• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Holky, já to tak nemyslela, že mimoděložní může odejít samo...ségře řekli, že je to mimoděložní a pak se to najednou samo vytratilo, takže se nejspíš spletli v diagnóze a buď to byl spontánní potrat nebo chemické těhotenství. Takhle jsem to myslela, že prostě na tom začátku tvrdili tohle a pak to odešlo samo.
19. led 2010 v 15:21  • Odpověz
Ježiš holky, kontryhel bych taky nejraději vyhodila do koše :grinning: Ale prý existuje i v sáčcích, takže to zelný není všude :wink:
19. led 2010 v 15:23  • Odpověz
Ten Femigard 2 je spíš jen proti krvácivosti dásní, při silné menses a na všechny věci spojené s krvácivostí
19. led 2010 v 15:24  • Odpověz
Drndi, kontryhel v sáčcích sice existuje, ale já na něj narazila snad jen 1x a už ho tam zas nemají. Tak jsem přesedlala na ten 9 bylin a není špatný, kontryhel je v něm taky. Navíc tu na něj pějí chválu :grinning:
19. led 2010 v 15:27  • Odpověz
právě proto těch 9 bylin musím taky sehnat a potom už budeme jen chválit :grinning:
19. led 2010 v 15:31  • Odpověz
No holky, vy mě čím dál víc vrtáte brouka do hlavy :grinning: asi tu kontryhel taky zahodím :slight_smile:
19. led 2010 v 15:38  • Odpověz
No nic, já se s Váma rozloučím, manžel za chvilku dojde z práce, tak mu jdu nachystat jídlo. Mějte se krásně, papenky :wink:
19. led 2010 v 15:47  • Odpověz
drndi taky se měj krásně a nechte si chutnat :wink:
19. led 2010 v 15:48  • Odpověz
Drndi, papa a dobrou chuť
19. led 2010 v 15:56  • Odpověz
papa a dobrou chuť
19. led 2010 v 15:57  • Odpověz
já se pro dnešek taky loučím a pádím domů...mějte pěkný zbytek dne :wink: ...papipooo
19. led 2010 v 16:11  • Odpověz
papi :slight_smile:
19. led 2010 v 16:18  • Odpověz
ahojda holky, teď zejména chico, vzpomněla jsem si na tebe - ségře to vše způsobila bakterie ureoplazma :frowning2: takže si myslím, že už ten její první potrat tahle bakterie mohla způsobit a teď tohle - no nevím, možná dr. mohl udělat po tom prvním neúspěšném těhu nějaka vyšetření - takže chico je super, že vám na to přišli a přeléčili vás... !!!!
19. led 2010 v 19:47  • Odpověz
Holky to je hrozné co jsou ted za různé nemoci a bakterie, chudák miminko malá, mohla se ještě u maminky dopékat pěkně,a musela ven...ale hlavně, že to dobře dopadlo, a krásně roste.
19. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
ureoplazma...z čeho ta bakterie vznika, nebo kde se to dá chytit? to by mne zajímalo :rolling_eyes:
19. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj holky, jen k vám zase po času nakukuju a čtu, že chcete zkoušet femigard. možná vás moc nepoteším, já jej zkoušela několik měsíců a bohužel bez jakéhokoliv výsledku (až na díru v peněžence...) :frowning2: Ale někomu prý pomohl
19. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
zebrafko: :astonished: vážně? No tohle! To je síla, no oni holky na diskuzi psaly, že ta bakterie způsobuje potraty... No tak doufám, že jí máme vyléčenou úplně...ona je to dost odolná bakterie a prý se vrací. Tak jen doufám, že už je úplně nadobro pryč. No přemýšlím, že si ještě někdy zajdu pro jistotu na kontrolní stěry. Každopádně tvá ségra měla štěstí, že Karolínka vydržela tak dlouho, protože o ní klidně mohla přijít potratem. Fuj tajbl, strašný.

syll: ureaplasma je podobný svinstvo jako chlamydie...a má to 50% populace... Někde jsem dokonce četla, že jí chytneš nejen pohlavním stykem, ale třeba vysazením antikoncepce, že se jako v pochvě mění prostředí a to je pak pro ní úrodná půda. Je to prostě hnus.
19. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
chico - nechtěla jsem tě tím vystrašit, jen jsem o té bakterii vůbec neslyšla do té doby, než jsi o ní mluvila ty. já jsem přišla do styku s chlamýdiemi. Dr. ségře říkali, že tu bakterii má skoro každá ženská, jen jí se stranšě přemnožila. Bohužel Karolínka jí má taky, takže to může způsobit nějaké komplikace...
19. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
ahoj holky, chicoo prosím o zadání 1 DC. Děkuji :slight_smile: začínáme znova doufám, že lépe :wink:

femigard jsem taky brala několik měsíců, ale nepomohl mi vůbec v ničem. Já jsem potřebovala až hormony,aby se moje tělo trochu probralo. Ale je fakt, že někomu tělo reaguje i na bylinky, tak to určitě zkuste - za to nic nedáte :wink:

jdu se zavalit prací, tak zatím :slight_smile:
20. led 2010 v 06:13  • Odpověz
ahoj Holky, ještě jsem vám přiběhla popřát hezké ráno, příjemný den a zbytek týdne.

kebulko, to mě mrzí, tak nadějně to vypadalo!!! no nedá se nic dělat, dopřej si něco, co bys jako těhulka nemohla a hurá do dalšího kola...

takže výherní los s // si v roce 2010 ještě žádná nevytáhla - kdo bude ta první šťastná??? poppelka, chico jsou první na řadě, tak doufám, že to klapne! ještě před Vánocema jsem psala, že můj tip je, že jedna z prvních bude Chicolka, tak uvidíme... :wink:
20. led 2010 v 07:07  • Odpověz
Ahoj holky, vůbec nevím jak přežiju dnešek, Pepa mě nenechal moc spát, vzbudil se ve dvě, do třech jsem uspávala u něj v postýlce, ve tři rezignace a vzala jsem ho k nám, tak to mi pro změnu nechal tak 20cm postele... takže fakt regenerace.
20. led 2010 v 07:17  • Odpověz
Dobré ráno holky!
Kebulko, to mě mrzí, ms jedna otravná! Tak hurá do dalšího snaženíčka! :wink:
Taky by mě zajímalo, kdo to tady konečně prolomí a bude první těhulkou 2010!Chico, popelko, držím pěsti!!! :wink:
20. led 2010 v 07:45  • Odpověz
Teda zebrafko, to taky koukám s tou ureaplasmou! :astonished: Hrůza, co za svinstvo dneska existuje! :angry:
20. led 2010 v 07:48  • Odpověz
zebrafko: já vím, žes mě nechtěla vystrašit, já na to sama myslím od dob, co řekli, že je to negativní, tak se bojím, že se to vrátí. Ale snad ne. Nebudu si to vůbec připouštět. :slight_smile:

kebulko: škoda...

Je to tedy vážně něco, leden pomalu končí a my nemáme žádnou lednovou těhulku. To je škandál. Tak snad to některá z nás napraví. Já se hlásím, že bych to ráda napravila. :slight_smile:
20. led 2010 v 08:08  • Odpověz
Kebu, to snad nééééé :frowning2: takže v lednu se žádný // nenajdou? ach jo, už jsem se těšila na první těhulku a zase nějak padáte dolů. No nicméně já tam spadnu taky a tento měsíc už nějak nepočítám, že by se tam objevily // tak snad chicolka po takovým půstu co měla předtím :wink: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 08:10  • Odpověz
Holky, ono rodit koncem léta není žádnej med, tahat devítiměsíční pupek v těch vedrech... vím o čem mluvím.... :slight_smile:

Řekla jsem tehdy Honzovi, že druhý musíme zadělat tak, abych rodila nejpozději v květnu :grinning:
20. led 2010 v 08:10  • Odpověz
pepi:tak to ti pěkně ted vyšlo :grinning:
20. led 2010 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holkyy.

Pepi, snad ten pupík do toho 15.7. nějak dotáhnu do konce :grinning: taky bych byla ráda, kdyby mi to vyšlo i třeba o týden dřív, ať to mám co nejdřív za sebou :grinning:
20. led 2010 v 08:14  • Odpověz
pepi: Pepíno je srpnovej? No jasný, asi to není žádnej med...ale já bych se klidně obětovala :grinning:
20. led 2010 v 08:14  • Odpověz
Kebulko, sakra, jak je to možné, že tam mrcha zasej dorazila? :angry: , no tak hurá do dalšího snažení, a po ovulce jez ten vitaminek E, je na dělení buněk. :slight_smile:
20. led 2010 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.