• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Handm, tak jo, už se na to moc těším!!!Ale já vážně dorazím!!!A bude to brzy!!! :wink:
14. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
ahoj holky,tak na me padla odpoledne depka,misto uceni jsem probulela cely den.nevim proc bulim,jde to nejak samo.po kazdym jidle me zacne bolet zaludek,tak jsem si rikala jestli nahodou nejsem v tom,udelala testik a nic.jsem uplne otravena,navic me ted zacala bolet bederka,takze je to jasny,co se se mnou deje...mrcha je tu coby dup.zitra tu zkousku asi nedam,ale je me tak nejak vsechno jedno
14. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Ahojky, holky a Peti. Taky jsem si vcera delala test a nic. Jsem zvedava, kdy ms dojede.
My ted resili kocarek - bracha mi v utery rozlomil podvozek na nasi trojkombinaci, novy neprodavaji... takze muzeme kupovat novy kocar. Dva dny jsem byla bez kocarku, to bylo sileny, ale dnes odpoledne jsme uz koupili aspon sportak...
14. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
Dobré ránko Holky, tak co nového u Vás?
15. led 2010 v 07:21  • Odpověz
Dobré ránko holky :wink:
15. led 2010 v 07:21  • Odpověz
Ahoj holky,

konečně pátek - jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 07:26  • Odpověz
nazdárek holky! kde je lulli?????? dneska bude asi testovat!
15. led 2010 v 07:27  • Odpověz
jojo taky už jsem si na lulli vzpomněla? copak její teplotka a bylo by super, kdyby konečně někdo v tom lednu už našel // :sunglasses:
15. led 2010 v 07:31  • Odpověz
to jo, aby nám tu někdo zase zvedl náladu a atmosféru :wink:
15. led 2010 v 07:34  • Odpověz
přesně tak, už je to tady takový pochmurný s těma // :confounded:
15. led 2010 v 07:35  • Odpověz
ahojky,

handm: supééér že kontrola dopadla na tu 1* a příště už určitě bude i srdíčko :wink: a nebo dvě :sweat_smile:
15. led 2010 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky, přeju vám všem krásné páteční ráno :slight_smile: .

Tak už jsem všechno dočetla a zjistila, že včerejšek byl ve znamení samých dobrých zpráv, tak to má být a mohlo by to ještě dlouuuuho pokračovat :grinning: .
Nebudu tady psát jednotlivé vzkazy, ale každopádně všem, které včera měly kontrolu, moc gratuluju k super výsledkům a Chicoolce pochopitelně k tetkovství :grinning: . Musím se přiznat, že jsem měla obdobný pocit, když mi ségra v únoru oznámila, že je těhotná. Myslela jsem, že jí předběhnu, ale bylo to jenom ten večer, kdy jsem se to dozvěděla. Pak jsem to hodila za hlavu a začala se radovat. A teď máme přenádhernou neteřinku a mimíska v bříšku.

Koukala jsem na Lulii aktuální grafík a asi to vypadá spíš na MS. Dnes teplota klesla na ovulační hodnotu, tak pokles opravdu veliký. No, uvidíme. Pokud ještě MS nedorazila, tak ještě není nic ztraceno. :wink:
15. led 2010 v 08:04  • Odpověz
taurus, ahojky, jak se daří, těhulko?
15. led 2010 v 08:05  • Odpověz
Ja od nedele prestavam kojit a zacnu zase brat sarapis - pomohl mi jiz k zazraku jmenem Honzik :wink:. Tak se ten zazrak treba zopakuje.
15. led 2010 v 08:07  • Odpověz
verusko, o tom sarapisu jsem slyšela, že je fakt dobrý. Já brala femigard a ten mi v ničem nepomohl. Teď beru tablety mateří kašičky a musím říct, že se mi zkrátil cyklus a dokonce mi proběhla minulý vyklus ovulace i bez hormonů, což je u mě zázrak.
15. led 2010 v 08:09  • Odpověz
Dobré ráno při pátku = jupí.

Tauri: tak to jsem ráda, že nejsem nějaká divná, že jsem měla trošku divný pocit, když jsem se to dozvěděla. Včera už to bylo dobrý a dneska je to ještě lepší. Už se na mýho synovečka nebo neteřinku moc těším a doufám, že sestřičce bude probíhat těhotentsví jen bez problémů.
15. led 2010 v 08:10  • Odpověz
ahoj holky, přeju prima páteční den!!!!

drndičko, doufám, že depka přešla, dneska tu zkoušku nějak zmákneš a bude zase o kousek líp, máte tam tu léčitelku, bude se něco dít, uvidiš...

kebulko - a ty testit ještě nebudeš: koukám, že už jsi 29DC, ale nevím, jak dlouhé míváš cykly...

hadm - moc, moc gratuluju ke kontrole! jupííííííí :slight_smile:
15. led 2010 v 08:12  • Odpověz
zebrafko, já mívám ovu později, dneska jsem terpve 10 DPO, takže testit budu až tak úterý/středa příští týden (jestli to vydržím :slight_smile: ) ale tento měsíc mám nějaký podivný graf, tak jsem zvědavá, jak to dopadne:

http://www.fertilityfriend.com/home/239462
15. led 2010 v 08:15  • Odpověz
kebulko - ty teplotky máš slibný :slight_smile: tak držím place, ať se tam pěkne udrží...
15. led 2010 v 08:17  • Odpověz
vysoký jsou to jo, ale docela mě zaráží, jak skáčou nahoru a dolů
15. led 2010 v 08:20  • Odpověz
handm: jůůůůůůůůů dvojčátka - to by byl mazec :dizzy_face: :grinning: :grinning:
zlabi: tak to je paráda, že budeš zase aktivní snažilka :wink:
Pavli: jojo doktorku změň určitě a neboj, května se dočkáme - ale musím přiznat, že leden a únor se mně vlečou úplně strašně :rolling_eyes: Vánoce jsou pryč, do léta daleko a žádný radosti :confounded: kdyby se aspoň dalo pěkně sedět na zahrádce,.....jak já se na to jaro těším....., už mně strašně moc chybí sluníčko :frowning2:
15. led 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahoj Kebulko, tak to je super, že si měla ovulaci. To je hodně důležitý krok k miminku :slight_smile: . Tak už aby se nějaké zavrtalo :slight_smile: . Mně se těhulkuje zatím dobře. Za deset dní jdu na ten veliký a hodně důležitý screening v polovině těhotenství, tak jsem na to zvědavá.

Chicoolí, vzhledem k tomu, že jsme se o těch těhotenství sester obě dozvěděly v době, kdy jsme se snažilkovaly (ty nyní a já v únoru), tak je přece pochopitelné, že to zamrzí. Jsme přece jen lidi, ale důležité je, že jsme se na to povznesly a nebyly jsme nepřející. Vždyť co je krásnějšího než zdravý přírůstek do rodiny. U tebe i u mne to byl prostě ten první omračující moment, který záhy pominul. :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Kebulko, ten graf je slibný a ovulka je tam opravdu jasně ukázaná. Mně po úspěšné ovulaci taky lítaly teploty nahoru a dolů.
15. led 2010 v 08:32  • Odpověz
a já jsem zapomněla žlabince popřát k znovusnažilkování a přeju ti moc a moc, ať se brzy zadaří a pak už jen samé radosti spojené se těhotenstvím :slight_smile:
15. led 2010 v 08:33  • Odpověz
taurus, tak to jsem ráda, že máš s teplotkami podobné zkušenosti :wink:

s tím těhulkováním sestřiček - moje sestra taky otěhotněla, když my jsme se snažili už asi půl roku... a porodila přesně v den, kdy já jsem potratila...
15. led 2010 v 08:36  • Odpověz
kebu to je teda blbej osud :confounded:
15. led 2010 v 08:46  • Odpověz
takovej je bohužel někdy osud :unamused: a bohužel s tím nic nenaděláme. Každopádně sestru miluju, synovce taky, takže se to dalo zvládnout.

Holky mějte se krásně, musím mazat do práce... příští týden dám určitě vědět, jak dopadl můj testík.
15. led 2010 v 08:48  • Odpověz
Tak já jsem to u sestřičky čekala, že to přijít může, snaží se zhruba stejně dlouho jako já, měla jedno mimoděložní a pak to přestala nějak řešit, koupila si permanentku do posilovny a pustila se do cvičení, na snažilkování přestala úplně myslet. No a jelikož je o rok mladší, tak jsem tak nějak čekala, že já budu první. Blbý předsudky, já vím. No a najednou je to tady. Ani na chvilku jsem jí nezáviděla nebo nepřála, jen jsem se začla asi litovat, kdy tedy přijde řada na mě. No ale všechno je to pryč. Jsem nad věcí a je mi dobře a neřeším to. Takovými úvahami totiž nic neurychlím a ničím si nepomůžu. Byl to ten prvotní šok, který už jsem vstřebala a přijala jako nádherný zázrak, který se stal a je to moc dobře. :slight_smile:
15. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Přesně tak Chicoolko. Měla jsem to podobně. Akorát, že já trochu záviděla :pensive: :slight_smile: .

Tak už jdu pracovat, abych to všechno stihla. Začalo moje "oblíbené" období.
15. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahojky holky přeji krásné ráno a krásný den :slight_smile:
Nějak jsem včera nestíhala a teď se jdu pomalu chystat večer na ples událo se něco nového?
15. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.