• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
zebi: jasně, musíš se rozhodnout sama, ale já už bych nečekala (PS: každej měsíc dobrej :wink: :grinning: )
chico: já taky :wink:
13. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
chico - vím, že se musím rozhodnout sama... na jednu stranu bych radši měsíc počkala, na druhou, když jsem víděla v neděli mužskýho, takovýho smutnýho, tak se mi moc čekat nechce, nejsme s mužským nejmladší a přeci jenom se už půlroku snažíme a kde nic, tu nic. No je to těžký :slight_smile:
13. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
ženské beranky jsou takové mírné ovečky :wink:
...ale chlap je občas na zabití :angry: :angry: :angry:

a já jsem lvice takže občas jsou u nás boje o pozice, oba jsme do jisté míry egoičtí , manžel jako typický beran má svoji hlavu a já asi jako typický lev chci být vůdce :sweat_smile:
13. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem se trochu prospala :grinning: Dohonila jsem ty nedospaný dny, a jsem už zase svěží a čilá :wink:

Jdu něco ukuchtit na oběd , a pak se musím vrhnout konečně na to učení, jinak v pátek tu zkoušku nedám :unamused:

Zebraf: Jde vidět, že neteřinka je velká bojovnice.....myslím, že když uvidí, že teta se snaží taky o miminko, tak bude bojovat ještě víc :slight_smile: Znovusnažilkování schvaluju :wink:

Já teda naštěstí doma berana nemám, mám doma ráčka, je to takovej můj tulínek a puntičkář, občas trochu "rapl",hlavně za volantem, ale to ho po chvilce naštěstí přejde :grinning: Doma mi dává pěkně zabrat s uklízením - musí být všechno na svým místě - nemyslím si o sobě, že bych byla "bordelář" , akorát teda nevidím jako priorotu života celý dny uklízet, ale to můj manža jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
zebrafko: já osobně bych už nečekala...myslím, že to malá zvládne...že možná ještě přijdou komplikace, ale že se z toho vylíže... Jak se vůbec neteřinka jmenuje?
13. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
drndi: jeee to jsem rada ze nekdo ma doma stejneho "puntu" ja myslela ze je to jen ten muj... ale poradny chlap to je fakt neco, kdyz kamaradkam licim prihody co mame kolem uklidu tak nechapou
13. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
mmaxicka: souhlasím s tebou,skoromanžel když se pro něco rozhodne tak s ním nehnu
:angry:
13. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
Jééé, tak to ten můj je bordelář...ale občas ho to drapne a uklidí neuvěřitelně, jenomže co je to platný, když to za pár dní zase vytahá :grinning: Ještě že taky nejsem nějaká extra blázen na úklid. Jinak můj je blíženec.
13. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
drndi - ráček je můj malej mužíček, ale jeho prioritou uklízení není :slight_smile: ale jinak je takovej citlivej, tulivej. a ty jsi štírka, tak ladíš s rakem dle znamení hodně dobře... a je superr, že ses pořádně prospala a jsi svěží a čilá :slight_smile:
13. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
chico: teda my toho máme společnýho - ten můj taky.
no nic holky valím na oběd
13. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
můj beran, když se pro něco rozhodne, tak s ním nehnu a neumím to navlíct tak šikovně, aby nakonec bylo po mně a přitom měl pocit, že to chtěl on..
13. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
popelko: no to je dobrý teda... :wink:

zebrafko: tak co...smažu tu nesnažilku? Koukám, že jsi 10 DC, takže akorát před ovulkou, cooooo? :wink:
13. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
chico - je to hodně lákavý, takže jo, prosím smaž mi tu nesnažilku. a koukám, že ty jsi cca kolem ovulace, tak se poctivě snažíte? :wink:
13. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Holky, koukám, že je už polovina měsíce za námi, a žádná nová těhulka pro rok 2010 :frowning2: Která to napraví? :grinning: V lednu alespoň dvě - prosím! Ať je tu zase veselo :wink:
13. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Těším se na Motol, Lulli a Kebul - s čím přijdou :grinning: Jedna z nich to na tuty bude :grinning:
13. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Drndičko, mě se třeba líbí graf Lulii :wink:.
13. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Tauru, taky jsem na něj koukala :wink: tvrdí, že jí bolí bříško, ale já si myslím, že MS nebude...nenenene :grinning:
13. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
zebrafko: juchů, smazáno. :slight_smile:

drndi: taky doufám, že se nějaká vytasíte s těhu...nějaký ticho po pěšině...nevím holky, čeho se tam nahoře bojíte!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Drndičko, to mě bříško bolelo taky :wink: :wink: :wink: a když u mne nastal pokles teplot, tak už jsem si připravovala vložky. Ale pak zase nastal vzestup a páááááááák // :grinning: . Jééé, kdyby to tak vyšlo alespoň jedné ze snažilek v tom lednu, hned by bylo veseleji :slight_smile: .
13. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Tauri: No ona má ten graf přímo ukázkovej, nemůžu si pomoct :grinning: Krásný zahnizďování 8 DPO, a myslím, že by mohla už za 3-4 dny testovat - pokud teda nedojde ta mrcha.....

Nějak těch nových těhulek přibývá čím dál tím míň :unamused:
13. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
tauri: jojo, tvůj nádherný začátek těhu si tu pamatujeme všechny! :grinning: Jak jsi ne a ne nechtěla testovat, pak ta dohoda, že jestli bude teplota další den nahoře, že teda joooo. Pak ráno, že je to tam. To byla krása! No a za půl roku už tu bude malý tauruseňátko mezi námi. :dizzy_face:
13. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Že jo, dyť jsem to taky říkala a to se v tom prd vyznam, že ten její graf vypadá dobře. Jéééé, to by byla paráda!!!
13. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
No já snad začnu znova zase měřit teplotu...když tak na to koukám, jak jsou ty grafíky hezký, úplně mě to láká :slight_smile: Až teda na ten rozdíl, že já takovej ukázkovej graf mít nikdy nebudu :frowning2: :angry:
13. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
no je to hezký, taky si pamatuju jak taurinka nechtěla testovat a že podle teploty... a taky se mi líbí lulli graf, ten vzepstup oproti předchozímu měsíci. takže další bude lulli :slight_smile: a je jednou jedna, že teď těhulky přibejvají pomalinku, dna začátku jich vždycky bylo několik do měsíce a teď tak jedna... a další bude chico :slight_smile:
13. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
drndi, nepropadej smutku a beznaději!!! sice jsem proti hormonům a do HA už taky nikdy nepůjdu, ale třeba by ti fatk pomohly. Změnila jsi už dr., myslím, že jsi psala, že to zvažuješ?
13. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
Drndičko, právě proto si myslím, že Lulii je žhavou adeptkou na dvě čárky. Ten grafík má moc hezký. Implantační pokles, pak zase nahoru, prostě učebnicový příklad :grinning: .

Chicoolko, taky to bylo poprvé, když jsem opravdu nechtěla testovat. V tu dobu byl pro mne přijatelnější příchod MS než bílý testík. Taky už jsem se chystala na tu HA. Prostě se mi nechtělo věřit, že by to na poslední chvíli vyšlo. A grafík tomu taky moc nenasvědčoval. Proto se mi ten Lulii tak líbí. Ten by mohl být vítězný. To by bylo žůžo dobrodrůžo, hlavně tedy pro Lulii :grinning: :grinning: .
13. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
Zebrafko, jsem ráda, že se neteřince daří dobře a držím pěsti, ať nejsou žádné komplikace. :wink:
tak jsem se vratila z obeda a koukam ze to s tema chlapama je nekdy poradne vesele a s berankama zvlast - maji fakt tvrdou hlavu a jak rikala zebraf tak me ta taktika jak pohnout s beranem zatim moc nejde :angry:

zebrafko vitej zpatky mezi snazilky .-)

taky sleduji ty vase grafiky a zatim se v nich snazim vyznat a pochopit je, BT zatim nemerim ( ovu si ted druhy cyklus testuji )
Jůůů, já chci taky už nějakou novou těhulku! Lulii, taky se mi zdá tvůj grafík nadějný! Držím pěsti!!! :wink:
13. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
aji - děkujeme moc, my ti na oplátku budeme držet palce zítra...
13. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.