• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Jinak je to moc super, že se můžu kouknout, jak vypadáte :wink: !
20. led 2010 v 17:38  • Odpověz
Ajo, já tunzměnu jména taky dlouho hledala, nakonec jsem jí vypátrala - je to v nastavení - jméno :wink:
Tak jsem to prohlídla přidala a jsem z toho pěkný jelen :grinning:
Medan, ty jsi ta s tou růžičkou? :slight_smile: že bych si tě taky přidala :wink:
20. led 2010 v 17:40  • Odpověz
zlababa:jojo to jsem já :slight_smile:
20. led 2010 v 17:43  • Odpověz
A jooo, zlabi, díky moc! :wink:
20. led 2010 v 17:44  • Odpověz
Holky to je fakt sranda :grinning: Já si vás představovala úplně jinak
20. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Tak jsem taky zvědavá, jak se ve vás zorientuju, trvalo mi, než jsem si srovnala přezdívky tady a teď jména :slight_smile: Pro mě větší překvápko než obličeje jsou ta jména :slight_smile: Tady jsme zvyklé na ty přezdívky a teď mi to ke jménům moc nejde :wink: .
20. led 2010 v 17:47  • Odpověz
TEdy, já nevím stále nic, krom těch, co jsem vás viděla ve svatebním :slight_smile:
No ale teď už mizím z práce :slight_smile: Mějte se, hezký večer!!:slight_smile:
20. led 2010 v 17:47  • Odpověz
pavcza:ten tvůj hafan je fakt boží :grinning:
20. led 2010 v 17:53  • Odpověz
díky, medan :slight_smile: teď už je pěkně nervozní, za hodinu má přijít manžel z práce a on bez něj trpí. Tak už se nemůže dočkat.
Jinak teď mi pípla upomínka na mobilu, tak si říkám, co tam mám? A koukám - zítra kontrola na gyndě, vzít moč. To jsem zapomněla zrušit, zítra jsem si měla jít pro průkazku a vyšetření moče a krve a těšila se, že na utz už bude rozpoznatelné mimi. :frowning2:
20. led 2010 v 18:07  • Odpověz
pavcza:to bude v pohodě, neboj, já byla dnes u kadeřnice a ta mi taky říkala že o to přišla, že měla děsnou lékařku a hned změnila lékaře
20. led 2010 v 18:09  • Odpověz
pavcza:no já když jsem se stěhovala tak jsem svého hafíka musela nechat u rodičů, manžel prostě protestoval, a prdola mi to ještě neodpustil a vždy dělá že mě nezná když dorazíme k rodičům :grinning: a když ho hlídám když josu naši na dovolené tak mi dělá naschvál
20. led 2010 v 18:13  • Odpověz
holky, jste všechny moc sympatické!
20. led 2010 v 18:35  • Odpověz
tedy medan, to když už si pejska měla, to já bych si nedovedla představit dát ho pryč, i když tedy jen k rodičům. U nás jsme ho naštěstí chtěli oba, manžel možná víc, já měla vždy takové období, kdy mě to chytlo a pak jsem si uvědomila co to obnáší a rozmyslela si to. Ale když manžel dělá na směny a nebývá Tobi furt sám, tak se to dá, ale kdybychom oba dělali každej den od rána do odpoledne, tak bychom si ho nepořídili. JInak manželův sen je bernský salašnický pes, tak pokud nějakým zázrakem někdy nebudeme mít domek, tak se mu tenhle sen nesplní, protože to už neni bytový pejsek. :wink:
20. led 2010 v 18:40  • Odpověz
Holky to je super ten FB, jen někdy mám zmatek která je která :grinning:
20. led 2010 v 18:46  • Odpověz
syll, taky mi trvá, než se zorientuju, ale když má někdo přezdívku podobnou jménu, tak se to dá :slight_smile:
20. led 2010 v 18:50  • Odpověz
pavli, měla jsi na svatbě moc pěknej melírek
20. led 2010 v 18:56  • Odpověz
Holky, tak jsem si udělala čajík a k tomu 2 müsli tyčinky a jdu vás shlídnout :grinning: nějak to stávkuje a nejde mi si přidat áju a hedika...tak snad to rozpohybuju...
20. led 2010 v 19:18  • Odpověz
JJ Kebulko, třeba jako jáááá, že? :grinning:
20. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Taky jsem ted byla chvili na FB a kukala na fotečky :o)
20. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Chico, tak šup šup! :grinning: Nebo mi napiš jméno a já si zkusím přidat tebe :wink:
20. led 2010 v 19:31  • Odpověz
ufff, tak jsem doma z práce :slight_smile:
20. led 2010 v 19:35  • Odpověz
ají: IP :slight_smile:
20. led 2010 v 19:35  • Odpověz
Holky, tak jsem to prolítla, téda jste všechny takový sympaťandy. To je fakt super vidět vás a konečně zařadit, i když vtom zařazení už zítra budu tápat. Ale je to fakt bezva!!! :slight_smile:
20. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Chicoolko, tak mě už to šlo! :wink: Potvrď a jdu se na tebe taky juknout! :wink:
20. led 2010 v 19:42  • Odpověz
kebul díky, ten melírek jsem si nechávala dělat až do prosince, ale v rozpuštěných vlasech tak nevynikl. A hlavně se pak brzy vymejval a mě už nebavilo chodit si to každej měsíc obnovovat, tak minule jsem řekla, ať mi dá hnědou na celou hlavu takovou nejvíc podobnou mé původní barvě. Ještě mě kadeřnice varovala, abych za měsíc nepřišla, že chci zase červenou :slight_smile: tak jsem řekla, že ne, že právě chci, abych nemusela chodit tak často. A doplnila jsem si tam svatební fotečky, v únoru už 8měsíců, to letí :slight_smile:
20. led 2010 v 19:43  • Odpověz
koukala jsem holky, že 6.6.09 byl asi magický datum, dvě nebo tři jste se vdávaly :slight_smile:
20. led 2010 v 19:44  • Odpověz
chico, já jsem taky nadšená z toho, že konečně vím, s kým si povídám :wink: a musím říct, že nám všem ty těhotenský bříška budou moc slušet :sweat_smile:
20. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Tak jsem přednostně shlédla vaše svatební fotky a musím konstatovat, že vám to všem sekne a všechny máte nádherný šťastný výraz ve tvářičkách... :dizzy_face:
20. led 2010 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.