• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
13. led 2010 v 16:57  • Odpověz
lulii: já vím, že se to řekne, ale v tuhle chvíli by pro tebe sněhobílý test byl obrovským zklamáním. A asi by tam ještě nic vidět nebylo. Takže vydrž...když se ti zítra a v pátek bude držet teplota nahoře, testla bych v pátek. Když padne teplota dolů, aspoň neuvidíš tu šílenou jednu čárku. Vydrž, prostě vydrž. Pro nás to taky bude napínavý, tak si nemysli!!!! :slight_smile:
13. led 2010 v 16:57  • Odpověz
No nějak to nejde vložit, to je jedno :slight_smile: , ale měla jsem něco jak ty Lulli podobného :slight_smile:
13. led 2010 v 16:58  • Odpověz
Lulii, tak to je trochu zložitější na popis :slight_smile: . Podle mých klasikých cyklů měla dorazit nejpozději 6.10., ale protože jsem brala utrogestan a clostík, tak se mi cyklus protahoval. Nejdelší byl 34denní. Takže kdybych to posuzovala podle tohoto, tak jsem to měla dostat nejpozději 9.10. Ale s holkama jsem se domluvila už na toho 8. října, kdy mi vyšel první pozitivní test a bylo to 19.DPO, protože jsem psala, abys´vydržela alespoň do toho pátku tj. do 15. DPO. Ovšem cyklus před tím, než jsem otěhotněla, byl pouze 21.denní :astonished: . To jsem v životě neměla, proto když mi klesaly teploty jsem se připravovala už od toho 21. DC na MS.
Jééé, tak moc ti přeju, aby ten testík nebyl bílý :slight_smile: :dizzy_face: . Už to chce další těhulku. Za chvíli bychom už nahoře mohly mít taky ponorkovou nemoc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to byste nám, vy naše snažilky, přece neudělaly. Tak hupky šupky snažilkovat, těhulovat a mít mimísky :grinning: .
13. led 2010 v 17:01  • Odpověz
Lulii, opravdu to vydrž až do toho pátku. Teploty ti hodně napoví, tak proč se zbytečně trápit na bílým testíkem a nastavovat proti světlu, jestli tam nááááhodou nebude duch. A navíc, pátek je ideální den na dobré zprávy :grinning: :grinning: .

Tak už končím v práci. Mějte se hezky.
13. led 2010 v 17:04  • Odpověz
Tak já teda vydržim no :confounded: :grinning: Máte pravdu, třeba by opravdu nebylo ještě nic vidět a byla bych akorát zklamaná. Takže uvidíme co na to řeknou teploty :slight_smile: a pak teprve zkusíme testnout. Holky, tak na mě moc myslete ať ta teplota neklesne a jde naopak do nebeských výšin :grinning:
13. led 2010 v 17:09  • Odpověz
Ahoj, jsem tu
:slight_smile:

Aji, v kolik jdete?? Moc na tebe/vás budu myslet !!!

Zebrafko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám obrovskou radost, že se malinký neteřince daří dobře a přeju, ať to super pokračuje, je to bojovnice!!! :slight_smile::slight_smile::slight_smile: A ty a snažilka?! To je jasná věc!!:slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Lulli, držím palec, ať tam jsou!:slight_smile:
13. led 2010 v 17:54  • Odpověz
dobrý večer, vy ste toho dneska napovídaly :slight_smile: vše pročítat nestíhám, jen jsem si všimla, že maličká bojovnice od zebrafky statečně bojuje, tak to je super, jen tak dál, věřím, že to zvládne a že to zvládá i maminka.
Že lulii je největší adeptka na //, tak držim palečky, ať tam jsou a neutečou!
Aje držim palce do Sanusu, ať to má nějaký pozitivní výsledek.
Handm, ty jdeš zítra, viĎ? Držim palečky, ať máš krásnou první fotečku drobečka.
Jinak u mě to ujde. I když dneska mě bolelo bříško výrazněji, chvílema mi i píchalo v pravém boku, tak doufám, že to je běžné a nic to nevěstí špatného, hlídám si i teplotu, ta je v pořádku. Jinak špinění vůbec nemám. Sem tam jsem smutná, dneska jsme tu měli na návštěvě moji rodinu, tak jsem byla trochu rozptýlená.
13. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Pavczo, to je dobře, že to takhle zvládáš-v mezích, jsi šikulka :slight_smile:Myslim, že je normální, že tě dneska bolí bříško víc. Když si něco narazíš nebo se někam bouchneš, taky tě to bolí až tak za 1-2 dny nejvíc, ta bolest se rozleží. Ale hlídej se. A děkuju za držení palečků, budu to potřebovat :slight_smile:
13. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Tak holky, moje ségra právě objevila // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám radost a zároveň si přeju jí rychle dohnat...tolik jsme si plánovaly, jak mateřskou budeme trávit spolu...tak snad se nám už taky brzy podaří!!! Juchůůůů.
13. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Jé chicool, tak to moc gratuluju, tetko :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jí kouknej dohnat. Mohla bys být ta první těhule v tomhle roce. Super, mám radost i za tebe :grinning:
13. led 2010 v 19:26  • Odpověz
chicoolí, takže první těhulka roku 2010 je vlastně tvoje segra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 19:32  • Odpověz
ahoj, kontrola proběhla, stále nic nevíme, ten druhý útvar přestal růst, tak se vyčkává, jestli začne mizet, mám běžné nevolnosti a žádné komplikace. Další kontrola na klinice 19.1. držte mi pěstičky, už teď je téměř jisté, že druhé mimi nepřežilo. ( pokud to je mimi)
13. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Handm, jdeme tam v 10h. Pak ale ještě zařídíme nějaké pochůzky, tak nevím, v kolik se dostanu na net, ale určitě vám přijdu říct. Tobě taky držím pěstičky, ty jdeš až odpolko, viď?
13. led 2010 v 19:45  • Odpověz
tomahavk, to je mi líto, že druhé mimi neroste. Ale raduj se, že jedno vydrželo a je silné a prospívá, to je to nejdůležitější :wink: Třeba ti dá zabrat za dva :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 19:46  • Odpověz
Aja, moc na vás budu myslet, nás to možná čeká taky. Tak mi pak musíš poreferovat :grinning:
13. led 2010 v 19:47  • Odpověz
Pavczo, zvládáš to dobře, jsi statečná! Myslím, že to bude dobrý, když nemáš teplotu. A ty bolesti jsou normální. Nesmí akorát trvat dlouho a být až moc velký! :wink:
13. led 2010 v 19:48  • Odpověz
Lulii, čoveče, žádný, že vás to taky čeká - ty přeci budeš naše první těhulka tohoto roku! Teplotka bude už jenom stoupat, uvidíš! Grafík je ukázkový těhotenský! Držím palce!
13. led 2010 v 19:56  • Odpověz
chikoolko, no to je supééér, no tak to gratulace velikááá, a teď do toho musíš praštit tyyyy :grinning: přece nebudeš od sestry pozadu, to by byl mazec, kdybyste byly těhu skoro stejně :grinning:
13. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Chico, taky gratuluji tvé sestře. Už jsem párkrát slyšela, že sestry skoro nastejno rodily, tak to bude třeba i váš případ. Ségru brzy doženeš! :wink:
13. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
Aji, ani nevíš, jak bych si to přála. Nejvíc bych si přála, abysme my snažilky, našli // ve stejný den a všechny bysme byly první těhule roku 2010 :grinning: :grinning: To by bylo super ne?
13. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
Chico přeji ti, ať brzy ségru doženeš.
Holky, co máte hlavně dlouhé a nepravidelné cykly, slyšely jste někdy o femigardu? (http://www.hemann.cz/cz/11/femigard-i.html)
Dostala jsem na něj typ, je to bylinný roztok, měl by srovnat menstruační cykly, zkrátit je, odstranit bolesti, srovnat ovulaci a další plusové věci, co se týká našeho snažení.
13. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Lulii, to by bylo super!:grinning: Určitě nám to všem brzy vyjde! :wink:
13. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Pavczo, o femigardu je tu diskuze, něco málo jsem už stačila přečíst :wink:
13. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
Holky, tak jsem měla pravdu. Teplota zase klesla a mám takový pocit, že stoupat už rozhodně nebude :angry: V sobotu je tu mrcha jak na koni. Ale rozhodla jsem se, že už to řešit nebudu. Měřit budu, protože doktor mi řekl, že když neotěhotnim do půl roku, tak mám přjít. A mám takový pocit, že by mi řekl, že mám dva měsíce měřit a že se koukne na to, jak mý tělo funguje. A nechci zbytečně ztrácet potom další dva měsíce měřením čas. Teď se budu věnovat plánování svatby. Dneska jdu zkoušet šaty, tak na mě myslete ať mi aspoň nějaký jsou. To víte, na rampepurdu se těžko něco shání :grinning: :grinning: :grinning:

Holkám co jdou na kontroly přeju, ať dopadnou na 1.

Jo a můj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/2b754b
14. led 2010 v 08:01  • Odpověz
Ahojka lulii,jojo nej je zaměstnat se něčím jiným :slight_smile:
14. led 2010 v 08:05  • Odpověz
Dobré ránko,

chicoola: taky velká gratulace tvojí sestře a tobě přeju aby si jí co nejdřív oznámila tu samou novinu :slight_smile:

luliii: tvůj graf vypadá nadějně :wink:

pavcza: o femigardu jsem taky slyšela a myslím že nemusí být vůbec špatný
14. led 2010 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holky, děkuju za gratulace za ségru, mám z toho radost. Včera jsem to teda trošku musela vstřebat, ale mám nesmírnou radost, už jednou těhotná byla a bylo to mimoděložní, tak jí to moc přeju. Ale znáte to, když vám těhu oznámí kamarádka, jak těžce to nesete. A teď když mi to oznámila má milovaná sestřička a tolik jsme chtěly, aby jsme byly těhotné nastejno. Ale pak jsem si řekla, že to je přece moje neteřinka nebo synoveček (ten spíš, ségra měla dost zajímavej sen :dizzy_face: ), tak přece nebudu smutná. A dnes mám strašnou velkou upřímnou radost. Je to skvělé! Ani neumím vypovědět, jak moc mám svou sestru ráda, máme spolu strašně intenzivní vztah, takže to její těhotenství je jako moje. No snad jí brzy doženu, abychom to mohli prožívat spolu. My máme všechno společný. Chodily jsme spolu na ZŠ, SŠ...pak na VŠ ne...ale teď jsme ve stejné firmě. Od malička jsme pořád spolu, takže doufám, že i v tomhle spolu zůstaneme a že i ke mně brzy miminko přijde. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak a teď k lulii: já tomu grafu nerozumím, teplota teda asi klesá, ale nevím, jestli je nebo není ještě šance. To ať posoudí jiné - znalejší! Ale máš svatou pravdu, neupínej se na to a plánuj tu svatbu. U mě už to taky vypadá, že asi svatba bude, trochu jsme to s přítelem naťukli a asi taky letos proběhne. Uvidíme. Určitě najdeš šatičky, které ti budou slušet. Toho se nebojím! :wink:

ají: držím palce do Sanusu, snad vám řeknou něco pozitivního, co ti vleje optimismus do žil.

tomahavk: tak aspoň, že jedno miminko bojuje, bude to dobré!!!
14. led 2010 v 08:11  • Odpověz
jo a handm a pepince držím palce na dnešní kontroly!!!
14. led 2010 v 08:14  • Odpověz
ahoj holky krásné ráno :slight_smile:

pavco - jsi statečná ženská, tak jen tak dál...

aji, moc držím palce dneska v Sanusu.

chico - gratuluju k tetkování (vůbec to není špatný pocit, i když jsem neteřinku ještě neviděla), určitě se se ségrou na mateřský sejdete a budete rodit skoro ve stejným termínu :slight_smile: to vám to krásně vyjde

lulli - teplotka je nižnež včera, ale ne nijak výrazně, tak to je stále nadějný - podle laika :slight_smile: a jéééé jdeš zkoušet šaty, to bude prima :slight_smile: a plánování svatby vůbec není špatný odreagování se od snažilkování se :slight_smile:
14. led 2010 v 08:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.