• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
No my původně kvůli Honzově tradici dědit monogram JM chtěli Jaromíra, ale ani jeden jsme si na něj nezvykli... Takže jsme se dobrali k Martinovi a to už necháme :slight_smile: oba jsme si na to zvykli velmi snadno. Martin Matoušek zní dobře...
14. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Drndi, tak to je dobře!!! Dneska samý dobrý zprávy!!:slight_smile:
14. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
drndapetka: tak zkusit se má všechno, slyšela jsem že alternativní léčba pomocí bylinek je šetrná, odstraní z těla nečistoty a potom to jde ráz na ráz :wink:
14. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
Pepi, tak pak už jedině Jonáš :grinning:
14. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
Pepi, super, hlavně, že jste zdraví a malý bude určitě hodňoučký a papat moc v pubertě nebude :slight_smile: podle toho jak si chlapce naučíš :grinning:
14. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
Drndi, tak super, přeju vám, aby vám alternativní léčba pomohla a brzy budeš hlásit //! :wink:
14. led 2010 v 15:09  • Odpověz
aji - tak to je super, že se věci začaly hejbat a udělají všechna možná a nemožná vyšetření !!!

pepi - gratuluju k dalšímu chlapíkovi do rodiny :slight_smile: a Martin je moc hezký jméno...

drndi - taky super, že vyzkoušíte něco nového a přinese to vytoužené ovoce, teda mimi :slight_smile:
14. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Ahoj hojky, jste tu někdo? :confused: Jdu zatím dočíst, jo amám za sebou tu hysterku, tfuj tfuj, ale hurá :slight_smile:
14. led 2010 v 17:04  • Odpověz
Jé, koukám samé hezké zprávičky :dizzy_face:

Pepi, Martínek je krásný jméno a dva raubíři, to je sen mýho manžela, moc gratuluju.

Aji super, že se to hýbe, horm profil může hodně prozradit, tak moc moc držím palečky. Jo a k tomu spermiu jsem si vzpomněla na nás: manžovi ho taky dělali, no šel hned, jak mu řekl, ale byl nervózní jako pes a pak vylezl z té kabinky a povídá, že ta hlavní dávka skončila v umyvadle, páč se do té malé krabičky vůbec netrefil a posbíral tam jen zbytky :sweat_smile: :grinning: Takže jeho výsledek lehce pod normálem nás ani trohu nepřekvapuje, neb dle toho, že se nám 2x zadařilo napoprvé, to bude asi trošku zkreslené :grinning:

Co handm jak dopadla kontrola? Věřím, že všechno v pořádku. :dizzy_face:

Drndi, alternativní léčba je super, taky jsem byla u k jedné léčitelky, zažila něco podobného jako já, pracuje s energií a slíbila, že se společně pokusíme tu dučišku přesvědčit, aby se k nám přestala bát přijít :dizzy_face:
14. led 2010 v 17:16  • Odpověz
žlabinko, bylo to tfuj tfuj? Já si o tom četla zrovna u Dr v čekárně a uplně tě litovala.... snad bude všechno OK!!! Už si doma? anebo v nemocnici? Jak dlouho más neschopneku?

Jinak jsem zpět z kontroly - je tam!!!! Dutinka velká 2cm a v ní šedý flíček, asi 0,5 cm velký, jen odhadem - paní doktorka ho ani nemohla zaměřit. Vidět byl šarlotko zatím jen jeden -pořád si říkám, kde vykoukne ten druhý flíček, když minulý týden jsem měla těch 8000jednotek HCG. Dneska mi to sestřička upřesnila na 8109 :grinning::grinning:
na kontrolu jdu 25/1 v pondělí, chce mě vidět raději častěji a snad uvidíme i srdíčko!! :slight_smile:
Tak se mi trochu ulevilo... ale ještě samozřejmě né úplně!:slight_smile:)
14. led 2010 v 17:42  • Odpověz
Handi, jupííí, gratuluji k flíčku :dizzy_face: jen tak dál! Já dobrý, už jsem doma, no nebylo to nic extra, samo vyšetření bolí asi jako hodně hodně silná ms, ale dá se to přežít. Spíš je šílený ten pocit, že se v tobě někdo vrtá a ty o tom víš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak jsme moc moc ráda - myom ani nic podobného to nebylo, ten útvar, co můj gyndr viděl na ultrazvuku, byl to jen malý zbytek tkáně nejspíš po potratu, takže mi to odšmikli (to už bylo v narkóze) a snad už konečně od té další ms se můžem začít snažit!!! :dizzy_face:
14. led 2010 v 17:48  • Odpověz
žlabi, tak supéééééér!!! To je skvělá zpráva!!! Tak se můžete začít snažilkovat na 100% a brzy budeš hlásit // !! Vždyť vás známe, to budou trojčátka!!:slight_smile: Moc držím palce!!!!!!!!!!! Na všechno špatné o té hysterce brzy zapomeneš snad a už bude jen lépe!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jéé, to mám radost!!! :slight_smile:
14. led 2010 v 18:01  • Odpověz
Handiku, jojo, já budu hlásit rovnou /// :grinning:
14. led 2010 v 18:03  • Odpověz
handm: parááááda :dizzy_face: To je super, že kontrola dopadla dobře a že jdeš zároveň hned brzy na další. A ty si myslíš, že jsou tam dva, jo? Tak to jsem tedy také zvědavá. Moc gratuluju a do tabulky doplním další kontrolu. Jej, to je super!!! Mám z tebe radost!!! :slight_smile:

zlabi: tak už to máš za sebou, těším se, že po další ms budeš zase snažilka a myslím, že nebude dlouho trvat a budeš těhule jak vyšitá a tentokrát s finišem až na porodní sál. Jinak příhoda s manželem a jeho netrefením se mě velmi pobavila. :grinning:
14. led 2010 v 18:07  • Odpověz
Chicoo, díky díky!! :slight_smile: Já si to snad ani nemyslím, ale jedna holčina mi říkala, tady na koníku, že mám těch jednotek HCG tolik, že by to klidně na dva vypadalo:grinning: tak čekám, jestli se neschovává!!:slight_smile:

žlabi, tak to bys byla kabrňák, s /// :grinning::grinning:
¨
A vy dvě vyléčené zlatíčka teď šup k nám nahoru do tabulky!!!:slight_smile::slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2010 v 18:10  • Odpověz
handm: jojo, je to možný, že se tam jedno schvovává, dyť to tu teď někdo nedávno psal, že se pozná až tak v 10.tt, že jsou tam miminka dvě. No tak si na to počkáme. :slight_smile:
14. led 2010 v 18:13  • Odpověz
NO prááávě :slight_smile: Chico.. do 10TT daleko¨
Vlastně mi pani Dr ani neřekla, kolikátý jsem, jen že to odpovídá... :grinning:
14. led 2010 v 18:15  • Odpověz
juj, jsem moc ráda, že už jsou ty vyšetření za námi. Sice o moc moudřejší nejsme, tedy jsme - že nám nic není :sweat_smile:, ale tak třeba to byla fakt jen blbá náhoda.

Handm ty dvojčátka se fakt můžou schovávat, mě to druhé vykouklo, taky až když si dr šteloval uzv, abych měla lepší fotku, původně viděl taky jen jednoho fleka :sweat_smile: :wink:
14. led 2010 v 18:16  • Odpověz
žlabi, tak to jsem opravdu zvědavá! Tobě u těch dvojek tehdy dělali taky HCG nebo jen testík? No nic.. nechám se překvapit... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Já vím, že je těžký se asi smířit s tím, že to byla dvakrát blbá náhoda, ale prostě aspoň vám nic není!!!! JSte zdravý, tak do třetice všeho dobrého se povede až do konce!!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2010 v 18:19  • Odpověz
handm, gratuluju. je to super pocit, viď? A přeju, ať se třeba objeví i druhý flíček. Je super, že jdeš takhle brzy na kontrolu, je to určo lepší. Musim si taky do příštího těhu splašit jinou dr. Ale nebude to sranda. Už jsem si zjišťovala, kde má praxi ten milý pan doktor z nemocnice, ale bohužel pro mne daleko. Už jsem stihla na něj slyšet jen samé chvály.
zlabi tobě taky gratuluju a hurá do snažení.
Holky, ať už je aspoň květen, ať se můžem taky přidat do snažílkování. Tohle období na začátku roku nikdy neutíká.
14. led 2010 v 18:21  • Odpověz
HCG mi nebrali, ani jsem to nijak nepociťovala. Jen vím, že na testu jsem měla // už asi 3 dny před očekávanou ms...
14. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Pavcza, díky! POcit je to super, ale ještě lepší bdue, až bude po 12TT...
jiného DR si určitě najdi, někde existuje ten správný pro tebe!! Už takhle je chodit na gyn trochu nepříjemný a když je ještě dr, co nevěříš, nebo se u ní/něj necítíš dobře, stojí to za prd!! Drřím palec!!!:slight_smile:
14. led 2010 v 18:23  • Odpověz
Zlabinko, super že máš hysterku za sebou! No a s tvým výkoným manžílkem budeš stopro do jara hlásit //! To jsem se pobavila u vašeho zážitku ze spermiogramu, ale ono to asi nebude žádná sranda se tam trefit, manža už nad tím dneska špekuloval, jak to tam namíří :grinning: !
14. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Handm, moc a moc gratuluju k malýmu flíčkovi! Příště už určitě bude srdíčko! Je fajn, že tě bude doktorka hlídat a budeš chodit častěji. Tak držím pěsti, až prďolka pěkně roste a ať tam jsou klidně dva! :wink:
14. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Aji, tak je dobře, že si z toho manža už střílí!! Všechno jistě zvládne bez problému a brzy budeš těhulka!!:slight_smile::slight_smile:
žlabi, jasny- ja to taky nepociťuju:slight_smile:
14. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Aji děkuju!! Spadl mi částečně kámen ze srdce, ale ještě tam kus balvanu leží.. no vždyť ty víš! ¨
Moc ti přeju, aby vám to dobře dopadlo s těmi vyšetřeními a brzy si hlásila // :slight_smile:
14. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Handm, taky děkuju. Kolik my těch balvanů musíme s sebou nosit, viď? Ale neboj, rychle to uteče a budeš 12tt a další velkej balvan spadne! A pak už si budeš jen užívat těhulkování a koukat po věcičkách! :wink:
14. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Aji, jojo, přesně tak :frowning2:Balvani hnusní...¨
Ale neboj! My to zvládnem a pak s tvými 12TT přijedeš do Prahy a půjdem spolu vyloupit obchody s dětskýma věcma :grinning:
14. led 2010 v 19:42  • Odpověz
ahojte kočky, zase nakukuju, v poslední době fakt nestíhám... a koukám, samé dobré zprávičky, to je super!!!

všem gratuluju k úspěšným kontrolám, zjištění pohlaví atd... handm, z tebe mám obzvlášť radost!

ajince pomůžou v sanatoriu, zlababinka teď otěhotní jedna báseň a to tady bude najedou těhulek :sweat_smile:
14. led 2010 v 19:44  • Odpověz
tak koukám, že už tady nikdo není... jdu na ordinaci :slight_smile:
14. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.