• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj holky,
tak včera večer, když byl manžel v práci, jsem zase propadla v silný pláč, to že zase nejsem tak statečná jak to vypadá, mně přijde, že čím dýl po, tím hůř. Ty první dny jsem zvládala líp.
Jinak flosmanko, gratuluju k chlapečkovi, Davídek je krásné jméno, tak ať ty poslední dny už utečou a můžeš se v poho připravovat na příchod maličkého.
Lulii, vidíš, to je super, když víc budeš myslet na svatbičku, přijde i nečekaně to miminko. Jak já bych taky myslela a chystala svatbu. Jinak s těma šatama asi jak kde, kolik je nevěst a salonů. Já když šla 5 měsíců předem, tak na mě paní koukala, že nějak brzy a ještě neměla ani nové modely, ty měly přijít až v březnu. Když jsem nakonec vybírala ty finálové v březnu a byla ve více salonech, tak v každém měly ještě dost volných (na 6.6.). Jo a Lulii, nemáš někde fotku těch šatiček? Jestli nemáš přípravné album na beremku, ráda bych se mrkla.
16. led 2010 v 11:32  • Odpověz
děkuju holky :dizzy_face:

Pavczo, moc mě to mrzí :pensive: , nevím co říct. Snad jen sílu a brzy bude zas dobře ..
16. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Ahojky holky,
přeji hezký sobotní den. :slight_smile: Tak jsem včera byla na plese a i když jsem vůbec nepila tak je mi dnes docela blbě a pěkně mě bolí hlava a jsem unavená :slight_smile: akorát mamka mi říkala že až půjdu k doktorovi tak ať řeknu že mám pořád strašnou žízeň jen na plese jsem včera vypila 4,5 miněrálky s džusem plus nepočítám ty 3litry doma za den a to jsem ve čtvrtek vypila za den 4,5litru vody.
Pavcza já jsem šla si zamlouvat v únoru šaty na srpen protože jsme se původně měli brát 1.8 tak na mě koukali že jdu pozdě a proč jsem nepřišla dřív a pak jsem je přehlašovala na duben a to tam měli dost místa. Ono záleží hodně na termínu.
Pavcza drž se. Mně to taky přišlo že to bylo po několika dnech horší a jak jsem pak začla chodit mezi lidi tak už mi bylo líp a začla jsem plánovat svatbu dovču, svatební cestu a hned mi bylo líp tak začni plánovat dovču. Teď do konce eldna jsou super nabídky. tak na to mrkni :slight_smile: A co psík jak se má?
Flosmenka gratuluji k Davídkovi tak ať pěkně roste a také se těším na fotečky :slight_smile:
16. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
ahoj holky!

flos, gratuluji k chlapečkovi, je to fajn vědět, co se v tom bříšku ukrývá, že?

lulli, to s tvojí mrchou je mi moc líto, grafík vypadal vcelku nadějně. Ale je fakt, že s plánováním svatby hodíš starosti s mimískama za hllavu a ono to přijde samo. Budete se brát v ČB na radnici, nebo někde jinde? to vám závidím, hned bych se vdávala znova :slight_smile:

pavczi, uvidíš, ono to přebolí...
16. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
Hedik, psík skáče po mně se svými 16 kily :slight_smile: chybí mu totiž páníček, jel nakoupit a Tobi se může zbláznit, závislák. No a to je taky důvod, proč můžu zapomenout na dovolenou, jakou bych si přála. Protože by to bez nás nevydržel ani týden, ještě nebyl bez nás dýl jak od rána do večera a to polehával u dveří a fňukal. Rozmazlenec :grinning: . Takže písečné pláže a modré moře si můžu nechat leda tak zdát. Koukala jsem po Čechách, kam bychom ho mohli vzít jako vloni, ale zatím mě nic nezaujalo. A upřímně dovča mi přijde strašně daleko, zvlášť, když mi včera manžel volal, jaký termíny na něj zbyly, protože si to chlapi rozebrali v pondělí a v úterý, když měl dovku, takže to mě zase rozbrečelo, já se taky musim domluvit s kolegyní, takže vůbec nevim.
16. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
Holky, tak zkoušky jsem včera dala, jupíííí :grinning: A řádně jsem to zapila, tak mi je dneska trošku šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak...teď ještě poslední zkouška za tento semestr a je po nervíkách....aspoň na 4 měsíce :wink:
16. led 2010 v 16:52  • Odpověz
to je super drndi, gratuluju. :slight_smile:
16. led 2010 v 17:20  • Odpověz
Ahoj holky.

Tak já jsem včera 4 hodiny jezdila na běžkách. Dneska mě bolí lautr celý tělo, takhle do těla jsem si už dlouho nedala. Taky mě pěkně bolí bříško, tak doufám, že jestli tam nějaký mimi bylo, že to přežilo...nezdálo se mi to náročný, ale dnes mám celý tělíčko namožený. To je z toho, jak už jsem dlouho předlouho nic nedělala.

lulii: tebe jsem tedy hodila dolů, ale líbí se mi, jak jsi to vzala sportovně. A co se týče šatů, já je půjdu jenom zkoušet, jaký typ mi sedí a pak si je budu nechávat šít. Ale nějak jsem přestala řešit jak svatbu, tak miminko...a to jsem zase včera dostala šok. Přítelovo brácha oznámil, že čekají miminko, od těch jsem to tedy absolutně nečekala, takže celkem šok, ale dneska už je mi to zase šumák a moc jim to přeju. :dizzy_face: Dnes je uvidím, tak jsem zvědavá na vyprávění, jak se jim to "stalo"...jsou spolu totiž teprve půl roku, tak myslím, že to nebylo aktivní snažení. Ale miminko samo přijde, kdy to uzná za vhodný, takže to tak má být. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

pavczo: pláč není nestatečnost, naopak, poplakat si vede k úlevě!!! Za slzy se nestyď.

drdni: gratulace ke zkoušce.
17. led 2010 v 08:11  • Odpověz
Dobré ráno holky!
Lulii, je mi líto, že mrcha nakonec stejně dorazila. Ale je fajn, že to bereš v pohodě a teď se budeš soustředit na přípravy svatby! Vsadím se, že na svatbě už bude prďolka v bříšku :wink:
17. led 2010 v 08:26  • Odpověz
Flos, gratuluju k Davídkovi! Super, že se vám daří dobře, jen tak dál! :wink:
Drndi, gratulace ke zkouškám! :wink:
17. led 2010 v 08:27  • Odpověz
Holky, já jsem si včera taky dala do těla. Byla jsem plavat, sama, takže jsem se nerozptylovala kecáním s kámoškou, no a plavala jsem skoro 40min v kuse. Pak jsem si skočila do páry. Bylo to moc fajn, musím jezdit častěji, škoda že nemáme bazén přímo u nás a musím dojíždět.
17. led 2010 v 08:29  • Odpověz
Pavczo, posílám ti hodně síly, uvidíš, že to za čas přebolí a zas bude líp! :wink: Udělej si nějakou radost, vyraž někam s manžou na výlet :wink: . Já jsem se tenkrát už i těšila do práce, abych se nějak zaměstnala a pořád nemyslela na to špatné.
Jinak vidím, že pejsana máme stejně rozmazleného jako vy! :sweat_smile: Naštěstí my ho můžeme dát na hlídání k tetě, když potřebujeme jet na dovču. Ale je to děsnej rozmazlenec, zvlášť ze mě nemá žádný respekt, páníčka aspoň trochu poslouchá. Kolikrát si říkám, jaký to bude, až budem mít mimčo...To už se mu nebudu moct tolik věnovat a aby pak něco neprováděl! Musíme se někoho zeptat, jak to nejlépe provést, aby naše mimčo měl rád a spíš ho chránil a neviděl v něm konkurenci.
17. led 2010 v 08:34  • Odpověz
ahoj holky, včera už jsem to zvládala líp. I když v noci se mi zase zdálo, že jsme už to naše miminko měli v náručí, byl to chlapeček :wink: bylo to krásný a byl to jen sen :frowning2: Když ráno přišel manža z noční, tak jsem zase skuhrala. A pak se mi ještě zdálo, že jsem chodila kolem malinkatejch věciček a jen, když jsem je viděla, tak jsem brečela.
Taky si říkám, že nakonec bude líp, až budu v práci, líp to bude i utíkat a myšlenky budou jinde, příští víkend bychom chtěli něco podniknout, jen v tomhle počasí ještě nevíme co, zase připadl sníh.
Ají, přesně náš pejsek, taky mě neposlouchá, i když někdy aspoň sedni a čekej. Ale ví, že u mě si může víc dovolit. Přitom večer, když spí ve svém pelechu, tak ho tahá do postele manžel. Ale když je na noční, tak automaticky jde do postele ke mně a já nemám sílu ho vyhodit, aspoň někdo tam se mnou je. A hezký je, že si lehne nejprve někam dál a pak se zvedne a padne hned vedle mě, aby byl blízko. I když dneska zlobil od půl čtvrtý ráno, byl nějakej hyperaktivní, nejprve vrčel na dveře (to se pak bojim, že tu někoho máme). Tak jsem taky vstala, protože jsem potřebovala na záchod a on letěl k miskám, jsem myslela, že má hlad, tak jsem mu dala pár granulí a nic, měl žízeň, dala jsem mu trochu vody, vylízal to do poslední kapky (víc ne, protože za hodinu by chtěl ven čurat), pak jsem ho na tyčinku psí nalákala zpět a to bylo furt na postel, dolu, vrčení, štěkání, pak nade mnou seděl jak nějakej hlídač, pak zase, dokud v sedm nedorazil páníček, tak jsem se moc nevyspala. Od tý doby co přišel, spí v klidu.
Jinak s tím mimi jsem taky měla strach. Má sice děti rád, ale je jiné, když je vidí na návštěvě a jiné, když bude doma a víc se budem kolem něj točit. Ale prý se nemá odsouvat na vedlejší kolej, mělo by se mu mimi dát očuchat a neodhánět od něj a furt mu dávat najevo, že ho máme pořád rádi, no uvidíme, jak to půjde v praxi a taky jak bude chodit vedle kočárku.
17. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky,přeji pěknou neděli a honem jdu dočíst,pže za chvilku zase jedeme k mamce. :slight_smile:
17. led 2010 v 11:47  •  snaží se  • Odpověz
pavczi-tady tím jsme si prošly asi všechny,co máme za sebou MA,vůbec nemysli na to,jestli jsi,nebo nejsi statečná a vybreč se vždycky,když to budeš potřebovat.Jinak mě taky nejvíc pomohlo,když jsem se vrátila do práce,tam na smutný myšlenky prostě není čas.Tak ti držím palečky,ať to co nejdřív přebolí a miminko pak přijde,neboj :wink: :wink: :slight_smile:

lulii-jé,svatba,ty máš krásný starosti :slight_smile: ,tak si to kočko pěkně užívej.A na šatičky se pak taky ráda mrknu,jestli bude možnost :wink:

flos-i já moc moc gratuluji k chlapečkovi v bříšku :slight_smile: .A jméno rozhodně schvaluji.Já mám Davida doma taky :wink: :wink:
17. led 2010 v 11:56  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj Holky,tak oslavu Matyho narozenin máme za sebou :wink:

flo koukala sem do albíčka a určitě do španělský jdi,my ji taky máme a je super,a blahopřeji k chlapečkovi :slight_smile:

luli nj svatba achhhhh,vdávala bych se znova už jen kvůli těm šatům :slight_smile:
17. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
ahoooj holky, jsem tu jen na skok a hlásím že u nás je zatím stále všechno v pořádku. omlouvám se, že se tu teď neukazuju, ale v práci nějak absolutně nestíhám - přesčasů mám nějak nespočítaně (kdyby za to u nás aspoň něco bylo, ale to ne :angry: ) a když přijdu domů, tak jsem úplně hotová, takže nemám ani kdy dočítat.. každopádně doufám, že to brzy poleví a budu si tu moct s vámi pěkně povídat :grinning: teď o víkendu akorát odpočíváme, na počítač nějak nemám vůbec náladu tak se omlouvám že neznám aktualitky :unamused:
dle tabulky žádná nová těhulka, tak doufám že u těch stávajících to jde zatím dobře a všem se dobře těhulkuje a doufám, že pavca už se má taky lépe než minulý týden (aspoń o malinko..) :wink:
zatím se tu mějte krásně a já zas nakouknu a co nejdřív - doufám - zas budu moct přispívat denně :slight_smile:
17. led 2010 v 17:04  • Odpověz
Teda víkend zase utekl, to je hrozný...a pak že to neutíká. :wink: Mně to tedy frčí jako blázen. Jsme zase dneska byli na návštěvě. No srandy kopec, když se takhle vždycky sejdeme. Švagr čeká miminko, a zároveň jeho dcera čeká miminko, takže bude brzy dědečkem a znovu tatínkem...tak jsem říkala, že by byla sranda, kdybychom ještě my otěhotněli, že by byl navíc ještě strejdou. :grinning:
17. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak víkend opět skoro za námi, utekl jak voda, to snad nejde ani považovat za volno :sweat_smile: , no budu muset vydržet do konce května. :dizzy_face:
17. led 2010 v 19:46  • Odpověz
Chikoola, no koukám, že u vás v rodině bude plodný rok letos :grinning: , možná je ještě doženeš :dizzy_face: To by všichni čučeli, že :grinning:
17. led 2010 v 19:47  • Odpověz
syll nová fotečka krásná :slight_smile:

chicolko chudák aby to unesl tolik rolí najednou a ještě ho uděláte strejdou :grinning:
17. led 2010 v 19:52  • Odpověz
motol, kterou myslis? :slight_smile:
17. led 2010 v 19:54  • Odpověz
v pase ne?tam si měla jen ten růžovej obrys
17. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Néé, to si asi pleteš :slight_smile: ale dala jsem si do alba tedkom fotku, co jsme posilali těm babičkám poštou :sweat_smile:
17. led 2010 v 19:58  • Odpověz
Jo fotku, jo, trvalo mi, než jsem došla na to, jakou fotku mysliš :o) jako tady misto růžové, ano ano ano, to ano :grinning:
17. led 2010 v 19:58  • Odpověz
motol, fotka nová jo, ale že by byla krásná, no to asi nééééé :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 19:59  • Odpověz
syll,já se sama sobě líbim málo kde :confounded:

koukala sem do albíčka,jaké máš představy,kočárek moc pěknej :wink:
17. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
motol, díky, me se ten hnědý líbí nejvíc, tak snad ho pak budou mít :o) kamarádka ho má taky, ale teda jinačí vzor, a je s ním moc spokojená, tak jsem ho omrkla, a taky se mi ten typ líbí :slight_smile:
17. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
Motol taky jsem se ti dívala do alba, Matyášek je krásné zlatíčko. Ty děti tak rychle rostou, to je hrozný :sweat_smile:
17. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
mě se líbí od camu ta hnědá barvička z té nové kolekce :wink:

no já mám zálusk na casuaplay pokud budou penízky,jinak chci takovej typ co máš ty :wink:
17. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.