• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
chicoool, taky budeš mít, uvidíš... ono to na té svatbě jde tak nějak samo :slight_smile:
20. led 2010 v 19:48  • Odpověz
kebulko: jojo a už se na to těším...a doufám, že na ten den D budeme 3 - s miminkem v bříšku :slight_smile:
20. led 2010 v 19:49  • Odpověz
a já ve vás mám teda bordel,jak tam nemám nick z koníka :grinning:
Holky, jste mi všechny strašně moc sympatický! :wink:
motol, tebe ještě nemám - IP :slight_smile:
20. led 2010 v 19:51  • Odpověz
kebulko si to ty ta svatební fotka ju?
20. led 2010 v 19:53  • Odpověz
20. led 2010 v 19:53  • Odpověz
super :slight_smile:
20. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Motol, taky tě ještě nemám na FB - IP! :wink:
20. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Holky vy máte některý fotek teda :slight_smile:
20. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
ahoj, tak koukám že už jsme si docela i na ten FB dost zaregistrovaly :slight_smile:

Motol, taky myslím že tě tam ještě nemám :slight_smile:

Jsem tu jen na skok, H. jel na nákup a za půl hodinky mi začíná krasobruslení :grinning:
20. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Super, tak už vás mám asi všechny (co jsme tu dnes byly) :wink:
20. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
JJ holky, jste moc fajn.
Taky jsme měli svatbu 6.6. ten datum se mi moc líbil :grinning:
20. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
jj datumek dobrý, ale to počasí :unamused: jen my se k datu dostali oklikou, furt jsme nevěděli ani který měsíc - září pozdě, srpen bývá ošklivo a je už dost rodinných oslav, červenec mám nejvíc alergie, červen se mi zdál brzo, tak nakonec padl červen, že bývá hezky a v Poříčí kam jsme se taky složitě dopátrali v otázce "kde" dělaj svatby vždy první sobotu v měsíci a až pak jsme se koukli na datum a zjistili, že je 6.6. :slight_smile:
Jo holky, všechny jste krasavice a teď netušim, které jste tu skučely nad postavama, protože žádná tlustá nejste! :slight_smile:
20. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
chic? Ještě tě nemám potvrzenou?
20. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
Holky, koukám facebooková mánie :grinning:

Koukala jsem v práci jen tak narychlo na fotečky...nejvíc se mi líbí ty svatební , to je jasný, že :grinning: No a pak ty dovolenkový, pač strašně ráda cestuju :wink:

Jste tu ještě některá?
20. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
Jo Pájo, taky jsem teď chtěla napsat, že proč si tady naposled ( myslím Aja ) ztěžovali, že jsou tlusté :sweat_smile: Ajo, vždyť ty máš lepší postavu, jak já !!!!! :wink: a koukám, že jsi pivařka, to bysme si rozuměly :grinning:
20. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
já pivko také ráda :slight_smile: jen jsem ho dlouho neměla. Teď si konečně dávám aspoň svařák.
20. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
Jůůů Pájo, a jakej? z červenýho nebo bílýho? Mňam, my děláš chutě :grinning:
20. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
z červenýho, z bílýho jsem ještě nepila. Já na něj měla velkou chuť, když jsem nemohla a teď ani ne, ale dala jsem si a je dobré. Taky bych ráda na koktejlík, ty já můžu a dlouho jsme nebyli, tak doufám vyrazíme.
20. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
Já miluju mojito, dělám ho i někdy doma, jenže ten můj zlobivec nepije a sama bych se z toho množství ( jeden litr ) asi pěkně picla :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Páji, úplně Ti závidím toho Vašeho hafana. zrovna teď, když je manžel na služebce, tak je mi tu jaksi smutno :frowning2: bych se k němu chtěla tulit :wink: U nás v rodině má pejska jenom babička , malýho jorkšíra ( však jsi asi mohla vidět na FB), jenže já jsem na ty velký psi :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
HOlky nemluvit o alkoholu :o) já teď nemůžu pít :o) ale teda sem tam si dám decku červeného na krev :grinning: to se můůůůže a od mojého sem tam upiju pivečka...to je dobre na ledviny a močák :grinning: jaká výmluva takááá :grinning:
20. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
taky jsem dělala domácí mojito, ale jen na skleničky. To manžílek má moc rád, jen, když někam jdem, tak si dává jahodové nealko :slight_smile: a já pěkně alko. Ale mám spíš rád takové ty sladké smetanové nejklasičtější zástupce pina colada nebo swimming pool :slight_smile: Jednou jsem si dala 4 různý za sebou a blila jsem ještě dva dny po :grinning:
Svařáček z červenééého :grinning:
drndi, však já jsem taky ráda, že se mám ke komu tulit, když tu neni manža. A že on to umí i v posteli, celá půlka je volná a on se namáčkne přímo na mě :slight_smile:
syll a dlouho se nenapiješ, když k tomu přidáš kojení :slight_smile: já extra měla chuť na to víno a říkala si, že si dám po 3. měsíci sklenku nu a tak si teď zas můžu dávat neomezeně, ale to nedělám :grinning:
20. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
Pavli, a Tvůj manžílek taky fotí? Můj si koupil minulý rok specielně kvůli svatební cestě skoro za 30 tisíc foťák a teď když někam jedem do přírody tak o něm celej den nevím :grinning:

Jinak o blití ani nemluv. Minule jsem smíchala bílý vinko s becherovkou a manžel mě táhnul celou cestu domů jak trakař, musel mě doma převlíct do pyžama, a když už jsem ležela, tak jsem ho ohodila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Rozdýchával to pěkně dlouho :sweat_smile: Prostě mi to nesedlo.....jinak můžu míchat jak chci a nic!
20. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Piňa Colada je super.....a na dovolený u moře úplně nej ...tady doma tomu nedodáš takovou tu exotičnost, která k tomu patří :dizzy_face:
20. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
tak na terásce přímo u moře jsem jednou dostala naprosto příšernou piňa coladu :slight_smile:
Tak manžel se teď ohodnotil, že je levnej. Protože si pořídil foťák jen za 12 tis. a to se ještě musel dlouho dovolovat :grinning: , ale prý by neměl problém vybrat si za 30 :slight_smile: ale to by mu neprošlo. Jinak fotí rád, furt, všude.
20. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
Stál asi 26 tis., ale to už je celkem fuk, je to i tak moc...Já jsem mu to nechtěla dovolit, říkala jsem mu, že pro naše focení je to zbytečný, že nám stačí nějakej digitál do 15 tisíc, jenže on chtěl prostě zrcadlovku a basta! Nakonec mě dostal na to, že budeme mít jednou krásný fotečky miminka a já sem vyměkla :grinning:
20. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.