• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
popel: jo, to na mě čeká taky...na to jsem zapomněla :unamused:
21. led 2010 v 10:53  • Odpověz
pavczo tak jsem se taky odhodlala ke koupi femigardu .-) jen jsem jeste cekala jestli me to schvali magistra aby se to netlouklo s lekama ktere beru a rikala ze by to melo byt v pohode .-) takze zitra zacnu :wink:
21. led 2010 v 11:06  • Odpověz
taky bych měla vyžehlit ale když mě to tak neba :unamused:
21. led 2010 v 11:06  • Odpověz
mmaxicka: tak snad femigard pomůže a potom už to půjde ráz na ráz :wink:
21. led 2010 v 11:08  • Odpověz
mmaxicka: já včera byla u doktora a dostala jsem taky ten duphaston
21. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Holky snad vám femigard pomůže :slight_smile: tfuj, tfuj, tfuj
21. led 2010 v 11:14  • Odpověz
No jo, taky mám pověšený 2 pračky prádla a čeká mě žehlení, to nemám ráda :unamused: Já ten femigard ještě ani neochutnala, píší, před jídlem a já ještě nejedla. :slight_smile: hlavně jsem musela zabalit dáreček, stejně bude manža každej dne otravovat, ať mu ho dám, narozky má až 8.2. já to objednala radši dřív, dokud mám kačky :wink:
21. led 2010 v 11:26  • Odpověz
jelly tak jsem zvedava jestli ti Duphaston zabere snad jo :wink: a jak ho mas brat?
21. led 2010 v 11:26  • Odpověz
pavcza: si pro manžu vybrala pěkný dárek :slight_smile:
21. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Zdravím kočky :slight_smile:

Paji, už Ti ten Femigard došel? Mě ještě ne :frowning2:

Včera jsem si objednala na netu nový parfém, ten můj starý mě už po roce přestal vonět, tak jsem chtěla vyzkoušet něco nového....snad bud vonět tomu mýmu :grinning:

Holky, nebavte se o žehlení, brrrr :confounded: :rolling_eyes: Nesnáším ho!!! A to mám už měsíc ( jsem já to ale ostuda ) velkou kopu v obýváku. Vždycky si z toho vytáhnu zrovna to, co potřebuju, přežehlím, nebo natáhnu na sebe ( když není pomačkané ) a jdu. Jsou tam teda jen moje hadry, protože kdyby neměl manža něco vyžehlenýho, tak je zle....breptal by a mě by to nebavilo poslouchat. Je na oblečení hroznej. Převlíká se snad 3x denně - horší jak modelka :grinning: Tak nevím jestli je lepší mít chlapa, kterej si vezme nový tričko jednou za dva až tři dny, protože já peru týdně kolem 6ti praček, takže asi chápete proč mě to žehlení neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hedi, hodně štěstíčka!
21. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Tak mě čeká domácí úklid :stuck_out_tongue_closed_eyes: O to víc se mi nechce, když vím, že byt není náš :frowning2: Už se strašně těším , až budu ve svým, to se bude uklízet jedna radost - prostě já to tak mám - co není moje, to mě nebaví opečovávat :wink: Teda vyjma dětí - ty si půjčuju ráda :grinning:
21. led 2010 v 11:38  • Odpověz
mmaxicka: 2x denně - ráno a večer
21. led 2010 v 11:51  • Odpověz
drndapetka: já to s žehlením praktikuju naprosto stejně jako ty a už se mi to tam taky kupí :grinning:
21. led 2010 v 11:54  • Odpověz
Holky, to je hrozný...leden skoro pryč a od novýho roku žádná těhule :unamused: Je mi z toho nějak smutno :frowning2:
21. led 2010 v 11:56  • Odpověz
jelly: dřív jsem žehlila u televize, rychlejc mi to utíkalo, ale teď mě už nebaví stát dvě hodiny v obýváju, když vím, že bych mohla dělat zábavnější věci :grinning: No počkej, ono nás to s miminem asi přejde :wink:
21. led 2010 v 11:57  • Odpověz
Tak já jsme akorát dožehlila a doprala
21. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
drndi ještě zbývá jeden týden tak třebas lednová těhulka bude :wink:
21. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
medan29: šikulka :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Drndi, femigard dorazil a už jsem ochutnala, no chuťově nic moc :confounded: ředí se s vodou. Jen jsem si po něm chtěla konečně dát kousek prvního jídla, oběd zatím nemám, chystám spíš až večeři, než přijde manžel z práce, tak jsem si dala jen chleba se šunkou a sýrem, přijde ke mně náš psí miláček, který před chvílí zbouchal celou misku masa z konzervy, hlavou mi odstrčil ruku, skočil na klín a než jsem se vzpamatovala, měl chleba v sobě :sweat_smile: Nenažranec.
jellyy manžel si vybral sám, už to chtěl k Vánocům, to dostal ten stativ a ještě něco na sebe a k narozkám ten batoh, jinak bych nevěděla co.
21. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
drnda: tak děti budou jak ze škatulky ale u sebe to nechám při starým :grinning:
21. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
jelly: tak já stopro lednová těhule nebudu....se mnou moc nepočítejte :frowning2: Ale třebas popelka by to mohla stihnout :grinning:
21. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
jelly: Jj, moje řeč. Mě stačí taky jen vypraný, žehlení je ztráta času :grinning:
21. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Já teda taky příliš nežehlím, věším prádlo tak, aby se nemuselo. :wink: A úklid mě bavil dřív nějak víc, asi stárnu :grinning:
Lednové těhulky bych ještě neuzavírala, třebas ještě stihne chicoolka a popelka, žejo holky? :dizzy_face:
21. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Páji, takovýho mlsouna bych doma náhodou chtěla. Ten můj toho moc nenají....ale zase je vděčnej strávník, to jo :slight_smile: jenže nesmím vařit ve velkým, to by se pak vyhazovalo :unamused:
21. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
drnda: a jakto že máš tak dlouhé cykly?....tak popelce držíme palce aby to klaplo a roztrhl se pytel s těhulkama :sweat_smile:
21. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
drndi přesně jak říkáš proč ztrácet čas s žehlením když kolem je tolik zábavnějších věcí :grinning:
21. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
pavcza: já taky nikdy nevím co koupit chlapovi, ženské se člověk zavděčí snadněji
21. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
No holky, je to vážně smutný, že v lednu zatím není žádná těhule...budeme se s popellkou snažit, i když už je spíš zaděláno nebo nezaděláno...každopádně já jsem chtěla případně s testem čekat do 34.DC a to by byl už únor...no uvidíme, takový úvahy jsou dost předčasný...i když co vám budu povídat, doufat v to doufám. :dizzy_face:
21. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
to jo, ještě má o 5dní dřív narozky můj táta a to nevim, co koupit, přijde mi to chvíli po svátcích, kdy jsem měla problém vyřešit Vánoce a už zase vymýšlej. Aspoň je pak zase 10 měsíců klid :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
drndi: a co sis koupila za parfémek? taky jsem si říkala, že bych nějakej potřebovala :wink:
já teda peru tak 3 pračky za týden a něco nežehlím vůbec, na něco mám svoje fígle a na druhou stranu su strašně moc ráda, že nemám chlapa, kterej by denně nosil košile - brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to co tam mám dneska zmáknu, ať to mám za sebou a konečně klid
holky díky za palce, ale mívám delší cykly, takže čekám mrchu na začátku února - v lednu určo první těhule nebudu, ale chicolka by mohla :grinning:
21. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.