• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj co se to tu deje? kam jdete?napiste mi to prosim nekdo do ip, at to nemusim slozite hledat.
jinak ja byla na kontrole,stav nemenny, druhe mimi nezije ,ale zase roste, ted uz jsou doktori nervozni a ja taky,prvni mimi je ok , meri 3,1 cm apekne prospiva, zatimma dostatek mista, dalsi kontrola 25.1. Porad je mi spatne a uz mi dost roste brisko, coz se mi zdalo taky docela brzy.
20. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Holky nevím která z vás psala že se jí málem podařilo nastoupit do cizýho auta...no mě se to včera podařilo. Holčička co seděla vzadu chudina zaječela...tatínek se na mě díval jak na blázna. :grinning: Sem od tama vystřelila..zlomila si nehet a valila dál :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz
tomahavk: jejda...a co se teda bude s tím miminkem, co nežije, dělat? Oni čekají, až odejde samo. Každopádně super, že druhé je v pořádku a prosívá. Hned doplním další kontrolu do tabulky. Opatruj se.
20. led 2010 v 11:30  • Odpověz
zlab: To je u našich, takže to není naše akvárko :grinning: my bohužel doma nevlastníme žádné zvířátko :frowning2: Ale snad brzy budeme :wink: Jinak jsem koukala na fotečky z Alp - ty taky lyžuješ? Já miluju zimu na horách, lyžuju od svých 6ti let, v březnu jedeme do Itálie do Val di Fiemme, straáááášně moc se těším :grinning:
20. led 2010 v 11:30  • Odpověz
tomahavk, ježiš a co teda udělají s tím druhým mimi?? hlavně na sebe dávej pozor!
20. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Tomahavk, kdo máme facebook tak si přidáváme ty co ho maj taky.. hlavně teda kvůli fotkám a kdyby se někdy stalo, že se sem něco nebude chtít psát, kvůli tomu že to tu nejde zamknout, ale na MK nikdo nezavnevřem.
20. led 2010 v 11:32  • Odpověz
holky myslíte, že je blbý si u gyn dr říct o neschopenku???
20. led 2010 v 11:33  • Odpověz
nojo, melírek, musím s tím pačesem něco zas udělat :slight_smile:
20. led 2010 v 11:33  • Odpověz
chicoola: Ja nevim , mam uz taky strach,protoze jsou doktori nejisti, doufaji ze to mrtve prestane rust a zacne samo mizet, ale zatim se mu nechce. Jeste mam misto na obe, ale nikdo nedokaze rict, co bude dal, jen me porad sleduji, berou mi krev a delaji testy. manzelovi zjistili otoceny 9 ty chromozom,ale nastesti to neznamena nic spatneho jen anomalie.Taky mam zvysene protilatky proti toxoplazm+ parmavirum ( jestli to pisu spravne), tak brali znovu krev, aby potvrdili ze jen jen zvysena imunita,ale nejsem nemocna. Ted naposled mi doktor rekl, ze za tri tydny uz budeme vedet, zda nase zdrave mimi prezije, malem me to polozilo.
20. led 2010 v 11:34  • Odpověz
toma: Ježiš, přeji hodně štěstíčka, ať je všechno v pořádku....drž se, uvidíš, že to bude O.K. :wink:

bliz: Jj, proč ne. ŘEkni, že už to v práci nezvládáš, jsi hodně unavená, a že by jsi chtěla být doma. Žádnej doktor Ti neřekne ne, to by byl blbec :angry:
20. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Jé já chci taky Vaše kontakty na FB :grinning:
20. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Tomahavk, tak moc moc džím apleky, aby to dobře dopadlo. Hlavně, že aspoň jeden pusclík je ok
20. led 2010 v 11:36  • Odpověz
Ahoj holky,
tak sjem akorát dorazila ze screeningu a dr mě posílá do Prahy do Genetu protože NT máme hraniční 2,7 tak tam mám být zítra v 8ráno a rozhodne se a uvidí se co a jak :frowning2:
20. led 2010 v 11:36  • Odpověz
ja mam taky jmeno na fb ,ale moc tam nechodim ani tam nemam fotky, ale na nejakou dobu bych to tam mohla dat jak se da k vam pridat?
20. led 2010 v 11:37  • Odpověz
hediku: cože? :frowning2: To mě strašně moc mrzí, zrovna jsem před chvílí na tebe myslela, jak to asi dopadne a ty neseš takovýhle zprávy. Snad to dobře dopadne, nic nevzdávej a nestresuj se, i když to asi v tuhle chvíli půjde dost těžko. Držím moc palce a budu na tebe myslet, aby to dopadlo dobře!!!
20. led 2010 v 11:40  • Odpověz
drndi, toho se právě tak trošku bojím a přemýšlím jestli si řeknu nebo ne, aby na mě nečuměl jak péro z gauče, že si jako "na plnou hubu" řeknu o neschopenku... jenže v práci to už vážně nějak nezvládám. divím se, že dneska je to volnější - konečně :sweat_smile:
20. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Jejjda, teď to po sobě čtu - takhle to dopadá, když píšu rychle, jako analfabet :sweat_smile:
Hedik, to bude ok, hraniční hodnota ještě neznamená průšvih. Budete zdraví jako řípy!!!
20. led 2010 v 11:41  • Odpověz
blíženko: za zkoušku rozhodně nic nedáš...řekni, že je tam na tebe toho moc, něco si navíc přibarvi, že třeba musíš lítat po městě a obíhávat kdeco...prostě trošku to přežeň...oni ti jí dají!!!
20. led 2010 v 11:42  • Odpověz
hedik, ach jo, takovéhle zprávy neseš... :frowning2: je dobře, že tě posílají hned na druhý den, aby bylo jasno včas. hlavně nic nevzdávej, ještě nemusí být nic ztraceno, držím palečky ať to zítra dopadne dobře!
20. led 2010 v 11:43  • Odpověz
Děkuji moc ale nějak tomu už nevěřím, i když mi dr řekla že nejsou specializovaný pracoviště a že oni to mají přesější ale i tak mám docela strach. Ale jinak pohyby máme srdíčko máme.
Já jdu hned zítra díky tomu že jsem šla za kamarádkou na sál porodní kam jsem chodila na praxi a staniční byla tak hodná a zařídila mi to hned u jedný její známý co v tom genetu dělá jinak bych taky čekala kolik dní :frowning2:
20. led 2010 v 11:47  • Odpověz
chico, no ono bych tak moc nepřibarvovala.. po městě sice nelítám, ale obíhám kde co po naší budově (nejmenované státní instituci), která zrovna malá není. než se třeba dostanu od vrátnice k sobě do kanceláře, tak jí musím celou projít a to je tak cca 7 minut normální chůzí určitě... navíc mi přijde, že šéf mě občas zrovna moc nešetří a nebere ohledy na můj stav a to už se mi vážně nelíbí :frowning2:
20. led 2010 v 11:47  • Odpověz
holky jdu na obídek :slight_smile:
20. led 2010 v 11:48  • Odpověz
handm: neboj, můžem si tady pak psát spolu :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 11:51  • Odpověz
blíženko: tak vidíš...prostě to řekni, ona ti to napíše...řekni, že tam máš velkej stres, oni snad nevystavujou neschopenky jen pro fyzicky náročnou práci...on i psychický nápor je dost...takže si myslím, že ti to v klidu vystaví. Víš jak - líná huba, holý něštěstí...čili neboj se si o to říct!!!

hediku: já ti dám, že už tomu moc nevěříš!!! Musíš věřit za vás za oba!
20. led 2010 v 11:51  • Odpověz
koukám, že do toho nadšení z FB zase přišly nedobré zprávičky. tomahavk, držim palečky, aby aspoň to jedno miminko vydrželo zdravé.
A hediku tobě taky držim palečky, snaž se být v klidu, neboj, dopadne to dobře, třeba jen blbě vyšly testy a tyhle budou přesnější a vyvrátí to.
20. led 2010 v 11:54  • Odpověz
hedik budu držet pěsti a přeju hodně štěstí a to stejné i tomahavk, snad mimi bude bojovník a bude to OK :pensive:
blizenec: o neschopenku bych si rozhodně řekla :wink:
20. led 2010 v 11:55  • Odpověz
Jinak, hedí, co jsem tak četla a pochytila, tak hraniční může být až 3,5 a i přes tento výsledek se mohou plést a narodí se zdravé miminko. pro uklidnění mrkni sem: http://www.emimino.cz/diskuse/hodnoty-nt-na-ultrazvuku-1106/, myslím, že to vážně bude dobré :dizzy_face:
20. led 2010 v 11:56  • Odpověz
Hediku, ach jo, to mě mrzí... :frowning2: Ale hraniční hodnota ještě nemusí znamenat hned špatný! Myslím na tebe a držím moc pěstičky na zítra! :wink:
20. led 2010 v 11:57  • Odpověz
holky, i tady je téma kde se řeší výsledky NT - a většina maminek má zdravé děti (z těch co tam byly vypsány a šly na plodovku se DS potvrdil asi u třech, a všechny teda ukončily, ale důležitý je že těhc mamin je tam asi 12... tak hned neházet flintu do obilí :grinning: )
20. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
20. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.