• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tak pepi jsem potvrdila, ale chicolku ještě nemám :frowning2:
20. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Perpi, já chci taky takovýho kráááásnýho chlapečkáááááá :grinning: Miluju bloňdáčky - myslím miminka....
20. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Holky, já si vás potvrdím na FB až večer, tady to kolega zablokoval :angry: :angry: :angry:
20. led 2010 v 10:10  • Odpověz
chicool, teda to je sprosťák :angry: tak ještě , že Ti nezablokoval koníka :grinning:
20. led 2010 v 10:13  • Odpověz
chicool, neměla jsi v dětství trošku problém naučit se svoje příjmení? :grinning: Já když jsem si ho zkoušela vyslovit, tak se mě zamotal jazyk.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to nic ve zlým, já jen tak, že mě to napadlo.... :wink:
20. led 2010 v 10:15  • Odpověz
drndi: nooo, toho se děsím každý den...přijde mi, že blokuje vše, kde se dá nějak komunikovat, ale nechápu proč! Myslím, že šéf mu to nenařídil...takže z vlastní iniciativy, nechápu :angry:
20. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahoj hojky, já se vždycky připojím a tada je nakecáno několik stránek. Jste po ránu strašně akční :grinning:
20. led 2010 v 10:16  • Odpověz
chicool, jooo holt na světě jsou takoví zákeřňáci, kteří se baví ničením všeho radostného ostatním :rolling_eyes: No počkej, jestli Ti zablokuje koníka, tak ho dojdem všechny, co jsme tady ukamenovat :grinning:

zlab: Ahojky :slight_smile: Taky jsi na Facebooku? Přidáváme se :grinning:
20. led 2010 v 10:18  • Odpověz
drndi: :grinning: to je německé jméno...takže se to čte německy...problém mi to nedělalo, spíš, když jsem se v 1.třídě učili psát, tak jsme psali příjmení všech ze třídy a to naše nikdo neuměl, tak jsme ho musely napřed napsat na tabuli - píšu v množném čísle, protože jsme chodily do třídy se ségrou. Ale vyslovovat ho umí málokdo...dokonce mi ho zvorali i při imatrikulaci a na promoci... :grinning:
20. led 2010 v 10:19  • Odpověz
holky, stejně jméno veřejně mám na beremku, tak než to každé vypisovat zvlášť:
Pavlína Dutzová :slight_smile:
20. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Ahoj Holky

Pepi,ted sme oslavily 2roky a to už snad není ani možný,že to tak horzně uteklo :wink: ,ale za chvilku už bude další malej uzlíček

jé tady se taky FC,já zrovna vařim :grinning:

Drndi,jak si dopadla u zkoušek?
20. led 2010 v 10:22  • Odpověz
motol, hele zrovna včera Honza zkonstatoval, že 6. měsíc.., tak jsem na něj zůstala čumět, a on "no co chceš, z pátýho do šestýho se přehoupneš za pár dní...." a mně došlo že to tak je...
20. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Mě přijde,že ste otěhotněly nedávno,neuvěřitelně to letí,no to už je za pár,jak se přehoupne 2Ott,tak to utíká
20. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Holky, taky to nebudu vypisovat každé zvlášť:
Na FB mám ještě jméno za svobodna: Alena Krenčíková.
Přidám si vás večer, z práce to mám blokovaný :angry:
20. led 2010 v 10:28  • Odpověz
jdu si umýt hlavu, dokud Pepča spí, už se na sebe nemůžu koukat :slight_smile:
20. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahojky motol, tak minulý pátek jsem zkoušku dala, akorát tu, na kterou jsem měla jít tento pátek jsem musela odložit, protože musím neplánovaně do Prahy na služební cestu, takže jdu až v únoru :frowning2:

chicool: No já mám taky německé příjmení :grinning: Ale čte se stejně jak v češtině :wink: To se ani nedivím, že Ti ho pletli, já to svoje mám teprve rok a čtvret a už mi ho taky párkrát zkomolili :angry: Předtím jsem měla krásné české příjmení Králová - to si nikdo nemohl splést :slight_smile:
20. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Ahoj kecalky, asi tu budu černá ovce, ale FB nemam :slight_smile: jsem zásadně proti němu zaujatá :grinning::grinning::grinning::grinning:
Jinak hlásím, že je mi už od pátku pěkně blivno.. tlačí mě žaludek vždycky ráno a večer, přes den o něm nevím a můžu jíst co chci, vždycky to navíc povolí, když něco do žaludku dostanu -
Ale mísu jsem ještě neobjímala. Někdy si říkám, jetsli by to nebylo lepší.. aby mi nebylo blbě.. :slight_smile:
20. led 2010 v 10:30  • Odpověz
to uteče Drndi,unor je tu cuby dup
no já sem za svobodna měla taky německé příjmení,problém měli spíš jak se píše,no ted sem si trochu polepšila :wink:
20. led 2010 v 10:32  • Odpověz
drndi: tak já se asi budu jmenovat krásně česky, až si vezmu svého přítele :wink:
20. led 2010 v 10:33  • Odpověz
handm no mojí sestře FC zneužily jeden debil,kterej jí měl rád a ona ho nechtěla zneužil jí všechna hesla k mailu atd a ještě jí tam dal nechutný fotky,takže si taky dávám pozor,dneska se to dá krásně zneužit
20. led 2010 v 10:33  • Odpověz
chicolko,že by typicky česky Nováková? :grinning:
20. led 2010 v 10:34  • Odpověz
handm - já jsem tam zaujatá proti hrám typu Farma, posílání srdíček a podobnejm ptákovinám... ale na fotky a nalezení přátel který jsem i pár let neviděla je to super.
20. led 2010 v 10:34  • Odpověz
pepi srdíčka a takový typi taky nemám ráda ,ale farmu mám i kavárnu a rybičky ,to mě docela baví no jak se říká Kdo si hraje nezlobí :grinning:
20. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Jojo, holky chce to bezpečná hesla...já už si také dávám pozor. Ale zrovna FB mi přijde celkem bezpečný, když tam mají přístup jenom přátelé.
20. led 2010 v 10:35  • Odpověz
no chicolko,ségry přítel je machr na pc a říkal,že ani fc není bezpečný vše se dá zneužít,naštěstí se mi to zatim nestalo ,ale já mám tolik na všem hesel,že kdo si to má pak pamatovat :wink:
20. led 2010 v 10:37  • Odpověz
motol: nene...Krákorová :wink:

pepi: farmu jsem hrála...ale pak jsem zjistila, jak trapná ztráta času to je, tak jsem s tím šlehla a srdíčka mě taky obtěžujou...ale na nalezení přátel je to fakt super...mám tam své spolužáky z VŠ, některé už možná nikdy naživo neuvidím, tak takhle aspoň trošku jsme v kontaktu.
20. led 2010 v 10:37  • Odpověz
motol: jo, to věřím, že když je někdo expert, že se to zneužít dá...
20. led 2010 v 10:39  • Odpověz
já se taky docela bojim zneužití, nic moc tam ani nedělám, hry neumim, srdíčka mi občas přijdou, tak dám jen potvrdit, ale taky s tím moc neumim. Maximálně okomentuju příspěvek nebo fotky :slight_smile:
20. led 2010 v 10:40  • Odpověz
chicoo, tak až ti někdo zase bude posílat srdíčka, tak těsně pod tím "akceptovat ignorovat" je miniaturním písmem napsáno "blokovat tuto aplikaci," tak si na to klikni a budeš mít klid... taktéž u všeho co ti vadí.
20. led 2010 v 10:40  • Odpověz
a vy nemáte založený spolužáky?my máme ze základky ze střední a je to dobrý na kontakty a následně na srazy
20. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.