• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tauru: Tak to jsem teda čekala, že se v první polovině těhu přibírá víc :astonished: Moje kámoška taky do 20tt přibrala jen 1 kilo! pak to jde ale asi víc nahoru, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
No já spíš počítám s tím, že když přibírám krásně a snadno i normálně, že v těhu to půjde šíleně nahoru....zvlášť pokud budou chutě....Teda na začátku obouch mých těhu jsem mívala šílený nevolnosti, ale ty by třeba později vymizely...no uvidíme
12. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
Vlastně jsem to nikdy nedotáhla dále jak do 5tt, takže nemůžu předpokládat :unamused:

Holky, koupila jsem si v tescu sojový jogurt...nikdy jsem ho neměla, tak že ho zkusím...teď se u toho ksichtím, je to fakt divný, chutná to jak ovesná kaše nebo tak něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
chico : me se do tech hormonu taky vubec nechce, ale zase na druhou stranu se snazim pani doktorce verit tak snad vi ze bez nich by se me ten cyklus nesrovnal :frowning2: ale od vcerejska jsem z toho spatna...
a o HA nechci uz nikdy ani slysel, zlobim se sama na sebe ze jsem si vubec kdy brala :angry:
12. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Drndičko, ten váhový přírůstek je u každého jiný. Doktorka, u které se léčím s imunitou, mi říkala, že u obou dětí v prvním měsíci okamžitě přibrala 10 kg. A prý po porodu měla ještě víc než před porodem. Je to u každé jiné. Ale taky se těch kilíček ve druhé polovině těhu obávám. Snad to nebude tak markantní.
Jednou jsem si taky koupila sójový jogurt a nebyl špatný. Docela mi chutnal :slight_smile: .
12. led 2010 v 15:06  • Odpověz
Tak už se s vámi loučím. Mám toho z práce až nad hlavu, tak se moc těším domů. Mějte se všechny hezky :slight_smile: .
12. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se hlásím po prohlídce máme 39.6mm, srdíčko tluče a pěkně jsme od minula vyrostli už tam není ani takovej rozdíl jsou tam 4dny ale přesně nám to řeknou 20.1 na tom kombinovaném screeningu. A na další kontrolu jdeme 3.2. Tak teď jak dopadne ten screening. Jo a dneska jsme dostali průkajdu :slight_smile:
12. led 2010 v 17:17  • Odpověz
Ahoj, tak jsem se probrodila zpátky.. zase řešíte váhu, to já už ani nechci :frowning2: Klepne mě z toho jednou..
od svatby jsem přibrala asi 6 kilo, z toho 4 od toho prvního těhu.. a nemůžu se toho zbavit. ani ty nevolnosti nemam, že by mi to šlo dolu:slight_smile: :slight_smile: :grinning::grinning::grinning: ale doufám, že mi to teď nepůjde nějak markantně nahoru... moje kyčle by to nemusely vydržet :frowning2: resp. nesmím přibrat MOC
12. led 2010 v 17:27  • Odpověz
hedik, tys byla na kontrole dneska? Já mám psáno, že jdeš až zítra. No nevadí. Gratuluju k průkazce a i k tomu, že je všechno v pořádku. Tak konečně zase nějaká super zpráva!!! :dizzy_face:
12. led 2010 v 18:05  • Odpověz
Hedi, moc gratuluju!!! super zpravy! takovych jen vic!!
:slight_smile:
tak já zas jdu...:slight_smile:
12. led 2010 v 18:06  • Odpověz
Hedik, super zprávičky, no to jsem ráda, že tak krásně rostete :wink: A jdete na kontrolu ve stejný den jako my :grinning:
12. led 2010 v 18:10  • Odpověz
syll: ahoj ty naše malá tajnůstkářko :wink: :grinning: , jak se máš?
12. led 2010 v 18:11  • Odpověz
chikoola: Achoooj kočko, joo mám se dobře a mimi snad taky :o) bo se večer nafukuju jak balonek :grinning:
12. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Co nového ? Těhulky nic zatím v novém roce?? :slight_smile: Chtělo by to nějaký nový přírustek zase :grinning: Kdo je žhavá kandidátka? Musím omrknout naši super tabulku :dizzy_face:
12. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Holky tak jsem neodolala a něco objednala na netu, viz albičko :o)
12. led 2010 v 18:21  • Odpověz
chicoll ale já jsem tam měla 12.1 a to je dneska :wink:
Děkuji mám radost tak snad to bude vše i nadále ok. :slight_smile:
Syll tak to vyadá na pindíka? :slight_smile:
12. led 2010 v 18:39  • Odpověz
Hedik gratuluju k průkajdě.
Váha je taky můj věčný boj a ráda bych do dalšího těhu něco zhubla, jinak se taky budu valit jak buldok :grinning:
Jinak během dneška jsem vůbec nešpinila, je to taky tak dobře? Že by mě tak dobře vyčistili? Nebo si zase představuju, že zase nevyjde vše co by ještě mělo a nezačlo to třeba hnisat v zánět?
12. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Hedik já ti nevím :slight_smile: I kávové zrno jde vidět :wink: Barvičky ale budeme kupovat zatim neutrální :wink:
12. led 2010 v 19:15  • Odpověz
mně ta zelená nějak neutrální nepřijde :grinning:
Pavcza děkuji moc :slight_smile: a jak ti je kočko? kdyby jsi cokoliv potřebovala klidně mi taky napiš buď sem nebo do IP taky to mám za sebou a vím jak ti je :wink:
12. led 2010 v 19:38  • Odpověz
hediku: :grinning: :grinning: :grinning: no vidíš, já jsem vůl, já si celej den myslim, že je 11.1., no ty jo, to snad není pravda. No dobrý no... :grinning: :grinning: :grinning:

syll: pěkné, zelená je hezká barvička pro obě pohlaví...takže zase víme prd (i když já taky tipuju už po několikáté chlapečka)
12. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Hedik, gratuluju k průkajdě a výborné kontrole! jen tak dál :wink: !
12. led 2010 v 19:46  • Odpověz
Holky, já jsem si dneska zas posmutnila, kolega z práce čekají miminko...Loni jsme se pořád tak pošťuchovali, on furt, jestli už jsem těhu a když jsem byla tak jsem mu to hned psala. A když jsem potratila, taky jsme to rozebírali. S tou jeho přítelkyní jsme si docela dost povídaly, ona že chtěj taky miminko...No a už je to tady, mě to zas nějak dostalo a v práci jsem se rozbrečela...Ještě jsem z té ms taková rozmrzelá, tak furt akorát řvu! No hrůza se mnou, musím se dát nějak do kupy! :unamused:
12. led 2010 v 19:49  • Odpověz
Syll, krásné věcičky jsi nakoupila! Moc se mi líbí! :wink:
12. led 2010 v 19:50  • Odpověz
ají: :frowning2: nu jo, to jsou ty známý situace. Taky mě ta tvá ms mrzí...tím víc, že jsme tě ještě tak navnadily. :pensive: Ale každým měsícem už může být všechno jinak. Nejsi v tom sama, koukni, kolik se nás tam v tý snažilkovský tabulce pořád plácá. Musíme být silné, nic jiného nezbývá. Taky se dočkáme!!!
12. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Aji, chikoola děkuji, a furt nerypejte :grinning:
12. led 2010 v 19:58  • Odpověz
Aji: nebo beruško taky se dočkáš, ale chápu, že už tě to čekání akorát tak trápí a štve, je to naprd no.
MS je svině. neměla už vůbec k vám chodit. :unamused: Kéž bys další cyklus otěhu, měříš si i teplotky? mě to hrozně pomohlo.
12. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Chicoolko, já vím. Už aby bylo aspoň jaro a mohla bych jezdit na kole a chodit s pejskem, abych přišla na jiný myšlenky! Musíme tomu prostě nechat volný průběh, já už tomu fakt začínám věřit, že čím víc člověk chce, tím míň to jde! :wink:
12. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Syll, měřila jsem teď dva cykly, první byl jakžtakž, i ovulka tam byla poznat. Ten druhý byl naprd, úplně splašené hodnoty, sem tam jsme popíjeli a navíc pak byly svátky a měřila jsem v jinou hodinu. Takže z toho nešlo nic poznat.Už jsem přemýšlela, že přestanu měřit, ale asi to ještě zkusím...
12. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
Přeji všem krásné dobré ráno :slight_smile:.

Hediku, tak to je úžasná zpráva. Miminko krásně roste a srdíčko mu pěkně tluče. Perfektní, tak to má být :slight_smile: . Gratuluju k těhuprůkazce.

Syll, ty věcičky jsou úúúúúúúúúúžasný, ale zase nepoznáme, jestli čekáte holčičku nebo chlapečka, ty potvůrko naše mazaná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Ale vybrala si moc hezky. Asi začnu být nervózní z toho, že zatím nic nenakupujeme. Respektive v plánu máme zatím akorát postýlku, protože všechny jsou v naší rodině v permanenci. A pak že skončil babyboom :grinning: . No a pak pochopitelně lahvičky, dudlíky a další takové potřebnosti. Ale oblečení, povlečení atd. budu mít od sester. Přece jen už má každá dva špuntíky, tak se toho hodně nahromadilo :slight_smile: . Ovšem poměr holčiček a chlapečků je 3:1, takže jestli budeme mít chlapečka, tak budeme něco dokupovat. Kamarádka, která ma dva malé rošťáky a další miminko neplánují, mi taky nabídla nějaké oblečení, tak uvidíme :slight_smile: .
13. led 2010 v 07:26  • Odpověz
taurusenka:ahojka s nakupováním buď v klidu, já si první věc na mimi koupila min. týden a ty větší věci budeme kupovat až v dubnu, dnes mám v plánu zajít mrknout do Tesca na výprodeje, jinak u nás se po nikom dědit bohužel nebude
13. led 2010 v 07:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.