• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pavczo: tak to máš za sebou. Aspoň, že jsi už doma, ono by to na tebe v tý nemocnici dolejhalo ještě víc. Já vím, že to bolí. Ale bohužel se stalo. A nechceme přece miminko za každou cenu...tohle nebylo dost silné a je dobře, že se to stalo takhle na začátku než o miminko třeba přijít za 2 měsíce. V tom je ta příroda mazaná, že většinou když už to tak má být, tak je to hned na začátku. Z ničeho se neobviňuj, co se má stát, to se stane. A snažit se budete moci určitě dřív a ono ti to uteče šíleně rychle. Já se taky nemohla snažit 3 měsíce, říkala jsem si tyyy jo, čvrt roku a ani ti nebudu povídat, jak rychle to uteklo, ani jsem nemrkla. Bude líp!!! Myslím na tebe.
11. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Ahojky Pavczo, kočko drž se. jak píšou holky poplač si hodně to pomáhá a i když se to nezdá tak tě to fakt vyčistí. Hezky si naplánuj procházky s pejskem a dovolenou si naplánujte s manželem dovču a uvidíš že zase bude líp :slight_smile:
a s tím snažením každej ti bude říkat něco jiného někdo 3měsíce, někdo 4měsíce , někdo 6měíců a jak dlouho budete čekat je jen na tobě. jak ti bude jak se budeš cítit. :slight_smile: posílám ti moc síli a energie. buď silná a kočko drž se a moc a moc na tebe myslím.
11. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Holky, všem vám moc děkuji. Třeba možná jsme ještě nebyli připraveni a bude nám poskytnut čas na srovnání priorit, utřídění myšlenek, dozrání rozumu a přípravu na další věci. A hlavně se budu muset obrnit v práci, protože jsem si říkala, že už ty nervy tam vydržim tu chvilku, no, bude to déle.
11. led 2010 v 16:33  • Odpověz
Pavczi, to je dobře, že si doma! Musím říct, že pro mě bylo nejhorší být přes noc v nemocnici. Kdybys potřebovala, nebos e chtěla na něco zeptat, napiš, klidně do IP .. mám to taky za sebou, tak třeba budu něco vědět :slight_smile:
Drž se a věř, že i když to tak teď rozhodně nevypadá, tak určitě bude líp!! A budeš jednou, a určitě brzy, držet ten balíček v náručí!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Holky, dnes se mi stalo neco hroznyho :fearful: .
Misto drndani v kocarku jsem vzala Honzika do sanek, jeste po me mamince, takove bytelne, drevene, lyznice maji pobite zelezem, Honzik tam krasne sedel, dokonce z kopce sjizdel uplne sam a vubec se nebal... tak jsme si to uzivali. Pak mi usnul, tak jsem ho tahala po uslapanych chodnicich... a najednou proti mne vybehl pes a vrhnul se na Honzika v sankach :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Hned jsem Honzika zvedla i s tema sankama skoro az nad hlavu (dohromady tak 25 kg, ani nevim jak jsem to udrzela, ruce jsem mela od tech zelez uplne do krve rozrezane), ten pes po mne skakal, chnapal a vrcel... to bylo fakt hrozny. Pak prisla lazo plazo nejaka zenska s voditkem v ruce a rvala na psa, ze je blbej, ale ten na ni kaslal a porad se mi sapal po sankach. On je pry ten pes normalne hodny, ale sanky nezna, tak na malyho v nich utoci. A sla dal, ani si psa neodtahla. Nastesti kousek dal sli nejaci manzele a zacali na tu pani kricet, ze je to baba pitoma, ze ma mit psa na voditku, at si ho okamzite vezme. Tak pak se teda zas ta zenska otocila a volala na toho psa, at jde za ni. Trvalo to tak pet minut. Jinak mi vubec nikdo nepomohl a ta zenska toho cokla taky nedala na voditko. Pak jsem teprve polozila sanky, Honzik se mezi tim vzbudil, pak jsem se cela klepala a brecela stresem a jak me bolely ruce... doma jsem dopila zbytek fernetu a jeste porad to vydychavam. Neskutecne jsem se bala, hlavne teda o malyho. :confused: .
11. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Veruska007: ježiši to je hroznýý, to si s malým ani nemůžete udělat vyjížďku na sáňkách v dnešní době?? Ta baba je úplně blbááá, vidí tě jak bráníš dítě, a ona čumí jak to tele...
Ještě,že to tak dobře dopadlo, že malému nic není. TO je teda hrůzostrašný zážitek :angry:
11. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Pavci jsi moc statečná, jsem ráda, že už to máš za sebou, a jsi doma, psychika děla taky hodně. Hlavně teď odpočívej, šetři se, a pak za čas uvidíš...třeba budeš zase těhu dřív, než si myslíš. :wink: A příště to dopadne na jedničku!!! :wink:
11. led 2010 v 16:56  • Odpověz
Šmarjá, verusko, cože?! :angry: To musela být ale totální husa, co kdyby se něco malýmu stalo? ta by zasloužila pokousat taky! Já bych jí normálně snad dala pár facek, ale chápu, že s mrňouskem v náručí, sáňkama a rozklepanýma nervama bych se asi nezmohla vůbec na nic. Tak ještě že se kromě těch škrábanců na ruce nic nestalo. Tohle ale já fat npochopím, když má někdo psa, co útočí na cokoliv, má ho vodit na vodítku a s košíkem!!!
11. led 2010 v 17:03  • Odpověz
Proboha verusko, tak to je šílená představa. Já bych se asi neudržela a tu ženskou normálně na tom chodníku zmlátila. Fakt. Jsi statečná ženská :wink:
11. led 2010 v 17:38  • Odpověz
verusko: no to je síla, ale ještě že v takových chvílích člověk dokáže rychle zareagovat a že jsi malýho zvedla. Já se odmalička bojím psů, vždycky jsem se bála, že mě nějakej pokouše, dnes už to není tak extrémní, ale respekt je tam obrovskej...a taky vždycky když jdeme s kámoškou a jejím dvouletým chlapečkem ven, tak ho vždycky beru do náručí...to už tu bylo tolikrát, že pes pokousal dítě, že já z toho mám strach, i když nebezpečí nehrozí...
11. led 2010 v 18:13  • Odpověz
teda verusko neco na tom bude kdyz se rika ze nejhorsi je setkani s blbcem , tak hlavne ze se nic nestalo... ja tyhle "pejskare" miluji... od te doby co moji cubinku na prochazce napadl pes a pokousal ji tak se vsech psu kteri jdou s paneckem bez voditka opravdu bojim :unamused: protoze pes kdyz ma za zady panecka ktery ho ani nenapomene si o to vic troufa...
tak jinak moje novinky - byla jsem u doktorky a k duphastonu 2x1 me pridala Estrofem 1x1 :unamused: tak z toho moc radost nemam ze se budu tak cpat hormonana ... nemate s tim nektera zkusenosti?
11. led 2010 v 19:50  • Odpověz
Ahojík všem...
gratuluju všem těhulkám a zdravím nováčky :wink:
Já jsem pořád nesnažilka,snad se zase někdy zapojím,ale aspon nemám už depky že se nedaří,třeba se pak po tom všem zadaří..
dočítat vše za tu dobu co jsem tady nebyla je skoro nemožné:slight_smile:
tak držím všem pěstičky..
11. led 2010 ve 22:32  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj Pajinko, i já ti moc přeju, aby se stal "zázrak" a opravdu se ti brzy podařilo miminko :wink: Snad po tom všem, čím jsi prošla, se příroda umoudří a ty budeš brzy těhulka :grinning: Posílám ti moc štěstíčka :wink: :slight_smile:
11. led 2010 ve 23:05  • Odpověz
Pavczo, ani nevím co psát. Bylo tu už všechno řečeno, takže bych ti chtěla hlavně popřát hodně síly k překonání té velké bolesti. Na práci teď nemysli, akorát tě to bude víc stresovat. Snaž se myslet spíš na ty plány v soukromém životě, které bys´s manželem ráda uskutečnila. Jak si psala, že letos už nebudeš mít miminko, tak mi věř, že letošním rokem život nekončí. 31.12. určitě nenastane apokalypsa. Letošní rok teprve začal a i když pro tebe ne zrovna šťastně, tak to neznamená, že na konci roku nebudeš neskonale šťastná se zdravým miminkem v bříšku. Teď si zrovna v tom nejbolestivějším období, ale snaž se myslet na to, že čas je ke všem stejně spravedlivý a doba, po kterou je vám doporučeno netěhotnět, uteče a začneš se těšit na další těhotenství, které už bude zakončeno krásným a zdravým miminkem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak všem přeji krásné ráno :slight_smile: .

Verusko, tak tohle se mi stát, tak vyžahnu dvě flašky ferneta. Ještěže si to takhle zvládla a malému se nic nestalo. Ale musím ti říct, že když jsem to četla, měla jsem chuť tu bábu nakopnout :angry: . To, jak se chová pes, je totiž většinou vizitkou majitele. Docela by mě zajímalo, jestli by ta píp píp píp byla tak laksní i v případě, že bys´tomu psovi něco udělala.
12. led 2010 v 07:58  • Odpověz
Ahojky holky přeji všem krásné ráno :slight_smile:
12. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem teď dorazila do práce....naštvaná, vynervovaná.... :angry: Hned po ránu hádka s důchodkyní v trolejbuse ! :confounded: Jak se snažím mít ke starším úctu, tak teď to bohužel nešlo :zipper_mouth: Babka mi začala vyčítat, že jí prý bouchám kabelkou, přitom jsem měla kabelku za zády a stála jsem k důchodkyni čelem :confused: Tak jsem jí to řekla...no a ona na to jestli nečtu jízdní řád, že se má zavazadla sundávat na zem....tak jsem se poohlídla kolem, a myslíte, že měl někdo kabelku sundanou z ramene? :grinning: Upozornila jsem ji na to, ať se taky koukne, že nejsem jediná černá ovce, a když už jsme u toho, tak kabelkou jí nebouchám, mám jí za sebou! Babka ještě cosi mluvila o nespravedlnosti a zíkoně atd. , to už neposlouchala, jen jsem si všimla pána tak v letech kolem padesáti, jak se strašně chechotá, tak jsem hodila oči v sloup a on povídá : " To je mazec s důchodcema, co?" :slight_smile: No ještě , že se mě někdo zastal. Celej trolejbus byl ale vychechtanej a já jsem byla vytočená :angry: :angry: :angry:
12. led 2010 v 09:07  • Odpověz
No ještě jsem zapoměla napsat, že mi ta baba pak řekla, že mám debilní poznámky, že se to vůbec do konverzace nehodilo !!!! :astonished: :zipper_mouth: :angry:
12. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Pak nemá být člověk vystresovanej a nasranej.....a to tak mám furt...když mě neserou důchodci v trolejbuse, tak se stresuju v práci, a no a když nejsem v práci, tak se stresuju kvůli škole....s takovou budu opravdu matkou až tak za 10 let :rolling_eyes:
12. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Drndi, určitě nebudeš maminkou až za deset let :slight_smile: . Ale chápu tě. Taky mě ti důchodci občas štvou. Nejsou všichni stejní, ale někteří jsou vážně na obrazný bouchanec.
Dej si něco dobrého, těš se na konec pracovní doby a uvidíš, že bude zase dobře :slight_smile: .
12. led 2010 v 09:17  • Odpověz
drndi, tak to je teda dobrá historka, uvidíš, že se tomu za chvilu budeš smát :wink: :grinning: , teď jseš ale moc naštvaná :rolling_eyes: ani nemluv, já to znám taky a myslím, že asi každej a nervy v práci mě taky brzo zabijou, navíc mám dneska nějakou depku, ale to je možná tím, že nemám ráda zimu a to počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zima a tak všechno, přijedu dom večer z práce a už je tma, takže je to takový blbý, miminko nám taky nejde, Vánoce pryč a léto daleko, nic se mně nechce, už ani přemýšlet, nemám se na co těšit ....... prostě mám depkový období :rolling_eyes:
12. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Drndi mně se takhle jednou stalo v tramvaji že jsems eděla zničená protože mě boleli záda a přišla ke mně ženská se ZTP kartou že jako ať jí koukám pustit tak jsem jen zafuněla a pustila jí teda ona si sedla ani nepoděkovala a spustila na mě ty čubko jedna to si myslíš že ty nebudeš nikd stará potkat tohle tvojí matku ty čubko tak se zesereš. pardon za sprostá slova ale cituji pani. tak jsem to nekomentovala a myslíš že se mě tam někdo zastal ne všichni dělali že to neviděj.
Teď už se tomu směju ale tenkrát jsem myslela že jí dám už ránu
12. led 2010 v 09:43  • Odpověz
A to máte vidět s důchodcama ten boj o nákupní vozíky :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: akorát já nevydržím být ticho, nechápu proč bych se měla nechat, jen protože su mladá. Navíc oni se kolikrát chovají hůř, jak ti mladí :rolling_eyes:
12. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahojte, tak Honzikovi nic neni, on to asi moc nevnimal. Akorat ted se teda psu asi budu bat poradne. Ach jo.

Jinak s duchodcema v tramvaji mam taky svy zkusenosti :wink: . Treba kdyz jsem byla tehotna, to byl mazec. Jednou se jedna babina tak hnala na sedacku, ze mne prastila do bricha nakupni kabelou, abych ji nepredbehla. Mela jsem sto chuti jit za ni a kopnout ji do holene, ze ji to posila to miminko, ktere prave prastila. Jina zenska chtela, at ji z tramvaje vynesu takovou tu duchodcovskou kabelu na koleckach - plnou brambor. Kdyz jsem ji rikala, ze jsem tehotna a ze je to tezke, at pozada nekoho jineho (kolem mne sedeli sami mladosi), tak byla nastvana a porad me ukecavala, ze mne to prece nezabije a driv tehotny chodily aj na pole. Nebo jsem pred Vanocema (na pocatku 7. mesice) spadla v tramvaji ze schodu - nejaky chlap si postavil nad schody tasku, a kdyz jsem vystupovala, jak jsem ji prekrocila, zapletla se mi noha do ucha od tasky. Pak jsem skoro mesic nemohla poradne chodit, sedet... silene jsem si natloukla, jak jsem si chranila brisko. No, a jeli jsme s manzelem do mesta a nejaka babina mi zacala hrozne sproste nadavat, at ji pustim. Tak jsem ji rikala, ze nemuzu, ze mi neni dobre. A ona na mne kricela celou cestu... ale toz jsem si rikala, ze kdyz ma tolik energie, tak sedet nemusi. Pak ji nejakej chlap rekl, ze kdyz jsou slevy v Tescu, je tam prvni a bezi jako ciperka, aby ji nekdo nepredbehnul. Tak ze neveri, ze ted by nevydrzela chvili stat. A bylo.
12. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Veru to s tím psem je strašný, jako co já nemám ráda, tak jsou Rotvajleři nebo jak se říká těm černým hafanům, protože mě jednou kousnul do zadku - no to bylo strašný a navíc taky nesnáším, když někde venku pobíhá pes bez vodítka, na pána nereaguje a nejhorší je, když nemá ani koš, to bych fakt vraždila, já nevím, asi bych tu babu vyfakovala někam do pekel, protože bych to nevydržela. Já jak vidím, že odněkud letí pes a neznám ho a není přivázanej, tak šupnu za první branku, kterou mám při cestě. Horší je, když tam žádná není :sweat_smile:
No a s těma duchnama to je taky něco, oni nechápou, že i mladí můžou mít zdravotní problémy....atd. a nejlepší je, když je kolem vás volných míst a oni chcou sedět na tom svym - to taky stojí za to. A nebo když jsem jela a telefonovala a nějaká babka - tak kolem 50, takže předpokládám že v důchodu nebyla do mě začala hustit. Tak jsem jí řekla, jestli si nevšimla, že telefonuju a že nejsu jediná mladá v šalině. To fakt není možný!!!!
12. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Holky, dobrý téma :grinning: :grinning: :grinning:
Mám taky příhodu. Já jsem tuhle je se ségrou domů a seděli jsme naproti sobě. No a přišla bába, která nebyla stará...ale nejspíš si chtěla dřepnout a koukala na nás a my si vesele povídaly, no tak se bába šikovně chytla tyče u okna a rozdělila náš prostor kabelkou, abychom si jako nemohly povídat a neviděly na sebe. No tak jsme si tam povídaly přes malou mezírku a dělaly jakože nic. Nic teda neříkala, ale mlatila mě tam tou kabelkou, ale já se nedala. V takovýhle případech se já vždycky šprajcnu, protože tohle mi vytáčí. No moc jí to nebylo.

verusko: no toho se jednou taky děsím, já měla kdysi 7 měsíců nohu v ortéze, než jsem vylezla ty 3 schody do tramvaje...musela jsem jako děti...jak dají jednu nožku, přidaj druhou a pak zase tu první...no a když jsem vylezla, myslíš, že mě jako někdo pustil sednout...samozřejmě že ne. V těhotenství taky zázrak nečekam, ale co se týče práce, tak jezdím z konečný na konečnou, takže sedím skoro furt. Dokonce už mám svou oblíbenou sedačku, resp. umístění...a jak si mi tam někdo sedne, jsem nevrlá :grinning: :grinning: :grinning: Bože, ty moje děsný stereotypy. :grinning:
12. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky!
Pavczo, dobře, že to máš za sebou! Posílám ti moc síly a kdyby ses chtěla něco zeptat, taky klidně písni, mám to též za sebou...Radím ti vyplakat se, relaxovat, udělat si radost, plánujte dovolenou, choď ven s pejskem. Radši být tebou změním doktorku, aby tě po revizi hlídala, zda je to v pořádku. Kdyby tě dlouho bolelo v podbřišku, běž hned k doktorce, já to tak měla a musela jsem na revizi znovu, něco tam zůstalo. To tě nechci zbytečně strašit, jen že se to bohužel stává! Ale věřím, že ti to udělali dobře a budeš teď v klidu odpočívat doma. Drž se, uvidíš, že za pár měsíců to bude dobrý a už se zase budete moct snažit. Říkej si, že na jednu stranu je lepší, že to příroda takto zařídila a mimi odešlo takhle brzy, později by to bylo asi horší. Hlavně si nedávej vinu, za tohle nemůžeš, šlo o nějakou vadu při splynutí nebo dělení buněk, nemohla jsi to ovlivnit. Držím ti moc pěstičky, abys tohle smutné období brzy překonala! :wink:
12. led 2010 v 10:28  • Odpověz
chico: jojo taky jsem cestou do práce byla několikrát takhle utiskovaná tou kabelou, ale jak píšeš - just jsem se šprajcla a řekla jsem si, tak takhle teda ne, ale můžu ti říct, že to bylo šílený vydržet, jak se furt nakláněla atd. :confounded:
12. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Verusko, no to je teda šílenej zážitek! Bábu bych nakopala kamsi, ježibaba jedna!!!Ještěže jsi to takhle zvládla a Honzík je v pořádku! :wink:
12. led 2010 v 10:31  • Odpověz
ahojky chico prosím tě změň mě v tabulce léky, reps. k Duphastonu přidej Estrofem :unamused:
12. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Diky holky, za podporu. Ja to vcera potrebovala nekomu rict, byla jsem z toho strasne vyklepana. Hlavne jsem nemohla udelat nic vic, ani to natocit, nafotit, ani pouzit na psa slzak... protoze jsem proste musela chranit malyho. dnes me teda priserne boli ruce, jak jsem drzela ty sanky. Ted tu byli na skok manzelovi rodice, sla jsem jim otevrit s malym v ruce a myslela jsem, ze mi ta ruka upadne. Jo, v tehotenstvi jsem jezdila do prace kazdy den tramvaji a pustili me sednout asi 5x za celou dobu. Dokonce jsem stala, i kdyz jsem jela do porodnice trolejbusem pres cely mesto a bylo mi pekne blbe :grinning: .
12. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.