• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
handm no jasný,hold musíme něco vydržet no ne? :wink:
18. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Pepi, nééé
já psala, že kamarádka má mimoděložní, takže já vidím všude katastrofy, například to, že mě nebolí prsa a tudíž je něco zaše špatně...
18. led 2010 v 11:42  • Odpověz
jo tak :slight_smile: ale i tak, prostě neblbni :slight_smile:
18. led 2010 v 11:53  • Odpověz
tak jsem už doma z nemocnice, byla jsem na to vyšetření na cukrovku, výsledky mi řeknou až příští týden ve středu, tak doufám že to bude ok, jinak to byl děs a děs, tak špatně mi už dlouho nebylo
18. led 2010 v 11:56  • Odpověz
Pepi, jojo, budu se snažit :slight_smile: díky

Medan, tak za zprávu, že je všechno oka, to jistě stálo!! Určitě to bude v pořádku!
18. led 2010 v 11:57  • Odpověz
ahoj holky,
Veru je mi líto, co se teď děje v tvojí rodině, pokud to nepochopí v klidu a píšou ošklivé věci, asi bych se na to vyprdla a hold oželila ty peníze, i když chápu, že 4000,- není málo a asi by mi to dlouho mrzelo, zvlášť jak se k tobě (vám) zachovali.
handm buď v klidu, vše zlé sis vybrala, tak teď už tě čeká jen to krásné. I když taky chápu, při příštím těhu budu mít taky obavy.
Dneska jdu ve dvě na kontrolu k té své (zatím) dr. tak jsem zvědavá, co mi bude vykládat. Jinak mě už několik dní popíchává a pobolívá v pravým boku, nevíte, co to může být? Na slepák to je prý vysoko. Včera večer mě ještě silně bolelo břicho jako při silné menstruaci.
18. led 2010 v 11:57  • Odpověz
Pavzci, díky!!
To popíchávání je normáílní. Děloha se vyrovnává s tím zakrokem a snaží se dostat do "starého" tvaru, mi myslím říkala Dr..Jen pokud by byly bolesti nesnesitelné, větší než při bolestivé MS, tak upaluj k Dr. Každopádně té své to na kontrole řekni a na všechno co chceš se vyptej!!!:slight_smile: držím palce, ať je všechno v rámci možností v pořádku!!!
18. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Veru přesně ,tak radči to oželím,než se budu zbytečně stresovat,bohužel,vždy to nemůže být ,tak jak si přejeme,a je jasný,že 4000kč nejsou malá částka,tak snad to dopadne dobře :wink:
18. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
handm:no doufám že to bude ok, jáít na to znovu, nevím nevím, nebyla jsem schopná ani jít se projít tak jsem tam dvě hodiny jen seděla a snažila se neblinkat a domů jsme pak šla pěšky protože v autobuse bych to nevydržela
18. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
handm i to napravo? Já myslela, že to už se týká jiného orgánu, takže to je taky asi k tomu? Zatim to jde snášet. Dneska je to teprve týden, kéž by to bylo aspoň už těch šest.
18. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Pavzca, jojo, v podstatě všude tě může píchat, bolet, tlačit.. ale jestli je to nepříjemné hodně, řekni to DR..
Ještě krvácíš? Anebo už je to ok?! Myslím, ale to je jen můj názor, že co tě v břiše bolí po revizi, je všechno k tomu... prostě i když je to celkem malý zákrok, je dost veliký na to, aby prostě se s tím tělo nějak srovnávalo a trvalo to delší dobu!!:slight_smile:
Neboj, šest týdnů uteče jako voda, i když teď ti to připadá nekonečné... jsi ještě doma anebo jdeš už do práce?!
Já začala do práce chodit po 4 dnech - revizi jsem měla ve středu, čt, pá byla doma, víkend a pak do práce. Bála jsem se, že doma se ukoušu nudou a budu myslet jen na to.. tak se něčím zkus zaměstnat!!:slight_smile: :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Právě, že vůbec nekrvácim, za celý týden ani kapka, žádné špinění, tak si říkám, jestli to neni podezřelý? Doteď jsem byla doma, taky bych se už radši zaměstnala prací a když si vzpomenu, co tam bude na mě čekat za hory práce, uf. To se mi zase ani nechce a to spaní do deseti ráno mi bude taky chybět :wink: Uvidim, co dnes řekne dr. všichni mi říkaj, ať nepospíchám, abych nenastydla, a zase abych neprodělala na neschopence, bylo by lepší být aspoŇ ještě do neděle. Ale to bych zase nemohla o víkendu ven a to už bych ráda šla, manžel bude mít volno, tak abychom něco podnikli.
18. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
pavczi, vydrž to fakt... ať tě doktorka pošle od pondělí, radši ten víken obětuj.
18. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
ahojte holky, nějaké novinky? u mě dnes takto:

http://www.fertilityfriend.com/home/239462

včera jsem si dělala testík, negativní, ale bylo to terpve 12 DPO, tak si říkám, že bylo možná ještě brzo. Počkám pár dní a uděláme další... musím říct, že mě docela pobolívá podbřišek, ale vždy jen chvíli a pak to přejde, občas mě v něm píchne, občas škubne, ale je to vždy hned pryč... Taky jsem hrozně unavená a v puse mám jak v polepšovně, jak se říká :slight_smile: Tak si říkám, že by to třeba mohlo vyjít :wink: ale uvidíme za pár dní... Po předchozí zkušenosti tomu stejně asi neuvěřím dřív, než uvidím u Dr. srdíčko...
18. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
Pavli pak dej vědět co u doktorky, jaks dopadla?
medan: jak to, že ti bylo tak hrozně? já myslela, že se jenom vezme krev a je to :confounded:
kebu: budu ti moc držet pěstičky, kéž by ti to vyšlo a už konečně od Novýho roku někdo přeskočil do těhulek :wink:
18. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
popel, já myslím, že na cukrovku musíš vypít nějakej sladkej humus :confused:
18. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
popel, já myslím, že na cukrovku musíš vypít nějakej sladkej humus :confused: a děkuji, pěstičky se budou hodit :wink:
18. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
jé, ono se mi to odeslalo dvakrát, tak to se moc omlouvám :pensive:
18. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
kebulko: s tebou to vypadá nadějně, tak držím palečky, ať poposkočíš mezi těhule a odejdeš z nich pak už jen do tabulky maminek, kterou časem udělám. :wink: Kdy budeš dělat další test?
18. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Jéé, další nadějná.. na graf tedy nekoukám, protože jim enrozumím, ale držím palce!!:slight_smile: :slight_smile:
18. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
chicool, uvidím, jestli nedorazí mrcha a jak dlouho to vydržím :slight_smile: chtěla bych vydržet co nejdéle :wink: mrcha by měla (ne)dorazit zítra nebo ve středu...
18. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Aha, tak to potom chápu :grinning: ale já bych asi něco vypila, než aby mně brali krev i kdyby to měl být sebevětší hnus :grinning: :grinning: :grinning:
já grafům taky vůbec nerozumím, ale taky su zvědavá, kdy bude kebu zase testovat :dizzy_face: :wink: :grinning:
18. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
kebul, z vlastní zkušenosti, NETESTOVAT.. nejméně týden po MS.. ať nejsou zbytečná zklamání a naděje..:slight_smile:
já vím, je to krásné, když tam ty dvě // jsou, ale...
18. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
handm, tak já je minule měla i dva týdny po ms, ale pak najednou přišla mrcha...
18. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
prave, ja taky Kebul...
18. led 2010 v 15:08  • Odpověz
si říkám, že to je prostě osud, to člověk neovlivní, jestli testuje v den očekávané ms, nebo třeba o 14 dní později...

každopádně já bych chtěla vydržet do konce týdne. Tak uvidíme. každopádně jsem zatím skeptik, počítám s mrchou, ale // by byly velmi příjemné zpřestření :sweat_smile:
18. led 2010 v 15:18  • Odpověz
Pavczo, tak co u Dr? Vše v pořádku?

Kebulko, téééda. Ten grafík vypadá fakt dost super :wink: Myslím, že budeš první těhulina 2010. A ještě k tomu ty tvé příznaky :grinning: Moc ti to přeju a doufám, že hned jak testneš, dáš vědět. Tak že by konečně.............?! :dizzy_face:

Jinak děkuju zebrafce za to, že mě krásně pochválila, že jsem se nezhroutila když jsem dostala MS. :grinning: :grinning: A neteřinka krásně přibírá. Jen tak dál :wink:
18. led 2010 v 17:49  • Odpověz
Ještě jsem zapomněla poděkovat i ostatním, co mě taky vlastně pochválily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ani nevíte, jak už se těšim na tu svatbu.Teď když už mám šaty, tak zase čučim pořád na prstýnky. Jsem ve svém světě :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
18. led 2010 v 17:56  • Odpověz
Jsem tu. Kebul, vypadáš nadějně a já když testovala jeden den po vynechání ms, nebyl sebemenší náznak // až 5. den byl slabý duch, takže určo vydrž.
Jsme pořídili novou klávesnici a blbě se mi píše, ztuha, některý písmenka vynechávaj, píšu pomaleji.
U dr. přišla jsem dřív a praštila mě přeplněná čekárna. Nakonec jsem šla asi o 40 min později. První, co jsem i čekala bylo: Tak příroda si to nepřála. :slight_smile: Prý to hcg z pátku bylo vysoké, že ty naděje byly, tak se ptala co a jak, zopakovala, co mám dodržovat, neprohlížela mě, že mám přijít po té ms, která bude ještě dočisťující a udělá komplet prohlídku. Ještě, že jsem si vzpomněla, že jsem měla svědivý výtok, tak mi dala čípky. A řekla jednu věc, která mě sice potěšila, ale znejistila. Zeptala se, jestli se budem dál snažit v otěhotnění a řekla, že můžem začít hned po té menstruaci (samozřejmě s dodržením 6 neděl, podle toho kdy přijde), že prý je nejvhodnější období, aby se to teď povedlo. Tak na ní koukám, že nemusíme čekat? Tak prý ne, že už to neplatí takové věci. Tak sice bych byla radši, ale nerada bych, aby další těhu nebylo neúspěšné jen díkdy tomu, že se uspěchalo. Ikdyž je jasný, že se to nepovede hned. Tak jestli prostě ne se snažit hodně, ale prostě to nechat osudu a nemuset si dávat pozor. Četla jsem v různých diskuzích,že nejčastěji otěhotněly 3. měsíc po revizi. Takže se asi 6 měsíců nedodržuje. Co si myslíte vy?
18. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Ahoj Pavzco, tak to je fajn výsledek z kontroly!
žádný dr nemá stejný názor, co člověk, to jiný. Někomu se povedlo hned a má už uzlík v náručí, někdo je 6 měsíců po revizi a stejně pořád nic..
myslím, že telo si samo řekne, kdy je připravené a že se miimi zahnízdí správně! Každopádně ano, říká se, že po revizi je "pohnojíno" a jde to skoro samo.. ale podívej na mě, my se sice začali snažit hned po šestinedělí, ale stejně se povedlo až po třech měsících,a le to bylo to chemický a teď tedy... na revizi jsem byla na začátku srpna.
Držím ti palce, ať už je to zlý za tebou a jen hezky optimisticky koukat do budoucna!!!
mizím z práce, mějte se tu kočky!!!
18. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.