• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Dobré ranko!:slight_smile:

koukám, že historek s důchodcema máte nepočítaně, i já.. někdy josu vážně na zabití. A protože bydlíme zrovna poblíže jednoho velkého areálu domova důchodců a pečovateláku, užívám si to dost často...nejhorší je, když vyhlásí slevy v lidlu anebo se bere důchod.. holema by člověka umlátili, jak jsou čiperný a letí do busu..

no nic
Veruskio, je to tedy děs, ještě že jste oba v pořádku!!!!
12. led 2010 v 10:45  • Odpověz
hadm: Ahoooj, jakpak se cítíš? :slight_smile:
12. led 2010 v 11:09  • Odpověz
mmaxi: doplněno
12. led 2010 v 11:12  • Odpověz
chico: dik :wink:
12. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Ahoj Drndi,
pořád stejně :slight_smile: Takže nijak.. jako bych ani těhu nebyla, ale to jsem měla i posledně, tedy prvně :slight_smile: mě nic není, jen sjem hodně spavá, hlavně večer většinou vidím jen Zprávy a hotovo :grinning::grinning::grinning:
Ale nezvracím, žádné obtíže. Jen zkoumám, jetsli mě bolí prsa (zatím ano), protože při MA se mě doktorka hlavně ptala, jestli jsem nepozorovala, že mi zmizely příznaky.. tak teď se pozoruju :grinning::grinning::grinning: občas i osahavam :grinning::grinning::grinning::grinning:
12. led 2010 v 11:25  • Odpověz
A Drndi, ty už si 35DC... bude z toho něco? Kromě těch tvých stresů?!:slight_smile: Máš nějaký příznak anebo jak se cítíš?! :slight_smile: už byste si taky zasloužili...:slight_smile:
12. led 2010 v 11:27  • Odpověz
ahoj holky,
Ají díky, díky všem holky a doufám, že nebudou problémy, natož abych musela znova, to si mě Ají vystrašila, doufám, že to bude dobrý. Bříško pobolívá, ale řekla bych, že tak v klidu, dá se to vydržet. Aspoň, že jsem doma, vzala jsem si neschopenku. Volala jsem ráno na svou gyndu a sestřička mi řekla, že si to myslely s dr., že už jsem tam byla. Na kontrolu mám přijít v pondělí ve 2. A vyhla jsem se tomu školení v Praze, že mi to holky doučí, co tam jedou. Protože je to nová práce, která se začíná, hold to budu muset zvládnout. Jinak to prý už ví celé oddělení a je otázkou času, kdy to bude vědět celá budova.
12. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Hadm: No včera jsem myslela, že by mohla dojít mrcha ( měla bych z toho radost, že se mi zkrátil cyklus), ale nic :unamused: Jelikož mi bříško pořád pobolívá a mám takovej ten ovulační výtok, tak předpokládám, že je nebo se blíží ovule. Ale jinak se vůbec nesleduju, manžela nenutím k žádným výkonům, snažím se na to nemyslet...i když teda 2 roky je už moc :unamused: Předpokládám, že cyklus bude zase klasickej 50-60 dní, tak uvidím.....Jinak to je dobře, že se sleduješ, je pravda, že mě taky vymizeli příznaky , když jsem měla to zamlklý, předtím mě bylo hrozně blbě, tak na tom asi něco bude
12. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Pavczo, tak to je dobře, že jsi v klidu doma na neschopence. Opravdu se tou prací nezatěžuj. Ty jsi holka šikovná, takže to určitě zvládneš. A že bude za chvíli vědět každý, že jste s manželem přišli o miminko, z toho si nic nedělej. Alespoň to nebudeš muset každýmu vykládat. Drž se beruško a ať to bříško moc nebolí :wink: .
12. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Chicoolko, chtěla jsem tě poprosit o změnu jména u chlapečka. Manžel se v rádiu dozvěděl, že druhé nejčastěji dávané jméno na Mostecku je Jakub, tak to nabeton zamítnul :grinning: . Ono to bylo stejně tak na 50%. Teď zvažujeme Ondřeje a Adama. Ale jak se nakonec rozhodneme, to nevím. :grinning:
12. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
hadm: Takže pozítří jdeš na gyndu, že? Tak to moooc držím pěstičky :wink: Mohlo by být už srdíčko, když budeš 6+5tt :dizzy_face:
12. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
tauru: ale Kubíček je moc krásný jméno :grinning: :dizzy_face:
12. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj Holky pavco,určitě si udělala dobře,že máš neschopenku,jen odpočívej práce nikam neuteče,ty si přednější,aby zase vše bylo ok :wink:
12. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Drndi, no, dva roky jsou opravdu už hodně!! ani si to endovedu představit :frowning2: A hlavně ty tvoje nekonečný cykly, to musí být na palici. A dr ti nějak nepomohl to zkrátit? Přece na to musí být nějaký lék, ne?! :( Ach jo
No, třeba nakonec MS nedorazí a bude to tak nejlepší!! Držím palce
A ano, pozítří jdu na kontrolu. Mylsím, že srdíčko ještě nebude, že je to brzy, těch 6+5 je od poslední MS a myslím, že skutečné stáří bude nižší, takže ještě bez srdíčka
No uvidíme, přidju vám jistě říct!!
Mějte se
mám nějaké pracovní lítání, tak se objevím až navečer!!!
12. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
taurusenko: jména změním, to je jasná věc...jojo, Jakub je asi hodně dávaný jméno všude, taky se mi líbí, ale jednoho v rodině máme, takže jsem nad ním ani neuvažovala... :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
handm držim palečky, ať kontrola dopadne na jedničku a všechny další.
drndi, ty dlouhý cykly musí být opruz, ale třeba tenhle už bude konečnej a neřijde další ms, ale //.
Jsem ráda za tu neschopenku, i když ráno ta sestřička mi radila, ať si vemu radši dva dny dovky, že to je lepší, ale já říkala, že chci být doma dýl. Já vždy po nějakém karambolu jsem na tom líp, když se srovnám doma, někdo to zažene prací, ale já spíš domácím klidem a pohodou. Manžel má taky dovču, protože si myslel, že dnes pro mě pojede, pak má svoje volno a šichty noční až o víkendu, tak jsme spolu. To je nejlepší na srovnání se.
12. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Drndičko, nám se právě Kubíček taky líbil, ale pořád jsme nebyli 100% rozhodnutí. Respektive manžel, protože pro holčičku už mám vybrané jméno skoro 14 let :slight_smile:, tak pro chlapečka vybírá manžel. To víš, že jsem s tím souhlasila jen proto, že je rozumný a líbí se mu, stejně jako mně, česká jména :grinning:. My jsme původně chtěli dát Toníčka (tak se jmenoval manželům tatínek), jenomže toho nám "vyfoukla" švagrová s manželem :slight_smile: .
Teď se manžel víc přikládní k tomu Ondráškovi, jenomže by měl jedno "ř" ve jméno a jedno v příjmení, takže už od prenatálu bychom ho měli učit správně vyslovovat "řekni řekni řeřicha" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

Děkuju Chicoolko :slight_smile: . Jsem zvědavá, co se za nejdříve 12 dní a nejpozději za 24 :grinning: dní dozvíme. Tedy jestli není špuntík stydlínek nebo stydlínka :slight_smile: . Podle vzhledu každý tipuje chlapečka a jak už jsem tu jednou psala, nemohla jsem na tom ultrazvuku vůůůůůůbec nic vidět a stejně jsem tam toho pindíka viděla a basta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

Pavczo, vyřešila si to dobře. Buď doma s manželem v klidu. Sestřičce se nediv, on teď každý spíš kouká na koruny a že dovolená se víc "vyplatí", ale to teď neřeš. Ty teď potřebuješ především ten čas. Drž se :slight_smile: .
12. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Holky, ona je pravda, že existuje spousta léků, který zkrátí cykly, a spousta holek je taky bere, jenže mě se táááák strašně moooc nechce brát hormony, vyhýbám se tomu, jak čert kříže :unamused: Ale budu asi holt muset, chjo
12. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
Tauru. Tak mě se osobně víc líbí Adámek než Ondrášek.....ale nehodil by se vůbec k příjmení, protože je krátký, navíc Adam je taky krátký, takže by to stálo za prd. S tím "ř" je to blbý, děti v předškolním věku se s tím trápí a moc se jim ostatní i za to smějí, a věřím, že pak chodit na logopedii tomu dítěti taky nepřidá :confounded:
12. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
To my máme jména jasný: pro chlapečka Michal (po taťkovi ) a pro holčičku buď Nela nebo Michaelka.....a je to :dizzy_face: Jenže jak se znám tak do té doby než se něco narodí bude zase po jiném.....Teď je velký hit dávat holčičkám jména jako Vaneska, Valentýnka, Viktorie....mě se to strašně moc nelíbí....jako třeba se mi nelíbí pro chlapečka Matěj, Vojtěch
12. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Tak já mám zatím vybraná tahle jména - Tobiáš, ten zatím vede na plné čáře...u holčičky je těch jmen víc, ale momentálně vede Agáta. Adam se mi taky moc líbí, dokonce 2 úžasné Adámky znám. Takže taky bude možná ve hře. Ale napřed si počkám, až přijde miminko. Nic už dopředu řešit nebudu. :slight_smile:
12. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Drndičko, dokud se těm lékům můžeš vyhnout tak dobrý, ale pokud byste se vložili do odborných rukou lékařů ve speciálních centrech, tak se těm hormonům horko těžko vyhneš. Ani si neumíš představit, jak jsem šťastná, že se nám mimísek povedl přirozeně. Už jenom po utrogestanu a clostíku jsem za čtyři měsíce přibrala šílených 8 kg :astonished: :confounded: :pensive: a kdybych brala ty speciální léky na stimulaci, tak bych vážně vypadala jak funící mastodont :fearful: a to by bylo ještě před těhotenstvím, natož potom ještě plus váhový přírůstek v těhu :confounded: .
Jinak co se týká jména, tak se taky spíš přikláním k tomu Adámkovi. Svátky se u nás moc neberou, takže by na Ježíška dostal max. o jeden dáreček víc :slight_smile:.
12. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
No Tauri, to je přesně to, z čeho mám fakt panickou hrůzu. Přibrala jsem za poslední rok 7 kilo a to sama od sebe přirozeně....a jak by to pak vypadalo, kdybych začala brát hormony :astonished: Už teď mám 72 kilo, to jsem nikdy neměla, a necítím se ve své kůži....Snažím se teď něco málo shodit, nejím sladký, smžení, hodně zeleniny, ovoce a tmavý pečivo, ale za 10 dní mi to šlo dolů jen o 1 kilo !!! Takže nevím, co se děje....že by už taky věkem?! :confused: Kdybych teď otěhu, tak počítám s tím, že min.15 kilo přiberu, což bych byla pak před porodem na nějakých skoro 90 kilech a při mých 163 cm je to vážně moc! :frowning2: proto chci teď pár kilo dolů, nenásilným způsobem....ale kdybych začala brát ty léky, tak spíš půjdu nahoru a pak bych opravdu mohla skončit v těhu až na těch 100 kilech, což opravdu nechci! Trpí klouby, srdce atd.
12. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Drndičko, tak to máš ještě zlatou váhu. Minule mi ségra vyprávěla, že měla pacientu/těhulku a měla 157 kg :fearful: :fearful: . A pak že obezita brání početí. Mně se tomu nechtělo věřit a myslela jsem, že se ségra baví o výšce :sweat_smile: . A to už se jednalo u této maminky o druhé těhotenství. První miminko šlo císařem a u druhého bylo rovněž podezření na císař. A teď si to miminko při této váze z maminky doluj. Ségra jí upozornila, že můžou nastat kvůli tomu komplikace ve formě zánětů, neléčení jizvy atd. A taky že jo. Miminko se narodilo císařem a maminka měla šílený abces (nevím, jak se to přesně píše). Tak jí musela vzít ségra na ambulantní vyčištění rány, instruovala jí, jak se o to svoje bříško má starat a za týden má přijít na kontrolu. A představ si, že se ta maminka o tu ránu starala tak moc pečlivě, že za týden už to bylo v pořádku. Což jsem se tedy divila.
Moje váha je taky astronomická, ale mít 157 kg .... to už je tedy pořádný záhul na tělíčko.
Ale zase když jsem se koukala v televizi na tu mámu XXXL, kdy se ta žena pohybovala i při 250 kg, tak to se mi tomu nechtělo vůbec věřit.
12. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Tauri: A kolik jsi už za tu půlku těhu přibrala? Pokud to tedy není tajnost a můžeš nám to prozradit :grinning:
12. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
No jinak 157 kilo je jednou tolik, co mám teď já, takže vlastně můžu být v klidu, že? :grinning:
12. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
drndi: já bych se taky hormonům bránila zuby nehty. Fuj. Mně stačilo brát ty antibiotika na přeléčení ureaplasmy, sice jsem po tom nepřibrala, ale nesnáším takový agresivní zásahy do těla. Natož hormony. Ani HA už nikdy brát nebudu, to tady závazně prohlašuju!!! :wink: Já jsem nyní taky na zdravé stravě, chci zhubnout, než přijde miminko, abych pak byla spokojená mamča s jen rostoucím bříškem (no představuju si to pěkně no), ale já se znám, jakmile mám svojí váhu, tak jsem vitálnější a mám větší chuť do života...a vždycky když přiberu, nejradši bych se zahrabala někam pod peřinu. Takže chci být vitální těhulka. Ale kdyby miminko přišlo už teď, odhodila bych tyto "starosti" s radostí za hlavu!!! :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
Když vezmu výchozí váhu, tak podle dnešní ranní mám o 1,1 kg víc. Ale před vánocema jsem hubla kvůli nevolnostem, takže od té nižší váhy jsem přibrala plus mínus 3 kg. Protože ale teď trpím zácpou :grinning: :grinning: , tak jsem si dnes naordinovala acidofilní mléko a jestli zabere, tak přírůstek bude asi jen 2,5 kg :grinning: :grinning: :grinning: .
Drndičko, můžeš být v klidu, co se týká těhulkování, ale pokud se necítíš dobře, tak záleží výhradně na tobě, jestli se do redukce pustíš. A pravdou je, že miminko je dobrá motivace na hubnutí. Měsíc před otěhotněním jsem se na nějakou opatrnost ohledně nejistoty, zda jsem nebo nejsem těhu, vyprdla a začala se zdravější stravou a pohybem.... no .. a jak to dopadlo :grinning: :grinning: :grinning: .
12. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
Koukám, že dneska je na kontrole hedik a tomahavk...tak jsem zvědavá na zprávičky!!! :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
chicool: Já už antiko taky nikdy....mám totiž v plánu 3 děti za sebou, a pka si klíďo nechám podvázat vaječníky a je to!
Hormony opravdu nechci, doufám, že to půjde i bez nich. U mě jde vlastně hlavně o srovnání toho cyklu, ale když tomu nepomhla kontryhel ani drmek, tak už fakt nevím co. teď jsem četla, že dobrý vliv na ženský oragány má Femigard....co na něj říkáte vy? Je teda trochu dražší, ale kdyby pomohl.... :grinning: Prý ho můžou i chlapi, stačí 2-3 lžičky denně a během 5 týdnů zlepší kvalitu spermatu :dizzy_face:

http://www.kosmetika-zdravi.cz/femigard

Je to prostě přírodní, samá bylinka ! Akorát teda nevím, zda to seženu v lékárně......
12. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.