• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Pavczo, máš krásné fotky na FB :slight_smile:
20. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
Jé holky vy jste na Fb já se k vám také přidám :slight_smile:
Teď jsem an těch NT hodnotách že měla 4,1 psala mi to a že jí sledovali a teď je v 35tt. :slight_smile: Děkuji moc za všechno :slight_smile: už je mi líp a přišla mamka a taky mi říkala ať ještě nevěším hlavu že furt je naděje :slight_smile:
20. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
žlabi díky, většinu té přírody fotí manžílek.
Jinak tu gyndr. změnim, jen doufám, že tedy opravdu za správného dr. Jen si říkám, že tu kontrolu po ms a po revizi bych měla absolvovat ještě u ní, ať to dotáhnu nebo už bych měla přejít a na tu kontrolu jít u nového?
Drndi, u obou převažují ty pozitivní, u té dr. jsem nečetla tedy vše, je toho hodně, no je to na tobě. :slight_smile:
20. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
pavczo, já na tvém místě bych asi s klidem šla už k tomu novému. Pokud ta bývalý gyndr nemá pořádný uzv, stejně by případné zbytky neviděla. Já taky na KO po revizi šla k novému dr a prohlédl mě dokonce pečlivěji. ta bývalá mi po rpvním MA řekla - KO až po první ms a když jsem tam pak volala, že tedy je to tu a kdy mám přijít, kvůli své dovolené mi řekla, že až za další měsíc (dohormady to bylo 10 týdnů po revizi, což mi přišlo tedy moc). Ten nový mě naopak po té druhé revizi prohlédl už asi týden po, aby se ujistil, že je všechno venku a v pořádku.
20. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
Pavczo já bych šla na porevizní kontolu už k té nové Dr.
20. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
Jo, taky mi řekla, že mě prohlídne po té 1.ms. A nemusim jí dávat přímo vědět, že už k ní nebudu chodit?
20. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
Pavcza já jsem si našla takhle nového dr a tomuhle jsem to ani neřekla prostě jsem to nechala a přestala jsem tam chodit
20. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
To je asi jen na tobě. Já té své bývalé nic neříkala, protože se ke mně jjí sestřička zachovala strašně. Dokonce na mě vyjela, ať jdu jinam! Tak jsem šla :slight_smile:
20. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
mě takhle doktor vyděsil s tím že v 17 letech krvácím v těhotenství protože tenkrát jsem měla ms asi 3týdny v kuse a on to nechal prostě být a řekl mi že to přejde. a tam když ti nic nebylo tak byl ok a když ti něco bylo tak byl strašně nepříjemnej.
a pak jsem měla úzkej rukáv tak mi ho sestra chtěla roztříhnout už si brala nůžky
20. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
Ty jo, holky, tyhle starosti s Dr jsou fkat strašidelný!! Copak nestačí, že se něco takového stane, ještě vás týraj sestry nebo Dr.. :frowning2: Pavzci, přejdi a hotovo
klepám na dřevo, že moje je zlatá a sestřičky jsou tam taky fajn
20. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Tak sestřička tam je taky milá a v poho. Právě by se mi jim nechtělo říkat, že jdu jinam, když jsem neměla nějakej konflikt. U té první jsem to taky tak udělala, že jsem nic neřekla a šla k téhle, tenkrát na doporučení, že je dobrá. Tak snad nebudu litovat, když půjdu k tomu dr. Ke všemu tu sestřičku od první dr. občas potkávám v buse, protože bydlí při stejné cestě, co jedu dom. Tvářim se, že nic. :slight_smile:
20. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
jé, holky, já si vás chci taky prohlídnout na fb :slight_smile: pošlete mi prosím kontakty do IP, já vám pak odepíšu s mým jménem a emailem. Poslala bych vám to rovnou, ale už nevím, kdo psal, že fb má a kdo ne :sweat_smile:
20. led 2010 v 16:14  • Odpověz
Kebulko IP :wink:
20. led 2010 v 16:19  • Odpověz
tak na mě jstě nějak zapoměli, já chci taky FB :grinning:
20. led 2010 v 16:27  • Odpověz
Jinak se těším na so, jdu do kina na Avatar, tak jsme zvědavá jaké to bude ataky se konečně dostanu mezi lidi, jupí
20. led 2010 v 16:27  • Odpověz
Kebulko: též máš mé jméno v IP...jsem zvědavá, jestli se v tom pak vyznám, která jste která, až si vás večer přidám. Za chvíli pádím domů, jdu cvičit a potom hned na FB. :slight_smile:

Jinak už plánuju první letní dovču...pojedeme do Berlína neb máme volňásky do Tropical Island, takže pojedeme do tohohle ráje a pak si prohlídneme Berlín, plánuji to tak na 4-7 dní. Pak tedy to Norsko - letadlem - takže tak trochu doufám, že to padne, protože budu těhotná :dizzy_face: a letecky nikam nic nepodniknu, ale kdyby ne, tak se tam letos rozhodně podíváme, no a samozřejmostí je naše již tradiční dovolená na Šumavě pod stanem. A spousta dalších výletů po ČR. Jéééé, já už se tak těším. :slight_smile:
20. led 2010 v 16:30  • Odpověz
medanko: na avatar chci jít taky...jsem teď četla, že ale po shlédnutí mají lidi sebevražedné myšlenky :grinning: jakože z toho, že v takovém ráji nikdy žít nebudou...tak bacha :wink: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 16:33  • Odpověz
No já se spíš těším že budu venku z domu, hlavně na to chce jít manžel :grinning:
20. led 2010 v 16:34  • Odpověz
berušky tak jsem si vás na FB přidala, jestli někoho nééé, tak se hlaste :o) ale je mazec, že ve vás jménama moc nevyznááám, hihihi :grinning:
20. led 2010 v 16:35  • Odpověz
syll: já se taky obávám, že v tom budu mít zmatek... :slight_smile:
20. led 2010 v 16:36  • Odpověz
Avatar chci taky vidět :grinning:
20. led 2010 v 16:37  • Odpověz
Já avatar už viděla a líbil se mi moc. Sebevražedný úmysly jsem tedy neměla, ale pěknou planetku vymysleli :slight_smile:
20. led 2010 v 16:38  • Odpověz
Já bych spíš brala domů tu mašinku na avatar :grinning:
20. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Čau holčiny, tak už si vás prohlížím na FB! :grinning:
20. led 2010 v 17:22  • Odpověz
Máte tam krásné fotečky! :wink:
20. led 2010 v 17:25  • Odpověz
Ahoj Ajo, taky mrknu :slight_smile:
20. led 2010 v 17:25  • Odpověz
Tak teď jsems e dostala ke compu tak to tady prohlížím holky máte krásný svatební fotečky a samozřejmě i všechny ostatní moc vám to tam sluší :slight_smile:
20. led 2010 v 17:30  • Odpověz
hedik:dík za kontakt na FB :grinning:
20. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Zlabi, ty jsi toho teda nacestovala :wink: !
20. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Holky, jak si můžu změnit na FB příjmení, nebo aspoň doplnit druhé? FB jsem měla ještě za svobodna a teď nevím, jak tam doplnit to nové? :sweat_smile:
20. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.