• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
No holky jak to tak čtu - už se na ten koktejl těším :grinning:
19. led 2010 v 08:37  • Odpověz
pepibubu:no mě setra řekla že mám jít od 18.1 do 22.1 tak jsem to vzala hned včera at mám pak už klid
19. led 2010 v 08:37  • Odpověz
hediku: no já co jím zdravěji, co už jsou cca 2 roky, tak už sladkýmu tolik neholduju, takže možná, že to zase až tak snadný nebude. :grinning: Ale dřív fakt pro mě nic nebylo dostatečně sladký. Jednou jsem udělala dort ze salka, bylo to sladký jak cecek a všichni, že je to na ně moc, a mně to nepřišlo. Ale je fakt, že to bylo, teď už tohle nedělám. A když si mám dát čokoládu, tak si radši dám kvalitnější, s víc procenty čokolády, která už je spíš než sladká, hořká. Ale na VŠ jsem strašně holdovala sladkýmu, k snídani kávový zrna a když jsem se učila na státnice...jejej, to byla čokoláda moje energie...když jsem měla státnice z ekonomie to bylo před Vánoci a mamina měla na balkóně hořký čokolády na polejvání cukroví, tak jsem jí půlku zásob vyžrala. Jojo, to byly časy, kdy jsem po tom absolutně netloustla. Kdeže loňské sněhy jsou??? :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 08:41  • Odpověz
medan taky to chci mít co nejdřív za sebou ať mi to nestraší v hlavě.... :grinning:
19. led 2010 v 08:43  • Odpověz
ale jen doufám že to bude ok, podruhé nevím nevím jestli by mě tam někdo dostal, :grinning:
19. led 2010 v 08:48  • Odpověz
http://www.pohlaviditete.cz/pohlavi-ditete-podle-krve/

podle toho vycházi holčička, ale nevěřím, to jsou takové fígly, holky zkuste si to pro pobavení.
Pepi mrkni, jestli ti to vyjde :grinning:
19. led 2010 v 09:12  • Odpověz
hehe schválně jdu na to.

Medan, kdyby mě tam chěli hnát napodruhý, tak už nyní vím že bych podepsala revers :grinning:
19. led 2010 v 09:18  • Odpověz
holky myslíte, že hodně vadí, když jdu hnedle PO.....na záchod??? :confused:
19. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Syll, mně se to nechce otevřít... Jako ten odkaz, vůbec
19. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Syll, jako vždy je to 50:50 Pepa podle nich měl být holka, Martínek je správně :grinning:
19. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky,přeji dobré ráno.Unás už druhý den sněží a sněží,asi nás to tady brzy zasype.

všechno jsem nestihla dočíst,ale co jsem nepřehlídla....pepi-gratuluji,čekáte krásnýho chlapečka :wink: :wink: :wink: .Je to opravdu moc pěkně vidět. :slight_smile:

popel-asi to otěhu moc nepřidá,pokud jdeš hned "po",ale co má být,bude i když na WC půjdeš.Já to ale radši neriskuji a chvilku ležím :grinning:
19. led 2010 v 09:43  •  snaží se  • Odpověz
Pepi já ti to udělala ty máš 31a muž 35 let, takže vám vychází chlapeček podle krve :grinning:
19. led 2010 v 09:43  • Odpověz
A to vám sedí :slight_smile:
19. led 2010 v 09:44  • Odpověz
a Pepa byl muž 33 a žena 29 :slight_smile:
19. led 2010 v 09:44  • Odpověz
taky jsem koukala na ten odkaz a nevím nevím,ale nám je úplně jedno,co to bude,hlavně,ať to je :dizzy_face: a,le když jste u toho tipování,taky vám sem hodím něco pro pobavení,možná to znáte.http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=482872
19. led 2010 v 09:48  •  snaží se  • Odpověz
katy: já právě někde četla, že to v hoodně dřívějších dobách používaly ženy jako antikoncepci, ale že to takhle neúčinkuje, takže jim to stejně nepomohlo. no a včera se mně stalo, že už jsem chtěla spat a neusla bych, pokud bych nešla na záchod, takže bohužel :confounded: a pak jsem měla výčitky, že jsem to měla vydržet a ležet,.... :zipper_mouth:
19. led 2010 v 09:52  • Odpověz
popelko-výčitky určitě neměj,jestli tam byla nějaká silná mrška,tak by si cestu našla i tak,neboj.Všechno rozhodně ven neuteklo :wink: :wink: :wink:
19. led 2010 v 09:58  •  snaží se  • Odpověz
Pepi tak na toho malého Pepika to nesedí, měl bát holčička, proto to asi nešlo dlouho poznat :grinning:
19. led 2010 v 10:02  • Odpověz
katy: no to su ráda, protože jak jsem chtěla moc spat, abych byla vyspaná, tak pak jsem měla špatný spaní a převalovala se a budila, takže efekt opačný, říkala jsem si, že jsem je pak všechny vypustila ven atd. :pensive:
jo a jinak mrkla jsem na ten odkaz - kalendář podle stáří matky a to pozoruju už delší dobu, na 80% funguje :grinning:
19. led 2010 v 10:05  • Odpověz
popel-jj,někdo říká,že mu to odpovídá,někdo,že je to nesmysl,jako by to nebylo jedno,jestli holčička,nebo kluk :wink:
19. led 2010 v 10:11  •  snaží se  • Odpověz
jasný, že je to jedno, hlavně aby všechno bylo OK a mimi bylo zdravý!!!! ale i tak bych moc ráda holčičku :dizzy_face: :zipper_mouth: :grinning: aspoň jednu :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 10:23  • Odpověz
popel-taky nějak víc tíhnu k holčičce,ale hlavně,ať se vůbec zadaří.jsem koukala,máš v pase to samé heslo,co se líbí i mně.A že ja fakt pravdivý! :wink: :grinning:
No nic,musím zajít do města,ale vůbec se mi nechce ani nos vystrkovat.Co se dá dělat,tak zatím ahojky
19. led 2010 v 10:29  •  snaží se  • Odpověz
přesně tak, hlavně ať se vůbec zadaří :frowning2:
jojo tohle heslo je pravdivý - o tom žádná :wink:
ani se nedivím, že se ti nechce do takovýho marastu, ale teď tady u nás vysvitlo sluníčko, tak to mně taky zvedlo náladu o chloupek výš :sunglasses:
19. led 2010 v 10:32  • Odpověz
tak u nás to vychází podle tohohle na holčičku a čínskej kalendář nám taky vychází na holčičku ale jak jste psali nám je to jedno hlavně když to bude zdravý :slight_smile:
19. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Jooo, mně je pohlaví taky jedno. Z obojího se budu radostí vznášet. :slight_smile:
19. led 2010 v 11:23  • Odpověz
Já považuju mimi za zázrak, a co komu ten nahoře nadělí jen asi spravedlivé, a tak to má být, a žádné tabulky to nikdy neovlivní, nejsem nějak věřící, ale prostě tohle nikdo neovlivnit nemůže. Já budu šťastná za zdravoučké mimi a je mi jedno co to bude, oboji budeme mít moc rádi :grinning:
19. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
syll: přesně tak, já také považuji miminko za zázrak a hlavně za obrovský dar...zní to jako klišé, ale zdravé miminko je to nejdůležitější. Ale myslím, že tady na tom se shodneme všechny!!!!
19. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Kdybych si mohla vybrat chtěla bych páreček :grinning: jedno jaké pořadí :grinning:
19. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky holky, hlásím se z domu - opět volníčko :grinning: Kupodivu se neučím, tak jsem s nervama v pohodě - musela jsem si zkoušku odložit, protože bych to nestíhala - trošku jsem se o víkendu flákala a na učení mi nezbyl čas :unamused:

Včera jsem lítala po celým Brně a sháněla nějaký plesový šaty...když se mi nějaký líbily, tak nebyly v mé velikosti a ostatní byly opravdu hrozné :zipper_mouth: Byla jsem dost naštvaná, že jsem došla domů s prázdnou, a můj manžílek byl chudák celej asi propocenej z toho věčnýho čekání před převlíkací kabinkou - docela jsem ho obdivovala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak mi doma řekl, že mu je to líto, že sjem žádný šatky nesehnala....je to prostě moje zlato :dizzy_face:

V pátek jsem jen tak, z ničehonic, dostala 20 modrých růží :slight_smile: Nejdřívě mě proběhlo hlavou jestli náhodou něco neprovedl a te´d to žehlí, ale pak jsem pochopila, že mi prostě chtěl udělat jen radost....tak teď neustále chodím do kuchyně na ty kytičky a koukat a kochat se :grinning:

Jinak nic novýho u mě....MS nikde, včera těhu test naga, takže čekáme.....
19. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj holky, taky zdravím. Drndi, ty kytičky, to je krása. Já mám kytí moc ráda a navíc takhle zničehonic, to strašně potěší, co? Negativní těhutest mě mrzí, koukám, že už jsi zas pořádně vysoko v tabulce, to jsou tedy věci :confused:
Jinak u mě zatím vše ok, jen po té hsk ještě stále trochu špiním, takže snažení se asi fakt bude muset odložit až od další ms. Nejdřív jsem si říkala, že už by to třeba i šlo, ale holky, přišel na mě strašák, abychom zas něco neuspěchali ...
19. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.