• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
tedaholky vy to máte dobrý já sem doma,tak ani nevim jakej je den jak to splývá v jedno :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
jo taky bych spala, už se těším až za dvě hoďky půjdu domů a dám šlofíka :wink:
27. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
taky už bych byla doma s prcíkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
člověk doma tak trochu otupí
27. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
holky, může se zeptat, odkud jste, kolik vám je a jak dlouho se snažíte? nebo všechny začínáte teprve v září?
27. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Viď blíženko, mně to tedy sice dneska v práci utíká docela rychle (a určitě je to i díky Vám :wink: ), ale dala jsem si k obědu zeleninovou polívku a od té doby bych spala a spala. Ale.... zítra je pátek jupííí a huráá na víkend.

Motol, je jasné, že když jsi s malým doma, tak ty dny splývají. To mne se zase manžel každou neděli snaží přesvědčit, že je sobota a druhý den se do práce nejde :grinning: .

Kebul, já dělám do tří, takže mám už jen hodinu a půl.
27. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Kebul, mrkni do tabulky asi tak o tři stránky zpět, protože jsem toho zase dneska napovídaly :grinning: . Jediné, co tam není je odkud jsme. Takže já jsem z Mostu.
27. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Kebul, no tak ten přehled je až na str. 50 :grinning: . Pokud tam ještě nejsi, tak se tam napiš, ať je přehled kompletní.

Zatím tady máme jednu horkou adeptku na mimíska a už se těším, až nám oznámí, že je těhu :grinning: .
27. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
tauru: od té doby, co jsem "zalezla" sem k vám, tak mi to v práci taky docela rychle utíká :grinning:

kebule: já se hlásím z prahy
27. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
fakt? no tak to bych jí moc přála (i když nevím, kdo je tou adeptkou :slight_smile:) já budu testovat asi v úterý, pokud do té doby nedostanu MS, tak jsem taky zvědavá...

ch jo, musím na poradu, ta mě probere :unamused:
27. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
já Brno,tak ms je pryč,takže zítra pojedeme měsíční etapu,taky se těšim zda to janulkav vyjde :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Blíženko, tak to je fajn, ne? U mne je teď v práci docela klid. Ale až nastane frmol, tak všem těhulkám nebudu ani stíhat gratulovat. Vzhledem k tomu, že ten frmol mám od ledna do března, tak musíte všechny tady co nejdříve otěhotnět, abych byla v obraze a nic mi neuniklo. :grinning:
27. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
tauru já momentálně taky hlásím docela klídek.. tak jen aby to nebyl klid před bouří.. :slight_smile: uvidíme jak to bude po prázdninách. tak to máš celkem dobrý, když je frmol jen tři měsíce v roce :grinning: neboj do tý doby to určo všechny stihnem, včetně tebe :wink:
27. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
No já se dneska ráno vzbudila dřív než zazvonil budík...a říkam si, jééé dneska je sobota, za chvíli jsem se vzpamatovala a řikam si, já jsem trdlo, vždyť je pátek...no a až po další chvíli mi došlo že je čvrtek. Ale stejně to už jde. Víkend má být prý poslední teplý, pak se výrazně ochladí. Ale já těm jejich předpovědím moc nevěřím.
27. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
pak si akorát budem vyprávět, jak je komu právě zle a jak se k tomu staví naši nadřízený :grinning:
27. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
Horkou adeptkou je janukav. Kebul, tak nám napiš jaký máš den cyklu, kolikáté snažení máte, kolik je ti let a případně kolik máš dětí. Zaevidujeme tě do přehledu.

Motol, tak přeju krásné snažení. Já jsem zvědavá na svůj dnešní ovutestík. Pokud bude pozitivní, tak dnes musíme na nákup, aby zítra bylo snažilkování a měli jsme klid a pohodu :grinning: . Když bude dnes absolutně negativní, tak bude snažilkování dneska :grinning: .
27. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
chico zrovna dnes jsme to počasí v práci taky probírali.. já dokonce slyšela že o víkendu už má být "pouze" dvacet stupňů. i když je to asi měsíc zpátky tak hlásili taky cca 21° a zataženo a nakonec z toho bylo příšerný vedro, to jim asi trošku ujelo... :astonished:
27. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
tady to vypadalo na déšt a ted je tady napadnutí :confounded:
27. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
s tím nadřízeným to bude u mě docela problém říct to pv práci. Mám smluvu na dobu určitou do konce září a mám slíbíno její prodloužení - dokonce bych měla ho dostat podesané už příští týden od vedení takže to je dobrý ale když za další měsíc řeknu že jsem těhu myslím si že to budou brát jako podraz mám z toho docela strach.
27. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
janulko: dopředu se tím nestresuj!! Co ti můžou??
27. srp 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
vyhodit mě
27. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
když budeš mít podepsanou smlouvu??
27. srp 2009 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz
Blíženko, ale ty 3 měsíce stojí za to. To mě pak manžel zná jen podle fotek :grinning: . Pak se z toho pět měsíců vzpamatovávám a další čtyři měsíce se připravuju na další tříměsíční kolotoč :slight_smile: . Ale není to tak hrozný. Přežila jsem to už devět let, tak to vydržím i podesáté. No nééé, já budu ve firmě příští rok 10 let. Tak doufám, že budou nějaké mimořádné odměny za věrnost :grinning: :grinning: :grinning: .

Chicool, v poslední době to mám spíš naopak. V sobotu v šest ráno se děsím toho, že jsem zaspala. Ale pak ta slastná úleva, že se můžu otočit na druhý bok a spokojene chrupkat dál. :slight_smile:
V září musí být taky hezky. Máme totiž s manželem dovču, tak si jí nechceme užívat jen doma.
27. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
ne to snad ne ale máme nedodělaný domeček ( chybí ještě kuchyň ) a nedovedu si předtavit že bych byla teď bez práce. Sice na ní už máme našetřeno ale co potom ty věci pro mimiska........... Byl by to docela problém nedovedu si to dost dobře představit
27. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
smlouvu jo ale zase jenom na dobu určitou na půl roku u nás je teď práce dost nejistá a tak nedávájí nikomu na dobu určitou ani kolegyni co nastoupila přede mnou
27. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Chápu, ale kdybys šla na neschopenku, tak budeš brát taky celkem dobrý peníze..no ale radši přeju aby to vyšlo líp
27. srp 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz
Janulkov, nestresuj se. Pokud ti prodlouží smlouvu a budeš těhotná, tak přece neznamená, že zůstaneš ze dne na den doma. A těhotným je zakázáno dávat výpověď !!!!! Navíc, ty ještě nemáš těhu potvrzené a přestože si myslím, že jsi, tak to v práci zatím neříkej, protože víš co znamená myslet ??? :wink:
27. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
janulka je pravda, že jestli budeš mít podepsanou smlouvu, tak vlastně nezmůžou vůbec nic. ty jim to prostě můžeš v říjnu oznámit ale ani nemusíš, to přeci není povinnost. každopádně někdo se snaží půl roku, někdo dva roky (viď tauru..) a prostě se nedaří, tohleto se přeci naplánovat prostě nedá...
27. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
to že by ti to vyšlo takhle špatně v práci, za to ty přeci nemůžeš, tak se nestresuj :wink:
27. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
s tou neschopenkou bych to brala ale záleží na doktorovi. Pochybuju že když mi nic nebude a dělám v kanceláři že by m i jí dal
27. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.