• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
jelly: jj estrofem je hormon a to jsem ted uz 2cykly brala Duphaston (horm.gestagen)
14. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahojky holky, tak je to jasný :slight_smile: Budeme mít kluka :slight_smile: asi mi z toho hrábne, až budou oba v pubertě a baštit jak mlejn, to ze mě bude velkovývařovna :grinning:
14. led 2010 v 11:12  • Odpověz
mmaxicka: a můžu se ještě zeptat kvůli čemu si ho brala já mám teďkom problém se špiněním před menstruací tak mám strach aby do mě taky nechtěli nacpát nějaké hormony :unamused:
14. led 2010 v 11:13  • Odpověz
pepi: takže budete mít dva raubíře :sweat_smile:
14. led 2010 v 11:14  • Odpověz
jelly : beru to prave kvuli tomu spineni pred MS , vzdycky tak 10-14 dni pred MS zacnu spinit, pry je to spatna funkce zluteho teliska a chyby me hormon progesteron (tak kvuli tomu ten Duphaston - ten ale vubec nezabiral :frowning2: proto pridala Estrofem - jenze to je estrogen , tak tomu prave moc nerozumi proc tato kombinace :confused:
14. led 2010 v 11:19  • Odpověz
ahoj holčiny,
jojo svatbička, taky bych si klidně dala repete, dokonce se mi dneska zdálo, že jsem si zkoušela svatební šaty :slight_smile: nevim, co to znamená, když už vdaná jsem, možná jsem se chtěla odreagovat od tématu miminka, tak se mi to vrátilo k tomu druhému oblíbenému tématu. A že svatby v červnu jsou krásné jsme taky věřili, tak byla, i když jsem myslela, že bude víc jak 11 st. a déšť :wink:
Chic přeji, abys letos zvládla svatbu s bříškem, to bys byla nejšťastnější na světě, viď?
Pepi, jejda dva klučíci, tak je to pravda, že toho sní asi více, ale hlavně, že budou zdraví.
Jinak mě od rána zase bolí bříško, spíš dole tlačí, už by to mohlo ustoupit.
14. led 2010 v 11:21  • Odpověz
mmaxicka: ajajaj...ja prave teďkom špinila 6 dní a 20. jdu k doktorce tak jsem zvědavá, dřív jsem s tím problém neměla začalo to všechno až po té laparce tak pořád doufám že to třeba srovná samo ale možná by bylo dobrý si taky nechat pro jistotu udělat ten hormonální profil a nebo bysme ještě mohly třeba zkusit ten femigard...
14. led 2010 v 11:27  • Odpověz
pavcza: ahojky...s tím bříškem ti neporadím ale snad je to normální průběh a co nejdřív to přestane a ty budeš zase jako rybička :wink:
14. led 2010 v 11:29  • Odpověz
pepi:tak koukám že úplně vše zas stejné nemáme, hihihh
14. led 2010 v 11:44  • Odpověz
jelly tak jestli je to ted poprve a jeste ke vsemu po laparce tak se to treba nebude opakovat... me to trapi od vysazeni HA , tak uz vic jak 2roky :angry:
nad femigardem uz vazne uvazuju, jeste pockam co me napise ta znama magistra, zas se bojim aby se to nejak netlouklo s tema hormonama, ale myslim ze to zkusim
14. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Jej, Pepi, gratuluju ke klučikovi, neboj, to zvladneš :slight_smile: CHápu, že bys radši asi pár, ale když budou oba zdravý a šťastný, tak je to jedno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

pavzca, to nevím, myslím, že to přejde ... kdyby to bylo víc než při bolestivé ms a nezabíraly prášky, tak k dr, hned!!!
14. led 2010 v 11:52  • Odpověz
mmaxicka: uff tak to je nemilé že tě to provází už víc jak dva roky....mě se to stalo poprve předminulý cyklus a to jen 2-3 dny, minulý nic a teď 6 dní tak uvidíme...dyžtak mi dej prosím tě vědět co ti ta známa magistra řekne bo já bych femigard taky zkusila...
14. led 2010 v 11:57  • Odpověz
jelly urcite ti dam vedet, a neboj urcite to u tebe nebude nic vazneho a hormony se ti vyhnou .-)
14. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
pepí: takže Martínek...jůůůgrle...takže to bylo nakonec víc než jisté, že i manžel ví? To je sranda...hned ti to v tabulce vybarvím modře (pokud tedy smím?). No, oni toho chlapci možná v pubertě moc nenají. Znám spoustu případů, co se "rozežrali" až mnohem mnohem dýl a v pubertě jim moc nechutnalo. Tak uvidíš, to je ještě daleko. :grinning: Každopádně blahopřeji!!!
14. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
mmaxicka: jsi hodná, díky :slight_smile:....a když se nevyhnou tak co bysme proto abysme měly ty mrňousky v bříšku neudělaly viď :wink:
14. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
jelly presne tak :slight_smile: nereknu preci doktorce ze nechci brat hormony, chci mimiska tak pro to udelam cokoliv :grinning:
14. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
mmaxicka: doufám že s takovým přístupem si za chvilku budeme psát o splašených hormonech způsobených těhotenstvím :grinning:
14. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
jelly : kez by :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu! V Sanusu dobrý, zatím jsme se nic moc nedozvěděli (skoro všechno už jsme věděli :wink: )! Dostali jsme pana doktora Dejmka (jestli to někomu něco říká, je prý dobrej). Chvíli si s námi povídal, chtěl vědět, jak dlouho se snažíme, říkala jsem mu o zamlklém potratu a o tom, že jsem byla 2x na revizi. U toho se docela zakabonil...Teď budeme zkoumat mě, zda mám ovulaci, pak průchodnost vaječníků. Jdu tam zase příští čtvrtek na ultrazvuk kvůli tvoření folikulů, ale bojím se, aby byl už nějakej folikul vidět, to budu teprve 12dc a já mívám ovulku později, až tak 17-18dc, to jsem mu samozřejmě řekla. Ale prý mám přijít. No a manža na spermiogram-to byla sranda-on říká, tak si zazvoňte u laboratoře a manžel tam může zajít hned nebo až příští týden, až sem pojedete vy... Manža měl velice vyděšenej výraz a když jsme vylezli ven říká, že tam radši půjde až příští týden, že se na to musí psychicky nachystat :grinning: ! Ale je to zlato, prý mu to nevadí, vždyť o nic nejde. Jo, ještě se mi v rychlosti doktor koukal na dělohu břišním ultrazvukem a prý dobrý, no a pak mi vzali krev na hormonální profil-hurá! To jsem chtěla už dávno! Přísup dobrej, až na trošku nepříjemnou starší sestru, ale jinak jsem spokojená. Je to opravdu na delší dobu, budu tam muset jezdit v různých fázích cyklu, jsem zvědavá, jak se na to budou tvářit v práci.
14. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
holky, manžel neví, ale na koně nechodí :slight_smile: tak jsem si to sem troufla dát :slight_smile: měla jsem tu holčinu která hlídanla Pepčulku, teď odešla, ještě jsme kecaly a bylo fajn....
14. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
aji: je fajn, že z toho máš takový dobrý pocit, tak snad se konečně pohnou ledy a začne se něco dít :wink: musíš nás postupně o všem informovat :pensive:
14. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
pepi: a tys to nakonec poznala z toho ultrazvuku sama? :fearful:
14. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
řekla jsem doktorce, že se mi zdálo, že to je holka, a ona když už H. byl na chodbě, a já na ní mrkla, mi řekla že sen lhal :slight_smile:
14. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Aji, viz zamlklinky!!:slight_smile: Mam za tebe radost!!:slight_smile:

jo a pepi, krásný jménop vybraný! Mám manžela téhož jména a moc se mi líbí!!:slight_smile:
14. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
ajo mam radost ze prvni dojem je dobry... do sanusu zacala nedavno dochazet jedna moje znama ( snazi se o miminko uz pres rok a zatim se nedari ) a rikala ze jsou tam v pohode a ze se opravdu snazi pomoct .-)
14. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
jééé no tak víš alespoň ty co to bude a je jasný, že to z UTZ není tak zřejmý, že :wink:
14. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
Pepinko, gratuluju ke klukovi! Martin je vážně pěkný jméno! :wink:
14. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Mmaxicko, jo jo, přesně takový mám pocit! Byli moc příjemní a hlavně na nic nečekají, hned naplánujou vyšetření a už to frčí! Proto jsem ráda, že se konečně pohneme z místa a aspoň budeme vědět, na čem jsme! :wink:
14. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Ahojky holky, tak my se snad konečně taky hnem trochu z místa. Manža včera večer dojel ze služební cesty s tím, že dostal od jedné paní z práce, která se snažila 3 roky ( ve svých 40ti letech ) o miminko a pomohla jí jedna paní doktorka, která se zajímá o alternativní léčbu. Upravila jí jídelníček, doporučila cvičení a najednou se jim povedlo! Je to sice cesta na dlouhou trať - nemusí se povíst za 3 měsíce, ale třeba za rok, ale aspoň ( a mám z toho radost ) se nám povede ( doufám ) bez hormonů, léků a všech těch vyšetření, která by pro mě byla strašně stresující. Manžel bude chodit se mnou - je z toho nadšenej - a je rozhodnutej taky cokoliv měnit. paní je prý přísná, ale když dodržujete její pravidla, tak skutečně pomůže......talk jsem zvědavá jak hrom. V únoru začínáme :wink:
14. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
Aji tak to vypadá dobře a manža je teda taky borec :wink:
14. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.