• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pavčo: no tebe mi to nechtělo vůbec potvrdit, ale nakonec mi to napsalo, že už jsme přátelé...počkej, kouknu na to
20. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
pavčo: mně to nejde...pořád mi to hlásí, že se něco porouchalo :angry: chjo, křáp jeden :angry: Zkusím to zítra.

Jsem teď vyšúrovala celej byt, tak jdu padnout do postýlky, jsem už KO. Tak zasejc zítra. Papa.
20. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jé holky, dýl jsem tu nebyla a vy všechny berete roha na FB :grinning: Taky bych vás všechny moooc ráda poznala, ale nejsem na FB zaregistrovaná. Je to ostuda co, nebýt v dnešní době na FB, :grinning: :grinning: :grinning: Moc vás všechny zdravím :slight_smile:
20. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
chic pa, ještě se taky kouknu.
Drndi, koukám, že použil stejnou taktiku jako ten můj :slight_smile: na krásné fotky miminka to zabírá :grinning: i když napínání se u nás vyplatilo, protože původně chtěl za 16 tis. no ale přikoupil už nějaký filtry, knížku, k Vánocům jsem kupovala stativ, teď jsem objednávala fotobatoh za 1600,- k narozkám, takže už skoro na 15 tis. budem. :grinning:
20. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
Pájo, navíc ber to tak, že kdo si hraje nezlobí :grinning:
20. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
lulii neboj nezdrháme, jen okukujem, jak vlastně vypadáme a jmenujem se :grinning:
20. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
Můj manžílek je blázen do veškeré elektroniky a já tomu říkám docela štěstí, protože pak je snadné koupit nějaký dárek k narozkám nebo na Vánoce,.....Třeba mýmu taťkovi vybrat dárek stojí fakt za prd - všechno má, elektronika mu stačí stará - má třeba mobil, kterej je už v polorozpadu :grinning: No a pak kupuj takovýmu chlapovi dárek :angry: tak to řešíme, dárkovýma poukazama, welnes víkendama apod.
20. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
Ahojky holky přeji dobré ránko :slight_smile:
Akorát budu vyrážet do Genetu tak hned jak budu něco vědět a budu doma tak dám vědět.
21. led 2010 v 05:51  • Odpověz
Dobré ráno!

Kliiid, nikdo nikam nezdrhá :slight_smile:

Hedik, hlavně zachovej klid, na paniku je vždycky dost času.
21. led 2010 v 06:56  • Odpověz
Dobré ránko holky,
mám práce jak na kostele ale zkusím vás po chvilkách dočíst :slight_smile:
21. led 2010 v 07:55  • Odpověz
Dobré ráno...zase jsme blíže víkendu, hurá... :slight_smile:

hedik: držím palce, ať to je všechno v pořádku a celá ta situace jen falešný poplach. Jak píše pepi, zachovej klid... :slight_smile: Myslíme na tebe!!!
21. led 2010 v 08:01  • Odpověz
Bré ránečko děvčáátkaaa, musím makat, jen zdravím.

Hediku, drž se, a neboj se ničeho, dobře to dopadne! :wink:
21. led 2010 v 08:02  • Odpověz
Ahoj baby, dneska jsem taky ranní ptáče, máme tu truhláře a montuje dveře, tak jsem musela z pelechu :grinning:
Chicool, ty jsi na FB která? Asi tě tam ještě nemám :sweat_smile:
21. led 2010 v 08:37  • Odpověz
Tak už jsem tě asi našla, tedy doufám, že neobtěžuji někoho jiného :slight_smile:

Hedik, držím palečky na kontrolu, ale bude to dobré, uvidíš.

Jinak u nás asi definitivně padá snažení už tento měsíc, pořád trochu špiním, tak asi ještě raději počkáme. Už se nemůžu dočkat, až se do toho pustíme, ale mám zkrátka teď pocit, že to ještě není 100% :zipper_mouth:
21. led 2010 v 08:44  • Odpověz
hedik: držím palce aby to bylo ok :wink:
21. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Jů a máme tu dnes oslavenkyni, takže motol, z celého srdce přeju vše nej a ať se ti splní to největí přání :dizzy_face:
21. led 2010 v 09:04  • Odpověz
zlabi: IP
21. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Chic, díky, mám to. Snad mě večer poznáš (jsem na podvodní fotce :wink:
21. led 2010 v 09:06  • Odpověz
ahojky holky, tak mam zase mizernou naladu... v pondeli jsem mela nejakou strevni chripku a ja blbec jsem pak do toho komplet vyprazdneneho zaludku vzala leky (estrofem a duphaston) no a druhy den me z toho tak bolelo bricho ze jsem skoro ani nemohla stat :confounded: tak jsem udelala s estrofenem ted 2dny pauzu (stejne jsem i pres nej zacala spinit) tak je me z toho tak smutno ze tento mesic taky nic nebude :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. led 2010 v 09:20  • Odpověz
maxi: nesmutnííííííí , já vím, to se řekne, ale vím pořád takový zklamaní, že tento měsíc zase nic a pak zase nic :frowning2: už mě to taky neba :confounded: neboj všechny se dočkáme! :wink:
21. led 2010 v 09:42  • Odpověz
popellko: dik za podporu... kdyz me to stve ze se porad nedari najit ta spravna lecba, kdybych vedela jsem v poradku a pak jen kazdy mesic cekala jestli se mimisek povede... jenze me ubiji to ze i kdyby se nam mimisek zadaril, tak predem vim ze se nebude mit kde uchytit :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. led 2010 v 09:50  • Odpověz
mmaxicka: to je mi líto že máš pořád takový trápení ale jak říká popelka jednou se to určitě povede :wink:
21. led 2010 v 10:09  • Odpověz
no to se ti ani nedivím, na tvým místě bych z toho byla taky vyřízená, ale neboj letos bude úspěšný rok a určo to bude co nejdřív v pohodě a pak se vám zadaří mimísek :wink: a s čím ty se teda vlastně léčíš? ono je sice hezký se snažit každý měsíc a každý měsíc čekat, jestli UŽ, ale když pořád nic, tak to na náladě taky nepřidá :confounded:
21. led 2010 v 10:10  • Odpověz
hojda holky!
většinu už tady teda neznám, ale s těma co jsme tady začínaly, tak vás zdravím!
no holky už se pupek nafukuje, ale je to sranda... nejvíc mi vadí ta deformace tělní!!! ale jinak jak se prcek převaluje.. to je supr!
hezké ránko.
21. led 2010 v 10:13  • Odpověz
toltec: ahoj...koukám, že už to máš za pár... Kdy nastupuješ na MD?
21. led 2010 v 10:24  • Odpověz
ahoj holky,
chic mám furt u tebe, že jsem odeslala žádost o přátelství, ale v přátelích tě nemám.
mmaxi, je mi líto a chápu, jak se asi cítíš, přeji ti, aby bylo brzy po problémech. Hlavu vzhůru :slight_smile:
Jinak mi dnes přišla pošta - objednaný femigard, ještě jsem ho nezkoušela a dáreček pro manžílka k narozkám - fotobatoh. Dneska musim strávit míň času u počítače a trochu poklidit, když už jsem doma, ať to má nějaký účinek, hlavně skříně, včera se mi podařila ta velká, tak dneska ještě tu menší. :slight_smile:
21. led 2010 v 10:28  • Odpověz
pavczo: no a já tě včera potvrzovala, pak mi to napsalo, že už je to potvrzeno, ale pak jsem koukala, že tě tam nemám...tak jsem tu žádost chtěla dát sama, ale to mi hlásilo, že se něco porouchalo. A teď na to juknout nemůžu, v práci máme FB blokovaný.
Já jsem uklidila řádně včera večer, jsem se až divila, kde se ve mně ta síla vzala. :slight_smile: Dneska ještě douklidím kuchyň a bude zase na chvíli (spíš chvilku :grinning: ) pokoj.
21. led 2010 v 10:33  • Odpověz
no právě, taky mi přijde ten úklid jen na chviličku. :slight_smile: a zvlášť v manžílkově skříni, vsadim se,že dneska už to má zase rozházený :grinning:
21. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Hm, tak mě dneska čeká megaúklid. Truhláři tam vrtaj o sto šest a prach a piliny už jsou bšude :angry: Ale aspoň bude pak zas chvilku čisto. Ale souhlasím s chicoolkou, škoda, že ten pořádek pak nevydrží napořád :slight_smile:
21. led 2010 v 10:37  • Odpověz
tak to mě čeká žehlení :grinning:
21. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.