• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
* špatně v práci - myslela jsem jako ten podpis smlouvy zrovna v tuhle dobu, kdy myslíš že jsi těhu
27. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
to je jasný že nebudu nic říkat , chtěla jsem až po 3 měsíci když bude vše v pořádku. Do té doby se uvidí
27. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Labell, na té neschopence je to s penězma naprd. Takže pokud je možnost, je lepší zůstat v práci. Pokud by mi doktorka doporučila (ne nařídila) neschopenku, tak bych se v práci fakt domluvila, jestli bych mohla pracovat z domova. Ovšem právě v tom období leden až březen si to neumím dost dobře představit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
taurusenko, my máme v září taky ještě dovču, jedeme do německých Alp, tak doufám, že nebude moc už zima, i když ty parna a hice taky nepotřebuju, ale tak akorát.

janulkav: no jako podraz to brát můžou, ale vždyť ty teď 100% nevíš, na čem jsi, tak se tím nezabývej. A mysli hlavně na svoje dobro, oni taky myslí jen na sebe.
27. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
Janul a jak dlouho si teď v současné práce. Tu smlouvu Ti budou teď prodlužovat po kolikáté ???
27. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Já sem na neschopence brala snad jen o 1500 míň..ale souhlasím že pokud je možnost být v práci je to lepší..já tu možnost neměla..
27. srp 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz
já pokud to půjde, tak to do třetího měsíce taky nebudu ohlašovat. přeci jenom po tom třetím měsíci už je to větší šance, že bude vše ok a hlavně už to pak začíná i být vidět :grinning:
27. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
No já už si to ohlašování/neohlašování raději neplánuju. Jestli ty první měsíce prozvracím, tak jim to tu stejně dojde. Tak se prostě uvidí podle situace.
27. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
Chicool, tak to vám závidím. Tam musí být naprosto úžasně. Budete chodit na nějaké horolezecké túry? To já po strmějších skalách nahoru jo, ale dolů jedině jeřábem :grinning: .My ještě nevíme, kam všude pojedeme, ale každopádně si to chceme užít :slight_smile: .
27. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
taurusenka: jedeme do Garmisch-Partenkirchen, takže túry budou, chtěli jsme i na Zugspitze, ale po svých je to spíš pro lezení s jištěním a lanovka je drahá jako prase, tak spíš kam to půjde a na zpáteční cestě se stavíme na zámku Neuschweinstein, tam se teda těším strašně. Jedeme jen na 4 dny, tak to musíme pořádně naplánovat, ale moc se těším... :slight_smile:
27. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
Chicool, když se miminko prozradí samo, tak se nedá nic dělat, ale jinak souhlasím s blíženkou. Po třetím měsíci je větší šance, že bude mimisek v pořádku. I když šéf mi pořád klade na srdce (asi už od roku 2005, co jsem se seznámila s manželem), abych mu případné těhotenství včas oznámila !! :zipper_mouth: .
27. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
chico: jee Neuschweinstein tam se chtěla vždycky podívat, už jen z fotek a obrázků mě tenhle zámek naprosto uchvátil :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
Chicool, asi se k vám zabalíme s manželem do batůžku :grinning: . Ale na to horolezení s cepíny a mačkami tedy vůbec nejsem. Jednak bych nahoru nedostala svojí obří zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jsem taky šílenej srab, když jde o nějaké nebezpečí.
27. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
tauru: tak když mu to třeba oznámíš nějak v tom třetím měsíci tak bude mít dost času aby za tebe našel náhradu než půjdeš na mateřskou (pokud ovšem nebudeš na neschopence) a třeba tě i ušetří nějaké práce jakožto těhu :grinning: i když každý šéf jiná ves...
27. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
jsem tu rok a prodlužují mi ted smlouvu po 3 - v zákoně je to psané tak že můžou dělat kolikrát chtějí ale pouze po dobu 2 let.
Chicoola uplně ti závidím 4 dny klidu. Moc si to tam užijte. Já teda osobně na túry moc nejsem když Alpy tak na lyžovačku.
blizennec: no já jsem tam právě taky vždycky chtěla, tak si to splním, někdo říká, že je hrozně kýčovitej, ale já se tam těším...a jsem zvědavá na tu ložnici, co Ludvíkovi vyřezávali 14 let :grinning:
taurusenka: obří zadek :grinning: :grinning: pořád přemýšlím kolik že se budu muset tentokrát hlídat, ještě mám od malé nahoře 7 kilo a do toho další těhu.. :grinning:
27. srp 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz
chicoo , tak to doufám že se pak pochlubíš nějakýma fotečkama a hlavně super zážitkama jestli má nebo nemá cenu a jestli stojí za to si tam udělat takovej výlet..
27. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
taurusenka: já na horolezení taky nejsem, já chci jen procházky a túry pěkně po cestách, zase nechci nic náročného, protože máme v hotelu k dispozici bazén a saunu, tak abychom využili i to a nepadli večer únavou do postelí...a navíc můžeme uvolněně pracovat na mimču :wink:
27. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
ahojky, teda vy jste toho nakecaly, dalo mi pěknou fušku vás dočíst :grinning:
včera jsme byli celý den v trapu, dopoledne s malou na neurologii, chodily jsme cvičit, byla trochu pozadu, ale už to dohonila, takže už nám to stopnu, juchů :wink: odpo jsem byla ve škole, chybí mi ještě pár zkoušek, tak bude asi perný září :grinning:
teda musím říct, že ty vaše příběhy o seznámení se moc hezky četly :dizzy_face: tak teď už to chce jen ty mimísky :wink: no my se pro změnu taky seznámili po netu a už jsme spolu pět a půl roku a v květnu byla svatba :wink: taky jsme o vzali od konce, bydlení, dítě, svatba :grinning:
zítra jedeme na víkend na chalupu MM rodičů, tak se tu za vámi taky nedostanu, to zas bude dočítání :grinning:
27. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
blizennec: určitě dám vědět, jaký to tam bylo :wink: jen si říkám, kolik toho tady asi proberete, co budu pryč a já o moc přijdu :confused: hihi, ale dovču kvůli tomu přece neodvolám :grinning: :astonished:
27. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
Né jo?? :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz
no jako vážně si to nerozmyslíš :grinning: :sunglasses: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
Labell, poslední půl rok jsem se totiž moc nehlídala. Jedla jsem co jsem chtěla a o pravidelnosti se vůbec nedá mluvit. Takže přes den nic moc a večer hamihami. Jak se mi teď ale zase zklidnily nervíky ohledně těhotenství, tak jsem šla trochu do sebe. Začala jsem zase běhat na orbitracu, tak jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží. A asi mi taky moc nepřidly ty hormony, ale na ty se nechci vymlouvat, protože v tom nehrály až tak velkou roli.

Chicool, takže se z dovči vrátíte tři ??? :wink: No hlavně, aby se vám tam líbilo a taky se těším na zážitky a fotky.

Ahoj Baji, tak snad bylo všechno s malou na té neurologii v pořádku. Už máte termín na tu menší operaci malé?
27. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
Janulkov, máš pravdu vážně to tak je. Myslela jsem, že tam třeba si už skoro ty dva roky :unamused: . Ale i tak, neříkej nic dokud ti to doktor nepotvrdí. :wink:
27. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
Pardon že odbočuju od tématu :
Tau a jaké to je ten orbitrek mamka by si ho chtela koupit a neví jaký a hlavně jestli to má efekt a u nás ho v okolí nikdo nemá. Koukala jse i na ty z TV schopu ale nemá k tomu moc důvěru.
27. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
taurusenka: no tři se asi nevrátíme, páč bych v tý době neměla mít ovu, ale čert to vem, já si to prostě užiju.
Jinak orbitrec mám doma taky, dnes jsem se odhodlala na něj zase po 3 měsích vlézt a cvičit, i když se mi moc nechce, ale pohyb mi prospěje.

janulkav: já teda na když už se dokopu, tak na něm cvičím v pohodě a ráda, efekt to má. Z TV shopu nebrat, četla jsem před koupí spoustu diskuzí a je špatnej. Já mám Kettlera asi za 8 tisíc a cvičívala jsem na něm dost, takže se mi to vrátilo, než kdybych chodila do posilky nebo někam cvičit.
27. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
Holky, v téhle zprávě pro janulku jsem se zase rozepsala, takže to ani nečtěte :sunglasses:.

Janulko, tak to se jí ani nedivím. Svůj první orbitrac jsem si koupila v roce 2000 (pamatuju si to, protože jsem zrovna nastupovala do práce :slight_smile: ) a ten byl světovej proti tomu, co nabízí dnes v TV shopech. Necvičila jsem na něm každý den. Spíš nárazovite. Podle potřeby :wink: . A pak se mi na něm zlomila matka, která držela šroub od šlapky a bylo to neopravitelné. To se mi stalo po sedmi letech. Konkrétně 24.7.2007 (narodila se mi malá neteř), tak jsem to oslavila zničením svého šlapadýlka :sweat_smile: . Ale vše zlé je pro něco dobré. Koupila jsem si orbitrac landfit v apollo sportu a je lepší, protože nemá takové rozpětí paží při tom běhání (nemyslím šířku mezi madlama.Teď mám na mysli pohyb, kdy je pravá ruka úplně předpažená a levá ruka je u hrudníku). Na tom mém původním jsem měla ta madla na ruce raději přidělané napevno a měla jsem to skutečně jen jako běhadlo. Ruce totiž nestíhaly nohy, takže se mi stalo, že jsem kvůli tomu, abych stihla hejbat madlama musela běžet pomaleji než jsem chtěla. Teď je to o 1000% lepší. Ale ten landfit asi nemá dobré jméno, protože když jsme si ho šli do apolla vyzvednout, tak se vedoucí prodejny (manželovo známý) chtěl zrovna rozčilovat, kdo koupil takovej krám. My jsme chtěli značku kettler, ale nemohli jsme si to dovolit z důvodu jeho rozměrů. Mám orbitrac v obýváku před televizí, abych měla při tom nějakou zábavu, a kettlera bych tam nedostala. Ale je kvalitní. Ségra si ho loni taky koupila. Málem se mi protočily oční bulvy, když mi řekla, že stál 25 tis. Jenomže pak jsem pochopila proč. Oni si totiž koupili typ pro menší postavy. Na tom totiž taky záleží. Např. ségra je o 10 cm menší než já a na mém orbitracu by mohla mít problémy s kyčlema. Nemusela by mít, ale mohla by mít :grinning: . Neumím to dost dobře vysvětlit. Takže máš na zemi například bednu půl metru vysokou a třicet cm širokou. Když si k ní obkročmo stoupne osoba vysoká 180 cm, tak nebude mít stehna od sebe tak daleko jako osoba vysoká 160 cm. Když si představíš pohyb na tom orbitracu, tak to opravdu může způsobit bolesti v kyčlích. Dokud mi to ségra neřekla, tak by mě to nenapadlo. :slight_smile:
Jinak efekt PŘI PRAVIDELNÉM cvičení je fakt dobrý. Píše se, že už po 20 minutách můžeš spalovat při tomto cvičení tuk, ale já nenechávám nic náhodě a snažím se běhat 50 minut. Navíc, já neběhám na sílu ale na vytrvalost. Osvědčilo se mi to.
Každopádně, pokud má tvoje maminka možnost, ať si zajde do nějakého sportobchodu a vyzkouší si ho tam. Určitě je mají v tom apollosportu a intersportu.
27. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
tak sem byla venku a je teda na padnutí Holky leje ze mě sem vypotila minimálně rybník
27. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Holky já se zakecala, že jsem zapomněla skončit v práci :grinning: . Takže se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.

Chicool, to se máš, že sis koupila toho kettlera. Taky jsem si ho přála, ale byt zkrátka nenafouknu. Včera jsem na svém orbitracu taky běhala (asi tak po půl roce :confused: :frowning2: :frowning2: stydím se stydím) a vydržela jsem fakt těch 50 minut na malou zátěž. Jinou ani nepoužívám, protože jdu na vytrvalost a ne na sílu. Uvidím, jestli se dnes zase dokopu. Včera na mne ale nějak ty endorfíny působily :grinning: :grinning: :grinning: .
27. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.