• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
hanka99:já tomu také nerozumím. Vždyť jsem to vzala ze srandy :wink: Také se dozvídám spoustu věcí, které ani nevím, že jsou.
13. led 2010 v 11:17  • Odpověz
no u nás byl velký výběr a fakt dobré ceny
13. led 2010 v 11:21  • Odpověz
anet: :grinning: to jsem ráda,
medan29: a kde je to užasné tesco?
13. led 2010 v 11:23  • Odpověz
anet: jak dlouho se snažíte ? bude to první?
13. led 2010 v 11:32  • Odpověz
ahoj holky...

lulli - ten graf vypadá podle mně dobře, proti minulýmu cyklu ti teplota stoupá... ale nejsem žádnej expert

mmaxicka - taky mám doma mužskýho berana :slight_smile:

jinak neteřinka se má k světu, musím to zaťukat, žádné vážnější problémy nebo komplikace nejsou, tak jsme šťastný jako blechy. dneska jsem udělala dobrej skutek a byla jsem darovat krev, tak se mi trochu motá hlava :slight_smile:
13. led 2010 v 11:32  • Odpověz
hanka99: snažíme se od září, ale nějak to nejde. Mám to od doktora nakázané, byla jsem na operaci před rokem, tak mi to nakázal. Bude to první, když se to povede. Přítel si moc mimi přeje.
13. led 2010 v 11:34  • Odpověz
anet : tak vám držím palečky
já jsem zatím absolvpvala první odběr krve a skoromanžela čeká spermiogram,pak honem k paní doktor a uvidí se co dál jinak se snaříme také od září.
v Liberci to znám mám kousek bábinku :slight_smile:
13. led 2010 v 11:42  • Odpověz
jellyy prej řekla jen tohle nic víc.
13. led 2010 v 11:44  • Odpověz
mě doktor na žádné vyšetření nepošle dokud to nebude rok :frowning2:
V Liberci je to hezké, je tu klídek a příroda. Bydlím na okraji, takže je to v poho.
13. led 2010 v 11:44  • Odpověz
zebrafko: mám z tvé neteřinky opravdu radost, je to bojovnice...tak jen tak dál. Jak dlouho plánují, že si jí v nemocnici nechají, berušku malou? Jinak dárcovství krve chválím, mě do toho přítel lanaří, ale já jsem na to posera, on sám už má zlatou Jánskýho plaketu, daroval i kostní dřeň a dokonce i sperma :grinning: , ale to už jsem tu všechno jednou psala. Jsem na něj za to moc pyšná, ale já sama bych to nejspíš nezvládla.
13. led 2010 v 11:49  • Odpověz
chicoolo: to dárcovství nic není, já jsem také dříve darovala, teď už nemůžu, chybí mi pořád železo, tak nedaruji.
13. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Chikoola, tvůj je nějaký zdravoťák?? :grinning: NO né, mojého by toto asi nikdy nenapadlo :grinning:
chcio - pusti ji cca v terminu, kdy se mela narodit, nejdříve na konci března a musí mít alespoň 2,2kg. krev jsem byla darovat teprve po sedme, nic na tom neni a hreje me pocit, ze nekomu pomuzu. takže bys to zvládla jako přítel (teda kromě spermatu :grinning:)
zebrafka: to je super, že se maličké tak dobře daří, jen tak dááál ať roste jak z vody :slight_smile:
13. led 2010 v 11:52  • Odpověz
a jelikož se to s malou neteřinkou vyvíjí dobře (ťuk ťuk), tak přemýšlím, jestli zase neobnovit snažení se...
13. led 2010 v 11:54  • Odpověz
zebi to ráda slyším - no spíš čtu, že malé se daří dobře, akorát je teda blbý, že tam bude tak dlouho :unamused: ale co, hlavně, že se má dobře a je o ni postaráno
teda já bych krev darovala ráda, ale bojim,bojim.....jehly a já - to nejde dohromady :confounded:
13. led 2010 v 11:55  • Odpověz
syll: není zdravoťák... on se k tomu prostě nějak rozhodl...a už několikrát šla jeho krev rovnou na sál a zachránilo to pár lidí, má z toho dobrý pocit. Naposledy myslím říkal, že šla jeho krev nějaké malé holčičce. A tu kostní dřeň také daroval pro nějako malou holčičku, dokonce se pak i vyřizovalo jejich setkání, ale nějak se to někde zaseklo a nedošlo k tomu. Ale sperma daroval asi z legrace a pro peníze. Tuším, že dostal asi nějakejch 800,-... :grinning: :grinning: :grinning: Ale dneska už prý sperma mohou darovat jen VŠ, a tu on nemá. Tak jsem si z něj dělala legraci, že bych to jeho sperma mohla za něj darovat, když VŠ mám, no chápete jak, že jo. No tak jsme se tomu řezali jak blbý a dodnes je to naše oblíbená historka. :grinning:
13. led 2010 v 11:56  • Odpověz
popellko - vždyť je to jen malé štípnutí a za 6 minut je hotovo :slight_smile: jen se mi pak celej den trochu motá hlava :slight_smile:
13. led 2010 v 11:57  • Odpověz
zebrafo: a nebolí to? Mně jenom z toho, jak se tu o tom bavíme, bolí žíly. :frowning2: Ale věřím, že ten dobrý skutek by mě zahřál u srdíčka. Já ani nevim, jakou mám krev. :unamused:
Jůůůůůůůůůůůů, to bych byla ráda, kdybys byla zase snažilka. :slight_smile:
13. led 2010 v 11:59  • Odpověz
no to jo, ale to bys nesměla mít panickou hrůzu z jehel - resp. z braní krve :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
13. led 2010 v 11:59  • Odpověz
no a navíc nemám ani žíly (jako mám, ale nejdou vůbec!!!!! vidět a zepředu z ruky - to teda neee :confounded: )
chico: já taky nevím, jakou mám krev :wink:
13. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
chico - když napíchnou žílu, tak to trochu štípne, ale přijde mi, že to bolí míň, než když mě v létě štípne komár :slight_smile: než vyjdu z transfúzní stanice, tak o ničem nevím.
13. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
no jakou mám krev jsem zjistila až když mi v těhotenství dělali testy. Je to zvláštní, že to nemáme třeba v občance, nevíme to od dětských let, když se něco stane (nějaká nehoda nebo tak), tak málokdo je schopnej říct jakou má krevní skupinu...
13. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
zebrafko: no nevím, pokusím se o tom ještě přemýšlet, ale jak říkám, i jenom debata o tom a bolí mě žíly...je to asi spíš psychickej pocit, přes kterej nevím, jestli se přenesu... :sweat_smile:
13. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
chico - a asi mi teda smaž to momentálně nesnažilka, malá je určitě bojovnice a dobře to dopadne, musí. nebo jestli ještě měsíc počkat, poraďte, co byste dělaly?
13. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
zebrafko: dost lidí to má v očkovacím průkazu, já ne. Ale myslím, že táta ví, jakou mám, se ho na to budu muset zeptat...a jinak se to zjistí v těhotenství, to je fakt
13. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
zebrafko: tak to je super ze se mala ma k svetu :slight_smile: a ze nejsou zadne komplikace - snad se nic neobjevi, budu porad drzet palecky ...

a mam radost ze premyslis o snazilkovani .-) ze se ti vraci radost a ze ty nejhorsi starosti jsou snad za vami .-)

a je tvuj muzskej typicky beran? ten muj se vyloupnul az po svatbe :fearful: tak se obcas nestacim divit co beran umi :angry:
13. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
zebrafko: já tedy věřím, že je malá bojovnice a že to zvládne...ale rozhodnout se musíš ty!
13. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
mmaxi: heleee prrrr, já jsem taky beran :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
mmaxi, je to beran se ším všudy, když není po jeho, jen naraží na štírku a s tou to asi nemá taky úplně jednoduchý :grinning:

malá se má k světu, ještě to bude běh na dlouhou trať a komplikace můžou přijít, ale nějak věřím, že to bude dobrý (ťuk, ťuk), nerada bych to teda zakřikla...
13. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.