• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
hedik: kontroly dopadly úspěšně a těhulka zatím žádná
15. led 2010 v 09:58  • Odpověz
ahoj holky,
popel, přesně leden až březen se strašně táhne, žádné sluníčko, nic v dohlednu na co by se dalo těšit. Si pamatuju jak se to táhlo vloni, když jsem se těšila na svatbu.
Dneska, když jsem vstala, tak mě bolelo břicho tedy dost, až píchalo, že jsem se ohýbala, teď je to už trochu lepší, ale bolelo i v noci. Tak snad je to ještě furt normální?
15. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Pavli, tak já jsem se právě přípravama na svatbu maximálně zabavila, v lednu se všechno zamlouvalo, vybírala jsem si šatky, plánovala a řešila všechno kolem, tak to nějak uteklo. Loni nebyl leden tak studenej myslím a navíc jsme byli s manžem aspoň v divadle a taky to tak nějak uteklo, ale letos mně to teda přijde strašný!!!! Radost mám tak možná z víkendu, když s kamoškama popijem nějaký dobrý vínko, ale to je tak všechno. Já bych se nejradši uložila k zimnímu spánku a vzbudila se koncem března, protože to už aspoň svítí sluníčko a zavoní to jarem :wink:
jinak s tou bolestí nevím, takže ti bohužel neporadím :frowning2: každopádně bych si zavolala do tý nemocnice a řekla to panu doktorovi a uvidíš :confused:
15. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Jééé, holky, mně to tedy utíká strašně. Mám v práci dost práce :grinning: , přestože je mrtvo, ale jsem účetní a mám hoňky právě ve chvíli, kdy se ostatní mí kolegové lelkují. Občas si taky odfrknu a zalelkuju, ale i tak mi to utíká. To jsem zaznamenala i v průběhu roku, i když jsem neměla do čeho píchnout, tak mi týdny utíkaly jako šílené...takže vím, že se ani nenaděju a bude jaro a léto. :slight_smile:
15. led 2010 v 10:41  • Odpověz
holky nezkušená se na něco zeptá, jo? nevíte kdy pobolívá břicho při ovu? je to v ten den ovulace nebo pár dní před ovu??? :sweat_smile:
15. led 2010 v 10:45  • Odpověz
popellko ja bych rekla ze primo v den ovulace...vcera me prave pichalo v podrisku a k veceru jsem si delala ovu test a byl pozitivni...
15. led 2010 v 10:50  • Odpověz
no mně tam právě pobolívalo včera dopoledne a dneska dopoledne zase, tak že by.........hmmmm :dizzy_face:
15. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Dobré ranko
Popelko, mě při OVu bolí břicho uplně pekelně :slight_smile: Podle toho ji poznám :slight_smile:
15. led 2010 v 11:01  • Odpověz
ze by byl nejlepsi cas :grinning: :grinning: :grinning: no ja jsem sla jednou na kontrolu k doktorce prave asi 2dny po bolestech tak jsem ji to rikala a ona na to ze na UTZ vidi jeste zvetseny vajecnik... tak bych si myslela ze ty bolesti jsou prave tesne kolem ovulace, kdyz se vajecnik zvetsuje a v praska folikul
15. led 2010 v 11:02  • Odpověz
no já jen doufám, že ta bolest je jakoby předzvěst nebo tak něco, protože jestli jsem měla ovulku (která by měla trvat 24 hodin - to jsem se dočetla na netu) od včerejška dopoledne do dneška dopoledne, tak to tento měsíc zase neklaplo. Ale pokud to bolení může být i pár dní před ovu, tak je to dobrý, protože víkend před náma...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
15. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Mně to asi neutíká tím, že jsem doma. No já vloni právě vybrala šaty hned 6. ledna a pak jsem do března čekala až přijdou v bílé a větší velikosti, takže zase jsem se těšila až na březen a když šaty přišly, tak mi nebyly :slight_smile: a to měly být o číslo větší, než jsem zkoušela v lednu, který mi byly, takže teprve se rozběhlo nové hledání i v jiných salonech, tak pak už to uteklo. Ale leden, únor mi přijde vždy nejtáhlejší. I když manžílek má únor rád, protože má narozky :wink:
Kdybych měla čekat od května do září, tak tyhle měsíce zaručeně utečou jako nic.
Bolení při ovu jsem měla snad jen jednou nebo jsem to poznala v září, protože těsně před tím jsem byla na gyn a dr. říkala, že bude i na který straně.
Jinak k večeru mě vždy přepadaj chmury, včera jsem si zase pobrečela a pak jsem usnula, za to manžílek zase nemohl spát, protože se trápil, že se trápim. A teď tři večery do neděle budu sama, manža má noční. Aspoň, že tu mám pejska.
15. led 2010 v 11:22  • Odpověz
no ona samo ovulka trva jen chvili je to vlastne jen ta chvile kdy praskne folikul... ale muzu te uklidnit ze pry nejlepsi doba pro tehotneni je 24-48hod. .-)
15. led 2010 v 11:25  • Odpověz
minuly mesic me zase jeden vecer bolelo silene bricho, tak jsem si rikala "parada, ovulka je tu , ale kdyz pro bolest nemam vubec naladu na tuleni, tak se k tomu mimiskovi asi nedoberem .-) no vzala jsem si ibalgin (ac se je jinak snazim nejist) no a tulenicko bylo :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 11:29  • Odpověz
pavczo: to mě moc mrzí, že se takhle trápíš. Ale ono se tím pláčem aspoň uleví. Jo jako leden a únor jsou dlouhé, ale zase jsou v těch měsících různé plesy. Já jdu miminálně na dva. Pak lyže (běžky), brusle...těším se na leccos. Spíš mi to přijde dlouhé z toho pohledu, že po Vánocích tu nejsou žádné svátky, žádné volno kromě víkendů navíc. Až v dubnu Velikonoce. Ale jinak jsem happy. Loni jsme touhle dobou začli rozkopávat byt a bylo to něco ta rekonstrukce, tak si teď užívám to, že si můžu o víkendech jen užívat.
15. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Aji, to doufám, že to bude brzy!!!:slight_smile: :slight_smile: Moc se těším !!!:slight_smile:
15. led 2010 v 11:45  • Odpověz
jůůů 24-48h, tak uvidíme :confused:
já u toho teda zas žádný extra velký bolesti nemám, ale tak nějak to cítím, takový mírný napětí, tlak....no myslím, že by to mohlo být ono maxi a neboj, to víš, že se k mimískovi dopracujete - my všichni. No jaká to bude nádhera, až bude tabulka těhulek nahoře plná a dole už žádná nebude :grinning:
pavli, já zimu ráda nemám, miluju jaro a léto, takže i proto se mně to táhne. jééé od května do září by to bylo super, to bych se vyhřívala na sluníčku, v létě byla věčně naložená v bazénu, byli by grilovačky, večer pěkně dlouho světlo, teplý noci, zábavy venku.....já se snad nedočkám.
Pavli naprosto chápu tvoje depky a tvůj pláč, já bych na tvým místě byla ještě víc mimo :frowning2: jojo, ještě, že máte pejska, to jsou takoví psí miláčci, já bych toho co mají manžovi rodiče umazlila a upusinkovala, je to takovej můj milovanej mazlíčeček :dizzy_face:
chico: ty jseš takovej optimista, to je fakt krásný, jak ty to jenom děláš. Na plesy půjdem taky minimálně na dva, bruslit se u nás nedá, protože řeka není zamrzlá a kluzák daleko, lyže ani hory mě neberou, já miluju moře, tak to vypadá, že bych si měla zaletět do Austrálie, když je tam teď 30 stupňů v noci, takový tropy fakt žeru :dizzy_face: :grinning:
15. led 2010 v 11:46  • Odpověz
chic, když mi plesoví nejsme, byli jsme jen jednou před dvěma lety, toto uteklo :slight_smile: jsem si kvůli tomu pořídila pěkné šaty (bylo to ve Varech v GH Puppu, tak jsem se snažila), jenže teď už bych se do těch šatů nevešla, jsem měla o 15 kg míň a leží mi ve škříni. Na lyžovačky taky nejsme, to je pak těžký, no, se nedá nic dělat, než že to neutíká. Jinak na Velikonoce bychom rádi na návštěvu ke známým na Moravu, už jsme to asi 3x odvolali,tak jsme slíbili, že konečně přijedem, ale to už je taky až duben a ještě musíme bez pejska a tak dlouho jsme bez něj ještě nebyli, takže zase budeme mít starosti, jak to bez nás zlvádne, je docela závislák na nás.
15. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Achoj hojky, jak se vede při pátku?
15. led 2010 v 11:54  • Odpověz
Hm, tady koukám mrtvo, tak jdu dočíst. Jo a Pavli, pomalu to bude utíkat jen do první mršky, pak to nabere obrátky a co nevidět už budeš zase snažilka :wink:
15. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
zlabi, tak doufám, už aby to bylo, to je poprvý, co se na ní těším. Chtěla jsem se zeptat, můžu už při ní použít tampony nebo radši vložky?
15. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
pavczo, já tedy po revizi používala raději vložky. Přeci jen při použití tamponu hrozí větší nebezpečí infekce, tak mi přišo zbytečné to riskovat. V tomhle ohledu bych asi dodržela opravdu to šestinedělí (myslím nepoužívat tampony, nekoupat se ve vaně a v bazénu už vůbec ne a sex radši s gumou, ač to taky strašně nemám ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )
15. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj, jsem zpět z obídku, mňam..
Pavczi, ja pak po revizi jeste asi ty tri ms používala jen vložky a to jsem do revize a otěhu vůbec vložky skoro nepoužívala a bez tamponu nedala ani ránu. Jen sjem se bala, aby mi tampon tam nenadělal nějakou neplechu...
a přesně jak píše žlabík - žádné koupání, sex jen s gumou, nejlépe dvakrát denně nejméně umývat (mě řekla Dr) ...
15. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Já mám totiž úplně k vložkám odpor, taky jsem používala jen tampony. Teď, při tom krvácení, když jsem si je vzala, tak jsem měla jen depku z toho. I když doma mi to tolik neva jako venku, ale budu se tedy snažit vydržet aspoň tu první ms. Koupání mi nehro ani to domácí ani nemáme vanu :wink: sprchuji se pravidelně a na sex nemám ani pomyšlení.
15. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
Pavcza, neboj, odpor neodpor, je to prostě lepší a zvykneš si.. Tak zkus nosit sukně, když je ti to třeba nepříjemný v kalhotách...:slight_smile:
Za chvilku to uteče a bude zase líp!!
15. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
pavco, to mě taky moc mrzí, že je ti tak moc smutno a depkuješ. Ale fakt si zkus najít něco,na co se můžeš těšit už teď... Zkus se objednat třeba na kosmetiku, masáž, s manžou si zkuste naplánovat nějaký víkend mimo domov nebo zajít do kina, vyrazte do nějakého divadla. Vyraz s nějakou kamarádkou na vínko, nebo podnikněte něco, co bys jako těhulka nemohla, nebo se přihlásit na nějakej kurs? atd. Zkrátka cokoliv, co ti pomůže se přes tohle období přenést, zvlášť, když máš pocit, že to neutíká a ni utíkat nebude...

jsem na tom podobně jako chico, mám pocit, že ten týden strašně utíká, potřebovala bych, aby den měl alespoň o 5 hodin denně víc, protože nestíhám všechno, co bych stíhat chtěla...
15. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Nojo, když mně se vždycky zmáčkla, zdeformovala a krev byla tam kde neměla :confounded: taky mi přijde, že to je víc cítit. Já vim, jednou to hold vydržim.
15. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Jejda, to b ylo někdy před x lety, ne?! Teď už jsou vymakanější, se všema těma křídlama a lepšíma lepítkama!!! Nebooooj!!!!!! .-) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
Hoj, tak jsem zpět z oběda. Pavczo, já používám ty naturella s křidélky, jsou hodně tenké a drží, jak přibité a navíc voní po heřmánku :slight_smile:
Já taky dřív byla hlavně tamponová, ale od revize jsem si tampon fakt vzala snad jen 2x, když nebylo zbytí.
15. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
Mně to dělaly i ty křidélkový. Když si vzpomenu, když jsem měla svou první v životě, tak se směju ještě ted :grinning: to byla taková hnusná tlustá a chodila jsem po centrimetrových krůčkách :grinning:
15. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
pavco, teď jsem si vzpomněla na svůj první zážitek s papírovou lepící vložkou :grinning: mamka nic takového do té doby neměla, tak jsem si ji půjčila od kamarádky a nalepila jsem si to obráceně, tudíž lepící stranou ne na kalhotky :grinning: no byla jsem malé nezkušené tele :grinning:
15. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.