• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
no jo, nějak když to probíhám, tak mi to tak přišlo.

já jsem trpělivá, ale normálně hrozně zvědavá, ale tohle si fakt vychutnám až do poslední chvilky. Podle mě to stojí za to vydržet :astonished:
21. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
pěkné poobědě přeji :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
blíženko: ahoj...tak co? Už máš tu neschopenku? Nebo si o ní řekneš, až půjdeš na kontrolu?
21. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
zkouším vás aspoň trochu dočítat ale spíš zběžně než každou řádku.. :grinning:

hediku, tak to jsou super zprávičky, že je všechno v pořádku, gratulujiiiii!!! :slight_smile:

chico, nn zatím nemám, asi o ní požádám až půjdu na kontrolu 1.2. opět ale dneska nějak nezvládám, ach jo.. :frowning2:
21. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Hediku, vidíš, říkala jsem ti že na paniku je dost času... :grinning: jinak samozřejmě gratuluju. :dizzy_face:
21. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
chico, dnes jsem opět dostala takové "super" úkolky, samé takové perličky.. jsem z toho úplně na palici, nechci to tu nějak moc rozebírat, to by každej musel znát jak to tu chodí apod
navíc ani psychicky mi to tu moc nepřidává, chudák náš pučmelounek, doufám že z něj nebude moc velkej nervák..... :angry: :sweat_smile:
21. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
ale po práci jdeme s manžílkem plavčit, tak se na to moc těším :slight_smile: tam se vždycky příjemně odreaguju a pak spinkám jak malé miminko :grinning:
21. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
a co nového je tady??
21. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
blíženko: tak snad od toho 1.2. budeš doma...jen si o to neboj říct, uleví se tobě i pučmelounkovi...já sice nevím, jak to u vás chodí, ale mám též kancelářskou práci, sedím si v pohodičce ve svém kanclíku, ale zdání klame, občas je toho na mě taky dost...někdy mam pocit, že mi tu ještě někdo řekne, abych mu šla vytřít zadeček... :grinning: :grinning: :grinning: jak si tu pár lidí není schopno nic napsat a udělat samo... :slight_smile: Takže plně chápu!!!
21. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
chico :grinning: :grinning: teď jsi mě vážně rozesmálai první člověk za celý dnešek :slight_smile: :grinning:
já dělám v administrativě (přesně teda asistentku ředitele) - každý si řekne tak to je pohodička, vaříš kafíčko pro ředitele, vyřizuješ telefony apod... jenže u nás je to úplně jinak - kromě těch telefonů apod :grinning: tak spíš vyřizuju i dalších milion věcí, co s asistentskou prací dost časo nesouvisí.. navíc dost často běhám po celym baráku, protože musím odnést tohle tam a tohle zase vyřídit tam (ale nejde to po telefonu), pak si šéf něco zapomene u sebe na stole na nějakou schůzku, tak s tím běžím zase na druhý konec atd atd....
a to je jen začátek..... :frowning2: :frowning2: o tom psychickym tlaku tady ani nemluvím, protože se tu zadávají úkoly stylem "potřebuji/udělej/zařiď .... termín: včera bylo pozdě"
21. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Holky, taková možná blbá otázka....veříte skálopevně mammatestu? nebo můžou být i vadné kusy? setkala jste se některá s tím?
21. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
už se vážně těším až budu doma :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
drndi, neříkej že zrovna ty držíš v ruce ten "vadný" kus???? :grinning: :dizzy_face:
21. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Drndapetka, 100% neverim zadnemu testu, // dela i ovulace, cysta, hormonalni problemy, ... Minule jsem mela prvni pozitivni test cca v 6.tt... takze testum moc neverim. Jak to s Tebou vypada? Myslim, ze jsme stejny DC. Ja testikovala pred tydnem, ale nic. Spis ted o vikendu cekam ms... a a od 1.DC zacnu brat Sarapis... uz skoro tyden nekojim! I kdyz mliko se mi zatim dela porad, ale chutna nejak divne, ani se nedivim, ze uz maly nechtel jist!
21. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
No buď jsem padlá na hlavu a vidím ducha (ale viditelnáho ) a nebo mám fakt v ruce ten vadnej kus! Nevím , co mě to napadlo teď testovat....jsem trdlo :unamused:
21. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
drndi: že by konečně první těhulka v tomto roce???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já s mamatestem nemám žádný zkušenosti, takže bohužel neporadím, ale je fakt, že žádný test asi není 100%
21. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
blíženko: včera bylo pozdě :grinning: tak teď jsem se zase zasmála...tohle platí i u nás...já jsem účetní, ale z 50% procent dělám i jinou práci...jednou jsem tu dokonce asi byla za znalce elektriky, neb jsem musela zařizovat problém z revize...absolutně jsem nevěděla, která bije, ale zařídila... Se někdy dost divím, že mám to účetnictví v naprostém pořádku, páč mě z mé práce věčně někdo vytrhne nějakou hloupostí, kterou si může udělat sám. Tuhle jsem si tu už dupla, když po mě bylo žádáno, abych za kolegu udělala upgrade softwaru, to už jsem jako drsně řekla, že to fakt neumim a ani se to učit nebudu...a byla jsem na sebe hrdá!!! :slight_smile:

drndi: já mu věřím...proč?
veruska: No tak to mi asi ukazuje tu ovulaci....mám poslední 3dny hrozný výtok...tak to bude asi tím....Uf, to jste mě uklidnily :slight_smile:
drndiiiiiiiiiiiii: tý vole...vyfoť!!!! Honem!!! Já mu věřím na 100%, jestli je tam duch, tak je to jasný!!!!
21. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
heeeeeeeej hustý, tak to je mazec, fakt že jo, já na duchy taky věřím :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
drndi já mamatestu věřím :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
Drndi: nechci ti třeba dělat falešný naděje, ale asi před hodinou jsem si četla příznaky těhotenství a holky dost často psaly, že měly výtok...tý vogo, to by bylo super, prdko...vyfotíš nám to?
popelko, Nééé, já přece nemůřu být první těhule v tomto roce! Přeju to Tobě a Chicoolce.... :grinning: Zas až tak velké dítě štěstěny nejsem :wink:
drndi, prd vadnej kus, máš letošní zlatou! Koukej fotit. :grinning:
21. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
chicoo, máš ode mě ip...
21. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
chicool: No na focení to právě ještě moc není, proto si myslím, že je ten test vadnej a uskočila tam ta barva.... :sweat_smile: Ale vidím to...no počkám raděj na manžela, ten to zhodnotí....Jinak jsem teda myslela, že výtok znamená ovulku :wink:
21. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
hovňajz, já snad kvůli tobě vyfotím toho ducha z 21/9 kdy se Martínek ukázal prvně... :grinning:
21. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
myslím, že vydržím do zítřka a ještě zatestím......to je blbost , aby já.....
drndi, jste mě přesvědčovaly, že mamatesty jsou nejspolehlivější a říkala to i ta má gyndr. Drndi další, další, kéž by to vyšlo, mooooooooooooooc ti to přeju (a všem ostatním samozřejmě taky). Pochybuju, že by byl vadnej :grinning: já měla taky na začátku výtok (tedy mě přijde, že ho mám furt, ikdyž po těch posledních práškách už naštěstí mizí). A taky jste mi tu tvrdily, že výtok je v těhu naprosto běžný
drndi: neštvi mě, prosímtě nám s popelkou je úplně šumák, jestli budeme první!!! Drápeme se tam a když se tam vydrápeme, tak budeme šťastné za jakékoliv pořadí!!! drndi, vyfoť toooooooooooooo!!!!
21. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.