• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
jelly: No nikdy jsem tak dlouhé cykly neměla.....v průměru 38 dní. Po tom mimoděložním se to ještě jakž takž drželo, nejdelší cyklus jsem měla 46dní, ale teď po té revizi v červnu se mi to nějak rozhodilo. První porevizní mrchu jsem dostala po 57dnech, druhou po 64 dnech a polsední jsem měla po 54dnech....te´d jsem 44DC a pořád nic... :frowning2:
21. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
pavcza: uff tak to ti věřím bo já jsem ráda když vyřeším vánoční dárky a je chvíli pauza :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jen doufej, chicoolko i popellko, do konce ledna zbývá ještě 9 dnů, to byste dle tabulky byly případně už přes 3O DC a to je minimálně na ducha myslím víc než dost :wink: ... a na výherní los první letošní těhulky taky, co? :sunglasses: Ale necháme to samozřejmě na vás :dizzy_face:
21. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
popellko,ten parfém se jmenuje Moschino funny....je to taková citrusová vůně....mám ráda svěží, ovocné, ale né moc sladké. Předtím jsem měla od Dolce&Gabany vůni Light Blue, ale už jsem ji na sobě necítila :sweat_smile:
21. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
popelko: tak ty mě v tom necháš samotnou? :grinning: No ale ještě je ve hře stále drndička i veruska, holky, neházejte flintu do žita... :wink:
21. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
No eventuelně ( pokud by byl cyklus stejný jako minule ) bych měla dostat mrchu taky koncem ledna.....ale pochybuji , že byla ovule, takže držím palce chicoolce a popellce :wink:
drndi tak to mě mrzí že se ti to takhle rozhodilo, mě se taky mrcha zbláznila posledně jsem před ní 6 dní špinila a včera jsem byla u doktorky a dala mi duphaston žeprý bez toho by se to samo neupravilo :frowning2:
Ahoj chico, jo za pár :slight_smile: :slight_smile: na MD až za devět tejdnů.. takže ještě nějaký ten pátek budu makčit.. už mě to ale moc nebere. Snad jenom ty vejplaty :grinning: pujdu 7 nebo 6 týdnů před TP. Tak nějak na pohodku pak začnu nakupovat. Mám furt času dost :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
chicool: Mě podle čínskýho kalendáře vychází holka, kdybysme splodili v lednu, ale my chceme chlapečkááááá, takže si v tom pěkně zůstaňte s popellkou samy dvě :grinning:
21. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
taky držím palce holky aby už některá z vás napsala "je to táááám" :sweat_smile:
21. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Ahojky holky,
tak už jsme doma. NT 2,35, nosní kůstka přítomna, orgány nám paní doktorka skoukla a řekla že na nich nevidí nic v nepořádku. Naše srdíčko tlouklo a mělo 151za minutu. A dokonce mi ještě řekla že termín porodu 31.7 že je starší než jak mi řekla moje dr tak uvidíme. Riziko Downova sy je 1:1300 a ještě mi brali krev že se uvidí že když bude něco špatně tak mi zavolají jinak tam jdu ve 20týdnu na UZ znovu a to jest 15.3. a k mojí dr stále platí toho 3.2.
21. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
jsem happy
21. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
toltec: AŽ za devět...to já to vidím jako že UŽ za devět týdnů, děsně mi dny a týdny a měsíce utíkají, takže pro mě by to bylo za dveřma...ale tak každýmu ten čas utíká jinak. Každopádně na nákupy je pořád času dost, to máš recht. Je super, že ti to těhotenství jde tak pohodově :wink:
21. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
hediku tak to jsou dobré zprávy :wink:
21. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
jéééé holky co to čtu pozitivní testíky nějaké?
21. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
hedííííííííííííííííí: mám straaaaaaaašnou radost....no vidíš, všechno dobře dopadlo. To je tak skvělé, mě se úplně hrnou slzy do očí, musela to být hrozná úleva. To je dobře!!!!! Panebože to je skvělé.
21. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
musela jsi slyšet ten kámen :grinning: jo a jména jsou Barbora a Jan
21. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
hedi: žádný pozitivní testíky zatím nejsou...jen tu vedeme polemiky, kdo by mohl v lednu konečně postoupit do horní tabulky...doplním ti další kontrolu. A vlastně gratulace ještě k tomu, že máš za sebou nejrizikovější období. Nechceš už tedy na oslavu toho všeho doplnit do tabulky nějaká jména...samozřejmostí je to, že to jde kdykolv změnit :wink:
21. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
už je tam más :grinning:
21. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Jé, teď se tě na to ptam a ty už jsi to napsala...no to je telepatie...ježíš holka, já mám z tebe takovou radost, to si ani neumíš představit :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
já taky ale nejvíc si oddechnu až budu držet prcka ve své náruči a bude živej a zdravej :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Jé tak to všem držím moc moc palečky ať k nám brzy přibudete všechny holky moc vám to přeju všem :grinning:
Chico a s tím termínem tam nech 2.8 podle ms myslím že to tak nechá i dr
21. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
hedi: Jinak máš stejný výběr obou jmen, jak moje nejlepší kamarádka...ale ta teď už ví, že to bude Honzík :wink: Jo a je jasný, že největší oddech bude, až to malé bude živé a zdravé na světě...ale to těhotenství je stejně krása...už se na to těším...
21. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Hedi, to je úplně božíííí :grinning: To si běž za odměnu něco krásného na mimíska koupit a nebo si dopřej něco sladkého na mlsání, protože teď už bude bříško jen růst a růst a za půl roku jste tři :dizzy_face:
21. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
hedi: ok, všechno opraveno, doplněno :wink:
21. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
no jo, až za devět. no holky uvidíte.. jak vám ten pupik bude narůstat, tak už to tek easy není. I když to je supr. Tak to letí nějak pomalejc. No ale zpětně když to vezmu jak jsem tady 2.9. hlásila, že je TO tam, tak to uteklo od té doby neuvěřitelně.
No akorát obdivuju jak se tady vydržíte donekonečna bavit o MS, DC a ovulajdě. Já bych z toho už zbláznila a byla rozhozená.
No ale každý to máme jinak.
Jo a ten váš čínský calendario mi vyšel zelený :slight_smile: ani přímo holka, ani kluk.. podle vysvětlivky kluk. ale odpovídá to našemu rozpoložení - je to fuk :slight_smile: a jestli VŠEM můžu doporučit - žijte v překvápku, je to mnohem větší sranda a strašně se těšíte jak na vánoce kdy už tady budou a co bude "pod stromečkem" víc než na to, jak bude bolet předvánoční úklid - tzn. porod :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Hedi, tak to je super, příště ti to určo ještě dopotrvrdí.
21. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
Hedíku, tak super!!! To je úlevička, viď? :dizzy_face: Jinak výběr jména chválím, baruška se mi taky moc líbí :dizzy_face:
21. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
drndi: tak já mám Moschino - I love love a D&G - Light Blue mám taky, ale ten si šetřím a mám ho na vyjímečné příležitosti :grinning: :grinning: :grinning: taky mám ráda takový svěží a citrusový vůně
jinak mně zase v lednu vychází chlapeček a já bych radši holčičku, takže to máme takový obrácený :grinning: :grinning: :grinning:
chico: to víš, že tě v tom nechcu nechat samotnou, ale s tím testováním tak nějak nespěchám, přece jenom jsem si řekla, že počkám aspoň na 45DC :confused: a to už bude únor a nebo mezitím dorazí mrcha a bude. Ale tobě to třeba vyjde a budeš naše první těhulka roku 2010 a konečně se to tady trochu rozjdede :wink: :grinning: :grinning: :grinning: moc, moc ti to přeju, snad se vám zadařilo :wink:
hedik - tak to jsou krásný, nádherný zprávičky, jen tak dál maminko :grinning:
toltec: my se pořád nebavíme o ms, dc a ovu...my to rozebíráme kdeco...hodně mi přijde, že už ani moc věci kolem miminek tu až tak moc nepadají...to až ve chvíli, kdy nějaká má šanci, že se to povedlo, tak to třeba rozebereme a tak...rozhodně to není jen o snažilkování a miminkách. :wink: Jinak s tím překvapením mě to trošku nahlodává, že bych si to taky nenechala říct, ale nevím, nevím, jestli jsem na to dostatečně trpělivá. Ale hezky jsi to přirovnala k Vánocům, fakt trefný. :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.