• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Jo, chicolí, pro úplnost mi do tabulky může dopsat, že beru listovku a wonbenzym :slight_smile: děkuji
19. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
asi všechny obědváte, tak dobrou chuť :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
já říkám že je mi to jedno co to bude hlavně když to bude živé a zdravé a jestli to bude holka nebo kluk tak je mi to úplně jedno já je budu mít ráda stejně :grinning:
Já si myslím taky že je to dopředu daný co to bude stejně jako náš osud :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
Zlab: Ahojky :wink: No pokud ještě špiníš, tak je to fakt na snažení blbý, ale jinak si myslím, že se snažením nemusíte otálet :wink: myslím si ( ale je to jen můj názor ), že když tělo ještě na oplodění připravené nebude, tak se prostě ani vajíčko se spermií nespojí a počká si až na příště....a nebo to prostě vyjde a vy už to konečně dotáhente do úspěšného konce :dizzy_face:
19. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
Drndi, já vím, já chtěla začít tak týden po hsk, i dr povídala, že pokud nebudu špinit, problém v tom nevidí, ale zatím teda to špinění nekončí :angry: Tak holt uvidíme koncem týdne :wink: ale nebojte, kdyby něco, ihned hlásím :sweat_smile:
19. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Však jsi 12DC , takže když by špinění pominulo do konce týdne, tak byste ještě mohli :grinning:
19. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Nojo, uvidíme, necháme to asi otevřený. Ovulku mívám tak 14 - 15 Dc, tak třeba to ještě klapne :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Manža chce prý stejně zadělávat na kluka a už se dokonce i někde poučil, že čím blíž ovulce, tím spíš to klapne :grinning:
19. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj kecalky!:slight_smile: Tak jsem tu konečně! Byla jsem kontrolovat naše pracanty v mrazu na stavbě, tak jsem celá zmrzlá :slight_smile:
Ale už dobrý!!
Pepi, krásný kluk jako buk!:slight_smile:
A jinak snad všechny v pořádku?!:slight_smile:
19. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
nojo, Pepince jsem zapomněla pochválit malýho exhibicionistu :grinning: Krásné foto!
19. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Dělám teď na obýdek zapečené těstovinky s brokolicí, mňam :dizzy_face:
19. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Já už jsem po o, měla jsem pleskavici s pečeným bramůrkem a fazolovou polívku, mňam!
19. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Jéé žlab, co je to pleskavice? :astonished:
19. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
To je mylsím ze srbska nebo tak, takový mletý karbanátek, něco jako čevabčiči, ale placatý a je to moooc dobrý s cibulkou
19. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
dneska by měla být na kontrole tomahavk, tak su zvědavá, jak dopadne :fearful:
19. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
zlabi: wobenzym doplněn, listovku už jsi tam měla
19. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
popelko: taky na ní od rána myslím, jak asi dopadne s dvojčátky, snad se aspoň jedno udrží :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
snad tomahavk dopadne dobře!!!!
zkabi a snad to špinění přestane a už se budete moct snažit, když ne, tak tenhle měsíc budete mít nanečisto :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
teda dneska se mi vůbec nechce pracovat, je to tou služebkou, že zítra mizím a dneska odpoledne bych šla ráda dřív z práce a vyrazíme na chvíli na běžky, než nám ten sníh sleze ...
19. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
zebrafko, ty si tedy sportovec
žlabi, snad ti to brzy přestane
holky, chtěla jsem se zeptat, kamarádka má mimoděložní, hcg ji pořad stoupa, ale pomalu a nemuzou ho najit, kde je.. uz byla na laparoskopii a nic... nevite, co se da dal delat? je z toho pekne nestastna...
19. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
handm: ségře to taky nemohli najít, už byla ofáčovaná, že jde na operaci, pak to někdo stopnul a odešlo to samo...
19. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Handi, tak to neporadím. :frowning2: Jak je dlouho je ta kamarádka těhotná? Třeba je to ještě malinkaté a není to vidět.
19. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
chicoli: tak já doufám, že alespoň jedno jo :pensive:
handm: to je hrozný, ale bohužel neporadím :unamused:
19. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
žlabi, no první + test měla někdy 5/1... tak může být tak 6-7týden??
Chico, nejhorší je, že ona žije v bulharsku, sice je na soukromý japonský klinice, ale stejně, jak jsou to cizinci, rozumí jim asi polovinu.. tak furt obvolává svojí DR a vůbec, jenže nikdo moc neví, co dál... ale asi čekat, jetsli odkrvácí anebo jestli se najde a půjde někudy dostat ven...
člověk si myslí, že už ví všechno a pak se něco stane a zas je v šoku z toho...
19. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
Chuděra, tak to má fakt blbou situaci. Tak ať to hlavně dobře dopadne. A nemůže se vrátit do nemocnice sem?
19. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
teď ji nechtěji nechat letět, aspoň že tak, ona by snad chtěla i přesun.. ale to jí zakázali. Naštěstí.
Tak uvidíme, jestli se do konce týdne nenajde, anebo "nepotratí" - říkala mi ráno, že si nikdy nepřála potratit spontánně jak teď...
19. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Tak jsem si právě na internetu objednala Femigard. V lékárně jsem ho nemohla sehnat :unamused: I s poštovním vyjde na nějakých 440,- , což je docela dost, ale když jsem koukala na reakce žen, které ho braly, a třeba rok ani neměly MS a po Femigardu ji konečně dostaly, tak jsem to prostě riskla ( zaujalo mě to). tak snad mi pomůže. Měl by mi dojít za 2 dny, tak už se těším. Je to bylinka, žádný hormony, a prý se má dávat i chlapovi, že to během 5 týdnů podstatně zlepší kvalitu spermií :dizzy_face:

Hadm: Té kámošky je mi teda líto, to je opravdu prekérní situace :frowning2: Mě taky hcg pomalu stoupalo a po týdnu ležení v nemocnici nic nenašly a další den začalo najednou hcg klesat a já začla krvácet tmavou jakoby skleněnou krví, takže doktoři hned poznali, že je to mimoděložní, že ta skleněná krev znamená, že začínají praskat cévičky ve vejcovodu a může to způsobit prasknutí toho vejcovodu, proto jsem hned musela na sál. Být tou kámoškou tak se nechám zkontrolovat ještě od jiného doktora. Ze svých zkušeností jen jednomu doktorovi nevěřím - záleží taky hodně na ultrazvuku - mě např. při posledním těhu můj doktor na jeho ultrazvuku nic neviděl a když jsem šla do nemocnice, kde mají o několik sta tisíc ultrazvuk lepší, tak tam už viděli, že je něco v děloze----byl to teda bohužel jen gestační váček - mimi nikde :unamused:
19. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
hadm: já jsem taky měla mimoděložní těhu a bojím se že to normálně neodejde :unamused: ...jak psala drndapetka já taky krvácela a v dutině břišní jsem měla už půl litru krve takže být tvojí kamarádkou tak bych se raděj nechala vyšetřit ještě někde jinde...přeju jí hodně štěstíčka aby to všechno dobře dopadlo
19. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
Drndi, tak snad ti ten Femigard pomůže!!!:slight_smile: Bylinky jsou lepší, než léky, to je jasný. Tak tim nadopuj i toho tvýho hodnýho modrýho nositele růží a bude tu mimi jedna dvě..

Díky za radu ohledně toho MDT- já jí to přetlumočím, snad už se to u ní nějak pohne taky. Ona prý slabě špiní, ale nic extra, takže jen leží..snad to nebude mít následky. Bojí se další laparky, aby nepřišla o vejcovody atd.. prostě peklo. Al eto ty víš.. :frowning2:
19. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
jelly: tak to Ti teda museli zjistit pěkně pozdě! :astonished: Já jsem byla asi ve 4tt, když mě doktor poslal do nemocnice kvůli špinění...tam mě hlídali jak mi roste hcg, ale rostlo pomalu....prý kdybych přišla do nemocnice o týden -dva později, tak jsem mohla vykrvácet, a nebo v lepším případě pak nemít ani děti....to mimoděložní je hrozný sviňstvo. já ho měla kvůli srůstům, který se mi udělali po laparce se slepákem :frowning2:
19. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.