• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
chico - takže barborka na Vánoce vykvetla v plné parádě? :slight_smile:
14. led 2010 v 08:20  • Odpověz
Ahoj holky,

luli: třeba to ještě není úplně ztracený, já tomu teda taky nerozumím, ale bylas tak žhavou adeptkou a teď, že by měla přijít mrcha? tak to snad néééé :confounded:
chico: vím naprosto přesně jak ti je..... taky mám strašlivou radost z té mojí milované kamarádky, že má mimi v bříšku a že budu "teta" a už se moc těším až jí pupík poroste a já budu u toho všeho, ale taky mně to přišlo strašně líto, protože jsme si to plánovali spolu atd. a teď všichni mluví jen o jejím mimi, je obletovaná atd. a já z toho tak nějak smutním, ale co se dá dělat, život není podle našich plánů, že. Takže i když mám obrovitánskou radost, taky je mně líto, že v tom nejsme spolu a moc :cry: :frowning2: :frowning2:
holky vy se máte, vy se aspoň můžete upnout na svatbu, což já miluju svatby a klidně bych se vdávala znovu, všechno kolem je pro mě prostě kouzelný!!!!!! no jedině mám šanci, že by se letos mohla vdávat "skoro švagrová" a chtěla, abych jí jednou pomohla se všema připravama, tak na jejich svatbu je pravda, že se strašně těším, ale už bych tak jako potřebovala, aby se něco dělo a možná se i rozeběhly ty přípravy a já se tím zaměstnala. Naštěstí spolu máme pěknej vztah a ona chce v létě přestat brat prášky a mít taky mimi, tak třeba mně to vyjde s ní. No uvidíme :unamused:
14. led 2010 v 08:20  • Odpověz
lulli - koukala jsem na fertilitiy na nějaké těhu grafy a ve většině bývá pokles a pak vzestup - takže napoví zítřejší teplota...
14. led 2010 v 08:23  • Odpověz
lulii: a kdypak se budeš vdávat? :slight_smile:
14. led 2010 v 08:23  • Odpověz
zebrafko: no kdybych otěhotněla teď v lednu, tak by mezi miminky byl rozdíl asi 14 dnů...to by bylo teda něco, to bych se vznášela v oblacích...no necháme se překvapit! Zázraky se dějí, tak třeba se povede i tento mně! A tetkování je super. Hele, ještě jsi mi neřekla, jak se ta tvá neteřinka jmenuje? Už jsem se na to ptala několikrát. :wink:
14. led 2010 v 08:26  • Odpověz
zebrafko: no rozkvetla až 2.svátek vánoční, ale jelikož jsme jí neutrhli na Barboru, ale o dva dny dýl, tak jsme jí ty dva dny dali k dobru. :grinning:
14. led 2010 v 08:28  • Odpověz
chico - a na kdypak plánujete svatbu vy? vidíš, úlně jsem ti na to zapomněla odepsat, že se jmenuje Karolínka :slight_smile:
14. led 2010 v 08:29  • Odpověz
chicolko: jééé takže bude svatba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2010 v 08:30  • Odpověz
zebrafko: no zatím ještě nevíme, asi květen červen...já to ještě moc neplánuju, čekám na oficiální žádost :grinning:
jůůůů, Karolínka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moje oblíbené jméno!!!
14. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Holky díky moc. Je vidět, že mi to fakt přejete, jste tak zlatý. Takový sluníčka, co nikdy neztrácejí naději a vždycky dodají optimismus tam, kde je zapotřebí :dizzy_face:

jellyy, svatba je zamluvená na 4.6. 2010. Takže už moc času není na to, abych shodila tak 30 kilo, jde to vůbec???????? :grinning: :grinning: :grinning:

Já mastim, musim taky něco udělat, budu v terénu, tak ani nebudu moct nahlížet. Ale navečer kouknu :wink:
14. led 2010 v 08:36  • Odpověz
zebrafa: neteřinka má moc pěkný jméno
14. led 2010 v 08:39  • Odpověz
zebrafko: no asi to vypadá, že bude...a doufám, že už s miminkem v bříšku :slight_smile:
14. led 2010 v 08:39  • Odpověz
u nás to bude skoro rok, co jsme si zamluvili termín :slight_smile: ale rodičům jsme to řekli až v květnu, aby se moc nestresovali a tím nestresovali oni nás :slight_smile: ale nejdřív se mužskej musel zeptat synátora, jestli mu dá svoji maminku :slight_smile:
14. led 2010 v 08:40  • Odpověz
chico - tak to tutově klapne :slight_smile: sice nejsem ani bába tutovka ani věštskyně, ale věřím tomu!!!
14. led 2010 v 08:41  • Odpověz
lulli - krásný datum, v červnu jsou svatby mooooc hezkýýýý :sunglasses: :wink: :dizzy_face: :grinning:
14. led 2010 v 08:41  • Odpověz
Dobré ranko,
gratuluju všem ke všemu, přelítla jsem to jen v kostce! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2010 v 09:14  • Odpověz
ahojky
lulli: moc se v tech grafech ještě neorientuju ale naděje umírá poslední :grinning: držím palce.
mrcha mě přepadla dnes ráno :astonished: po vyvolávačce to trvá tak 14 dní a ono za týden takže jsem na jednu stranu ráda nemusím tak dlouho čekat na ovu. :grinning:
14. led 2010 v 09:18  • Odpověz
handm: už jsi byla na kontrole? Nebo kdy jdeš?
14. led 2010 v 09:46  • Odpověz
chicoo, jdu až odpoledne, na čtvrtou
ale už vím, jak to bude dlouhý den.. jsem celá vystreslá.
za posledního půl roku jsem toho na gyn nachodila víc, než za posledních deset let
14. led 2010 v 09:52  • Odpověz
handm: :grinning: je mi to jasný... teď už budeš chodit na gyn jen pro dobré zprávy :slight_smile: . Když jdeš až na čtvrtou, dáš nám ještě dneska vědět nebo až zítra? Každopádně držím palečky!!!
14. led 2010 v 10:01  • Odpověz
CHico, myslím, že dám ještě dnes.. hlavně když budou dobré. Do práce se vracet nebudu, ale z domova načouhnu..
nevíš, kdy jdou Aja Do toho Sanusu? Snad tio taky bude dobrý..
já dneska pro změnu pozoruju svoje prsa a mám pocit, jakože nebolí.. : :confounded: :confounded:
14. led 2010 v 10:09  • Odpověz
handm: ája šla na devátou. Taky jsem na ní zvědavá, co jí řeknou...
A ty se moc nepozoruj, páč si ještě to nebolení prsou vsugeruješ! Už se tedy těším na tvé hlášení, jsi 6+5...myslíš, že už by mohlo být srdíčko? :slight_smile:
14. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Chico, tak to jsem zvědavá, co Aje řeknou. Snad už se jim ta smůla taky prolomí!!!!
no, ono se lehko řekne a hůř udělá, nepozorouj :grinning: Ale polepším se, no, tedy...:slight_smile: Srdíčko nevím, Chicoo, protože podle ms jsem 6+5, ale od oploenění to bude tak minus 14 dní, takže malinko.. a obávám se, že tam ejště srdíčko nebude...no uvidíme..
14. led 2010 v 10:25  • Odpověz
handm: no tak se necháme překvapit, jestli už bude nebo nebude...já právě nevím, v jakém tt se srdíčko objevuje...tak se ptám :wink: Každopádně pokud nebude dnes, bude příště. :slight_smile:
14. led 2010 v 10:36  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem si dneska zasla na endokrinologii ze si necham radeji zkontrolovat stitnou zlazu, v puberte jsem se s ni lecila, pak to bylo OK , jen to chce jednou za cas zajit na kontolu jestli nezacala zase zlobit :unamused: a naposledy jsem tam byla pred 2lety tak bylo na case, tak jsem si sestricce rekla jestli by me mohli udelat i hormonalni profil , kdyz se k tomu moje gynekolozka nema. tak ted budu 14dni napnuta jak to vyjde... hrozne se me totiz nechce bastit ten Estrofem - nevim ale nejak se me do nej nechce :confounded:
14. led 2010 v 10:42  • Odpověz
handm: neboj se ono to do 4 uteče a kontrola dopadne určitě dobře :wink:
14. led 2010 v 10:46  • Odpověz
CHico, jojo, nic jineho nezbyva. Srdičko bývá tak 7-8TT, ale někdo ho má už v 6TT (posledně jsem měla v 6 a v 8 už ne..:frowning2: takže pro mě je jistota až přežiju 12TT, kdy se riziko MA snížuje dostatečně k nule

Jellyy, díky!! Musím věřit

Mmaxicka, to je ale dobře, že ti to udělají. Třeba na něco přijdou a zaléčí. Anebo ne, taky dobře a budeš aspon vedět, že si zdravá!!:slight_smile:
14. led 2010 v 10:50  • Odpověz
mmaxicka: estrofem je nějaký hormon?...promiň že se tak blbě ptám ale nevím....jestli jo tak se ti vůbec nedivím že se ti do toho nechce ale snad výsledky dopadnou dobře...
14. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Bré dopoledne ženy :slight_smile: zdravím a dočítám :wink:
14. led 2010 v 10:55  • Odpověz
handm: drzim palce na kontrole .-)

chico: jeeee svatba a segrino tehu to jsou dneska same dobre zpravy tak ted jeste ty // u tebe :wink:
14. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.