• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pavlí: já tě na FB už v přátelích mam...ale ty mě asi ne...jak je to možný??? :astonished:
21. led 2010 v 18:52  • Odpověz
pavlí: víš co...najeď nahoře na Přátelé pak Všichni přátelé a najdi mě a škrtni, já tě škrtnu také a pak požádám o přátelství znovu, ju? Je to divný tohle...
21. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Holky, vy jste takový zlatíčka! :dizzy_face: Moc vám děkuju! S manžou jsme už všechno probrali a nakonec si myslíme, že to není tak zlý! Chvíli počkáme a pak kdyžtak zkusíme tu inseminaci, manža je pro! :wink:
Jinak jsem moc zvědavá na drndičku, fakt bych ji to přála! A i všem ostatním, protože jste taaaaak hoooodnýýýýýý! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 v 19:33  • Odpověz
chic je to celý nějaký zpomalený, dnes jsem tam měla žádost o přátelství, nebylo vidět ani jméno ani fotka, jen společní přátele, tak jsem se odhlásila a až po delší době to šlo. Teď se mi zatím nezobrazili žádní přátele
21. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
chic, tak konečně se mi to zobrazilo a odkřížkovala jsem tě, tak ted zkus odeslat požadavek na přátelství ty a uvidíme. :slight_smile:
21. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
Dobré ráno holky! Tak konečně je pátek, hurá! :wink:
22. led 2010 v 06:21  • Odpověz
Dobré ráno Holčiny :grinning:
22. led 2010 v 06:25  • Odpověz
Ahoj holky,

pátek prostě miluju - juchůůůůů
Aji: ráno jsem tak nad tebou přemýšlela a říkala si, tys vlastně už těhu byla, tak je přece jasný, že to půjde :wink: navíc to, že budeš 100% vědět, kdy máš ovuli je úplně bombastický, takže dneska přeju krásný snažilkování :wink: :dizzy_face: :grinning:
22. led 2010 v 06:42  • Odpověz
a taky jsem strašně zvědavá na testování Drndičky, mám pocit, že se to tady konečně začlo zase trochu hýbat.... :grinning:
22. led 2010 v 06:43  • Odpověz
ahojte kočky, tak jsem zběžně prolítla, co se tady včera diskutovalo, omlouvám se, ale nějak v práci nestíháme :unamused:

drndičko, potichoučku opatrně gratuluju a držím pěstičky!

aji, nám poprvé vyšel taky špatný spermiogram, nasadila jsem manželovi Selzink a když jsme šli za 3 měsíce, tak už ho měl v normě - normospermie nebo tak nějak. Takže doporučuju! Nám taky hned nabízeli inseminaci, ale já to chci zatím zkoušet přirozeně a pokud se nezadaří do léta, tak jsem ochotná o té inseminaci uvažovat. Dřív ne. Tak uvidíte, jak se rozhodnete, ale nutit vás určitě do ničeho nemůžou :wink:
22. led 2010 v 07:29  • Odpověz
bréé páteční ránko :slight_smile:

já jsem taky zvědavá na drndičku :dizzy_face:
22. led 2010 v 07:35  • Odpověz
Dobré ránečkoooo holkyy. Tak musím pracovat, tak jen zdravím po ránu, a mám radost, že je páátek :slight_smile:
22. led 2010 v 07:35  • Odpověz
Dobré páteční ráno...

drdnička tu ještě nebyla...to bude zas napínavý!!! :grinning:
22. led 2010 v 07:59  • Odpověz
medan: mně se nejvíc líbí ten první ten oranžový :dizzy_face:
22. led 2010 v 08:43  • Odpověz
mě se líbí ten implast bolder :slight_smile:
22. led 2010 v 08:45  • Odpověz
mě se taky líbí implasťák :slight_smile:
22. led 2010 v 08:53  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:
tak dneska jsem zacala pit ten femigard, tak jsem zvedava jestli se telo zacne umoudrovat .-)
medan: moc pekne kocarky :slight_smile: ten implast bolder je z nich asi nej, i kdyz nevim jestli bych pro mimiska chtela cerny, je to sice moda ale prijde me to takove smutne
22. led 2010 v 08:58  • Odpověz
no právě, ten implast je krásnej, ale už kvůli tý barvě nebo tady v tý barvě - bych ho nebrala, černej kočárek nee......ale každýmu se líbí něco jinýho :wink:
22. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Holky, ale taky nebrat zelenej...v létě se na to jedné známé strašně lepil hmyz - asi si to pletl s kytkama...
22. led 2010 v 09:14  • Odpověz
tak urcite tech barevnych kombinaci maji pro kazdy typ nekolik... me se libi jakou ma konstrukci a ze ma 4kolecka, asi blby dotaz ale jak se jezdi s tema 3 :grinning: :grinning: :grinning: ?
22. led 2010 v 09:15  • Odpověz
chico to je dobry :grinning: to me nenapadlo :wink:
me se hrozne libi tahle korbicka http://www.detskydum.cz/userfiles/image/detail/102502.jpg ale zatim si jen takhle opatrne obcas neco ulozim do PC co se me libi, bojim se to nezakriknout :sweat_smile: jsem na tohle poverciva
22. led 2010 v 09:18  • Odpověz
jééé tak těch koleček jsem si vůbec nevšimla, já to jen tak přelítla, tak kočárek bych taky chtěla se 4 kolečkama. Jednou jsem uspávala od známý holčičku a jezdila tam a zpátky, tam a zpátky na dvorku a ten se 3 kolečkama se mně pořád stáčel na jednu stranu, takže mně se s tím dobře nejezdí.
maxi: pěknááá korbička :wink:
22. led 2010 v 09:22  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Drndi držím moc moc palečky :slight_smile:
Pavcza jak jsi psala s prababičkama tak u nás z manželový strany má prababička naše mimčo bude 5v pořadí z mamčiný strany má babička naše bude třetí v pořadí ale jelikož jsou to sestřenice ty před námi a babička děti vidí nejvíc 1za rok tak si snad naše užije a ze strany mýho táty to bude 1 pravnouče ale babička je od nás 90km.
A vnouče to bude pro mojí mamku první a pro rodiče manžovi bude 3 a ty dvě vnoučata jsou hvězdy. Tak uvidíme já to už neřeším protože my ho budeme strašně milovat. dneska ráno mi volal manža a říká mi na závěr tak se mějte a dávejte na sebe pozor :grinning:
Včera něvím kdo psal ať si koupím něco na mimi pro radost tak já jsem rozhodlá že dřív jak v 8měsíci nic nekupuji.
Jak jste tady ukazovali ty kočárky tak já potřebuju nějakého pěkného tereňáka bydlíme na kopci a všechno je dole pod kopcem a ten kopec než vyjdu k nám od krámu je dlouhý 1km a ty silnice jsou tady paráda tak si myslím že s tříkolkou bych to nezvládla :slight_smile:
Holky s tím Fb já vůbec nevím koho mám a koho nemám :grinning:
22. led 2010 v 09:41  • Odpověz
hedik: tak to máš ještě dobrý...pro naše rodiče bude moje vnouče 2. v poředí (ségra je těhotná teď červstvě, takže bude mít miminko dřív jak já) a u rodičů přítele to bude vnouče 8.!!!! Myslela jsem, že 7., ale švagr teď taky čerstvě oznámil, že čekají... Takže ty už asi nic nepřekvapí...no jo no, když můj přítel má 3 sourozence, tak jejich rodina je pěkně rozvětvená!!! Ale při rodinných setkání je fakt veselo, mám jejich rodinu moc ráda!!!
22. led 2010 v 09:50  • Odpověz
ahoj holky,
tak u nás pro oboje rodiče budeme první vnouče, i když zatím nečekáme, alespoň na 99% nás nemá kdo předběhnout. I proto mi tak mrzelo, že to nevyšlo, když obě maminky to na Štědrý den takovou radostí obrečely.
JInak kočárky medan jsou hezký, jen bych ten první taky radši 4kolový. Ty 3 mi přijdou nepraktický a k nám do terénu tuplem. Ten implast se mi taky moc líbí, dokonce i ta barva, přijde mi elegantní. I když možná víc bílé do té černé. :slight_smile:
22. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Chico tak my jsme oba ze 3 a já jsem nejmladší a budu mít jako první a manža je taky nejmladší a bude jako druhej a unás se do toho nikdo nehrne do dětí ani ségra ani můj brácha
22. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak co ta drndička, už psala, jak dopadlo vyvolávání duchů? :slight_smile: Koukám, že proíráte vnoučata. Já jsem ze tří sester ta prostřední, starší už 2 zbojníky má a ta mladší se zatím snad :confused: nechystá, takže zatím udržujeme posloupnost :slight_smile:
22. led 2010 v 10:12  • Odpověz
hedi, zlabi: no můj přítel je ze 4 sourozenců, z toho všichno tři jsou o 13, 14, 15 let starší jak můj přítel, takže těch 6 vnoučat je jen o málo mladších než já, všem jim je kolem 20 - 26 let, jen to 7. vnouče je teď na cestě u švagra...takže po tolika letech zase tchánojc zažijou malé miminko. No je to u nich docela veselé...nejlepší je, že všichni ti 3 sourozenci jsou navíc rozvedení a tak se taky stalo, že jeden náš synovec má nevlastního bratra, který je zároveň i jeho bratrancem...ale vysvětlit to po mě nechtějte...protože jsem to kdysi na chvíli pochopila, ale teď už si fakt nepamatuju, jak se to stalo...ale nějak tím rozvodem a novou svatbou...síla... :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 10:23  • Odpověz
tééééda já bych řekla, že drndička nás pěkně napíná, takových hodin a pořád nic :astonished: :grinning: :grinning:
no a když se to tady tak probírá, tak skoro švagrová - od manžova bráchy holka chce v létě vysadit HA, tak by nám to mohlo vyjít tak nějak zároveň, bylo by dobrý vozit mimísky spolu a kdyby si měli s kým hrát a kdo bude první to je mně fakt jedno a u nás budu první já :slight_smile:
22. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.