobře, že už jsi doma. Já myslím, že půl roku čekat nemusíte, to poznáš sama, jestli už jsi na další snažení připravená nebo ne. To uvidíš postupem času. Tělo si s tímhle poradí, hlavně aby ses "uzdravila" po psychický stránce, to je důležitý. Tak se snaž teď odpočinout si, klidně si i pobreč, to tě taky vyčistí, ať pak můžeš zase naskočit do "normálního fungujícího" života, a ať jsi co nejdřív v pořádku. Budu na tebe moc a moc myslet, určitě všechny holky tady :wink: :slight_smile:
11. led 2010 v 15:51  • Odpověz
ahoj pavco, tak hlavně aby bylo vše bez komplikací, když už si tě tam nenechali přes noc.. já teda takovou věc nezažila na vlastní kůži, ale věř, že každá situace jednou přebolí i když u každého ta doba trvá jinak. klidně si pobreč, ať to jde všechno ven, nedus to v sobě, uvidíš, že se ti uleví. vezmi si na pár dní volno, pokud sis nenechala napsat neschopenku a odpočívej. naplánujte s manžílkem pěknou dovolenou, zkus se trochu zaměřit na něco jiného, třeba rekreační sport, dojdi si např. za pár dní třeba zaplavat (až budeš moct samozřejmě, mě to třeba dost často pomáhá..) apod. klidně si na chvíli odpočiň i od koníka, pokud ti to pomůže. samozřejmě to nemyslím ve zlém, abys sem nechodila, my všechny jsme tu pro tebe a určitě se budeme snažit tě podpořit a podržet.
posílám ti mooooc sil, ať to nebolí moc dlouho. uvidíš že jsi silná a vše zvládneš :wink:
11. led 2010 v 15:59  • Odpověz
Pavli myslím na tebe celej den a říkala, jsem si, že by ses nějak mohla ozvat :wink:
Je dobře, že to šlo tak hladce a že tě nakonec pustili domů, protože co si budem říkat doma je doma :pensive: navíc teď se vážně musíš zabavit něčím jiným, jak píšeš naplánovat dovču atd. ....... jinak si taky myslím, že se snažit budete moct dřív, ale uvidíš sama a MUDr. změň co nejdřív!!!! jo a i když to teď bolí a je to moc čerstvý, aspoň víš, že miminko vám udělat jde :pensive:
11. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.