• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Blizennec: vůbec nic, posledně mě aspoň bolely ty prsa, ale teď ani to ne, takže jsem fakt vykulená. testila jsem jen tak pro sichr, protože jsem večer měkla jít na jógu a pak do hospy. Ale je fakt, že že tak týden mě trošičku pobolívá podbřišek jako při slaboučký mršce.
27. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
zlababa, taky bych ti to moc přála to je jasný :wink:
jasně že si tě tu necháme, budeš nám pěkně povídat co nás co nevidět všechny čeká :wink: :slight_smile:
no buď si to nepsala a nebo si to zrovna já nevybavuju...
27. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
zlababa: ono to tak nejčastěji bývá. jednou na sobě "pozoruješ" snad všechny možný příznaky těhu a nakonec z toho nic není, další měsíc zase prozměnu bohužel vůbec nic, říkáš si, tentokrát z toho bohužel nic nebude, no a pak se nestačíš divit, když ty // najdeš :slight_smile:
teď okolo mě je taky spoustu holek těhotných a u většiny z nich to bylo takhle, teda alespň u těch, který se o mimi snažili :wink:
27. srp 2009 v 16:22  • Odpověz
takže ta dr: jdu k ní s papírama z nemocnice na kontrolu po 4 dnech, což mi řekli v nemocnici a ona mě poslala domů, že jdu moc brzy a že mám přijít až po první mrše. Taky si neodpustila poznámklu, že jsem potratila kvůli svatbě (blbost!) Tak volám po té prvnmí mrše, že jako bych přišla a ona na to, že má dovolenou celý měsíc. Zeptala jsem se, jestli to nevadí, že na kontrolu tudíž půjdu až 2,5 měsíce po zákroku, když v nemocnici povídali do týdne a ona na to, že se kvůli mě nerozkrájí. :confused:
27. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
ještě mi babizna řekla, ať si najdu jinou doktorku! Tak jí asi poslechnu, ale zatím jsem nějak nepokorčila, všade měli zatím plno. Tak uvidíme, dám tomu dva týdny a když bude pořád důvod, někam se vetřu :slight_smile:
27. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
zlababa: tééda ty se nezdáš!! :wink: :grinning: To je hned když se nesnažíš..to znám :wink: Gratulace si teda ještě nechám, ale myslím že bych mohla :wink:
Mudra je teda pěkná kravka..taky bych k ní nešla.
Kamoška otěhotněla druhej měsíc po revizi..teď je v 18 tt a včera se dozvěděla že čeká vytouženou holčičku, takže neboj, všechno dobře dopadne
27. srp 2009 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz
zlababa: takovou mudru bych ihned změnila! neboj ono když budeš těhu, tak by tě někde přeci přijmout měli :wink: jak říká labell -všechno dobře dopadne ;)
27. srp 2009 v 16:29  • Odpověz
Labell, dík, já taky věřím, že pokud se to má povést, bude to v pohodě i takhle brzy po revizi. Nějak si myslím, že tělo si prostě řekne samo. Ale mudru fakt změním. Mám rozhozené síťě, akorát jsem nepočítala, že ho budu potřebovat tak brzy :sweat_smile:
27. srp 2009 v 16:29  • Odpověz
Holky, tak já pádím domů, večer ještě přijdu, protože se tu jistě strhne vášnivá debata o zlababicce a jejích //. A u toho musím být. :grinning: Zatím papa.
27. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
Měj se chico, ale já tu večer nebudu, jdu na tu jógu :sweat_smile:
27. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
zlababa: sem se teď dívala na ty grafy co máš v albu a doufám že se zase nějak brzo zadaří, protože tohle teda fakt nechápu :unamused:
27. srp 2009 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz
chicoo: měj se, taky jsem zvědavá na tu debatu, škoda že u toho nebudu moct být, doma zatím net bohužel nemáme :frowning2:
27. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
labell, dneska tam bylo 37,1, jen pro upřesnění :slight_smile:
27. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
zlababa: já teda BT neměřím, na to jsem moc pohodlná, něco malinko ale vím.. když je teplota takhle pořád nahoře tak by to těhu znamenat mohlo že :slight_smile: to je dobrá cesta :slight_smile:
27. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
Podle mě je to divočina :slight_smile: jsem schopná z toho měření poznat ovuli, ale těhu ne. Vím, že posledně mi před mrchou teplota vůbec neklesla, to je vidět i na tom prvním grafu. Takže závěry z toho nedělám a prostě asi ještě uvidíme, ženy, co? :slight_smile:
27. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
Tý jo jakým to mluvíte jazykem?? :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz
uvidíme, řekl slepý :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 16:42  • Odpověz
No nicméně musím říct, že jsem moc ráda, že vás tu mám. Představte si mě, jak s tím chodím celej den v palici a ne a ne na to přestat myslet. Co kdyby to vyšlo? Ale na druhou stranu se nechci zbytečně nadchnout, protože vím, jaké je to pak zklamání. Teď se mi fakt ulevilo, takže díky díky
27. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
Tak ještě jsem se tu zdržela...jen jsem ještě chtěla dodat zlababko, že ta tvá doktorka je pěkná kráva, jen co je pravda. Protože zamlklé těhotenství není z 99% vinou matky. Člověk to bere jako hroznou ztrátu, ale příroda ví proč to dělá a je to správně, protože takové dítě by nemělo šanci, mělo by nějakou vadu, takhle nějak jsem to četla. Tak a teď už fakt mizím!!!
27. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
zlababa: od toho tu přeci jsme ne :grinning: teď jsem koukala, že uvádíš okres praha. smím se zeptat jaká konkrétně, nebo kde bys potřebovala mít toho gyn dr. moje máma dělá v IKEMu (pozn. nemocnice, je to hned vedle Thomayerky), můžu se poptat jestli by třeba nedoporučila nějakýho gyn dr, který nemá plný stav , pokud chceš :wink: k takový babizně co tady píšeš bych rozhodně už nešla za žádnou cenu..
27. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem doma z práce a co vidím...

zlababa potichoučku gratuluju a doufám, že // budou sílit!

Jinak o mě, my se snažíme 15 měsíc, je mi 26, jmenuju se Katka, děti zatím nemáme, a jsem 26 DC, 9DPO.
27. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
Blizennec - IKEM je super, mám to kousek, jsem taky z Prahy 4, tak kdyby o někom věděla, ráda si nechám poradit. Kdyžtak písni do IP (interní pošta). Díky moc
kebul, taky doufám, že to nebyla jen ranní haluz :grinning: a že tam večer ještě ta druhá povora bude.
27. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
chceš testovat večer? vydrž to do rána... to bude větší jistota :wink:
27. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
zlababa: jasný, až se s mámou uvidím (nejdýl asi o víkendu) tak se poptám a určo pak písnu IP :wink:
a toho ducha určo vyfoť ať se můžem podívat všechny (zvědavé) :slight_smile:

jinak holky mějte se tu pro dnešek fajn, už fakt musím běžet.. jsem zvědavá jaká se tu večer strhne debata, škoda že u toho nebudu. tak doufám že to tu zítra nebudu půl dne dočítat :angry: takže pro dnešek papa
27. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
blizenec ahoj!
27. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
Kebul, nene, večer testovat nebudu, nechala jsem ten ranní na okně v koupelně, tak aby tam jako ten můj ranní duch ještě byl a nezmizel :wink:
27. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
jo ták, tak doufám, že jsi zavřela dveře a zamkla na tři západy :wink:
27. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
Janulkav: s tím tvým testem mě ještě napadá, jestli jsi počkala na výsledek aspoň 10 minut? Já totiž ani napoprvé taky hned nic neviděla, ale po nějaké době se ta druhá začala klubat (myslím že klidně až po 10 minutách), a pak už jí viděl i manža. Připadá mi to nějaký divný, podle mě by test pár dnů po vynechání už něco ukázat mohl, aspoň maličkatýho douška :sweat_smile:
27. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
Kebulko, jsi v tabulce :wink:

janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 41 DC ... 4. snažení
beruska1989: .. 20 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 3. snažení
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 28 DC ... 0. snažení
Žlababa: ......... 30 let ... 0 dětí ... 27 DC ... čeká na 2. porevizní ms
kebule82......... 26 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 15 snažení
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 5. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 3. snažení
labell: ............. 28 let ... 1 dítě ... 18 DC ... 0. snažení
flosmanka: ....... 29let ... 0 dětí ... 14 DC ... 0. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 13 DC ... 0. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 32. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 10 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ......... 27 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 6 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: .......... 25 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 12. snažení
Everhr: ........... 32 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 12. snažení
lolynka: ........... 29 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 2. snažení
27. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
Co beruska1989 a Janinkaves ? Ty už by taky mohly být těhotné :slight_smile:
27. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.