• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Zebraf: Já hormony žádný zatím neberu, a asi ani nebudu. dvakrát se mi podařilo otěhu bez léků, tak to zkusím ještě jednou takto. myslím si, že nám se podaří až tak duben, květen, červen, takže na srovnání cyklu mám ještě čas,, třeba se tělo umoudří konečně samo :wink: Brala bych hned ty moje starý 38denní cykly, to byla krása. Teď to spíš vypadá, že teprvě ten 38.den mám ovuli ( teda asi každej druhej cyklus nebo mám možná taky cykly anovulační-nevím). Doktora jsem ještě neměla čas změnit, ale po zkouškách to určitě konečně udělám, musím jít na půlroční preventivnku a navíc se mi nechce už dojíždět, i když můj gyndr. je perfektní spolehlivej chlap....
13. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
drndi: a užíváš nějáké podpůrné léky - myslím jako třeba Femigard, Sarapis, nebo kontryhelový čajík....? já bych hormony taky nejraději nejedla, jen se bojím, že když si s tím tělo neporadilo samo 2roky tak to asi samo nepůjde :frowning2:
13. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
No jo vlastně, Aji ty jdeš zítra do toho Sanusu :fearful: . Jsem to ale hlava děravá. Tak to na tebe budu pochopitelně taky myslet a držet všechny pěstičky, aby jste se toho dozvěděli co nejvíc. Pak se určitě přijď pochlubit :slight_smile: .
13. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Zebrafko, taky děkuju. Začínám z toho být trochu nervózní, ale zatím o nic nejde. Holky, hned zítra večer vám přijdu napsat, jak to probíhalo.
13. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
Maxi, já jsem kontryhel pila minulý cyklus - zkrátilo mi ho o 10dní ( s porovnáním cyklu předtím ), takže docela úspěch, akorát jsem hrozně líná furt si ten čaj vařit, hlavně v práci..... :unamused: Nad Femigardem jsem uvažovala, i když je trochu dražší, jen nevím teda zda se dá koupit normálně v lékárně nebo jen na netu....a sarapis netuším co je :confused:
13. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
zebrafko: já že budu další? Řekni, že jsi věštkyně a že to víš na 100%. :grinning: Já jsem zase v klidu, panika vypukne koncem ledna.

tauri: jojo, bylo to tenkrát s tebou veselé, ale díkybohu, že to tak dopadlo a že toho svýho kulíška nebo kulíšku máš v bříšku. Mně se ten Lullin graf taky líbí. Kéž by!!!

ají: no jo, ty jdeš zítra do toho Sanusu, to jsem taky zvědavá, co ti řeknou...
13. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
Drndi, jaký máš postřeh k tomu drmku? Já ho pila 3 cykly, 5.-14.DC (nebo jak jsi to říkala) a cyklus se mi vůbec nezkrátil!
13. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
Aji, drmek je na ovulaci, nééé na zkrácení cyklu :grinning:
13. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
drndi : sarapis je taky nejaky doplnek na srovnani cyklu tentokrat s materi kasickou
13. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Maxi, a dá se sehnat v lékárně?
13. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Aji, musí se pít zároveň s tím kontryhelem - a ten by měl urovnat cyklus :wink: ale na mě to prostě nefunguje, protože ho mám až moc rozhozenej :confounded:
13. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Já už vyzkoušela kontryhel, drmek, jeřáb ptačí...A nic! Teď jsem si řekla, že s tím přestanu, ať se tělo chvíli snaží samo. A navíc, kdyby mi chtěli v tom Sanusu něco pak naordinovat, ať se to nemotá dohromady. Ale listovku beru pořád!
13. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
jinak Aji - držím moc palečky na zítřek. J sem zvědavá co ti řeknou :slight_smile:
13. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Drndi, ahaaa :grinning: ! Ale já myslela, že když budu mít dřív ovulku, budu mít i kratší cyklus... :sweat_smile:
13. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
drndi: jj sarapis normalne v lekarne sezenes

ted jsem narazila na tyhle stranky
http://www.beltina.cz/d16-menstruacni-poruchy.html
je tam hrozne mnozstvi ruznych leku na srovnani cyklu, ale kdo jim ma verit, ze :confounded:

ja jsem vcera psala e-mail, jedne me zname co je magistra, tak jsem zvedava co me doporuci ...
13. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
aji, no já bych řekla, že to nemusí být pravidlem, že když je dřív ovule, že je kratší cyklus. někdo má luteální fázi 10dní , což při ovulce 14DC vychází MS na 24DC - ale to prý není dobré, na uhnízdění je lepší delší LF. Já ji mám třeba 17dní.
13. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
jojo aji, zítra taky budu držet palce a pěsti a všechno.....
holkyyyyyyyyyyyyy taky se moc přimlouvám za novou těhulku, měla by tam některá přeskočit šupem :wink:
13. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
max, já z toho všeho znám ještě gynex, ten prý je taky dobrý :wink:

tak holky, jdu se konečně učit, brrrrr :unamused:
13. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
drndi a ten gynex jsi zkousela?
13. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
nene, nezkoušela
13. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
Aji zítra držím moc moc palečky do Sanusu :slight_smile:
tak jsem akorát přidala do alba fotky UZ ze včera :slight_smile:
13. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
hedik: noooooooooooooo krásný foto :wink: :sunglasses: :grinning:
13. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
hedik: pěkné fotky i průkajda :wink:
13. led 2010 v 15:20  • Odpověz
Holky, tak koukám, že jste se bavily o mně beze mě :grinning: Nooooooo, kdybyste měly pravdu, vůbec, ale vůbec bych se nezlobila :dizzy_face: :dizzy_face: Když budu mít teplotky pořád takhle nahoře jako dneska, tak zkusím testnout. Takže uvidím podle zítřejší teploty. Když bude nízká, tak netestuju. V pátek, nebo sobotu to mám dostat, mám to dost pravidelný, takže uvidíme uvidíme uvidíme :slight_smile: A hlavně - nic mi není, žádný příznaky nemám, jen mě pobolívá ten břuch jako na MS. Opravdu nemám ani naději.

Aji, tobě přeju, abyste se zítra dozvěděli co nejvíc info a hlavně, aby vám dopomohli co nejdřív k vytouženému mimi :wink:

Hedi, krásný fotečky a gratuluju ke kontrole. Jen tak dál :slight_smile:

A já už chci, aby taky nějaká těhulka přibyla, tak honem honem :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 15:46  • Odpověz
lulii: jéééé, já snad ani nedospím, jak se těším na tvojí zítřejší teplotku. Ale i když bude vysoká, tak zítra ještě netestuj, vydrž aspoň do pátku. Jéééé, já ti to moc přeju... :slight_smile:
13. led 2010 v 16:30  • Odpověz
chicoolko, tobě se to řekne-netestuj :grinning: Vy jste mě tak nahlodali, že mě normálně svrbí ruka, že bych vytáhla test ze skříňky :grinning: A děkuju, že na mě takhle myslíte :wink: Taky vám to přeju všem a moc :wink:
13. led 2010 v 16:38  • Odpověz
Lulli a kde máš ty teploty, já se chci taky podívat :o) :grinning: a moc ti to přejuuuu, musíš prostě otěhu tento měsíc a basta :sweat_smile:
13. led 2010 v 16:45  • Odpověz
Lulii, Chicoolka má pravdu. Vydrž do toho pátku. Budeš 15.DPO a to by už mohlo něco na testíku být. A když před testěním uvidíš dva dny za sebou vysoké teploty, tak budeš ještě víc natěšená. Takže testík vytáhni ze skříňky až v pátek. :slight_smile:
13. led 2010 v 16:47  • Odpověz
syll, tak ten můj graf. Jé holky, kdyby chtěl být poslední s výborným výsledkem :grinning: Kdyby to tak šlo říct tomu mimi co někde čeká, že mi syll nakázala, že už musí přijít a basta :grinning: :grinning:
Tauru, koukala jsem na tvůj vítězný grafík a už to vypadalo na MS a pak najednou začla teplota stoupat, viď? A kdy jsi čekala MS? Kdy měla normálně dorazit?

http://www.fertilityfriend.com/home/2b754b
13. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Lulli našla jsem ten můj starý graf, a počítala , že jsem test dělala 17.DPO, a to jsem hodně natahovala...jsem se bála, že tam // nebudu mít :slight_smile: a vy jste mě tu ukecávali :grinning:
13. led 2010 v 16:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.