• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pavczo ani se ti nedivim ze mas depky...ja si uz dneska taky rikala ze by to chtelo na chvili slunicko a pak jsem si na netu precetla predpoved ze slunicko se neukaze jeste tak tyden :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak budu dneska muset vyprovokovat svoji psi holcicku k nejake hre, to me vzdycky zvedne naladu .-)
s vlozkama souhlas se zlabab - naturella jsou fakt dobre a spolehlive :wink: delame jim tu reklamu :grinning:
15. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
jo jinak muj zazitek z obeda... po kocarkach na ulici jsem koukala vzdycky, tak ted jsem se pristlihla ze kdyz nejaky mijim tak jej zkoumam jako ze po technicke strance a jak maji velke korbicky a tak, no a dneska jsem videla ten x-lander , vypadal moc pekne , tak jsem mela sto chuti jit k te mamince a pozeptat se ji na par veci ale z povercivosti jsem to neudelala - ach joooo, holky ja uz chci taky vybirat kocarek
15. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Jeziš holky a třeba pak při sportu, s těma praavěkýma.. to bylo peklo...... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
mmaxicko, taky když vidim ten článek, že depresivní počasí, fuj, fuj. Teď je doma pěkná tma. Říkám manželovi, že si musíme něco naplánovat, ať se mám na co těšit a on mi řekne - tak ty Velikonoce, říkám díííík :angry: já chci něco teď a ne až za čtvrt roku, tak další jeho nápad byl aquapark, tak říkám, to taky nemůžu. Další byl výlet do Prahy, ale v tomhle počasí se mi tedy taky dvakrát nechce.
Jo, taky bych ráda vybírala kočárek a to vše kol miminek. Když si vzpomenu jak na dosah to bylo, padne větší depka.
15. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
Zebraf, to nalepení opačně to muselo být nepříjemný, co :wink:
15. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
Já ještě pamatuju ty, co vůbec leítka neměly a byly potažený takoou tou síťkou :grinning: Ale to je vážně pra pra pravěk
15. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
takový podobně pravěký měli erární v nemocnici
15. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
No, to je fakt, tady je mají taky. Já vůbec nemocnice nemusím, ale to asi každej co?
15. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
holky to mně ani neříkejte - další týden bez sluníčka???? to snad neeeeeeeeeeeeeeeeeee :cry: :angry: :angry: :angry:
zebi: dobrá depilace, nalepit si vložku obráceně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsem se fakt pobavila. Jinak já používám i Always, takový ty voňavý, jak jsou na obalu namalovaný kytičky a maximální spokojenost :sunglasses:
Pavli nemysli na to, já vím, to se řekne, ale prostě teď jsi v období, kdy se musíš dívat do budoucnosti a nemyslet na minulost...... :pensive:
15. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
já mám z nemocnice jen špatný pocity, ležela jsem tam sice jen v 1. třídě se spálou, infekční, nemohly návštěvy a ještě jsem byla jedna holka s dvěma klukama a ten starší nás tam docela šikanoval, takže nemocnice do teď fuuuuj. A pak jsme tam chodili za babičkou a dědou a oba tam umřeli, takže nenávidim nemocnice. :frowning2:
15. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
No musím se vyjádřit k tématu vložek. Též je totálně nesnáším. Jenomže po tom, co jsem měla změny na děložním čípku, už tampony nechci, neb mi doktorka řekla, že to mohlo být z tampónů. Inu zkusila jsem vložku, ne nikdy víc :confounded: . A teď ši říkáte, tak co teda ta holka nosí, co? Já si normálně vezmu kousek toaleťáku a když jdu na záchod, jakože chodím čůrat pořád, tak ten starý vyhodím a odmotám si zase kousek nového a takhle v pohodě ms přežiju. A to jím mám první dva dny dosti silnou, ale prostě tím, jak chodím pořád na malou, tak mi ten toaleťák neproteče a zároveň bych řekla, že je to hygienické. No takže třeba tip pro pavczu. :wink:
15. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
Chicoo, ty si tedy bourak..

A ja nemocnice tedy taky ne - byla jsem tam teď poprvé od dvou let, kdy jsem tam málem zůstala... takže nic moc, naštěstí si to nepamatuju, ale naši na to s hrůzou vzpomínají dodnes...
15. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
handm: viď? :wink: Nu jo, nějak jsem to vyřešit musela, ale musím konstatovat, že se moc těším na těch úžasných 9 měsíců bez ms. :slight_smile:
15. led 2010 v 15:03  • Odpověz
chic vážně??? Tak to by mě proteklo raz dva. To ji máš asi slabou, ne? To já bych měla nervy, že budu červená celá.
15. led 2010 v 15:03  • Odpověz
holky valím pěknej víkend papa
15. led 2010 v 15:05  • Odpověz
teda chico tak to je dobre, no hlavne ze jsi v "suchu a bezpeci" ja bych tomu asi moc neduverovala :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 15:05  • Odpověz
Chicoo, noo, to ja si neumim vůbec představit :slight_smile: Jen s toaletakem..
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Joo, taky se těším na 9 měsíců bez MS.. snad!!!!:slight_smile:

POpel, hezký víkend
já taky za chvilku pomažu
15. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Teda chico, to by tedy u mě asi vážně nešlo. Mě by to proteklo raz dva :confounded: a navíc bych se bála pohnout, že to bude všude :sweat_smile:. Hele ale napadá mě otázka: v čem je to jiné než normální vložka?
15. led 2010 v 15:08  • Odpověz
Jojo, holky, takhle já to dělám...a musím říct, že žádný karambol nebyl a to to takhle dělám od září. Do té doby jedině tampony. První dvy dny mám ms silnou, pak už ne...ale je to taky všechno tím, že mám záchod 2 metry od kanceláře a skoro celý den sedím na zadku, takže nemám žádnej blbej pocit. Prostě mi to takhe fakt vyhovuje. :slight_smile:
15. led 2010 v 15:08  • Odpověz
A prostě mě štvou ty teorie, kdy jednou jsou hygieničtější tampony, pak zase vložky. Takhle já to měním co půl hodiny a jistě z toho žádnou bakterii nechytím...no jsem prostě exot... :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 15:10  • Odpověz
Noo, ještě zbývají ty kalíšky, ale to si vůbec nedovedu představit tu manipulaci s tím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 15:12  • Odpověz
Holky, tedy opravdu máme dneska téma :slight_smile: pro jistotu to tady asi zabalím, už mě to tu dneska neba, vůbec.
Mám KOPR jak blázen, nic se mi nechce rozdělávat. Tak se snad vybičuju v pondělí k pořádné činnosti :grinning:

Takže přeju hezkej víkend, mějte se krásně, těhulky dávejte na sebe pozor, snažilky se hezyk tulte a ostatní taky tak!:slight_smile: Ať to rychle utíká
Možná kouknu ještě z domova, uvidím
Mějte se
papa
h
15. led 2010 v 15:17  • Odpověz
handm: krásnej víkend

téma fakt dobrý...ale tak k životu to patří, tak proč to neprobrat, že? :grinning:

zlabi: kalíšky si taky neumím představit...
15. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Chicol, s tím kalíškem mi to nejdřív přišlo jako dobrej nápad, ale pak jsem se zamyslela nad detaily, jako třeba jak ho vyndat, aby se nevylil a pak hlavně jak ho jako pujdu vymejvat do umyvadla, který je ve společné části... a můj závěr je, že je to příliš překombinované :grinning:
15. led 2010 v 15:29  • Odpověz
Tak nad kalíškem jsem ani neuvažovala, to mi přijde už moc složitý. Chic, tak já mám záchod přes půl baráku, a v kanclu se furt hejbu a ty slabý toaleťáky, co máme v práci, to bych tak musela namotat půlku role. Si to vůbec nedovedu představit.
15. led 2010 v 15:48  • Odpověz
Ahoj holčinky, jdu vás jen rychle pozdravit, abyste neřekly, že na vás prdím :grinning: ! To teda v žádným případě neee! :grinning: V práci nám nešel internet, já byla jak na trní :angry: ! Teď rychle musím doma něco pofackovat a pak jdu s taťkou na pivko! Manžílek mi odjel a přijede až v pondělí :frowning2: ! Zítra jedu plavčit a za ségrou, podívat se na jejich nový byt. Užijte si krásný víkend. Jo, jinak téma jste dnes měly fakt zajímavý :wink: , všechno jsem to pečlivě prostudovala :grinning: !
15. led 2010 v 16:20  • Odpověz
Holky, já se loučím a přeju krásný víkend. Hurááááááááá. A jde se domů!
15. led 2010 v 16:27  • Odpověz
:grinning: Zdravím děvčátka moje

Jsem opět v práci, tak mám konečně chvilku Vás zase pozdravit .. Jak se pořád máte? Co nového? Vůbec nestíhám dočítat červen, natož vás tady ve snažilkách :astonished:

Já se mám fajnově, jen už počítám dny v práci, kdy končím (na konci února). To dojíždění a dlouhý sezení mi už nedělá zrovna moc dobře.
Jinak prcek je zatím v poho, vše o.k. Za což jsem neskutečně vděčná! 5.2. jdeme na velký UTZ, ale už i tak na 95% víme, co máme v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face:
Chlapečka, Davídka :grinning:

Vám holčiny přeju, ať už konečně taky najdete ty // a můžete si i Vy prožívat to své těhu - moc vám to všem tady přeju, tolik si to zasloužíte :wink:

Fajn víkend, pa. Monika + Davídek :dizzy_face:
16. led 2010 v 08:43  • Odpověz
flosmanka: jé to je krásné, moc gratuluji k Davídkovii, ale těším se až malého uvidíme na fotečkách až bude z bříška venku :grinning:
16. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

flosmanko, moc gratuluju k Davídkovi, vybrali jste moc hezký jméno :wink: Přeju ti, ať ti to do konce února utíká rychle a ty už můžeš se v klídku doma připravovat na Davídka. Hlavně ať je všechno v pořádku jako do teď a až do konce, než Davídek se podívá poprvé na svět, ať je vše v naprostém bez nejmenších problémů :wink:

Chicoolko, tak mě prosím zase hoď dolů do tabulky, dnes jsem 1DC. Ale holky, je to snad poprvé, kdy jsem úplně v pohodě, ani jsem to neobrečela :grinning: Jsem už nějaká smířená s tím, že až to přijde, tak to prostě přijde a nemá cenu myslet 24 hodin denně na mimi. To bych se taky z toho mohla zachvíli zbláznit. Mimíse se snažim z hlavy vypudit a zase přehodit koleje na plánování svatby a docela se mi to i daří :wink:
Chicool, ty jsi psala, že u vás taky možná bude svatba, paráda, moc ti to přeju. Ale chtěla jsem ti říct, že kdyby jste jí měli mít někdy v létě, je nejvyšší čas na šaty :slight_smile: Já jsem byla teď podruhé, vyzkoušet si novou kolekci 2010 a ptala jsem se paní, kdy si je mám přijít zamluvit a ona když zjistila, že to máme 4.6., tak se zděsila a řekla, že musím okamžitě. Tak jsem z toho byla dost překvapená :sweat_smile: Ale objevily jsme ty ONY, který mi sedly jak prdel na hrnec, takže je mám zamluvený. Holky, paráda a už se moc těšim, až mě uvidí můj budoucí manžel :grinning:
16. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.