• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
děkujeme,nj včera se oslavili 2rok letí to,už je na čase druhé :wink: ,ty děti fakt rostou před očima,a jak rosteš ty?15tt je něco už vidět?
17. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
syll, ani nevim, asi jsem prošvihla, jaká byla reakce na ty fotečky v obálce?
motol, gratuluju k 2 narozeninám, to už bude velký brácha, už aby to bylo, viď?
17. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
pavco,už už,ale dává si na čas :wink:
17. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
pavci, ale tak dobrýý, proběhlo to dobře, pošta došla a pak byly telefonáty :slight_smile: a jak jinak to bývá po bitvě je každý generál...všecí říkali, já jsem si to myslel/a
17. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
motol, moc to vidět nejde, jen večer se mi přifukuje břicho :grinning: , ale na oblečeni dobry, se vlezu do všeho zatim. Já bych chtěla druhé tak pak za 4roky, až bude malé větší, ale kdovi, že? :grinning:
17. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Holky, ja mam depku - jak mi bracha rozbil podvozek, rodice nam slibili, ze prispeji 4.000,- na novy kocarek, protoze bracha studuje a nema nam z ceho na podvozek prispet sam... No, a dnes mi maminka preposlala email od sestry, ktera nasla na netu mou recenzi ke kocarku, ktery mame - stezovala jsem si tam v zari na nas podvozek, ze jsme ho museli po par mesicich pouzivani reklamovat. A sestra to poslala nasim s dovetkem:

Hahahahahaha - a pak že byl dobrý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A že Inďa ho rozbil - a plaťte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No, neni to sprosty? Od sestry? Ktere do toho za prve nic neni a za druhe preci to, ze jsme meli podvozek reklamovany a opraveny neznamena, ze ho bracha nerozlomil, ne? Mne je z toho uplne spatne... .
Co nam bracha rozbil kocarek, tak mi sestra i maminka jen a jen nadavaji a posilaji hodne osklive a sproste emaily, pritom to byl prece bracha, kdo kocarek rozbil a kdyz uz, tak by se preci mely hnevat na nej, ne? Kdyz uz... nekdy nemuzu uverit, do jake rodiny patrim...
A ted dosel manzel, a kdyz videl, ze tu bulim u emailu, tak praskl dverma a odesel :cry:
17. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
veruska007:ahojka, no rodinu si bohužel nevybereš :frowning2:
Ráno mě čeká ta cukrovka v nemocnici tak jsem zvědavá, ach jo to zas bude, nemocnice vůbec nemusím :frowning2:
18. led 2010 v 05:23  • Odpověz
Ahoj holky,

tak pondělí - celej týden před náma :rolling_eyes: a navíc o víkendu jsme se skoro švagrovou zase pařily skoro až do rána, takže su tolik utahaná a to jsem si říkala, jak si o víkendu odpočnu. Tento víkend jdeme zase na ples, tak aspoň něco :sunglasses: Navíc z toho sněhu vůbec nemám radost :confounded: holt su milovník léta a sluníčka :grinning: tak doufám, že to pondělí rychle uteče....
18. led 2010 v 07:07  • Odpověz
veru: no nevím co na to napsat, to je fakt drsný..... :astonished: :rolling_eyes: pak něco napiš na net, že :angry:
18. led 2010 v 07:08  • Odpověz
Verusko, psala jsem ti to už do toho tématu o zneužívání informací... Někde jsem četla heslo, že internet je jako pohlednice - psát tam s ohledem na to, že si to KAŽDÝmůže přečíst.A hesla? ta jsou spíš prý jen pro náš placebo pocit že jsme chránění.

Být bráchou, tak se sama zeptám, kolik dlužím. A věřím, že kdyby to udělal, tak třeba mávneš rukou. Jen nechápu, co se do toho s prominutím sere někdo koho se to vůbec netýká. Já osobně bych nad tím teď mávla rukou - 4000 nejsou málo, ale štěkat se kvůli nim, vytahovat rodinnou špínu, a stejně nic nedostat, by mi za to nestálo. Takhle budeš mít sice kulový, ale získala jsi víc - aspoň víš, co jsou lidi kolem tebe zač. A ne nadarmo existují dvě přísloví, shodou náhod myslím obě anglická - "přátelé jsou rodina, kterou si vybíráme sami," a to druhé "čím lépe znám lidi, tím raději mám psy :grinning: "
18. led 2010 v 07:18  • Odpověz
pepi: ty přísloví se mně líbí :wink: :grinning:
18. led 2010 v 07:52  • Odpověz
Dobré ránečko při pondělku. :slight_smile:
18. led 2010 v 08:00  • Odpověz
dobré pondělní ránko :slight_smile:
18. led 2010 v 08:08  • Odpověz
ahoj holky, přeju krásné pondělí, ten víkend zas tak strašivě utekl, že to snad ani není možný. Ani nebyl čas zaskočit sem se na vás podívat. Moje neteřinka včera překonala hranici jednoho kila, takže jupííí, má se holčina k světu, ťuk, ťuk!!!!!

O víkendu jsme byli běhat, na běžkách jsme byli i se synem (koupili jsme mu je včera a byl strašně nadšenej a moc mu to šlo), byli jsme i na hokejovým zápase. Tak jsme si ráno říkali s manželem "a kde je ten víkend?" :grinning:

Žádná těhulka nepřibyla, ale myslim na Kebulku, třeba se zadařilo tam...
18. led 2010 v 08:14  • Odpověz
a Lulli - moc Tě chválím za přístup, a přípravy na svatbu chtě nechtě zaměstnají hlavu parádně :slight_smile: takže nakonec budeš těhu na to šup :slight_smile:
18. led 2010 v 08:15  • Odpověz
syll - 15.týden, toto parádně letí :slight_smile:, medan - držím palečky na kontrole ohledně cukrovky...
18. led 2010 v 08:17  • Odpověz
Zebrafa: No hrozně to letí, taky jsem koukala, že už 15TT, za chvíli budu 16TT myslim, za 3dny. :grinning:
Zeb, to je super, že maličká tak hezky přibývá na váze, a co sestra jak se mááá?? :wink:
18. led 2010 v 08:29  • Odpověz
Dobré ranko holky, pomalu vás dočtu, ale jedna zvídavá hned na začátek, jsem se dneska dost vystresla.. kamarádka má nejspíš mimoděložní, tak už vidím všechny katastrofy světa... jak je to s bolestí prsou?! Mě bolely pekelně a dneska nějak nic moc, tak jsem se vyděsila, že zase špatně, rpotože posledně se mi MA stalo mezi
6-8 TT.... nemusí asi bolet konstatně, že?!
Díky moc za všechny odpovědi!!
18. led 2010 v 08:55  • Odpověz
handm, nepanikař.... :slight_smile:
18. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Pepi, já se snažím.. ale jde to ztuha.. :unamused: jsem z toho dneska vystresla, že ty prsa necítím...
18. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Handm, neboj, určitě to bude dobrý. Nikde není psaný, jestli tě mají nebo nemají bolet prsa. Myslím, že to je individuální a když tě bolet přestaly, nemusí to hned znamenat něco špatnýho!Kdy jdeš na další kontrolu? :wink:
18. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Krásné zasněžené skoro poledne :slight_smile:

handm,taky bych se nestresovala,mě taky prsa bolely různě a určitě bych hned nemyslela na takové věci :wink:
18. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po víkendu. Hned po ránu jsem musela vzít do ruky lopatu a odházet asi půl metru vysokou závěj, co nám spadla ze střechy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je to super ten sníh. V sobotu jedem na týden do Alp, tak už se srašně těším.
Handm, ne všechno, co se děje kolem tebe, se musí nutně stát i tobě :wink: I když moc dobře chápu tvé obavy :zipper_mouth: ale jsem nějak tak přesvědčená, že tentokrát to bude dobrý. Mimoděložní bys poznala asi podle větších bolestí, myslím, že to tu psala drndička a prsa taky nejsou žádný 100% spolehlivý ukazatel.
18. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Ahoj, Aji
na kontrolu jdu příští pondělí!!:slight_smile:

díky holky, za uklidnění, že to není mimoděložní to vím, v děloze jsme ho tuhle viděli s paní dr, ale spíš jak se dějou katastrofy kolem mě, tak už je vidím všude.. klasika...

jste zlatíčka, já jen prostě že toho strachu už se asi nezbavim.. že.. ale nebudu tu strašit těhulky!!!
každopádně mě od pátka přes víkedn pěkně tlačí žaludek, skoro nemůžu jíst, ještě jsem tedy nezvracela, ale říkám si, jestli to není výměna za ty prsa... :grinning::grinning:
18. led 2010 v 11:11  • Odpověz
handm, bylas už u mudr? potvrdili ti to? Kdyby bylo SEBEMENŠÍ PODEZŘENÍ na mimoděložní, tak ti to řekne dr hned.
18. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Pepi, jojojo, to jsem byla minulý čtvrtek. Je v děloze, normálně, naštěstí!!:slight_smile: Zatím byla vidět jen malá tečka, asi půl cm, a dvou centimetrová dutinka...
18. led 2010 v 11:25  • Odpověz
handm no počkej ,to vše přijde,za chvilku tě budou bolet nožky,no není to těhotenství krásný :grinning:
18. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Motol.. já říkám, klidně všechno, jen když to potřetí vyjde se vší parádou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2010 v 11:37  • Odpověz
handm, tak si snad nemyslíš, že by teď, když už to máš potvrzený, se z toho stalo mimoděložní... klid....
18. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky...mám šrumec, ale vše jsem dočetla...

handm: buď v klídečku, kolem je spousta katastrof, ale i spousta nádherných věcí a zázraků, takže když se bojíš, že se ti stane něco špatného, raději se stejnou intenzitou věř, že se ti stane spíš něco krásného. Protože to tak bude!!! A hotovo. :slight_smile:
18. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.