• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
je moc děkuju. Jinak za chvíli mi taky padla takže zítra
27. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
taurusenka: já taky nejedu na sílu, koupila jsem si hrudní pás, co měří tep a jedu 130 - 144 tepů za minutu, v tomto pásmu se pro mě nejlépe pálí tuky a vždycky když delší dobu necvičím, tak pak fakt musím cvičit lehce, jinak tu hranici hned přešvíknu. A spaluju lépe, než když jsem vždy dřela jak mezek. No a dám takto klidně i 70 minut, protože je to lážo plážo, časem se však ta fyzička lepší a já se stejným tepem musím víc makat. Dnes jsem rozhodnutá cvičit, protože jsem se na sebe už naštvala.

Ty jo, holky vy už jdete domů, já mám před sebou ještě hodinu :unamused:
27. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
teda holky, závidím vám to odhodlání se ke cvičení.. já se k tomu nějak stále nemůžu dokopat :unamused:
27. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
chicoo taky mám před sebou ještě hodinu, ale nějak se mi tu trošku z ničeho nic nakupila práce tak tu musím trošku něco "pošolíchat" :grinning:
nj někdo má teda vůli,já teda ne :confounded:
Holky, já si tu ještě včera nebo předevčírem stěžovala, jak nemam vůli, jak se na to vyprdnu, ale dneska jsem se naštvala, že to svádím, že už brzy budu těhu a že cvičit nemá cenu, ale dnes jsem si řekla a dost výmluv. Jak mi to dlouho vydrží, to je otázka. :grinning:
27. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
tak hlavně napiš,kdy si začala jo :slight_smile:
27. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
Holkýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jsem asi blázen
27. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
vidím nevídané
27. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
zlababa07: co vidíš???? :astonished:
27. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
No prosím vás, ráno jsem si jen tak cvičně testla... :dizzy_face:
27. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
zlababa07: cožeeee??? Ty máš pozitivní těhu test???
27. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
Sama tomu zatím moc nevěřím, protože na mě vykoukl jen slaboulinký duch, ale prostě tam byl, manža ho taky viděl
27. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
Cicho, já nevím, třeba je to falešný poplach, nechápu, jak by se to povedlo a navíc to byl ten 7 Days, který prý často ukazuje i to, co není :sweat_smile:
27. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
zlababa07: no prosímtě, ty jsi ráno testovala a píšeš až teď, že je pozitivní? Taková informace už tu měla být dávno napsaná!!! :grinning: Tak ho vyfoť, ať se koukneme, jestli tam taky něco uvidíme. Každopádně je to super!!!
27. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
Promiň, přehodila jsem ti jméno, jak jsem z toho rozklepaná. No, zejtra prubnu mamatest a uvidim, jestli to bude na famfáry. Doufám ale, že dyž jo, tak mě nevyženete z tématu :sweat_smile:
27. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
zlababa07: tak utíkej pro mamatest a zkus to ráno znovu...já se picnu...a to jsem tu na tu zprávu teď sama...všechny se někam poděly. :slight_smile:
27. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
zlababa07: nevyženeme, naopak tě tu budeme držet, abys na nás prskla nějaký ten těhu-bacil :grinning:
27. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
Mám ho doma, vyfotím ho večer a dám vám ho do albíčka, ale sma nechápu, jak je to možný. Dávali jsme si celkem bacha, teda přerušovaně, ale jo... No píšu až teď, protože jsem tomu nějak zkraje nevěřila, pak jsme musela na letiště a jak mi to pořád v tý hlavě šrotuje, řekla jsem si, že vám to povím. Třeba máte některá zkušenosti s falešnými čárkami na tomhle testu?
Já ho použila poprvé, tak nevím, čemu věřit. Každopádně to trvalo tak 5 minut, než se vůbec něco objevilo.
27. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
Mamatest už mám v tašce :slight_smile: tak uvidíme. Ale je dost brzy, jsem teprve 27 Dc a tak 11 - 12 d po ovulce.
27. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
ahoj zlababa no teda to je novina!!! takovýhle zprávy a ty s nima čekáš až na odpoledne, nechci to moc zakřiknout ale samozřejmě gratuluju.. snad se z toho ducha za pár dní vyklube pořádná dálnice, mooooc držím pěsti :grinning: :wink:
27. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
Holky, zatím prosím vážně negratulujte, proto jsem to možná nenapsala hned ráno, podle mě tyhle duchové nejsou průkazný. Takže se uvidí po víkendu, buď mrcha dorazí nebo ne :slight_smile:
27. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
myslím že 12DPO je na takovýho ducha co popisuješ akorát :grinning: kamarádka taky zkoušela cca 12DPO , taky netrpělivka ;), a taky "jen" duch..
27. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
zlababa07: já jsem 7Days zkoušela a byl negativní a byla to pravda, myslím, že jsem ho měla několikrát a vždy negativní. Teď už si kupuju jen mamatest, ale dříve co jsem vysadila HA a ještě těhu být nehtěla, tak jsem měla 7Days. Takže negativum mi ukazoval správně. No musíme holt zase vydržet do zítra. :slight_smile:
27. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
ale slabooooulinkatej
zlababa: víš jak to je - stačí jedna kapka...... :grinning: :grinning:
Blizennec :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
Jinak jsem slyšela, že špatné jsou testy Best. No gratulovat ještě negratuluju, abych to nemusela brát případně zpět, ale moc bych ti to přála. Teda jestli to s každou z vás budu takhle prožívat, tak mě odvezou :grinning:
27. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
a nějaký náznaky těhu příznaků máš?? úplně nejčastěji jsem slyšela že holky říkají že by to jako měly dostat a nakonec jsou těhu :slight_smile:
27. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
A to ještě nevidíš mě, já se klepu jak ratlík :grinning: napadá mě, že mě asi dr moc nepochválí, neb jsem měla po revizi jen jednu mrchu, teď by měla dojít druhá. A navíc ani gyndr teď nemám, protože k té bývalé už nejdu ani přes moum mrtvolu. Psala jsem vám co mi po tom prvním zamlklém těhu řekla?
27. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.