• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
drndapetka:no byla jsem asi v 8 týdnu :frowning2:... jsem měla smůlu bo můj bývalý doktor se tím nezabýval a primář ve špitálu mi řekl že to bylo za pět minut 12 a že nebýt doktorky která mě okamžitě poslala na sál tak jsem umřela bo by nastala otrava krve a pak už by to bylo rychlý, takhle jsem sice přišla o pravý vejcovod bo byl dezolát ale jsem tady :slight_smile:
19. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
Hadm jedna dvě asi nebude, ale aspoň se mi třeba upraví konečně ten cyklus, když jsem tak strašně tvrdohlavá a nechci jít k doktorovi pro hormony na úpravu cyklu :grinning: Jinak ten hodný nositel modrých růží má problém brát i vit. E, takže pochybuju, že do něho něco naláduju :unamused: jedině tajně v noci :grinning: Kdyby to byla čokoláda, tak to by bylo pryč na to tata :wink:

Jinak já jsem nejdřív taky jen slabě špinila, a když jsem ležela, tak se to uklidnilo....pak asi 3 dny vůbec nic a když mě při vizitě vyšetřoval sám pan primář, tak jsem začala hrozně krvácet :frowning2: Bohužel pokud to nenajdou, tak bude muset jít na další laparku, bude to holt muset přežít.
19. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
drndapetka: koukám že ty sis teda taky užila svý ale doufám že už teda všechnu smůlu máme vybranou a teď už nás bude čekat jen to krásný :wink:
19. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Jelly: Ježiš....já jsem tak ráda, že můj doktor je pečlivka - díky němu ten vejcovod mám. oni mi ho jen nařízli, to plodové vejce vzali a ono se to samo zahojilo. Akorát je teda pěkně naprd, že od té doby, co se ve mě tak vrtali, tak se mi srůsty pořád drží a mám strach, aby se to zase neopakovalo :unamused: a ty jsi byla v nemocnici v PV?
19. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
no holky, koukam na to, zrovna, jak píše jelyy, vy jste si tedy užily taky síla věci :frowning2: :(
tak teď už aby to všechno šlo jak na drátkách a kamoška se z toho snad taky nějak vyloupne! Budu vás informovat, snad tam nejsou ty dr uplně nablbly, říkala, že se nad ní schází celý konzilium, tak to snad vymyslí..:slight_smile:
19. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
jelly. No já taky doufám, že už bude vše O.K. :wink: Já jsem byla při druhým těhu strašně š´tastná, že byl mimís vůbec v děloze ( měla jsem totiž panickou hrůzu aby se to zase neopakovalo ).
19. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
drndapetka: tak takovýho doktora ti teda závidím....třeba ti na ty srůsty pomůže ten femigard slyšela jsem na něj taky dobrý ohlasy ale ten strach chápu bo já až budu podruhé těhotná tak se budu taky modlit aby to bylo tam kde má...jj v nemocnici jsem byla v PV a musím je teda pochválit bo tam byli fakt úžasní a to jsem do té doby slyšela na ně samé negativní ohlasy a říkala si že PV nikdy :slight_smile:
19. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
hadm: tak to je dobře že se nad ní schází celé konzilium :slight_smile: ....to se určo něco začne dít :wink:
19. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
handm tvoje kamarádka je tedy v nelehké situaci, asi jediné je jak dooručují holky, zkusit i jiného lékáře, jinak bude průšvih, asi bych taky nečekala, že by mimoděložní samo odešlo, naštěstí s tímto nemám zkušenosti, ale hodně jsem kol všeho přečetla a nikde jsem neviděla, že by to samo šlo pryč. Snad to dobře dopadne.
Drndi, já si včera taky objednala Femigard :slight_smile: to poštovný mi taky mrzelo, zkoušela jsem to najít na jiných stránkách, kde bych si vzala i něco jiného, ale nesehnala. Ne kvůli zkrácení cyklů, ale prý by mělo pomoci to dostávat přesně na den, taky jsem měla cykly rozházené, i když ne tolik jako ty, prý pomáhá i očistit od hormonů (nevim, jestli ještě mám v těle, HA jsem vysadila v srpnu) a prý má i usnadnit otěhu. A taky psali pozitivní ohledně výtoků, na ty taky trpim dost. Tak schválně jaké budeme mít výsledky :wink:
19. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
Jelly: Já teda bydlím v brně, ale doktora mám ve Vyškově ( tam jsem předtím bydlela ) a v nemocnici jsem pokaždý taky ležela ve Vyškově. Mají tam moc dobré doktory, z celé Moravy prý nejlépe vybavené operační sály, sám pan primář je machr přes laparoskopie ..... byli tam prý i na operaci sama Dagmar Havlová a další známé osobnosti, takže jsou fakt asi dobří. jsem moc šˇatsná, že mi ten vejcovod zachránili, pan doktor , co mě operoval, říkal, že za něj bojoval jak lev :grinning: Jinak v PV jsem bydlela 15 let ( pocházím z Vrahovic ) a v nemocnici jsem tam nikdy neležela. Jen vím, že se tam párkrát udály takové nepříjemné věci a lidi na tuto nemocnici nadávají, ale asi hodně taky záleží na doktorech a na kterým oddělení zrovna jsi.
19. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
pvczo: tak to si pak budeme sdělovat navzájem svoje pocity z toho, jak Femigard zabírá, to je super, že tu nebudu jediná "Femigarďačka" :grinning:

Jediné, co mě štve, tak prý to 300ml balení vydrží jen na jeden měsíc, a to když budu chtít dávat manželovi, tak se nám to pěkně prodraží :unamused: Chtěla jsem objednat rovnou balení dvě,ale pak sjem si řekla, že vezmu jen jedno na zkoušku....

Našla jsem stránky, kde chtěli za poštovný jen 89,- jinak všude bylo kolem stovky a dokonce i dražší...samotnej Femigard stál 345,- . Pavzco, a myslíš, že se fakt nedá sehnat někde v lékárně? Já byla asi ve třech lékárnách a nic :angry:
19. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
drndi to je právě tak trochu paradox :slight_smile: ....já mám kamarádku z Vyškova a ta si vybrala porodnici v Prostějově a já jsem zase vždycky říkala že bych šla rodit do Vyškova bo jsem na ně slyšela samou chválu a ona mi tvrdila že je to právě přesně naopak :grinning: ale jak říkáš hodně je to i o štěstí na koho narazíš ale ten doktor co bojoval za tvůj vejcovod byl vážně machr a klobouk dolů :dizzy_face:
19. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Jinak ještě k tomu mimoděložnímu.....samo pryč neodejde, ba naopak způsobí krvácení, proroste do vejcovodu ( nebo do vaječníku atd.) a je zle....slyšela jsem, že když se jedna třeba jen o 4tt tak se dá prý "rozehnat" nějakými léky nebo snad injekcemi, ale podle mě je to blbost a hlavně bych se bála rizika zánětu atd. To těhu musí celý pryč, proto se třeba i u spontánních potratů dělají revize, i když to mimi jde samo ven - je to hlavně o tom vačistit to tělo,a yb nedošlo ke katastrofě
19. led 2010 v 15:02  • Odpověz
drndi, já se v lékárnách neptala, holčina (tedy mladá paní a nastávající maminka), co mi ho doporučovala říkala, že nemaj, tak jsem se už neptala, ještě jsem zkoušela internetovou lékárnu, kde si jednou za čas s kolegyní objednáváme a nad 1200,- se neplatí poštovné, ale bohužel ani tam neměli. Já ho brala ze stránek "sedmikráska" tam byl asi za 322,- a poštovný 109,- takže mi to vychází podobně jako tobě. Taky jsem říkala, že nebudu brát hned dva, když zase nevim, jaký je, ikdyž nevim, jestli se to pozná z jednoho balení. Jinak co jsem četla, tak hodně holkám pomohl, ale byly i ty, kterým vůbec ne. Tak uvidíme.
19. led 2010 v 15:04  • Odpověz
Jelly: Ve Vyškově je pár doktorů na gyndě, kteří jsou takoví nevrlí, umračení , prostivní, ale jsou to prostě kapacity !! Primář je i mě nechutnej chlap, na který se podíváš a máš z něho strach a je Ti blbě, ale nebýt něho tak se o tom mým mimoděložním neví....Ale jinak péče suprová, sestřičky moc příjemný...a dokonce mi jeden pan doktor po druhé laparce ( pač jsem byla na sále dvakrát - stoupalo mi ještě hcg ) seděl u postele hned po zákroku a držel mě za ruku :dizzy_face: Takoví doktory opravdu zbožňuju - ten doktor přesně věděl, co potřebuju - trochu něhy. Když tam zrovna nebyl můj manžílek, tak to přišlo vhod :grinning:
19. led 2010 v 15:05  • Odpověz
Jééé holky to su zvědavá co budete říkat na ten Femigard, jestli se to osvědčí, tak do toho půjdu taky :wink:
19. led 2010 v 15:06  • Odpověz
pavzci: podle mě ty účinky budou znát až tak za 2-3 měsíce. Za jeden měsíc nezabere žádná bylinka :sweat_smile:
19. led 2010 v 15:07  • Odpověz
drndi, přesně to čištění, taky mi říkali, že to je proto, aby se neudělal nějaký zánět a byla děloha připravená pro další bezproblémové těhotenství. Ríkal mi pan doktor v nemocnicim, že by to odešlo samo, ale že to může trvat i 14 dní a stát se nějaký zánět, otrava krve apod. proto to hned vyčistí. Já simyslim, že i pro mě bylo lepší, že jsem nezažila, že to ze mě vypadlo, protože by to pro mě bylo asi na psychiku horší, než když jsem to neviděla, jak to dostávají ven někam do koše. :unamused:
19. led 2010 v 15:08  • Odpověz
drndi já se po femigardu taky ptala normálně v lékárně ale bohužel.....tak raděj ať je doktor zamračenej ale kapacita a navíc když si udělá i čas a přijde tě podpořit i psychicky tak co víc si přát :dizzy_face: :wink:
19. led 2010 v 15:11  • Odpověz
Holky, na ten femigard zkuste aukro, jeden obchodník ho tam má asi za 260 Kč + poštovné do 50 Kč, kdyžtak najdu odkaz :wink:
19. led 2010 v 15:13  • Odpověz
19. led 2010 v 15:15  • Odpověz
19. led 2010 v 15:16  • Odpověz
zlababa: tak to je teda cenový rozdíl
19. led 2010 v 15:16  • Odpověz
Jelly, jo? Ten jsem si asi před 14 dny koupila, protože mě nebavil ten sypaný kontryhel. Tak to jsem ráda, že má dobré ohlasy :slight_smile:
19. led 2010 v 15:17  • Odpověz
zlababa: no já právě o něm taky uvažuju bo kontryhelu už mám plné zuby :grinning: ....sehnala jsi ho normálně v lékárně?
19. led 2010 v 15:17  • Odpověz
Jo, akorát koukám, že to je nějaký femigard II, ale ten normální má taky, tak třeba to s poštovným bude o chloupek levnější, než jak jste psaly
19. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Jelly, v jednok bio obchůdku kousek od mé práce
19. led 2010 v 15:20  • Odpověz
Vy jste normálně babky kořenářky!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2010 v 15:21  • Odpověz
zlabi ten femigard II stojí normálně taky míň asi těch 260, je trochu jiný, teď už nevím v čem přesně
pavli, už koukám, tak to pardon :sweat_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.