• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pepi: No tak vyfoť....a já pak usoudím, jestli ten můj duch stojí za ukázku bo ne :wink:
21. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
drndi: jaká blbost? Teda holka, kdybys tu u mě byla, tak bych tě profackovala - myšleno v dobrém!!! Já chci fotku a hotovo!!!
21. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
drndi jak nemůžeš, ty musíš :wink: :grinning: :grinning: ty to přeješ nám a my to přejem tobě a stráááááášně moooooc :wink: já mám holka takovou radost ani nevíš, já ci taky vidět foto :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: a o tom výtoku jsem už taky četla :wink:
21. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Drndi, moc bych ti to přála!!!!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ale souhlasím s veruškou, i po svých zkušenostech, já nevěřím žádnému testu už!:slight_smile: Nechceš si skočit na krev?!:slight_smile:
jinak výtok je jeden z příznaků i těhulenství, nejen ovu - nezapomeň, že většinou v době, kdy má se dostat MS, a případně později o kousek, je čas, kdy by normálně nastala OVU, podle mě to souvisí - ale to jen tak teoretizuju
každopádně já při každém otěhu měla výtok
a teprve co mám teď :angry:
drndi: vyfoť to nebo se neznam... :grinning:
drndi: já se pose*u, já ti to tak moc přeju, tak strašně moc...všechny ti to strašně moc přejeme a ty nám to ani nevyfotíš.... :frowning2:
21. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
vyfotím, ale dám to sem nejdřív ráno, nevím kde H. drží ty kablíky kterýma se to stahuje...
21. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
holka tak už se ozvi, su napnutá jak struna a za chvilu končím a nedostanu se k netu :fearful:
21. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
Holky, kliiiiid !!!! třeba tam mimís fakt je, ale počkáme...víte, jak to dopadá....může dojít MS a pak bude velké zklamání.....Třeba jsem se jen spletla....s fotečkou vydržte, myslím, že to není ještě zas až tak fotitelný. Podle mího výpočtu kdyby fakt to bylo těhu, tak by se nám zadařilo před 9ti dny....je málo ženských , kdo měl 9DPO pozitiv těhu testy, takže moc naděje si nedávám.....zkusím test zítra, pozítří a basta...... :wink:
hele a posouzení nech nám odbornicím, jasný? :grinning:
my měli ducha 14DPO
21. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
drndi: budu drzet palecky a potichu doufat ze se // budou z duchariny menit na dalnici
21. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
chicoo, máš tam tu vyhrožovanou ip :grinning:
21. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
drndi taky držím palečky aby tam ty dvě // byly a pěkně sílily :wink:
21. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Holky, tak jsem zkoušela na tom mým mizerným mobilu udělat fotku, není tam nic vidět....teď si říkám, že je fakt na ducha brzo, že asi moc fantazíruju, i když to vidím.....jenže taky vím, že se duchy dělají někdy i po 10ti minutách na testech, takže raději nejásám...fakt je třeba počkat a jestli se "douše" stane "duchem" a bude viditelnej na fotce, tak Vám slibuju, že Vám sem hodím kolik foteček budete chtít :grinning:

Jo jinak mě bolí hrozně bříško, tak ať se neradujem předčasně, třeba to smete mrcha......

ale děkuji moc za rady....bylo by to prima....a hlavně nečekané :wink:
21. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
pepi: odpověď v IP
21. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
drndi, tvůj duch ale byl v limitu, ne?
21. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
drndi: bylo by to super a sranda by byla, kdyby to byla vážně ta holčička podle čínskýho kalendáře - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
drndi: jestli tam něco vidíš, tak tam něco je...neb na mžitky před očima nevěřím...no ale chápu tvou "zpátečku", ale moc ti to přeju, tak doufám, že čárka bude sílit :wink:
21. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
pepi: Asi tak po 5minutách jsem to viděla....už na začátku se to tak nějak jinak zbarvovalo než když si dělám testy, která jsou bílé
21. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
drndi: největší sranda je, jak ses stránku zpátky distancovala od možného těhu a na další stránce už máme ducha...no doufám, že to tam zítra bude...budeš zítra zase testovat, nebo ne?
21. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
drndi: jestli byl duch do 5 minut, tak je to jasné...já tomu věřím
21. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
Drndi no tk to je jasný.... Negativní test je pokud v místě kontrolní čárky je absolutně, ABSOLUTNĚ sněhobílo
21. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
No holky, byla bych asi pěkně naštvaná jestli tam zítra nic nebude....ale to se občas stává, že se objeví na pár dní duch a pak dojde MS, nebo že je to to biochemický těhu....Víte, já už to beru tak nějak s rezervou....zbytečně jásat nechci, je na to moc brzo
21. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
drndi vím a rozumím... ale věřím tomu, už si to zasloužíš
21. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
drndi, mě taky celou dobu bolelo břicho, každý den jsem říkala, že to už dostanu a pak z toho byl taky duch. Sice ve finále to nedopadlo dobře, ale ten začátek posuzovat můžu. A i dvě kamarádky nezávisle na sobě, které mají děti, mi tvrdily, že zezačátku těhu bolí břicho jako při ms. Můj první duch byl tak slabej, že jsem ho viděla jen při správným nasměrování pod světlem, manžílek tvrdil, že nevidí. Ale nebyl to mamatest, ten jsem měla druhý den a dělala až večer a ten už byl krásně viditelný, že nebylo pochyb. Takže to chce vydržet do zítra a pak bych radši šupajdila na krev.
chicool: No jo, budu, na 100% testovat. No mě to totiž nějak zlomilo to psaní o lednové těhulce, že mě to nedalo a vytáhla jsem ( spíš jen tak ze srandy ) ze šuplíku poslední test, co tam byl.....prostě jen tak...nevím ani proč :sweat_smile:
Holky, moc děkuji za podpory. Jste fakt zlatíčka moje :wink:

Páji, no jestli zítra bude, tak šupajdím na gyndu urychleně, protože musím být pod dohledem....mám to nakázaný od mýho gyndr.
21. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
drndi, tak to mooooc držím palečky, aby to tam fakt bylo, to by bylo naprosto úúúúžasný!!! :wink: :slight_smile:

nějak jsem tu teď měla takovou "rozepři" se svým šéfem.. jsem z toho tu už úplně na dně, aspoň že tady je taková dobrá (a určitě e bude :grinning: ) zprávička od drndi :wink:
21. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
drndi, tak to su zvědavá na zítra a už se těším až napíšeš, že tam ty // zase jsou a jsou opravdový :wink: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.