• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Pavzco, a já si celou dobu myslela, že jsi Pavla, né Pavlína :grinning: Je stejně sranda, jakou má člověk představu....Já si třeba hned na začátku, když jsem se tady k holkám přidala myslela, že zlab je černovláska a když jsme si pak navzájem vyměnovali nicky na beremese, tak sjem zjistila, že je to blondýnka :grinning: Prostě sranda, jak si kdo koho představuje.....Ani sjem třeba netušila, jaká je kočka syll....než až si přidala foto :wink:
20. led 2010 v 10:43  • Odpověz
jenom nechápu co z toho ty hekři mají :angry:
20. led 2010 v 10:43  • Odpověz
vid Drndi,jak si syll přidala foto,sem jí psala ,že je pěkná :wink:
20. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Holky, já vás dočtu později, musím teď rychle něco udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: stejně píšete jak o život, tak enstíhám ani číst, natož reagovat :sweat_smile:
20. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Holky no co tu tu čtuuu?? Jáá a kočka??? Kde jste nechali očka??? :fearful:
Jsem jak tuleň :grinning:
20. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Jsem se na vás holky mrkla jen tak jednim očkem, musím si vše prohlédnout doma :slight_smile: ted není čásek :confounded:
20. led 2010 v 10:50  • Odpověz
syll spodek vidět není a hořejšek vypadá pěkně :wink: :slight_smile:
motol já myslela, že mysliš na FB, tam mám víc fotek :grinning: hodim ti IP
drndi jojo Pavlína, na Pavlu jsem háklivá :grinning: i když čím starší, tím míň to řešim :slight_smile: Jsou nenapravitelní, co říkaj Pavlo a už na to i slyšim, ale v pubertě jsem dělala, jako že to neni na mě
Pavci IP, jinak nebudu vědět která jste která :grinning: večer si v tom udělám pořádek :grinning:
20. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Syll, kdepak tuleň, mrkni na mě do albíčka na FB - jsem metr vysoká, metr široká :grinning: Ty jsi aspoň vysoká - aspoň 175cm máš, ne? Jo a ještě jsem se chtěla zeptat - všude vidím na stole na Tvých fotkách cigaretky - že by vášnivá kuřáčka před těhu? Nedělá Ti to teď problém? Nemáš chutě? :sweat_smile:
20. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Holky, já se taky těším, až si vás večer na FB prohlídnu, jak vypadáte...Když zatím nebude ten srázek, tak aspoň takhle :wink:
20. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Taky jsem zvědavá, jestli poznám, která jste která :sweat_smile:
20. led 2010 v 10:53  • Odpověz
motol: spolužáky máme, ale nikdo tam nechodí, takže FB to jistí
syll na fc sem tě neviděla´,ještě tam nejsi má kamarádka :grinning: ,ale jdu si tě přidat :wink:

no já nemám ráda když mi někdo říká Moniko,mě to přijde moc tvrdé,a vůbec moje jméno je nehezké :unamused:
Drndi, ano kouřila jsem, ale tak rekreačně :grinning: 4denně po práci na akci tak 7 :grinning: , teď mi to vůůůůbec nechybí, a to jsou i fotky z dovolenek, tam hulím jak fabrika nekde no :grinning: Už to nechci vidět, je to svinstvo :sweat_smile: , ale to říkám teď v těhu...kdovi co pak, ale závislačka jsem nikdy nebyla :wink:
Motol, Monička je hezkéééé jako! :dizzy_face:
20. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Heh já zase nereaguju na "Verčo" :grinning: Veru, Niko, Véčko (tak mi začala říkat kamarádka po filmu 4svatby jeden pohřeb,) ale v zásadě nejvíc slyším na Veve - složenina prvních slabik jména a příjmení za svobodna, byla jsem Veselá, teď už "jenom" veselá :grinning:
20. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Pavci tebe jsem okoukla ted, moc šikovnááá, krásná svatební jéééé :dizzy_face:
20. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Drndi, tak nějak jsem si tě představovala, a manžela máš super :wink: takový pohodář tipuji :grinning: :dizzy_face:
20. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Monika je hezké jméno, kdyby se mi zrovna nevybavovala moje doufám ode dneška ex švagrová, která má tu drzost mi posílat pozvánku na facebook, když mě nikdy neměla ráda.
Mně se zase nikdy nelíbila Pavlína, zvlášť v pubertě, i teď mi to přijde takový táhlý, říkám "Líná Pavlína" :grinning: Slyšim na Pavli, Pavčo, Pájo
20. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Monička škoda,že tu není smajl kterej se odstřelí :grinning:

tak a syll spodek je taky dobrej :wink: :slight_smile:

Drndi,ještě že tam máš stejnou fotečku co tady mi tam vyjelo víc Petul :wink:
Moni sluší ti to s chlapečkem, je milenýýýý a ty si sympatická :wink:
syll: jj, taky jsem ta rekreanda :grinning: Pěkně mě to štve, ale tím, že kouří můj manža ( krabku denně ), tak mi to celkem před ním dělá problémy. Někdy za den vykouřím 2, někdy 3, 5, na akcích třeba i půl krabičky :sweat_smile: ale mám i dny, kdy ani jednu a je mi fajn - to je třeba, když je manžel na služebce a neláká mě tou nikotinovou chutí :angry: Jinak když jsem poprvý i podruhý otěhu, tak jsem z minuty na minutu přestala a problém mi to vůbec nedělalo. Vím, že bych musela přestat 2 roky před otěhu, aby to vůbec mělo smysl a tělo se pročistilo, na to je teď už pozdě :frowning2: Jinak si myslím, že po porodu zase začnu, mělo to tak spoustu mých kamarádek a to si myslím, že nejsou moc velký kuřačky....
20. led 2010 v 10:59  • Odpověz
já a sympitaická na fotce,syll každej kdo mě nezdá tak mu přijdu pyšná ,nevim proč,ale jinak si myslim,že sem opravdu v pohodě žena :wink:
20. led 2010 v 10:59  • Odpověz
syll jsme se vdávaly ve stejný den. Taky jste měli zimu a pršelo vám?
20. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Petu sem si taky ,tak nějak představovala,taky moc sympatická žena jako Sylva :wink:
20. led 2010 v 11:02  • Odpověz
motol, ty máš zítr narozky :slight_smile:
20. led 2010 v 11:03  • Odpověz
syll: No jo manža je šprýmař, strašně společenskej človíček kterej nezkazí žádnou srandu :grinning: A hlavně - je to moje malý děcko :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
20. led 2010 v 11:04  • Odpověz
jo mám jak to víš Pavczo?
20. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.