• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
chicoo :slight_smile: Jojo Pepča je srpnovej, 22.8, takže prakticky celý léto... Kotníky mi zamávaly někdy v červnu a našla jsem je až v září, prstýnky jsem odkládala taky někdy v červnu, v zrca¨dle jsem se sama nepoznávala... A do toho mi bylo 30 a má úžasná maminka mi do kvartýru nahoukala 15 lidí se slovy 30 je ti jen jednou (a 17 mi bylo dvakrát že...) takže místo abych ležela, nohy nahoře, tak jsem šmrdlala pomazánky, pekla slaný atd. A maminka to pak zhodnotila slovy "ale bylo to hezký," no myslela jsem že mě trefí.

Holky vy ani nevíte jak já si blahořečím že jsem to rozštípla a mám teď klid... Už od pátku se mnou nemluví, holt mít jinej názor než ona se trestalo vždy... :grinning:
20. led 2010 v 08:18  • Odpověz
Syll, ta dvojčata se měla narodit 4/7, červenec ještě jde, ten kraj bejvá chladnější a s deštíkama, tak uvidíš, přála bych ti to
20. led 2010 v 08:19  • Odpověz
Jééé já bych se taky klidně s tím pupkem tahala :wink: taky jsem chtěla mimi na jaře - no co se dá dělat :confounded: třeba to bude na jaře příští rok :dizzy_face:
20. led 2010 v 08:20  • Odpověz
Ono léto 2008 bylo extrémně dusný, fakt jsem se potila až za ušima a byla jsem jak šarpej :slight_smile: pomalu každej záhyb kůže pudrovat :grinning:
20. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Taky jsem chtěla nejvíc miminko na jaře...Ale teď už mi to je jedno :dizzy_face:
20. led 2010 v 08:26  • Odpověz
pepi: :grinning: :grinning: :grinning: hezkýýýý, s tou 30 mě to pobavilo. No jo no. Já to se svou maminkou mám rozštíplý už 2 měsíce...též pro jiný názor...a to se u nás také trestá. :grinning: O Vánocích jsem se snažila udělat první krok, ale nějak bez efektu.

No a jinak já si také plánovala jarní miminko. Ale jak se říká: nějak mi přišlo na mysl, že plánovat je nesmysl. Takže doufám v podzimní miminko. Mělo by to jednu výhodu...poporodní kila bych schovala do bundy a svetrů...já prostě ve všem najdu něco pozitivního. :wink:
20. led 2010 v 08:35  • Odpověz
jojo příroda si sama vybere, akorát kdyby to byl prosinec,leden, tak by bylo chuďátko díťátko takový ošizený, protože by mělo narozeniny, hnedka Vánoce,....a pak celej rok nic :o( navíc třeba na začátku ledna slavit narozky, když je každej přejedenej, to se ani do toho dortu moc nechce, ale jak píše aja, je to jedno, hlavně aby bylo mimi zdravý!!!!! :pensive:
20. led 2010 v 08:38  • Odpověz
chico: tak přesně tohle jsem si říkala předevčírem, když jsem šla z práce, to břicho po porodu a ty kila bych schovala do zimního oblečení :grinning:
20. led 2010 v 08:39  • Odpověz
chicoo, fakt? a kvůli čemu jste se rafly vy? klidně do IP, ať tím tady neprudíme :slight_smile: Já hodlám učinit pozvání na kafe, ale ne dřív než za 14 dní. A jsem rozhodnutá, že bude-li vyčítat do minulosti (na to je expert, klidně vytáhne 10 let starou věc a když jí řeknu "ale o tom se teď přece nebavíme, " tak po mně jen štěkne "ale mně se to hned vybaví, já si nemůžu pomoct," ) nebo nebude-li respektovat mne jako matku, tak platím a odcházím. A to definitivně. Já ji nechci odříznout od vnoučat, ale musí se naučit respektovat mě, že už jsem taky máma... A tuhle mě napadlo, že tím že mě nerespektuje vlastně snižuje sama sebe, říká "já jsem neschopná, nedokázala jsem svou dceru vychovat tak, aby ona byla schopná vychovat své děti..."
20. led 2010 v 08:40  • Odpověz
popelko: mně by spíš než narozeniny a Vánoce drásalo to, že by byla zima a že by člověk s novorozeňátkem nemohl být venku nebo jen na velmi malou chvíli. To by mě mrzelo. Jinak oslavy povánočních "dětí" jsem už letos zvládla a byla to náhodou pěkná příležitost se zase sejít. :wink:
20. led 2010 v 08:41  • Odpověz
Holky, jste některá na FB? (Facebook?)
20. led 2010 v 08:42  • Odpověz
pepi: já jsem na FB
20. led 2010 v 08:50  • Odpověz
No to taky, jelikož miluju narozeninový oslavy venku - masíčko na grilu, posezení pod slunečníkem, děti na písku nebo v bazénku....... no ale i na podzim a na jaře je to krásný a pořád se tak nějak dá venku, když je trošku teplo a neprší, ale v zimě. My máme v rodině taky jednoho ledňáka a to je na začátku a to se nám už nechce ani nijak moc hodovat a po Silvoušovi ani slavit,.... :grinning:
20. led 2010 v 08:53  • Odpověz
Pepi já chtěla moc mimi na léto, u nás jsou všichni v zimě a to se nedá sedět venku, a můžu chodit třeba i navečer ven, nebo ráno dokud neni horko. Sednout si na zahrádku, jak říká popelka.
NO jsem ráda, že nemám termín až v srpnu, ten začátek července snad zmáknu, a v létě se prej docela dobře hojí i zranění, že můžu větrat...a nebudu mrznout :slight_smile: já jsem v zimě pořád hrozně zmrzlá. A mimi nemusím navlékat :grinning:
20. led 2010 v 09:03  • Odpověz
pepi taky mám FB
20. led 2010 v 09:03  • Odpověz
syll: tak to je nás víc, já teda miluju léto extrémně, nevadí mně ani tropy - ba naopak, ze sluníčka čerpám strašně moc energie a pozitivní nálady a zimu nesnáším - blee. je fakt, že každý roční období má něco do sebe, ale kdybych byla jak medvídek a zimu prospala, vůbec by mně to nevadilo. Taky su pořád zmrzlá a přesně jak píšeš navlíkat maličkatý miminko,....je to takový blbý, ale zase jsem slyšela, že prej děti v zimě líp spí - pokud není přetopeno :slight_smile:
20. led 2010 v 09:21  • Odpověz
tak šup, hledat, Veronika Matoušková, leží na mě spící asi tak 4týdenní Pepíno (to už není pravda...) tam se o ledasčem rozepíšem podrobnějc, přece jen jak se to tu nedá zamknout je občas hloupé...
20. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Dobré ranko holky, takže první těhulka v tomto roce nic? To je škoda :frowning2: No jestli leden bude zabitej, tak nám to pěkně teda zhorší statistiku :angry:

Jinak mám taky FB :grinning:
popelko: Já taky miluju léto, a když ti řeknu, že nejlíp se osvěžím v létě doma, protože máme rodinný dům, a já mám v ložnici když mám zatažené žaluzky docela chladno. Na jednu stranu mi svítí jen dopoledne, takže pak je tam dobrý vzduch když větrám po celý den.
Někdy mi je dokonce doma chladno, tak pořád chodím ven na zahradu, kde je teplejš :grinning: na sluníčko.
A vstávání k mimi když bude už brzo ráno světlo mi taky pujde líp, než v zimě za tmy tmoucí...fuj :pensive:
syll: přesně tak, taky máme domek a zahrádku (bez zahrádky si to ani nedokážu představit), miluju, když můžu spat s otevřeným oknem a ráno slyším zpívat ptáky a to světlo ráno když vstávám - to je nádhera....a to posezení, pěkně kafíčko na zahrádce, no já už se tak těším..... takže klíďo bych rodila v létě, do porodnice na sebe hodila šatky, pak miminko bylo pořád venku na čerstvým vzduchu, jezdila bych s kočárkem, vstávala k němu a večer bylo dlouho světlo a ráno brzo světlo,..... proto jsem chtěla mimi na jaře nebo v létě :dizzy_face: . No nevyšlo to, hm co se dá dělat :confused:
20. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Holky, taky mám FB :grinning:
20. led 2010 v 09:47  • Odpověz
No holky, tak se nám miminko narodí do podzimu nebo zimy, ale také se s ním toho léta dočkáme a to už budeme vytrénované matky a budeme si to pořádně užívat. :slight_smile:
20. led 2010 v 09:52  • Odpověz
ahoj děvčata,
také jsem FB :slight_smile:
a taky jsem si představovala mimi nejlépe na jaře, ale na letošek jsme začli pozdě, pak když to byl ten srpen, tak jsem si říkala, že snad nebudou vedra, ale líbilo se mi léto víc než zima, že se líp dá i oblíct, že v zimě kupovat kabát či bundu megarozměrů se mi nechce a hned mimi balit do fusaků. Tak jsem zvědavá, jestli mi to vyjde na tu zimu, ale viděla bych to spíše tedy na to jaro, doufám, že nejpozději léto příští rok, později už nechcúú :grinning:
20. led 2010 v 09:52  • Odpověz
tak šup do IP jméno, ať se můžem přidat i tam, tam dávám daleko víc fotek než sem, tam je totiž nemusím zmenšovat jak trotl, tam se zdrcnou samy :slight_smile:
20. led 2010 v 09:53  • Odpověz
pepi: Malej byl krásnej mucínek :dizzy_face:
20. led 2010 v 09:54  • Odpověz
drndi že jo, to už ani není pravda, dneska už je to velkej rarach... :slight_smile: ale sluníčko moje.. teď už tak půl hodinky spí, tak má máma relax :grinning:
20. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Já chci taky Aju, chicoolku, Pavzcu a Syll na FB :grinning:
20. led 2010 v 09:59  • Odpověz
já též:slight_smile: tak ajo, pavczi a syll, sem s údajema :slight_smile:

chicoo už jsem si přidala a drndičku taky :slight_smile:
20. led 2010 v 10:02  • Odpověz
pepi, je to fakt šílený jak to utíká.... Mám kámoškou, s kterou jsem se seznámila, když se juí narodila holčička, a minimálně 1-2 týdně se od té doby vídáme, chodíme na prochajdy, na návštěvy, do kina, na kafíčka atd.... A malé budou v únoru 2 roky :astonished: Roste před očima - stačí, když jí nevidím týden a jsem z toho úplně paf, jak vyrostla! A jak se zdokonaluje :wink: Naposledy ji kámoška naučila poznávat písmenka A, B, C, D, E ....a malá když jí ukážeš tak to s přehledem pozná ...na to že jí budou dva roky, tak klobouk dolů :grinning: By strčila i některý prvňáčky do kapsy :sunglasses:
20. led 2010 v 10:02  • Odpověz
jdu si uvařit čaj a sezobnout rennie, aby mě přestala pálit žáha :slight_smile:
20. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.