• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
dobré ránko holky,

handm: krásně rostete a gratuluju k těhu řidičáku :wink:
13. led 2010 v 08:04  • Odpověz
Taurusenko, pohlaví neřeším, protože pořádně to půjde vidět asi v tom 20TT. Prosím tě, ty jdeš teď někdy na ten velký UTZ? Objednávala ses tam sama, nebo tvoje lékařka? Já když byla v Brně na NT+, tak mi doktor řekl, že ve 20-21 TT se tam jezdí na velký ultrazvuk. Kámoška je v 18TT a nikdo ji nic neřekl, tak neví jestli se má sama objednat.
Jinak já nemám po kom dědit, a je to dobře, protože chci aby mělo mimčo nové hezké věcičky, a nechám si je pro další mimi, když se někdy pak za pár let zadaří. :grinning:
13. led 2010 v 08:04  • Odpověz
Aji já ti radím měř, teď už to nebudou takové teplotní výkyvy, přes svátky ten alkohol hraje fakt roli :o) určitě ti to pomůže poznat ovu, a pak se vám brzo zadaří, budeš své tělo znát mnohem líp :wink: já jsem to ani nečekala, po 2. měření se nám to povedlo :slight_smile: tak hurá do toho :slight_smile:
13. led 2010 v 08:06  • Odpověz
Ahoj, no u nás to bylo tak, že mi na gyndě vypsali žádanku na velký utz, zeptali se kde jsem registrovaná (to víte Praha...) a napsali mi tam na ně telefon a já se objednala sama. A jdu tam zítra.... :dizzy_face:
13. led 2010 v 08:08  • Odpověz
Ahoj Medan, tak kdybychom čekali holčičku tak bych opravdu nemusela nic kupovat. Ségra, která má dvě holčičky, je maniak na ruční práce, takže bychom toho zdědili opravdu hodně. Na vánoce nejstarší neteřince vyrobila šaty do baletu. Lesklý trikot (vypadá to jako celkové plavky) sehnala v seku, tak na to našila rukávky, na které našila různé ozdoby a v tom samém duchu ušila i sukýnku. Zírala jsem jak puk. :astonished: Moc to tý naší princezně slušelo. Ale i pro chlapečka máme hodně věciček, ale ne takový výběr.
V tescu nakupuje hodně maminek na miminka a nejenom oblečení. Mají svojí ucelenou řadu. Taky bychom se tam vlastně mohli taky podívat.
Předběžně máme návrh na komodu s přebalovací nástavbou a skříň na věci, které si necháme vyrobit u známého. Přípravu pokojíčku a výbavy plánujeme taky až na duben. První tři měsíce to mám v práci nabyté, tak potom se na to hned vrhneme. :slight_smile:
13. led 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno!

Já také jednou nebudu mít po kom dědit, takže všechno budu kupovat fungl nágl nový. Ale nevadí, budu si to užívat.

pepi: tak to už možná zítra budeš vědět, jestli to bude Martínek nebo Bětuška, viď? Nebo už víš? :wink: Ale teď ti koukám do pasu a vy to taky nechcete vědět předem?
13. led 2010 v 08:11  • Odpověz
Tak k tomu velkému UTZ, já se nikde neobjednávala, a nikde jsem ani nebyla, můj doktor to má vše, dokonce dělá i to 3D atd. takže jdu až příští týden poprvé jinde a to jen do nemocnice na tu cukrovku, jinak jsem pořád jen u svého dokotra.
13. led 2010 v 08:15  • Odpověz
chicoo, kdyby to bylo jen na mně, tak já bych to vědět chtěla. Ale Honza říká že hezčí překvapení mít už v životě nebude, tak to holt budu muset vydržet i já, protože kdybych to věděla, tak se určitě podkecnu. Nebo musím přemluvit mimi, aby se natočilo tak že nebude pochyb, to by táta nic nezmohl kdyby to signifikantně taky viděl, že tam "něco" vlaje nebo případně to kávový zrno :grinning: ale to víte že mu to překvápko nezkazím, i když vědět že to bude Bětule, tak jí už něco růžovýho koupím :grinning:
13. led 2010 v 08:18  • Odpověz
pepi tak to já jsem zvěduna zvědavá a chtěla bych to vědět :sweat_smile:... i když tvůj manžel má pravdu že je to krásný překvapení a když si čekala Pepína tak jste si to taky nenechali říct?
13. led 2010 v 08:25  • Odpověz
pepi: jo takhle...no tak to chápu, že mu to překvapení zkazit nechceš... Ale byla by sranda, kdyby se miminko mazaně natočilo, aby to bylo jasný. Já tedy vždycky na všech těch utz fotkách vidím pindíka, stačí aby tam zavlála pupeční šňůra a u mě je to jasnej pindík. :grinning: Jsem zrovna teď naší neteř přesvědčovala, že to určitě není holčička, že tam vidím piňďu... :slight_smile:
13. led 2010 v 08:29  • Odpověz
Syll, u nás to je trošku jinak. Jak jsem tenkrát byla vyšokovaná z té první kontroly, kdy doktorka neviděla srdíčko, tak nás poslala na ultrazvuk k doktorovi, který je dělá pro všechny těhulky, jejichž doktor nedělá podrobné ultrazvukové vyšetření. On nám tenkrát potvrdil srdeční akci a správnou velikost a hned mi do lékařské zprávy napsal datum, kdy mám přijít na první screening. Po tomto screeningu mi doktor zase napsal datum, kdy máme přijít. Takže jsem se nemusela extra objednávat.
13. led 2010 v 08:33  • Odpověz
Dobré ráno holky!
13. led 2010 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky, teda chicool, ty jsi číslo :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 08:36  • Odpověz
Hezké ráno holky.Jen nakukuji,jsem po noční,tak vás pozdravím,rychle dočtu a jdu do peřin :dizzy_face:
13. led 2010 v 08:36  •  snaží se  • Odpověz
Tak co se týká prozrazení pohlaví, tak včera byl manžel nějaký nahlodaný, že bychom si to nakonec nenechali říct. Ptal se mě, jestli je mi to opravdu jedno, jestli to vědět budeme nebo ne. Řekla jsem, že je mi to doopravdy úplně jedno. Manžel totiž začala zvažovat to překvapení při porodu. Jenomže si myslím, že si to stejně necháme říct, protože v únoru jsme "objednaní" k ségře na ultrazvuk a i kdyby nám neřekla co vidí, tak by se taky třeba nechtěně prokecla. A aby to věděla kromě nás dvou celá rodina, to se mi taky nelíbí.
13. led 2010 v 08:39  • Odpověz
Holky, já bych si to nenechala říct. Pak když přijde na porod, tak se akorát bojíte a přemýšlíte nad tím, jak ten porod bude probíhat, ale když nevíte co to bude, tak se na porod dokonce i těšíte a hlavně nad porodem nepřemýšlíte, protože vám jde v hlavě jen o to, co nakonec vyprdnete. Říkáte si: Tak co to teda bude, co na nás vykoukne? :grinning: Je to přeci tak krásný překvapení :slight_smile: Pak píšete rodině a přátelům zprávu: No, tak je to teda ten kluk a ani oni nemají žádný překvápko.
13. led 2010 v 08:45  • Odpověz
Pepína mi prozradili až den řpedem v porodnici před plánovaným CS kdy mě strašili že bude mít přes 4 kg, tak dr zkonstatovala "nebojte, maminko, chlapeček není velikej," :grinning:
13. led 2010 v 08:52  • Odpověz
lulii: hmmm, to je pravda, že by se pak člověk těšil, co to bude a na porod by možná i zapomněl (pokud to vůbec jde). Ale já se znám, já tohle nevydržím. Ale uvidíme, co si bude přát budoucí tatínek. Co ty? Drží se teplotka pořád nahoře??? Ukaž graf! :slight_smile:
13. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Pepi, to bych jí na místě normálně zmlátila. Ty to vydržíš celých devět měsíců a ona ti to zku..í den před porodem. Docela neprofesionální chování :angry: Jestli ti to bylo jedno, zda to budeš vědět nebo ne, tak to neřešim, ale teď si vemte, že tam je maminka, která to opravdu nechce vědět, ani za milion, a ona jí to takhle vybleje.
13. led 2010 v 08:56  • Odpověz
lulli, asi jí nenapadlo že je dneska ještě někdo kdo to vědět nechce, a je pravda že jsem dopředu nehlásila že to nechcem vědět.... Ale mně to bylo jedno :slight_smile:
13. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Chicoolko, určitě přijde MS. Už mě pobolívá podbřišek a ty teploty teď ke konci tomu taky napovídají. Takže zase nic
:frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/2b754b
13. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Pepi, jasný :wink: Já až budu těhotná, tak až poprvý půjdu k doktorovi, tak první co bude mu řeknu, že NECHCI vědět pohlaví, klidně mu to i nahláskuju :grinning: :grinning: Taky jsem zvědavá-strašně moc, ale to přkvapení mi za to stojí :slight_smile:
13. led 2010 v 09:02  • Odpověz
pepi tak to byl dobrej mazec :grinning:
13. led 2010 v 09:05  • Odpověz
my to vždycky hlásíme pomalu hned po té co řeknem "dobrý den," ale v tu chvíli mě to prostě nenapadlo :grinning:
13. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky,

tak to já si to asi říct nechám, mám mít překvapení hned nebo až za pár měsíců, vždyť překvapení to je i v tom 6.měsíci - nebo kdy to jde poznat :wink:
A když už budu vědět co to je, tak se budu u porodu těšit na to jak asi miminko vypadá, na koho je podobný atd..... :slight_smile: :grinning:
13. led 2010 v 09:11  • Odpověz
popellko, není to ale takový, jako když to zjistíš až na tom sále. A mám potvrzený od kámošek, že je fakt lepší to nevědět, protože pak se bojí hrozně porodu, pořád nad tím přemýšlejí, myslí na blbosti, co když se něco stane. Ale když to fakt neví, tak prý nad tímhle nepřemýšlí a soustředí se jen na miminko a né na porod. Dokonce ty holky, které si nechaly říct pohlaví, tak říkaly, že až budou podruhé těhotné, tak už si to nenechají říct.
13. led 2010 v 09:15  • Odpověz
no tak já doufám, že budu rodit taky minimálně! 2x, tak můžu vyzkoušet obojí :grinning: :grinning: :grinning: každopádně se mně strašně líbí ta zelená barvička, co syll vybrala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Dobré ranko!!
Jellyy to jsem nebyla já, to hedík krásně rostou a maj dobrou kontrolu!:slight_smile: Ale to envadí, takdy doufám, že správně rosteme..

Dneska jsem asi měla svou první ranní nevolnost nebo oc to bylo.. Nemohla jsem ráno do sebe dostat kousek snídaně, nakonec jsem dala kousek chleba, ale pak mi bylo celou cestu do rpace v tram tak blbe.. tak jsem si koupila chlebíček, napucla se a je mi dobře :slight_smile: Tak to asi bylo z hladu :grinning::grinning::grinning:
13. led 2010 v 09:32  • Odpověz
jsem to ale popleta :sweat_smile: ....ale je to taky od hááá :grinning: ...doufám že i vy teda krásně rostete a že těch nevolností bude co nejméně :wink:....v kolikátém jsi týdnu?
13. led 2010 v 09:37  • Odpověz
jellyy, to neva :slight_smile: :slight_smile: jsem na začátku, vypadá to na 7tt podle poslední MS, ale bude to tak minus 14 dní skutečné stáří, počítím...
13. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.