• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
jo a ještě je dobrý to, že naše neteř čeká dítě, otec té neteře taky...ale neteř bude mít dítě dřív...takže to dítě neteře bude neteř toho dítěte otce...čili dítě otce bude strejda a bude mladší než neteř...no bordel :grinning:
22. led 2010 v 10:26  • Odpověz
holky tak teď z toho mám pěkně zamotanou hlavu :grinning:
22. led 2010 v 10:28  • Odpověz
hedi: viď? My totiž nemáme generační strom, my máme generační křoví...teda strana mého přítele...jelikož naše větev je vždy dvoudětná...takže tam je pořádek... :wink:
22. led 2010 v 10:30  • Odpověz
:grinning: já jsem tohle nikdy moc nechápala :grinning:
22. led 2010 v 10:32  • Odpověz
hedi: já jo...než jsem začla chodit s mým přítelem... :grinning:
22. led 2010 v 10:33  • Odpověz
chico: tak tomu se říká zámotek :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 10:34  • Odpověz
tak to je pěknej chaos :grinning:
22. led 2010 v 10:39  • Odpověz
chico: tak to je dobrej chaos :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 10:41  • Odpověz
Jojo, holky je to chaos :slight_smile:
22. led 2010 v 10:52  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak už mám dneska trošičku lepší náladu než včera, tak snad už to nějak půjde.. doufám že drndička přijde s dobrýma zprávičkama, aby mi tu náladu ještě více zlepšila :wink:
22. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahojky, tak já nakonec netestovala - neměla jsem totiž s čím :frowning2: Ale to jsem si uvědomila až o půlnoci, když jsme šli s manžou spát. tak jsem ho poprosila, zda by mi testy nekoupi, jak pojede z práce. Doufám, že dojede, co nejdřív, už jsem taky napnutá jak prut, jestli jsem si toho ducha vymyslela nebo jestli tak pořád bude. Včera jsem taky testovala až odpoledne, pro jistotu moc nepiju, tak snad by měl být pak výsledek objektivní...... :wink:
22. led 2010 v 10:58  • Odpověz
koukám chico, že ty vztahy u vás v rodině jsou pěkně propletený a zamotaný, v tom bych se nikdy nevyznala :grinning:
22. led 2010 v 10:58  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj kecalky!!
Tedy drndi, ty nám dáváš!!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Držím palce na odpolední vyvolávání duchů! A chovej se hezky jako těhule, kdyby ... :slight_smile: :slight_smile:

Jinak zpráva od mé kamarádky s mimoděložním, jak jsem tu onehdá psala - dneska jí zase stouplo HCG, už má 740, ale po 14 dnech ho teprve dneska ráno našli. Je v levém vejcovodu, takže snad odpo nastoupí na laparku, druhou a bude po všem. Snad budou šetrný!!! :unamused: tak aspoň něco...
22. led 2010 v 11:00  • Odpověz
drndi tak budu držet palce odpoledne aby tam // byly :wink:
22. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Drndi, téda... mno, tak tedy ještě vydržíme. V kolik že má dojet ten manžel? :slight_smile:

Handm, tak aspoň takhle, to jsou moc dobré zprávy, že to konečně našli. Snad už bude skamarádkou všechno v pohodě.
22. led 2010 v 11:05  • Odpověz
handm: to je dobře že už ví kde je
22. led 2010 v 11:06  • Odpověz
drndi: ach jo, tak to já se výsledku nedočkám, protože tou dobou už nebudu v práci a v ponděí mám volno :frowning2: tak budu věřit, že tam bude větší druhý proužek než včera :wink:
handm: aspoň, že tak :pensive:
22. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Díky holky! Nikdy bych nevěřila, že se to takhle může zkomplikovat... sjou to fakt věci vtom těle..:frowning2: :pensive: :pensive:
22. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Holky, stejně mám pocit, že to nevyjde, že včera jsem viděla jen o "něco" víc jak jindy. Ukazovala jsem teda i manželovi, a ten říkal, že tam teda prý na tom bílým něco prosvítá, ale že to jde špatně vidět :unamused: Tak jsem ten test vyhodila do koše :wink: Nevěřím tomu, a to už jen taky z toho důvodu, že poprvý i podruhý mě bylo hned po 5DPO blbě od žaludku, měla jsem nafouklá prsa, citlivé bradavky a motala se mě hlava, políval mě pot a nemohla jsem v noci spát. To teď není, a vzhledem k tomu, že jsem na všechny podněty hrozně citlivej člověk, tak by to mělo být....žaludek mám totiž mega citlivej...
22. led 2010 v 11:18  • Odpověz
drndi: teda já jsem napnutá jako kšandy...a tys neměla test...tééééda :grinning: :grinning: :grinning: No dobrá, tak počkáme...moc bych ti to přála...a s těma příznakama, četla jsem včera asi 100 příběhů o příznacích - muselo se to platit (SMS jsem poslala z prac. mobilu, tak nemůžu hodit odkaz)...ale psaly tam i holky, co měly 2 děti a pokaždé příznaky jiné...takže naděje je tu dost slibná. Už by sis to po všech těch peripetiích zasloužila.
22. led 2010 v 11:29  • Odpověz
drndi nezoufej, já se divím, že to vydržíš čekat do odpoledne, že si pro test někam neskočíš - teda jestli máš možnost :wink:
22. led 2010 v 11:32  • Odpověz
drndi tak třeba o to víc budeš překvapená :wink:

já se pro dnešek loučím a pádím domů....mějte holky pěkný a pohodový víkend :slight_smile:
22. led 2010 v 11:42  • Odpověz
jellyy: ty se máš, tak pěknej víkend papa
22. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Já tomu fakt nevěřím...vzpomínám, jak jsem tu už jednou jančila kvůli duchu, o kterým jsem si byla na 100% jistá, že ho vidím a druhej den nic....
22. led 2010 v 11:50  • Odpověz
drndi tak čím dřív si ho uděláš, tím líp. No a jestli tomu nevěříš, tak pak můžeš být jen mile překvapená :wink:
22. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Drndičko, tak uvidíš, teda všechny uvidíme. Já teda na duchy věřím :grinning: a mamáč mi nikdy nelhal :wink:
22. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Tak manžel dojede až kolem 4, chjoooo :unamused: Jdu si teď lehnout, jsem nějaká unavená ( asi přespaná )...Třeba mi to čekání rychlejc uteče :wink:
22. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
tak ty kočárky padají, děsná kvalita
22. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Tak už to snad funguje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 15:57  • Odpověz
Drndi, tak už? :slight_smile:
22. led 2010 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.